Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#6041 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

A KEZDŐCSAPATOK:
DORTMUND: Weidenfeller – Piszczek, Szubotics, Hummels, Schmelzer – Bender, Gündogan – Blaszczykowski, Götze, Reus – Lewandowski.
Vezetőedző: Jürgen Klopp

REAL MADRID: Diego López – Ramos, Varane, Pepe, Coentrao – Khedira, Xabi Alonso – C. Ronaldo, Özil, Modric – Higuaín.
Vezetőedző: José Mourinho

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#6042 Hozzászólás Szerző: Chester »

Learatja azt, amit a hollandok leraktak neki. :)))) [fejemet ne vegyétek, ettől még jó edzőnek tartom, de ez sem egy elhanyagolható tény]

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#6043 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

blackjack04 írta:
gerawba írta:Guardiola csak veszthet a müncheni kalanddal. Ha sikerül megismételni az idei, egészen elképesztő és példátlan idényt, akkor a sok ,,szakértő'' megszakérti, hogy nem kellett semmit csinálnia, kész volt a csapat, ezzel a nagyanyjuk is megnyerte volna a BL-t meg a bajnokságot is, stb. trashtalk.
Ha viszont nem (ami papírforma, mert jövőre ott lesz egy sokkal jobb Chelsea, még jobb Juve, PSG, egy újra éhes Barca, vszeg egy új Real stb., míg a Bayern játékosai közel sem lesznek ennyire elképesztően motiváltak) akkor jön a szöveg, hogy mekkora sz*r edző, a Barcánál se csinált semmit, Messi megnyert neki mindent (többek között tegnap is látszott, menniyre téves ez a feltevés, Peppel ez nem fordulhatott volna elő)

Szóval kegyetlen nehéz dolga lesz, szurkolok neki.
Érdekes szemléleteted van. :D Ha más szempontból vizsgáljuk akár azt is mondhatják, ha megnyer mindent, hogy mekkora edző, hogy BL-címet védett, újra rekordot döntött egy (ahogy te is mondtad) nagyon erős mezőnyben.
Ha pedig nem sikerülne neki felróhatják arra, hogy ez volt az első szezonja a Bayernnél és mindenre ő se képes. (ami teljesen helytálló, tekintve, hogy a BL-címet a Barcával még ő se volt képes megvédeni)

A különbség a két szemléletben az, hogy míg a te általad felvázolt forgatókönyv a rosszmájúak, "Guardiola-ellenesek" mondanák, míg amit én vázoltam fel, azok pedig Guardiola mellett állnak ki. :D
Valahol a kettő között kéne véleményt formálni, szerintem. :)

Csakhogy mind a kettőben lehet igazság. Ha a Bayern jövőre megnyer mindent, lehet mondani, hogy Guardiola remek edző, mert igaz, de az sem áll távol a valóságtól, hogy (megint) egy nagyon összerakott csapatot kap nagyon erős kerettel.

A BL-címvédést meg senki nem várhatja el senkitől.. Egy győzelemhez is kell egy kis mák(Pep is tudja jól, hogy, 2009-ben hogy kerültek döntőbe).

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#6044 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

gerawba írta:Guardiola csak veszthet a müncheni kalanddal. Ha sikerül megismételni az idei, egészen elképesztő és példátlan idényt, akkor a sok ,,szakértő'' megszakérti, hogy nem kellett semmit csinálnia, kész volt a csapat, ezzel a nagyanyjuk is megnyerte volna a BL-t meg a bajnokságot is, stb. trashtalk.
Ha viszont nem (ami papírforma, mert jövőre ott lesz egy sokkal jobb Chelsea, még jobb Juve, PSG, egy újra éhes Barca, vszeg egy új Real stb., míg a Bayern játékosai közel sem lesznek ennyire elképesztően motiváltak) akkor jön a szöveg, hogy mekkora sz*r edző, a Barcánál se csinált semmit, Messi megnyert neki mindent (többek között tegnap is látszott, menniyre téves ez a feltevés, Peppel ez nem fordulhatott volna elő)

Szóval kegyetlen nehéz dolga lesz, szurkolok neki.
Érdekes szemléleteted van. :D Ha más szempontból vizsgáljuk akár azt is mondhatják, ha megnyer mindent, hogy mekkora edző, hogy BL-címet védett, újra rekordot döntött egy (ahogy te is mondtad) nagyon erős mezőnyben.
Ha pedig nem sikerülne neki felróhatják arra, hogy ez volt az első szezonja a Bayernnél és mindenre ő se képes. (ami teljesen helytálló, tekintve, hogy a BL-címet a Barcával még ő se volt képes megvédeni)

