Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#6221 Hozzászólás Szerző: béla »

White írta:marknagy elég nagy tévedésben élsz,német szurkolók még nagyon messze vannak a kelet europai huligánoktol :)
Huligánkodásban biztos :D

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Bajnokok Ligája

#6222 Hozzászólás Szerző: White »

marknagy elég nagy tévedésben élsz,német szurkolók még nagyon messze vannak a kelet europai huligánoktol :)
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#6223 Hozzászólás Szerző: marknagy »

MU drukkernél arrogánsabb és nagyképűbb szurkolót én még nem láttam. Igaz hogy én csak magyar drukkereket ismerek, de azért kíváncsi lennék hogy egy Bayern, Juve, Barca, MU, Real fan aki minden meccsen kint van, hogyan vélekedik.

Igen a Bayernnek van a világ egyik legjobb és leghangosabb szurkolói, de szvsz a BvB-nek még ennél is jobb van. Minden meccsen telt ház van, állandó hangzavar, a világ (egyik) legfanatikusabb rajongói itt találhatóak, velük csak a 'Pool drukkereit tudnám összehasonlítani. Ez mondjuk az egész német nemzetre igaz, mind fanatikus futball rajongó.

Például a Realnál, ha nem szép játékkal nyernek, megy a fütty stb. (chiedis írt róluk többször). Nálunk meg szinte bármilyen idegenbeli csapat szurkolói lenyomják a hazaikat.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#6224 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

dankodavid írta:A Real szurkolók nagy részével nincs baj, a manure-barca-bayern drukkerek magasan a legundorítóbbak, az összeset arccal lefelé végighúznám egy frissen kaszált búzamezőn.
Azok a Real szurkolók, akik kifütyülik a csapatukat 2-0-s előnyben? :D Ezeknek a gigakluboknak akkora szurkolótábora van, hogy minden embertípusból jut oda bőven. Biztos, hogy van realista barcás, olyan Unitedes aki elismeri a sok hibás bírói döntést és olyan Citys, aki szerint tudatosan kéne építkezni, nem össze vásárolni mindenkit, vagy olyan Real drukker aki tudja tisztelni a másik csapatot, mégha a barcáról van is szó...
One ball to rule them all!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#6225 Hozzászólás Szerző: Dante »

dankodavid írta:A Real szurkolók nagy részével nincs baj, a manure-barca-bayern drukkerek magasan a legundorítóbbak, az összeset arccal lefelé végighúznám egy frissen kaszált búzamezőn.
szerencsémre nekem csak nyugis bayernesekkel volt dolgom, viszont a real-barca szurkolók csak egymást fikázzák, illetve a másik csapatát, egytől-egyig kőbuta divatmajom. (ez avval is összefügg hogy itthon a sport1, külföldön meg az uefa sulykolja hogy a világ két legerősebbje ez a páros...)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#6226 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

A Real szurkolók nagy részével nincs baj, a manure-barca-bayern drukkerek magasan a legundorítóbbak, az összeset arccal lefelé végighúznám egy frissen kaszált búzamezőn.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3590
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#6227 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dante írta:azért örülnék ha a londoni közönség fele olyan hangos lenne mint a Bayern tábora. szerintem természetes, hogy ha egy csapatnak nagyon hosszú ideje jól megy, a szurkolók elégedettségükben pöffeszkednek, amíg lehet. (amúgy még én sem nagyon találkoztam beképzelt bayernessel, szerintem a mu-real-barca hármas divattáborát semelyik sem übereli)
ÉN nekem a Münchenből származó német tanárom veri a nyálát mindig a csapatára, úgyh remélem kiesnek a picsába

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#6228 Hozzászólás Szerző: Dante »

azért örülnék ha a londoni közönség fele olyan hangos lenne mint a Bayern tábora. szerintem természetes, hogy ha egy csapatnak nagyon hosszú ideje jól megy, a szurkolók elégedettségükben pöffeszkednek, amíg lehet. (amúgy még én sem nagyon találkoztam beképzelt bayernessel, szerintem a mu-real-barca hármas divattáborát semelyik sem übereli)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#6229 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

lazaac írta:
dankodavid írta:Mindenesetre erőteljesen el kéne gondolkodnom, hogy egy Bayern-Barca döntőben kinek szurkoljak... Valószínűleg az Al-Kaidának.
Ha összejönne ez a döntő,szerintem sokan örülnének,ha az Al-Kaida bombaformában lenne.
Kép
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#6230 Hozzászólás Szerző: findex »

