Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#12881 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

gerawba írta:Én örülnék ha a Reallal egy csoportba kerülnénk, továbbmenni úgyis továbbfogunk.
Dettó. Legalább látnánk két parázs meccset Mourinho új csapata ellen... na meg az se tegnap volt, mikor ez a két csapat legutóbb egymással találkozott, és egy mai Chelsea - Real egy icipicit színvonalasabb harc, mint egy 10 évvel ezelőtti. (Persze az akkori csapatot is imádtam, de most jóval erősebbek vagyunk)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#12882 Hozzászólás Szerző: gerawba »

anelka18 írta:tudnátok nekem segiteni??? abban hogy a holnapi a sorsoláshoz már megvannak a kalapok és arra lenék kiváncsi hogy kikel vagyunk egy kalapban megköszönném
Na, lementek a mai meccsek, úgyhogy megvannak a kalapok:

1. kalap: Internazionale (olasz, címvédő), Barcelona (spanyol), Manchester United (angol), Chelsea (angol), Arsenal (angol), Bayern München (német), Milan (olasz), Lyon (francia)
2. kalap: Werder Bremen (német), Real Madrid (spanyol), Roma (olasz), Sahtar Doneck (ukrán), Benfica (portugál), Valencia (spanyol), Marseille (francia), Panathinaikosz (görög)
3. kalap: Tottenham Hotspur (angol), Rangers (skót), Ajax (holland), Schalke (német), Basel (svájci), Braga (portugál), FC Köbenhavn (dán), Szpartak Moszkva (orosz)
4. kalap: Hapoel Tel-Aviv (izraeli), Twente (holland), Rubin Kazany (orosz), Auxerre (francia), CFR Cluj (román), Partizan Beograd (szerb), Zilina (szlovák), Bursaspor (török)

A legdurvább a mi szempontunkból talán egy Chelsea, Real Madrid, Ajax, Kazany csoport lenne a legdurvább, legkönnyebb Chelsea, Pana, Kobenhavn, Zilina....

Én örülnék ha a Reallal egy csoportba kerülnénk, továbbmenni úgyis továbbfogunk.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#12883 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Spring írta:
anelka18 írta:tudnátok nekem segiteni??? abban hogy a holnapi a sorsoláshoz már megvannak a kalapok és arra lenék kiváncsi hogy kikel vagyunk egy kalapban megköszönném
POT ONE
Inter Milan
Barcelona
Manchester United
Chelsea
Arsenal
Bayern Munich
AC Milan
Lyon

POT TWO
Werder Bremen
Real Madrid
Roma
Shakhtar Donetsk
Benfica
Valencia
Marseille
Zenit St Petersburg or Panathinaikos

A 3. és 4. az összes meccs után
Durva lenne egy Chelsea-Real-Tottenham-Zsolna csoport :D:D
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3609
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#12884 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Antifiu írta:Hogy örüllhetsz a Sp*rs sikereinek????????? Annak szoritsunk hogy a Zilinát kapjuk a csoportba
így van mifasz, ez nem tottenham rajongói oldal...FUCK Sp*rs

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2297
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12885 Hozzászólás Szerző: Anti »

Hogy örüllhetsz a Sp*rs sikereinek????????? Annak szoritsunk hogy a Zilinát kapjuk a csoportba
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Gardner2

Re: Bajnokok Ligája

#12886 Hozzászólás Szerző: Gardner2 »

Sp*rs-Young Boys 2-0! Jólvan fasza! Nem hagyott cserben minket Angol foci kedvelőket a Tottenham! Azért ez is a Premier League erősségét mutatja hogy Spanyol, meg Olasz klubból csak 3 lesz a 32-között Angolból meg mind a 4-induló!;) Nem is annyira harapós csapat ezek a Svájciak mint ahogy azt mondogatták sokan. Most az hogy egy Török Fenerbahce-t idegenbe elintéztek nagy dolog! Láttam már nagyobb csodát is,és az nem BL selejtezőben volt!

Amúgy egyébként én nem tudom hogy az UEFA is mit hezitál az Olasz,és a Német pontvadászat közötti differenciáról! Én már simán a top 3-ba feltüntetném a Német Bundes ligát és az Olasz Serie A-t a 4.helyre és felcserélném hezitálás nélkül azt hogy Németektől induljon 4, és az Olaszoktól 3 csak! Most is nézzétek meg! 3 Német klub is ott lesz a BL-ben, míg Olaszból szintén csak 3, és az a vicc hogy a Bremen tegnap este pont az Olasz Sampon jutott be a csoportkörbe!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#12887 Hozzászólás Szerző: Spring »

anelka18 írta:tudnátok nekem segiteni??? abban hogy a holnapi a sorsoláshoz már megvannak a kalapok és arra lenék kiváncsi hogy kikel vagyunk egy kalapban megköszönném
POT ONE
Inter Milan
Barcelona
Manchester United
Chelsea
Arsenal
Bayern Munich
AC Milan
Lyon

POT TWO
Werder Bremen
Real Madrid
Roma
Shakhtar Donetsk
Benfica
Valencia
Marseille
Zenit St Petersburg or Panathinaikos

A 3. és 4. az összes meccs után
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3465
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#12888 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kivéve ha meg volt kenve a bíró, mert akkor bárki lehetett volna síp végén...

