Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#6201 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

A Galatasaray-nak sztem nem adtak meg két 11-est. Azért ha azt megadják és belövik akkor a 3-2 nagyon jó lett volna nekik, így viszont esélyük sem maradt a visszavágóra.
BlueBlood1993 írta:
rafanadal írta:Összefoglaló alapján nem kis meccs volt a Malaga-Dortmund. Mondjuk Götze ellőtt vagy 4 meccslabdát.
Melyik csapat vt a jobb? Mer nem szuletett gol? (nem lattam es a kovetkezo mix szempontjabol erdekelne
Itt egy majd 11 perces összefoglaló:
http://www.digisport.hu/league/bajnokok ... /news/9038" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez alapján a Dortmund simán több góllal is nyerhetett volna, sztem otthon kitömik majd a Malaga-t.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3591
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#6202 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

rafanadal írta:Összefoglaló alapján nem kis meccs volt a Malaga-Dortmund. Mondjuk Götze ellőtt vagy 4 meccslabdát.
Melyik csapat vt a jobb? Mer nem szuletett gol? (nem lattam es a kovetkezo mix szempontjabol erdekelne

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#6203 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Összefoglaló alapján nem kis meccs volt a Malaga-Dortmund. Mondjuk Götze ellőtt vagy 4 meccslabdát.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Bajnokok Ligája

#6204 Hozzászólás Szerző: Wisey »

findex írta:Azért úgy gondolom, egészen más ha pl. egy nagy csapat magyar szimpatizánsairól beszélünk, vagy ugyanazon csapat helyi szurkolóiról...egész más Madridban, Munichben, vagy Milanoban.
OFF, de megkerdezhetem miert hivod Münchent "Munich"-nek?
(Tudom hogy angolul ugy van, de hat egy nemet csapatrol beszelunk.)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#6205 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ahogy várható volt eldöntötték az első meccsen a továbbjutást Ronaldóék, szép munka volt, tankolhatnak az elődöntőre.
Drogba elég tré volt, mondjuk az egész csapatnak nem nagyon ment a támadás, de neki se volt sok jó megoldása.

A másik meccsen izgalmas kis visszavágó lesz, hatalmasat hibázott ma a Dortmund, ez a 0-0 nagyon jó eredmény a Malagának, akiknek nem lehetetlen egyáltalán elérni egy döntetlen idegenben, az pedig szinte tuti továbbjutást ér... De azért szerintem BVB-nek meglesz, csak koncentráltabban kell focizniuk.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#6206 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Kép
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#6207 Hozzászólás Szerző: béla »

dankodavid írta:Drogba meg mindig veszelyesebb, mint a spanyol csatar wannabe, vagy a lusta neger..
Ki az a lusta néger? :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#6208 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dankodavid írta:Drogba meg mindig veszelyesebb, mint a spanyol csatar wannabe, vagy a lusta neger..

Azért Varane levédekezi eléggé..

Amúgy Riera hogy lett bhv? Szélsőnek is szar volt a City-ben meg a Pool-ban, itt is állandóan Noi keu takarít utána. De Eboué is az Arsenal szégyene volt évekig.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#6209 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Drogba meg mindig veszelyesebb, mint a spanyol csatar wannabe, vagy a lusta neger..
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#6210 Hozzászólás Szerző: dacultras »

ekkora birka bírókat :roll:

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#6211 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Shady60 írta:
mikel12 írta:Mivel nincsen digifosom, és ZDF-em van, ami adja a Malaga-Dortmund meccset, azt nézem. Remélem jó meccs lesz. Nem szeretném, ha valamelyik csapat 2 gólall nyerjen (kivéve ha a Malaga), mert akkor nagyon nagy meccset láthatnánk a visszavágón. A Real szerintem simán fogja verni a Galatát idegenben is, de kizártnak tartom hogy a Galata ne rugjon gólt otthon (1-3-at tippelek)

" A csatorna nem rendelkezik a közvetítés jogával Mo. területére"
fasza elmennek ezek a büdös.............. eddig tudtam lesni itt a bl meccseket most meg faszán le lett tiltva gondolom nem a buzi oláh szolgáltató miatt van
Szerintem a szolgáltatód miatt van mert nálunk megy.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Bajnokok Ligája

#6212 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

mikel12 írta:Mivel nincsen digifosom, és ZDF-em van, ami adja a Malaga-Dortmund meccset, azt nézem. Remélem jó meccs lesz. Nem szeretném, ha valamelyik csapat 2 gólall nyerjen (kivéve ha a Malaga), mert akkor nagyon nagy meccset láthatnánk a visszavágón. A Real szerintem simán fogja verni a Galatát idegenben is, de kizártnak tartom hogy a Galata ne rugjon gólt otthon (1-3-at tippelek)

" A csatorna nem rendelkezik a közvetítés jogával Mo. területére"
fasza elmennek ezek a büdös.............. eddig tudtam lesni itt a bl meccseket most meg faszán le lett tiltva gondolom nem a buzi oláh szolgáltató miatt van
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#6213 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Meglepetést érzek ma az egyik meccsben, meglátjuk.