rafanadal írta:
findex írta:
dankodavid írta:A szurkolóik viszont annyira arcoskodó, beképzelt barmok, csak azért, hogy megint rákúrjanak, szurkolok a döntőbe jutásukért, és megint kapjanak ki.
Szurkolói?? Hát nemtudom DD konrkétan kikről beszélsz, de nekem a személyes benyomásom hogy Európa egyik legjobb tábora van a Municnek, és szurkolok nekik hogy megnyerjék a BL-t! Ha már mi nem tehetjük meg!
Pedig jól mondja Dávid. Az utóbbi időben hatalmas arca lett a müncheni szurkolóknak. Amellett, hogy nagyon hangos táboruk van és nagyon kitartanak a klubjuk mellett, igaz rájuk az is, hogy hatalmas arcuk van.
Mire alapozzátok ezt a hatalmas arcuk van szöveget?? Csak kíváncsiságból kérdem:O
Carefree, wherever we may be

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Bajnokok Ligája

#6231 Hozzászólás Szerző: lazaac »

dankodavid írta:Mindenesetre erőteljesen el kéne gondolkodnom, hogy egy Bayern-Barca döntőben kinek szurkoljak... Valószínűleg az Al-Kaidának.
Ha összejönne ez a döntő,szerintem sokan örülnének,ha az Al-Kaida bombaformában lenne.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#6232 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

findex írta:
dankodavid írta:A szurkolóik viszont annyira arcoskodó, beképzelt barmok, csak azért, hogy megint rákúrjanak, szurkolok a döntőbe jutásukért, és megint kapjanak ki.
Szurkolói?? Hát nemtudom DD konrkétan kikről beszélsz, de nekem a személyes benyomásom hogy Európa egyik legjobb tábora van a Municnek, és szurkolok nekik hogy megnyerjék a BL-t! Ha már mi nem tehetjük meg!
Pedig jól mondja Dávid. Az utóbbi időben hatalmas arca lett a müncheni szurkolóknak. Amellett, hogy nagyon hangos táboruk van és nagyon kitartanak a klubjuk mellett, igaz rájuk az is, hogy hatalmas arcuk van.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#6233 Hozzászólás Szerző: findex »

dankodavid írta:A szurkolóik viszont annyira arcoskodó, beképzelt barmok, csak azért, hogy megint rákúrjanak, szurkolok a döntőbe jutásukért, és megint kapjanak ki.
Szurkolói?? Hát nemtudom DD konrkétan kikről beszélsz, de nekem a személyes benyomásom hogy Európa egyik legjobb tábora van a Municnek, és szurkolok nekik hogy megnyerjék a BL-t! Ha már mi nem tehetjük meg!
Carefree, wherever we may be

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#6234 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Mindenesetre erőteljesen el kéne gondolkodnom, hogy egy Bayern-Barca döntőben kinek szurkoljak... Valószínűleg az Al-Kaidának.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#6235 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jelenleg tényleg csak a kicsiknek vannak normális drukkerei. A bayern, barca, real és juve drukkerei arca meg akkora mint Európa. Remélem a BVB behúzza, a Bayernnel sem lenne bajom, de a drukkerei miatt megérdemelnék, hogy a Dortmund jól elkenje a pofájukat a döntőben.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#6236 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

White írta: Nem tudom hogy mondhassátok a Bayern-re hogy szimpatikus.Egész Németországtól rosszul vagyok,csunya emberek,csunya nyelv.Bayern meg tele van Robben Ribery féle patkánnyokkal.Remélem idén se nyernek BL-t.
Ez igen irónikus a felhasználóneved tekintetében.

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Bajnokok Ligája

#6237 Hozzászólás Szerző: White »

Nem tudom hogy mondhassátok a Bayern-re hogy szimpatikus.Egész Németországtól rosszul vagyok,csunya emberek,csunya nyelv.Bayern meg tele van Robben Ribery féle patkánnyokkal.Remélem idén se nyernek BL-t.
#OnceABlueAlwaysABlue

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#6238 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

A szurkolóik viszont annyira arcoskodó, beképzelt barmok, csak azért, hogy megint rákúrjanak, szurkolok a döntőbe jutásukért, és megint kapjanak ki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dankodavid 2013. április 3., szerda 15:50-kor.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#6239 Hozzászólás Szerző: langidave »

én nagyon remélem, hogy idén végre megnyeri a bayern, kijár már nekik nagyon, amúgy is szimpatikus csapat

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#6240 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Nagyon jó meccsek voltak, a Juvénak esélye sem volt (pl. mire Pirlo megfordult már körbevették a müncheniek), a PSG-t sajnálom, nagyon drukkoltam hogy győzzék le a Barcát (eleinte úgy is nézett ki, de aztán örülhetnek hogy Sirigu ostobasága után tudtak egyenlíteni), így már 90% hogy kiesnek, hacsak nem produkálnak valami csodát.

Válasz küldése