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#12889 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

kiki írta:
Kassait utáltam és utálni is fogom amit művel az Újpest ellen szinte mindig az szánalmas...
de ha a Chelsea-Barcelona elődöntő visszavágót Ő fújja, akkor a 2009-es bl győztest Chelseanak hívnák :roll:
VAgy ha akármeik más bíró csak ne az a Norvég.+még akkor a döntőt is meg kelet volna nyerni.

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12890 Hozzászólás Szerző: frentzen »

A Bajnokok al és néhány kiemeltel
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Bajnokok Ligája

#12891 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

tudnátok nekem segiteni??? abban hogy a holnapi a sorsoláshoz már megvannak a kalapok és arra lenék kiváncsi hogy kikel vagyunk egy kalapban megköszönném

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12892 Hozzászólás Szerző: kiki »

Kassait utáltam és utálni is fogom amit művel az Újpest ellen szinte mindig az szánalmas...
de ha a Chelsea-Barcelona elődöntő visszavágót Ő fújja, akkor a 2009-es bl győztest Chelseanak hívnák :roll:
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#12893 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

gerawba írta:Kassai mutathatna neki 1-2 "bírói finomságot".


Vagy inkább ne.
Őszintén mondom, nemzetközi szintén még nem nagyon láttam tőle komoly hibát, de amit itthon az NB1-ben évek óta csinál... Én nem tudom, talán sz*rik az itthon meccsekre?!
Kassait utáltam és utálni is fogom amit művel az Újpest ellen szinte mindig az szánalmas...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#12894 Hozzászólás Szerző: gerawba »

dankodavid írta:A tegnapi meccshez még annyit, hogy a f@sz kivan már az ilyen vak játékvezetői hármasoktól...
Nem, a probléma az, hogy tegnap játékvezető ÖTÖS volt :evil: :shock: :? Öten voltak bazze, 3-an 10-15 méteren belül (a legközelebbi kb. 3 méterre) és nem veszik észre amit talán még az a majom Ottó is látott a szakkommentátori állásból...
Elképesztő amit csinálnak, ez a ,,kis'' baki (nagy valószínűséggel) 10-15 millió euró mínusz (vagy legyen bevételkiesés) az Anderlechtnek.
rolandcfcfan írta:Kassai mutathatna neki 1-2 "bírói finomságot".
Vagy inkább ne. :)
Őszintén mondom, nemzetközi szintén még nem nagyon láttam tőle komoly hibát, de amit itthon az NB1-ben évek óta csinál... Én nem tudom, talán sz*rik az itthon meccsekre?!
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#12895 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

anelka18 írta:van egy olyan érzésem hogy idén tényleg mi nyerjük a blt lehet azért kaptuk meg a wembleyt hogy most már tényleg mi nyerjük meg és itt a lehetöség ez még plusz motivácio come on chelsea:)én chelsea-real madrid döntött várok ti hogy vagytok vele?
Az lenne nekem az álomdöntő, de hosszú a szezon, nem lehet még semmit sem megjósolni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12896 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Övreböt én is utálom.De vicces az írás
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#12897 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

pfojj de utálom ezt a "p*csverőt"!
Haveromnak van egy olyan kép a telefonján, amint imádott övrebönk a meccs előtti napon Barleconás mezben dekázgat. Kassai mutathatna neki 1-2 "bírói finomságot".

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12898 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Látom a BL tele van szar bírokal.
Gondolom mindenki emlékezik Tom Henning "faszfej" Övrebö re.
Itt egy vicces írás Övrebö röl.Olvassa el mindenki:
http://foolcamp.blog.hu/2010/02/18/elet ... ott_ovrebo" onclick="window.open(this.href);return false;
idézek belőle:
"A szabálytalanságokat súlyosságuktól, és a csapat reputációjától függően szankcionáljuk. Durva szabálytalanság esetén azt a csapatot, mely az elmúlt öt évben nemzetközi kupasorozatot nyert, nem büntethetjük, ha kupasorozatban vett részt, sárga lappal, ha nem vett részt kupasorozatban, piros lappal szankcionáljuk, halmazati büntetésként a vezetőedző kiküldését, és a vizespalackok megvonását javasoljuk.

Ha a szabálytalanságot elszenvedő játékos arca eltorzul a fájdalomtól, és meg se bír mozdulni, az orvosok behívása teljesen felesleges. Biztosra vehetjük, hogy csak megjátssza magát, az ítélet piros lap.”Övrebö szabályai
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12899 Hozzászólás Szerző: chiedis »

évek óta Realt akartam BL-ben ellenfélnek, de most már jó lenne elkerülni José csapatait. ISmer minket mint a rossz pénzt, nagyobb veszély van benne mint az övrebro team-ben. Hiába van jó csapatunk, a hibáinkra rámászik mint az Inter meccsen (igaz a visszavágón a mi tündéreink sem voltak finoman szólva a toppon)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Bajnokok Ligája

#12900 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

dankodavid írta:A tegnapi meccshez még annyit, hogy a f@sz kivan már az ilyen vak játékvezetői hármasoktól...
A 3. Anderlecht gól teljesen szabályos volt. :evil: Nagyon sajnálom őket, hatalmasat küzdöttek.

A tegnap esti meccs nem volt rossz, csupán az a gond hogy nem Juhászék mentek tovább... A 3. gól ami szabályos volt, azt sokáig fogják a Brüsszeliek emlegetni!! A 11es párbaj viszont no comment...
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése