Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#11061 Hozzászólás Szerző: langidave »

gerawba írta:2005-ös Chelsea-Barca BL visszavágót végre sikerült leszednem ncore-ról, ha kell valakinek mostanság töltse mert seedelni fogom egy darabig (alig tudtam letölteni, mert a gyerek egy nap 20 percre seedelte kb)

Chelsea-Liverpool 4-4 hasonló nehézségek miatt alig jön, de már megvan a 3/4-ede.
Fent van thepiratebayen is, nekem onnan igazából lejött 2 óra alatt, akartam is ide írni, csak elfelejtettem :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#11062 Hozzászólás Szerző: laczze »

Mondjuk elég gáz ha versenyhelyzet kell nekik!
valószínüleg Terry-Lamps-Drogba trió nak még 1 lehetősége lesz BL-t nyerni kezdőként legalábbis alapemberként szóval minden bele 2012 ben meglesz :roll:
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#11063 Hozzászólás Szerző: gerawba »

2005-ös Chelsea-Barca BL visszavágót végre sikerült leszednem ncore-ról, ha kell valakinek mostanság töltse mert seedelni fogom egy darabig (alig tudtam letölteni, mert a gyerek egy nap 20 percre seedelte kb)

Chelsea-Liverpool 4-4 hasonló nehézségek miatt alig jön, de már megvan a 3/4-ede.
langidave írta:
gerawba írta: Vááá, de jó, hogy eszembe juttattad, napok óta meg akarom nézni ncore-on fent van-e a teljes meccs jó minőségben :!:

szerk.:
fent van jee :D
(van még pár csemege most, hogy nézem)
Fent van de senki nem seedeli, viszont a duplázásunk is fent van, azt töltöm is :)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#11064 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:
Zsoca írta:
Gábor írta: A valódi posztja igen is balhátvéd csak mivel posztja telített egy másik, véleményem szerint igen jó játékos, Assou-Ekotto révén, így nincs más választása Redknapp edzőnek, mint egyel feljebb tolni a fiatal Wales-it. Eddig bevált.
Szerintem Bale igazi posztja a balszélső, nem hiszem, hogy védőként is tudna ilyen hasznos lenni - függetlenül attól, hogy van-e Aszuek Ottó, vagy nincs.
Szerintem is így van. Hiába írják mindenhol hátvédnek, ő inkább középpályás.
Mondjuk azért kíváncsi lennék, hogy mit művelnének egy jó formában lévő Maloudával. Bale lenne a balhátvéd, Malouda meg a balszélső. Nem semmi bal oldal lenne... 8)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#11065 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta:Malouda-val nem lehet egy lapon említeni Bale-t, a játék minden elemében jobb nála a wales-i...
Azért Maloudát ne kezeljük le. Jópárszor a hátán vitte a csapatot és már bebizonyította, hogy milyen játékos ő valójában. Ramiresen, Luizon és Ivanovicon kívül talán senki sincs formában, de abban is biztos vagyok, hogy ők se a maguk maximumát nyújtják. Csak egy jó edző kell neki (Viva Mourinho) és megint a régi lesz. Vagy akár Bale leigazolása is segíthet neki, mivel így versenyhelyzet alakulhatna ki.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#11066 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Zsoca írta:
Gábor írta: A valódi posztja igen is balhátvéd csak mivel posztja telített egy másik, véleményem szerint igen jó játékos, Assou-Ekotto révén, így nincs más választása Redknapp edzőnek, mint egyel feljebb tolni a fiatal Wales-it. Eddig bevált.
Szerintem Bale igazi posztja a balszélső, nem hiszem, hogy védőként is tudna ilyen hasznos lenni - függetlenül attól, hogy van-e Aszuek Ottó, vagy nincs.
Szerintem is így van. Hiába írják mindenhol hátvédnek, ő inkább középpályás.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#11067 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Gábor írta: A valódi posztja igen is balhátvéd csak mivel posztja telített egy másik, véleményem szerint igen jó játékos, Assou-Ekotto révén, így nincs más választása Redknapp edzőnek, mint egyel feljebb tolni a fiatal Wales-it. Eddig bevált.
Szerintem Bale igazi posztja a balszélső, nem hiszem, hogy védőként is tudna ilyen hasznos lenni - függetlenül attól, hogy van-e Aszuek Ottó, vagy nincs.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#11068 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Malouda-val nem lehet egy lapon említeni Bale-t, a játék minden elemében jobb nála a wales-i...

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája

#11069 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Hawaii írta:
Gábor írta:Ne nagyon beszéljünk egy bal hátvéd esetében arról, hogy mennyi gólt lő, hiszen nem ez a posztja. De ő mégis! Na vajon, hogy csinálja? :shock:
Mondjuk úgy, hogy általában balszélsőt játszik és nem balhátvédet... balhátvédet csak igen ritkán játszik.
A valódi posztja igen is balhátvéd csak mivel posztja telített egy másik, véleményem szerint igen jó játékos, Assou-Ekotto révén, így nincs más választása Redknapp edzőnek, mint egyel feljebb tolni a fiatal Wales-it. Eddig bevált.
Farewell Didier!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#11070 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Gábor írta:Ne nagyon beszéljünk egy bal hátvéd esetében arról, hogy mennyi gólt lő, hiszen nem ez a posztja. De ő mégis! Na vajon, hogy csinálja? :shock:
Mondjuk úgy, hogy általában balszélsőt játszik és nem balhátvédet... balhátvédet csak igen ritkán játszik.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája

#11071 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Ne nagyon beszéljünk egy bal hátvéd esetében arról, hogy mennyi gólt lő, hiszen nem ez a posztja. De ő mégis! Na vajon, hogy csinálja? :shock:
Farewell Didier!

Avatar
bkbk
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009. április 19., vasárnap 21:21
Kedvenc játékos: Iva
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Vác

Re: Bajnokok Ligája

#11072 Hozzászólás Szerző: bkbk »

Hegee írta: Mond már meg nekem hogy mért olyan jó játékos ? Sok gólt lő ? Nem. Sok gólpasszt ad ? Nem. Akkor mitől is a világ legjobbja posztján ?
26 PL meccs. 7 gól, 2 gólpassz.. Kiemelkedő nem ? Mert szerintem nemigazán.. :roll:
8 BL meccs. 4 gól, 4 gólpassz. Ez nem lenne rossz, de ha megnézzük a góljai 3/4-ét egy meccsen szerezte, a gólpasszai felét a mesterhármasa után 2 héttel szintén az Inter ellen érte el. Azóta szinte semmi.
Tehát volt neki egy jó hónapja ahol kiemelkedőt nyújtott, utánna elötte egy magas középszint.

Szvsz azért ő a legjobb, mert nagyon kevés játékos van, aki szinte megállíthatatlan. Nem tudom, mennyi meccsét láttad, (én mostanában rákaptam), de amikor nála van a labda az embernek az az érzése, hogy ebből gól lesz.
Chelsea-Wigan 8-0
We are the Champions!!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#11073 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Schalke hatalmasat játszott, kövezzetek meg, de szerintem lehet esélye a United ellen.

A Real meccsről pedig annyit, hogy hozták amit hozni kellett és hát Gomez LOL! :D :D :D
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#11074 Hozzászólás Szerző: chiedis »

jó kis cikk még a BL meccsről, na nem a UTD sorokat adnám olvasgatásra, hanem a végén lévő Chels sorokat.

http://alapvonal.blog.nepsport.hu/archi ... reschenko/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#11075 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Hegee írta:
chiedis írta:
kdako írta:
amúgy nincs egy szélsőnk, nincs aki tud beadni, nincs egy kreatív középpályás, nincs egy olyan csatár Torres mögé aki nem várja a labdát, hanem kidolgozza magának a helyzetet.
Szélső: passz, lehetne több emberke is bal és jobbra egyaránt kéne
Kreatív: Sneijder/Afellay (Özil/Vaart)
Helyzet kidolgozó csatár: Agüero