A különbség a két szemléletben az, hogy míg a te általad felvázolt forgatókönyv a rosszmájúak, "Guardiola-ellenesek" mondanák, míg amit én vázoltam fel, azok pedig Guardiola mellett állnak ki. :D
Valahol a kettő között kéne véleményt formálni, szerintem. :)
One ball to rule them all!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#6045 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Guardiola csak veszthet a müncheni kalanddal. Ha sikerül megismételni az idei, egészen elképesztő és példátlan idényt, akkor a sok ,,szakértő'' megszakérti, hogy nem kellett semmit csinálnia, kész volt a csapat, ezzel a nagyanyjuk is megnyerte volna a BL-t meg a bajnokságot is, stb. trashtalk.
Ha viszont nem (ami papírforma, mert jövőre ott lesz egy sokkal jobb Chelsea, még jobb Juve, PSG, egy újra éhes Barca, vszeg egy új Real stb., míg a Bayern játékosai közel sem lesznek ennyire elképesztően motiváltak) akkor jön a szöveg, hogy mekkora sz*r edző, a Barcánál se csinált semmit, Messi megnyert neki mindent (többek között tegnap is látszott, menniyre téves ez a feltevés, Peppel ez nem fordulhatott volna elő)

Szóval kegyetlen nehéz dolga lesz, szurkolok neki.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#6046 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Николаевич írta:
jkopfner írta:Szerintem a Bayern idegenben nem lesz képes ehhez hasonló teljesítményre, még nincsenek a döntőben. A barca sem fog még egyszer ilyen gyengén játszani és otthon bárkinek képesek lőni 5 gólt. Nagyon ment a duma, hogy Guardiolát nem fogják megkérdezni a meccs előtt a németek, símán eltudom képzelni, hogy a háttérben mondott 1-2 taktikai tanácsot. A mai párosítás is teljesen kiszámíthatatlan. Nem értem itt a sok megmondóembert, akik előre látják, hogy kik lesznek a döntőben és ki, kit fog lemosni a pályáról.

Lehet hogy hülyeség de szerintem Guardiolának személy szerint jobb lenne ha a Bayern nem nyerne idén BL-t. A bajnokságot és a kupát behúzzák, ha a BL-t is meggnyerik akkor megint megkapja hogy egy teljesen kész csapathoz megy, ami igaz is nagyjából, ráadásul sokkal motiváltabb csapatot kapna nyáron, mintha mindent behúznának.
Hidd el nagyon nagy motíváció az, hogy megvédd az BL címet. És ne felejtsd el, hogy Hazard is csak amiatt választott minket, mert BL-t nyertünk. Ha megnyerik, ha nem, jövő csak erősebb lesz a bayern mindenképpen.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#6047 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

jkopfner írta:Szerintem a Bayern idegenben nem lesz képes ehhez hasonló teljesítményre, még nincsenek a döntőben. A barca sem fog még egyszer ilyen gyengén játszani és otthon bárkinek képesek lőni 5 gólt. Nagyon ment a duma, hogy Guardiolát nem fogják megkérdezni a meccs előtt a németek, símán eltudom képzelni, hogy a háttérben mondott 1-2 taktikai tanácsot. A mai párosítás is teljesen kiszámíthatatlan. Nem értem itt a sok megmondóembert, akik előre látják, hogy kik lesznek a döntőben és ki, kit fog lemosni a pályáról.

Lehet hogy hülyeség de szerintem Guardiolának személy szerint jobb lenne ha a Bayern nem nyerne idén BL-t. A bajnokságot és a kupát behúzzák, ha a BL-t is meggnyerik akkor megint megkapja hogy egy teljesen kész csapathoz megy, ami igaz is nagyjából, ráadásul sokkal motiváltabb csapatot kapna nyáron, mintha mindent behúznának.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#6048 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Szerintem a Bayern idegenben nem lesz képes ehhez hasonló teljesítményre, még nincsenek a döntőben. A barca sem fog még egyszer ilyen gyengén játszani és otthon bárkinek képesek lőni 5 gólt. Nagyon ment a duma, hogy Guardiolát nem fogják megkérdezni a meccs előtt a németek, símán eltudom képzelni, hogy a háttérben mondott 1-2 taktikai tanácsot. A mai párosítás is teljesen kiszámíthatatlan. Nem értem itt a sok megmondóembert, akik előre látják, hogy kik lesznek a döntőben és ki, kit fog lemosni a pályáról.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Bajnokok Ligája

#6049 Hozzászólás Szerző: Traxver »

3. gól szabályos volt attól, hogy megye2be ez szabálytalan"?" egy nemzetközi meccsen ez semmi, kizárta Müller a játékból ez olyan mintha megállnál vki előtt...
normális játékvezetésnél max 1 gól?? 1-0 volt és a büntető elmaradása?? azzal mi van? a barszát lefocizták nem is kicsit Neuernek 1 ismétlem 1et kellett védeni az is csemege volt...

