Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
bartaa
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009. november 11., szerda 21:37
Kedvenc játékos: John Terry-Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Ruud Gullit

Re: Bajnokok Ligája

#11741 Hozzászólás Szerző: bartaa »

Kicker írta:Remélem a Chelsea a döntőig menetel, és minnél többen fogunk élőben szurkolni innen a fórumról a csapatnak, én akár a BL döntőre is jegyet váltanék, amennyiben Chelsea ott lesz. Egyetlen kérdés van, hogy a jegyigényeket ki lehet-e elégíteni....
Tehát Chelsea - MU-ra hogyé vannak/lesznek a jegyek, és én jelezném is igényem egyre... :roll:
én is váltanék akkor jegyet a döntőre :D

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#11742 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Remélem a Chelsea a döntőig menetel, és minnél többen fogunk élőben szurkolni innen a fórumról a csapatnak, én akár a BL döntőre is jegyet váltanék, amennyiben Chelsea ott lesz. Egyetlen kérdés van, hogy a jegyigényeket ki lehet-e elégíteni....
Tehát Chelsea - MU-ra hogyé vannak/lesznek a jegyek, és én jelezném is igényem egyre... :roll:
GO BLUES!!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#11743 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ez az idei a nagy visszavágások éve lehet számunkra: United a bajnokság miatt, Inter a tavalyi BL miatt, Barca minden miatt. Ez lenne az út a győzelemig ha csak a Mourinho faktor közbe nem szól.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#11744 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

bules írta:David Luiz nem is játszhat jól tudom?
Nem játszhat, mert már pályára lépett az idei BL sorozatban a Benfica színeiben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#11745 Hozzászólás Szerző: chiedis »

szerintem nem sikerült rosszul a sorsolás, hála égnek a real a barcával másik ágon meccsel.
A UTD-t ha verjük, azt Inter sem okozhat gondot. Egyszer legyőztük a MU-t idén, rengeteg a sérültjük, azért mindet nem lehet majd összedrótozni... Mostantól le kell szarni mindent, csak a UTD ellen kell készülni. A világ legjobb védelme itt van, ha összpontosítanak, az Old Traffordon kihúzhatjuk max 1 gólt kapva, itthon első meccsen 2-3 gólt be kell rakni kapott nélkül. + most már vagdosni kéne drága 500 0000 milliárd értékű 5 támadónk hátát, mert ez impotens (Drogba kell mint az állat), valamint Essien/Mikel szemére is ránézhetne Kárló.

Barca-Chelsea döntőt várok. Ha a döntőbe bejutunk, kemény revansot várok 2009-ért. És akkor készül az Ancelotti szobor fából amit ígértem, és detoxra megyek 5000-ért.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára chiedis 2011. március 18., péntek 14:06-kor.
Nyugodj bekeben Mister !

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#11746 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

miller írta:
rafanadal írta:Innentől érdekes lesz ez az idei BL. Szegény Shakhtar megkapta a legnehezebbet. Reménykedtem, hogy menetelnek tovább, mert szimpatikusak ezzel a küzdőszellemmel. Innentől az egyik elődöntő Barca-Inter lesz, ahonnan a Barca megy a döntőbe. A másik elődöntő pedig szerintem Real-Chelsea, de csak kicsivel esélyesebb ez a két csapat az ellenfelénél.
Ezt szerintem nem írtad jól. Az ágak is sorsolásra kerültek. Az Inter-Schalke győztese játszik a Chelsea - MU győztesével, a Real - Tottenham győztese pedig a Barca-Doneck győztesével az elődöntőben..
Igazad van, elnéztem.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Bajnokok Ligája

#11747 Hozzászólás Szerző: bules »

David Luiz nem is játszhat jól tudom?

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#11748 Hozzászólás Szerző: miller »

rafanadal írta:Innentől érdekes lesz ez az idei BL. Szegény Shakhtar megkapta a legnehezebbet. Reménykedtem, hogy menetelnek tovább, mert szimpatikusak ezzel a küzdőszellemmel. Innentől az egyik elődöntő Barca-Inter lesz, ahonnan a Barca megy a döntőbe. A másik elődöntő pedig szerintem Real-Chelsea, de csak kicsivel esélyesebb ez a két csapat az ellenfelénél.
Ezt szerintem nem írtad jól. Az ágak is sorsolásra kerültek. Az Inter-Schalke győztese játszik a Chelsea - MU győztesével, a Real - Tottenham győztese pedig a Barca-Doneck győztesével az elődöntőben..
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#11749 Hozzászólás Szerző: kdako »

rafanadal írta:Innentől érdekes lesz ez az idei BL. Szegény Shakhtar megkapta a legnehezebbet. Reménykedtem, hogy menetelnek tovább, mert szimpatikusak ezzel a küzdőszellemmel. Innentől az egyik elődöntő Barca-Inter lesz, ahonnan a Barca megy a döntőbe. A másik elődöntő pedig szerintem Real-Chelsea, de csak kicsivel esélyesebb ez a két csapat az ellenfelénél.
Nem, mi az Inter ágán vagyunk, az elődöntőben Barca-Real lehet.
GO BLUES!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9404
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#11750 Hozzászólás Szerző: Bubi »

davyd92 írta:
Bubi írta:En nagyon orulok ennek, egyedul az nem tetszik, hogy a buzi inter tovabb fog jutni. Inter-barca, sahtar - schalke kellett volna, dehat ez nem kivansagmusor.

Ha mar a bajnoksag ugylatszik, hogy eluszik (bar meg van sanszunk), akkor legalabb a BLbol verjuk ki oket, utana egyenes az ut a dontoig!

Ha megmarad sir alex 5 meccses eltiltasa, akkor az belecsuszik valamelyik BL meccsbe?
egyébként mi lenne az előny abban ha alex nincs a padon? csapatot ugyanúgy összeálíthassa, cserélni tud telefonon :D
Beneztem, mert az nem vonatkozik BLre, de mivel nem kommunikalhat kozvetlenul a jatekosokkal, (gondolom az oltozobe se mehet le), igy ez igen nagy hatranyt jelent egy olyan helyzetben, amikor kicsit felkene oket stuffolni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#11751 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Innentől érdekes lesz ez az idei BL. Szegény Shakhtar megkapta a legnehezebbet. Reménykedtem, hogy menetelnek tovább, mert szimpatikusak ezzel a küzdőszellemmel. Innentől az egyik elődöntő Barca-Inter lesz, ahonnan a Barca megy a döntőbe. A másik elődöntő pedig szerintem Real-Chelsea, de csak kicsivel esélyesebb ez a két csapat az ellenfelénél.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Ferenc1986
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. május 14., szerda 12:25
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Bajnokok Ligája

#11752 Hozzászólás Szerző: Ferenc1986 »

Londonnak egy CHELSEA-Sp*rs döntő lenne a legkomolyabb,bár erre kevés az esélye.
Nem mondom,hogy túl könnyű lesz,de ki kell verni őket. De a Barca kapta papíron az egyik legkönnyebb ellenfelet ilyen "mákjuk" is csak nekik lehet.

COME ON BLUES!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
davyd92
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2011. január 5., szerda 22:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Bajnokok Ligája

#11753 Hozzászólás Szerző: davyd92 »

Bubi írta:En nagyon orulok ennek, egyedul az nem tetszik, hogy a buzi inter tovabb fog jutni. Inter-barca, sahtar - schalke kellett volna, dehat ez nem kivansagmusor.

Ha mar a bajnoksag ugylatszik, hogy eluszik (bar meg van sanszunk), akkor legalabb a BLbol verjuk ki oket, utana egyenes az ut a dontoig!

Ha megmarad sir alex 5 meccses eltiltasa, akkor az belecsuszik valamelyik BL meccsbe?
egyébként mi lenne az előny abban ha alex nincs a padon? csapatot ugyanúgy összeálíthassa, cserélni tud telefonon :D

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#11754 Hozzászólás Szerző: miller »

Agyalgattam kicsit. Ha mi most kiverjük a United-et, akkor nagy valószínűséggel az Intert kapjuk. Szerintem ez könnyebb falat lenne, mint a United, ha meg valami csoda folytán a Schalke jönne az már maga volna a Paradicsom. A másik ágon én már most borítékolom a Real-Barca elődöntőt, sem a Doneck, sem a Tottenham nem fogja őket a továbbjutásban meggátolni, úgy érzem. Tehát a döntőben megkapjuk mindenféleképpen az egyik spanyolt. De melyiket lenne jobb, egy bombaerős Barcát v. egy Joséval felálló Madridot? :S Én az utóbbira szavaznék, mert gyengébbnek tartom a Madridot egy hajszállal.
Na de nem sietek ennyire előre, lényeg most h verjük ki a Manchestert.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#11755 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

alpar08 írta:Na ez az a sorsolás odabasz...

Hogy a francba jutott a Barca'-nak a Shaktar???

... Ahogy nekünk a Koppenhága. Esetleg.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#11756 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

chaoskid18 írta:hát a mostani formával nem nehéz hanem gyakorlatilag lehetetlen :S
Miért milyen formában? a csapat játéka szerintem folyamatosan javul és ha a helyzet kihasználáson javítanak akkor minden jó lesz.szerintem ha az MU-n tovább jutunk akkor már fél lábbal a döntőben vagyunk. csak egy baj van hogy otthon kezdünk...

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#11757 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Na ez az a sorsolás odabasz...

Hogy a francba jutott a Barca'-nak a Shaktar???
-=Kék vér=-

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9404
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#11758 Hozzászólás Szerző: Bubi »

En nagyon orulok ennek, egyedul az nem tetszik, hogy a buzi inter tovabb fog jutni. Inter-barca, sahtar - schalke kellett volna, dehat ez nem kivansagmusor.

Ha mar a bajnoksag ugylatszik, hogy eluszik (bar meg van sanszunk), akkor legalabb a BLbol verjuk ki oket, utana egyenes az ut a dontoig!

Ha megmarad sir alex 5 meccses eltiltasa, akkor az belecsuszik valamelyik BL meccsbe?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#11759 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

chaoskid18 írta:hát a mostani formával nem nehéz hanem gyakorlatilag lehetetlen :S
Kb. 2 hete vertük meg őket...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#11760 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:Sztem nem rossz ez. Ismerjük őket, sok a hiányzójuk, egyedül az baj, h otthon kezdünk. Az elődöntő viszont így a legjobb!
Teljesen egyetértek, könnyebb ágat nagyon nem kaphattunk volna.

Válasz küldése