/Lukakut ne erőltessük, ő is várja a labdát. Abból van elég: Torres, 80%ban Drogba, Análka)
A Csatárok 90%-a várja a labdát, Agüero pedig nem tipikus csatár. Amíg formában volt Drogba, addig nem volt baj azzal hogy várja a labdát ? Nehogymár azért ne hozzuk ide, a világ talán legígéretesebb csatár tehetségét mert várja a labdát..
Nézd meg Ibra, Villa, Eto'o, Drogba, Torres, Henry, Sheva, Klose, Milito, Toni, Torghelle. Csak hogy a közelmúlt, és a jelen legnagyobb alakjait említsem. Ők is "várták/ják" ahogy te fogalmaznál, és mégis egytől egyik zsenik. Na jó, Torghelle kicsit több annál. :D
Persze egyetértek. A csatárnak nem az a feladata. Elfelejtettem leírni, hogy azért nem támogatnám ezt a csatártípust, mert nagyon nem működik semmi a középpályán, annyira technikásak, mint a Hali-Szolnok meccsen az arcok.
Lukaku komolyan a közeljövő Drogbája lesz, hihetetlen figura felépítéssel és technikával, de ő sosem fut a labdáért, még csak a kapust sem zavarja.
Van nekünk Análkánk, akin fákkolok ezt látva, szóval fura egy helyzet ez nálunk.
Na szóval, vehetünk Raúlt, Klosét, baszhatjuk ha nem szolgálják ki őket. Jövőre sem fogják van egy ilyen érzésem...
Na ezért kéne olyan csatár, aki miután látja, h komolytalan a kpálya, Lampardnak egy taslit és maga megcsinálja a helyzetet. Manapság Drogba is csak várja a labdát - amivel nincs gond - a gond az, hogy nem kapja. Na erre gondoltam.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#11076 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hegee írta:
Sheenka írta:Hegee mondj jobbat.
Mondok 3-at kapásból.: Robben, Ribery, Di Maria.
Ribery egy trágya.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Bajnokok Ligája

#11077 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Hegee írta:Mond már meg nekem hogy mért olyan jó játékos ? Sok gólt lő ? Nem. Sok gólpasszt ad ? Nem. Akkor mitől is a világ legjobbja posztján ?
26 PL meccs. 7 gól, 2 gólpassz.. Kiemelkedő nem ? Mert szerintem nemigazán..
8 BL meccs. 4 gól, 4 gólpassz. Ez nem lenne rossz, de ha megnézzük a góljai 3/4-ét egy meccsen szerezte, a gólpasszai felét a mesterhármasa után 2 héttel szintén az Inter ellen érte el. Azóta szinte semmi.
Tehát volt neki egy jó hónapja ahol kiemelkedőt nyújtott, utánna elötte egy magas középszint.
Elküldve: 34 perccel ezelőtt
semmit nem érnek a statisztikák.sokat mutatnak de a lényeget takarják.Torres már tizenvalahány meccset letolt Chelsea mezben,közben se gólpassz,se gól.Akkor ő milyen szintű játékos?a statisztikájánál mérföldekkel jobb. :D
amúgy Ronaldo is a baloson szokott játszani,bár váltogatja Di Mariaval.

mostmár hivatalos,real Madrid-Barcelona,szerintem előrehozott BL döntő lesz a 4között.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Bajnokok Ligája

#11078 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Sheenka írta:Hegee mondj jobbat.
Nekem Robben jutott eszembe, de ő rengeteget sérült és rendre a jobb oldalon játszik, hogy tudjon befelé cselezni, de ettől függetlenül nagy tehetségnek tartom Balet.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#11079 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Hegee mondj jobbat.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Bajnokok Ligája

#11080 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Hegee írta:
Sheenka írta:
Hegee írta: Nem is egy poszton vannak.. :roll: Egyébként Cash fénykorában legjobb volt a posztján. Baleből pedig szvsz sose lesz posztja legjobbja..
Tulajdonképpen mondj nála jobb bal középpályást.
Mond már meg nekem hogy mért olyan jó játékos ? Sok gólt lő ? Nem. Sok gólpasszt ad ? Nem. Akkor mitől is a világ legjobbja posztján ?
26 PL meccs. 7 gól, 2 gólpassz.. Kiemelkedő nem ? Mert szerintem nemigazán.. :roll:
8 BL meccs. 4 gól, 4 gólpassz. Ez nem lenne rossz, de ha megnézzük a góljai 3/4-ét egy meccsen szerezte, a gólpasszai felét a mesterhármasa után 2 héttel szintén az Inter ellen érte el. Azóta szinte semmi.
Tehát volt neki egy jó hónapja ahol kiemelkedőt nyújtott, utánna elötte egy magas középszint.
Ezzel nem teljesen értek egyet de lényegtelen, mert a jelenlegi Colenál, Maloudánál vagyZhirkovnál mindenképp jobb.

Válasz küldése