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#6050 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Kép

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#6051 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerintem ha a bajnokság megnyerése és a német kupán kívül csak ezt a BL-t nézzük is jogos lennq a kérdés, hogy minek akarják Guardiola-t ennyire ?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#6052 Hozzászólás Szerző: frentzen »

A Barcások lesgólról beszélnek, a 3 elmaradt büntetőt megint elhallgatják :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Jolly Joker
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2011. szeptember 22., csütörtök 18:31
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Kisharsány

Re: Bajnokok Ligája

#6053 Hozzászólás Szerző: Jolly Joker »

Tibi0707 írta:Kép

:D
ezzel az avatár képpel még nagyobb like-ot érdemel :D :D

Avatar
Tibi0707
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2009. január 9., péntek 17:20
Tartózkodási hely: Sárbogárd

Re: Bajnokok Ligája

#6054 Hozzászólás Szerző: Tibi0707 »

Kép

:D

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#6055 Hozzászólás Szerző: langidave »

Komoly boldogsághormonok szabadulnak fel bennem, amikor felmegyek Facebookra és látom minden második ismerősömet sírni, hogy kikaptak a katalány kutyák.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#6056 Hozzászólás Szerző: Mister »

Hülye német csapat,hülye nagyképű pöcs szurkolókkal...Szép,végre a Barcások is befogják a szájukat,de most meg ezeknek a félkegyelműeknek van fellegekben az egójuk...Kívánom nekik,h jussanak tovább a döntőbe,csak úgy mint a Real és majd ott ismét sírhassanak mint tavaly....Josénak úgy is "hazai" pálya lenne,és ha sikerülne nagyobb esély lenne,hogy végre vissza térjen....
One Life,One Love,One Club

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Bajnokok Ligája

#6057 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Nem akarok senkit sem megbántani és bocs hogy vulgáris vagyok,de basszátok már meg komolyan. Elhiszem,hogy annyi hónap unalmas,szar Chelseas meccs után élmény lehet a Bayern,de hogy lehet ilyet írni egy Chelseas fórumon,hogy örülsz,hogy kiesett a csapat,mert így nem kell a Bayernnel találkozni?! Akkor ezentúl Európa ligázzunk,hogy hátha elkerüljük Münchent? A másik gyönyörűség meg hogy nekik nincs gyönge pontjuk... Miért mik ők,istenek vagy mi? Ugye ezt ti sem gondoljátok komolyan...
Azt sem értem igazán,ha valaki ennyire odavan a Bayernért,akkor ezeket miért nem egy Bayern oldalon írogatja,de ez már tök mind1.
Elismerem,hogy ma győztek és hogy a vergődő barcat agyoncsapták,de számomra ugyanannyira respektált a két csapat és ezen semmi sem tud változtatni.
Zárásként üzenem azoknak,aki szerint a kövi 5 év BL győzelmeit előre a Bayernnek kell adni,hogy Dávid is legyőzte Góliátot.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#6058 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Patrik17 írta:
Николаевич írta:A Real bejutott már a döntőbe vagy miről van szó?
Patrik17 írta:én azért még nem írnám be előre a bayernt győztesnek, plusz még a real ott sincs a döntőben.
ezt az az előtti hsz-emben írtam cask nem akartam magam ismételni.

Elnézést akkor, nem görgettem vissza addig :wink:

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Bajnokok Ligája

#6059 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Николаевич írta:A Real bejutott már a döntőbe vagy miről van szó?
Patrik17 írta:én azért még nem írnám be előre a bayernt győztesnek, plusz még a real ott sincs a döntőben.
ezt az az előtti hsz-emben írtam cask nem akartam magam ismételni.

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#6060 Hozzászólás Szerző: findex »

redrum írta:
findex írta:Na és akkor a mai nap trollkodása...nb1.hu...:D

Azt vágjátok, hogyha a Bayern nem megy el a visszavágóra, akkor a második meccset megkapja a Barcelona 3-0-val, és akkor összesítésben 4-3-mal jut tovább a Bayern? :)
Érdekességképpen a hivatalos bl szabályzatból az idevágó rész:

If a club refuses to play or is responsible for a match not taking place or not
being played in full, the Control and Disciplinary Body declares the match
forfeited and/or disqualifies the club concerned in combination with the
following fines:
...
i) prior to the final €1,000,000

A club which refuses to play or is responsible for a match not taking place or
not being played in full loses all rights to payments from UEFA.
Kérem kellően komolyan kezelni a helyzetet :D
Carefree, wherever we may be

Válasz küldése