Akkor ma este (is) C'mon Drogba, c'mon Didier!
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#6214 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

marknagy írta: A divatok lehet el vannak szállva maguktól, de nekem rengeteg olyan ismerősöm van aki Barcás, ráadásul mind normális, sőt szimpatizálnak is a Chelsea-vel. Mikor tavaly Barca drukker ismerősem nem dühöngtek és nem szidták a Chelsea-t hanem elismerték, hogy nem minden évben nyerhet a Barca BL-t. A normális Barca drukker (aki nem divat) egyáltalán nem nagyképű.
Nekem olyan Barcás ismerősöm van aki inkább lemond egy randit, hogy megnézhessen egy mezei bajnokit az utolsó ellen. A legnagyobb fanatikus akit valaha láttam és mégis nagyon el van szállva. Barca szurkolókkal még soha nem volt jó tapasztalatom.

Real szurkolók szerintem rendben vannak, ők általában azt hozzák fel, hogy ők a legeredményesebb klub és ezt teljes joggal teszik. Elszálltságról nem beszélhetünk.

MU szurkolók elég vegyesek, elég sok undorító van, de akadnak normálisak is.

Akik engem nagyon zavarnak még azok a Juventus szurkolók.

A Bayernnél meg az utóbbi 1 évben kezdtem ezt észrevenni amiből az egész beszélgetés indult.

(A magyar focira most nem térnék ki, mert akkor lehet vetélytársa van a Barcának.)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#6215 Hozzászólás Szerző: findex »

Azért úgy gondolom, egészen más ha pl. egy nagy csapat magyar szimpatizánsairól beszélünk, vagy ugyanazon csapat helyi szurkolóiról...egész más Madridban, Munichben, vagy Milanoban.
Carefree, wherever we may be

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#6216 Hozzászólás Szerző: marknagy »

rafanadal írta:
marknagy írta:MU drukkernél arrogánsabb és nagyképűbb szurkolót én még nem láttam.
FC Barcelona? Megvan?
A divatok lehet el vannak szállva maguktól, de nekem rengeteg olyan ismerősöm van aki Barcás, ráadásul mind normális, sőt szimpatizálnak is a Chelsea-vel. Mikor tavaly kiestek, Barca drukker ismerősem nem dühöngtek és nem szidták agyba-főbe a Chelsea-t (ahogy a divatok) hanem elismerték, hogy nem minden évben nyerhet a Barca BL-t. A normális Barca drukker (aki nem divat) egyáltalán nem nagyképű.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2013. április 3., szerda 20:10-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#6217 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:Mivel nincsen digifosom, és ZDF-em van, ami adja a Malaga-Dortmund meccset, azt nézem. Remélem jó meccs lesz. Nem szeretném, ha valamelyik csapat 2 gólall nyerjen (kivéve ha a Malaga), mert akkor nagyon nagy meccset láthatnánk a visszavágón. A Real szerintem simán fogja verni a Galatát idegenben is, de kizártnak tartom hogy a Galata ne rugjon gólt otthon (1-3-at tippelek)

A mai meccs lesz Madridban :)

Amúgy Piazon sajnos nincs a Malaga keretében..

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#6218 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

rafanadal írta:
marknagy írta:MU drukkernél arrogánsabb és nagyképűbb szurkolót én még nem láttam.
FC Barcelona? Megvan?
Nem tudom..Igazából én minden nagy csapat magyar szurkolói oldal fórumát szoktam lesni kiváncsiságból, és az igazi Barszások annyira nincsennek elszállva..Inkább a Madridosok azok, és a Bayern-fanok. És lehet hogy hülyén fog hangzani, de a Milan drukkerek is nagyon elvannak szállva :D
Ohh Chelsea we love you..

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#6219 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

marknagy írta:MU drukkernél arrogánsabb és nagyképűbb szurkolót én még nem láttam.
FC Barcelona? Megvan?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#6220 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Mivel nincsen digifosom, és ZDF-em van, ami adja a Malaga-Dortmund meccset, azt nézem. Remélem jó meccs lesz. Nem szeretném, ha valamelyik csapat 2 gólall nyerjen (kivéve ha a Malaga), mert akkor nagyon nagy meccset láthatnánk a visszavágón. A Real szerintem simán fogja verni a Galatát idegenben is, de kizártnak tartom hogy a Galata ne rugjon gólt otthon (1-3-at tippelek)
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése