Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#11721 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Hát jöhetett volna rosszabb is :'( de nem örülök a MU-nak :'( Stamfordon győzünk de az Old-on kikapunk sztem :'( nem is 1.gólall :S dE BÍZOM a továbbjutásba :DD

_____________
HAJRÁ CHELSEA
Ohh Chelsea we love you..

les parachutistes
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010. november 3., szerda 10:32
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#11722 Hozzászólás Szerző: les parachutistes »

Megyek a meccsre ki. Ha valaki még jön akkor mehetnénk együtt. Szállással meg ne foglalkoztatok a tesómnál aludhatunk Ő ott él kint.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#11723 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

emsanya írta:Nem vészmadárkodom, csak reálisan látom a dolgokat. Több esélyt látok náluk, a pályaválasztás is melletük szól. Tavaly, az tavaly volt. Idén minden meccset megnyertek hazai pályán, ahol a visszavágót fogják rendezni...
Ettől függetlenül tavaly jobban játszott az MU, mint idén. Mi is jobban játszottunk, de most kezdünk visszatalálni önmagunkra...
Szerintem ennél jobb sorsolás nem lehetett volna, mert ha továbbjutunk, akkor szerintem a döntőbe is bejutunk.

Avatar
Torres 9
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 17:49
Kedvenc játékos: Torres

Re: Bajnokok Ligája

#11724 Hozzászólás Szerző: Torres 9 »

mu sérültek:
o'shea:6 hét
rafael: 5 hét
ferdinand: 5 hét
fabio:3 hét
vidics:5 hét

Sturridget meg fel kell hívni hogy rúgja fel a két csatárt na csá
FERNANDO TORRES A LEGJOBB CSATÁR A VILÁGON!<3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#11725 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bon írta:Szerintem egy nehéz,szenvedős meccs lesz, de tovább fogunk jutni.
Inkább 2.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Bajnokok Ligája

#11726 Hozzászólás Szerző: Bon »

Szerintem egy nehéz,szenvedős meccs lesz, de tovább fogunk jutni.

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#11727 Hozzászólás Szerző: frentzen »

emsanya írta:Az ág könnyű, de az ellenfél lehetett volna jobb...

A MU elleni párharcnál (és otthon kezdve), csak a barca elleni hasonló párosítás lett volna roszabb.

És lehet megvertük őket idén 2-1-re, de sztem azzal az eredménnyel az old trafford-on tovább is jutna a MU...

Ahogy mondta az öreg Fergie már jó párszor a BL kiesés szakaszról és az idegenben kezdésről, idézem: "ha idegenben lövünk gólt, nincs az az eredmény, amit old trafford-on ne tudnánk ledolgozni..."
Sajnos ez így van. Gólokkal kéne nyernünk és kapott gól nélkül lehozni az első meccset. Félek, ez nem fog menni...

Úgy kéne mint tavaly a Bayern csinálta
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#11728 Hozzászólás Szerző: adee93 »

szerintem ha nyerünk 2-0 az első meccsen akkor a visszavágón nem kell már izgulni
Blue is the Colour

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#11729 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Csaba009 írta:Nagyon örülök ennek a sorsolásnak. Megkaptuk a legkönnyebb ellenfelet.
Chelsea - mu 4:0
mu-Chelsea 0:3

Torres össze szedi magát és miénk a kupa
Ilyenkor te ezt komolyan is gondolod vagy csak leírod, hogy ne hallgassál?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Csaba009
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2010. június 29., kedd 11:21
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Bajnokok Ligája

#11730 Hozzászólás Szerző: Csaba009 »

Nagyon örülök ennek a sorsolásnak. Megkaptuk a legkönnyebb ellenfelet.
Chelsea - mu 4:0
mu-Chelsea 0:3

Torres össze szedi magát és miénk a kupa

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Bajnokok Ligája

#11731 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Fúú,Madridosként örülök is a sorsolásnak meg nem is. A Spursnél 4csapat biztosan nehezebb lett volna,de utána ugye jöhet a Barcelona.Viszont talán a legpikánsabb párharc a Chelsea-MU lesz.fontos szerintem hogy addig Torres összekapja magát és ne nagyon sérüljenek le kulcsjátékosok,ha mindenki egészséges,akkor valamivel a Chelseat én erősebbnek érzem.A négy között meg kb biztos vagyok benne hogy az Inter lehet valamelyik angol óriás ellenfele.A döntőben a Chelsea lenne a legnehezebb ellenfél,londoni csapat,Londonban lesz a döntő,történelmük első győzelmét arathatnák..komoly meccs lenne. :) Mi meg,3héten belül 4x játszanánk a Barcával ha megverjük a Tottenhamet, a Barca pedig a Donetsk-et.Elképzelhetetlennek tartom hogy mind a négyszer veszítsünk.Akkor meg már miért pont a BL-ben? :D

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Bajnokok Ligája

#11732 Hozzászólás Szerző: Bon »

Nem rossz ez...
Verni kell a MU-t. Nincs védőjük, mindenki sérült náluk. Drogbát és Torres-t formába kell hozni, nagyon gyorsan. :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#11733 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nagyon örülök, hogy itthon kezdünk (nem is értem, hogy mások miért problémáznak ezen), szerintem hatalmas előny, hogy tudunk kalkulálni az idegenben lőtt gólokkal.
Talán mindenki emlékszik, hogy a Barcanak elég volt 1 lövés a 93. percben idegenben...

Itthon a legfontosabb feladat baromire nem az, hogy 3-at verjünk, hanem az, hogy egy darabot se kapjunk (persze jó lenne lőni minél többet lőni, de ha tetszik ha nem, nem az az elsődleges feladat)


Azért akik ez után a sorsolás után aztmondják, hogy jaj megint a Barcat nyomják, azok kicsit el vannak tévedve.
HAZARD = Messi+Ronaldo

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#11734 Hozzászólás Szerző: kdako »

Április 6-án szerdán kezdünk, és 12-én kedden lesz a visszavágó. Közben otthon a wigannel játszunk, a mu meg a fulhammel.
GO BLUES!

Sindu
Hozzászólások: 761
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#11735 Hozzászólás Szerző: Sindu »

emsanya írta:
Kicker írta: Nem kell itt vészmadárkodni, tavaly oda-vissza vertük a mankesztárt, idén is egyszer kaptak a pofájukba, sok a sérültjük, nem azt mondom, hogy esélytelenek, de a Chelsea képes kiejteni, rengetek játékosunk álmodik a BL trófeáról, és hogy egész london chelsea lázban égjen, ez van akkora plusz erő, hogy megoldják a fiúk..
Nem vészmadárkodom, csak reálisan látom a dolgokat. Több esélyt látok náluk, a pályaválasztás is melletük szól. Tavaly, az tavaly volt. Idén minden meccset megnyertek hazai pályán, ahol a visszavágót fogják rendezni...
Igen, viszont mi még nem jártunk náluk idén idegenben.
Szerintem is mi vagyunk az esélyesebbek, nagyon örülök neki, hogy velük sorsoltak össze minket.
3. legerősebb csapat, akit kaphattunk a hétből, ha őket nem tudjuk kiverni, akkor amúgy sincs miről beszélni. Egy MU-verés meg mindig jól esik!
Barcával vagy Madriddal szívtunk volna, de leghamarabb a döntőben találkozunk és max az egyikkel. Az ág is könnyű. Szerencsések vagyunk! :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#11736 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kicker írta: Nem kell itt vészmadárkodni, tavaly oda-vissza vertük a mankesztárt, idén is egyszer kaptak a pofájukba, sok a sérültjük, nem azt mondom, hogy esélytelenek, de a Chelsea képes kiejteni, rengetek játékosunk álmodik a BL trófeáról, és hogy egész london chelsea lázban égjen, ez van akkora plusz erő, hogy megoldják a fiúk..
Nem vészmadárkodom, csak reálisan látom a dolgokat. Több esélyt látok náluk, a pályaválasztás is melletük szól. Tavaly, az tavaly volt. Idén minden meccset megnyertek hazai pályán, ahol a visszavágót fogják rendezni...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#11737 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Én úgy gondolom, hogy azért mi indulunk esélyesként. Sok a sérültjük, Fergie eltiltás és igazából nekik a bajnokságban is a kisebb csapatok ellen megy jól. Nekik jobban fekszik a bajnokság, ahol lehozzák az összes kötelező meccset és akkor el lehet szórni pár pontot a rangadókon.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#11738 Hozzászólás Szerző: Kicker »

emsanya írta:Az ág könnyű, de az ellenfél lehetett volna jobb...

A MU elleni párharcnál (és otthon kezdve), csak a barca elleni hasonló párosítás lett volna roszabb.

És lehet megvertük őket idén 2-1-re, de sztem azzal az eredménnyel az old trafford-on tovább is jutna a MU...

Ahogy mondta az öreg Fergie már jó párszor a BL kiesés szakaszról és az idegenben kezdésről, idézem: "ha idegenben lövünk gólt, nincs az az eredmény, amit old trafford-on ne tudnánk ledolgozni..."
Sajnos ez így van. Gólokkal kéne nyernünk és kapott gól nélkül lehozni az első meccset. Félek, ez nem fog menni...
Nem kell itt vészmadárkodni, tavaly oda-vissza vertük a mankesztárt, idén is egyszer kaptak a pofájukba, sok a sérültjük, nem azt mondom, hogy esélytelenek, de a Chelsea képes kiejteni, rengetek játékosunk álmodik a BL trófeáról, és hogy egész london chelsea lázban égjen, ez van akkora plusz erő, hogy megoldják a fiúk..
GO BLUES!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#11739 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az ág könnyű, de az ellenfél lehetett volna jobb...

A MU elleni párharcnál (és otthon kezdve), csak a barca elleni hasonló párosítás lett volna roszabb.

És lehet megvertük őket idén 2-1-re, de sztem azzal az eredménnyel az old trafford-on tovább is jutna a MU...

Ahogy mondta az öreg Fergie már jó párszor a BL kiesés szakaszról és az idegenben kezdésről, idézem: "ha idegenben lövünk gólt, nincs az az eredmény, amit old trafford-on ne tudnánk ledolgozni..."
Sajnos ez így van. Gólokkal kéne nyernünk és kapott gól nélkül lehozni az első meccset. Félek, ez nem fog menni...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#11740 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

bartaa írta:
Kicker írta:Remélem a Chelsea a döntőig menetel, és minnél többen fogunk élőben szurkolni innen a fórumról a csapatnak, én akár a BL döntőre is jegyet váltanék, amennyiben Chelsea ott lesz. Egyetlen kérdés van, hogy a jegyigényeket ki lehet-e elégíteni....
Tehát Chelsea - MU-ra hogyé vannak/lesznek a jegyek, és én jelezném is igényem egyre... :roll:
én is váltanék akkor jegyet a döntőre :D
Nyugi! Egyelőre még a negyeddöntőknél vagyunk és korántsem biztos, hogy innen továbbjutunk. Korai még a döntőről beszélni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése