Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#13521 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Zsoca írta:Viszont amit írtál, hogy a szél kivételével minden rendben. Hát nem tudom, én Ballackot tuti elküldeném és a helyére vennek valami lendületes emberkét (Kaka? :D) középre. Szóval úgy pontosítanám, amit írtál, hogy a széleken (ebben mindenki egyetért szvsz) és középen a támadójátékot kell javítani.
Megvan ott a lendület essien személyében, csak a csóka sérült, jó attól még lehetne venni valakit...bár ha veszünk egy klasszis belső kp-t akkor ki fog padozni? Mert ha azt vesszük hogy a két szél adott és mondjuk lampard is...akkor?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#13522 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

szpecnaz írta:Ja! Még annyi hogy amikor a barca ellen kiestünk a legjobb 16 között akkor éppen muri ült a kispadon és akkor sem volt jobb a játékunk mint tegnap....
Ez így van. De ez nem titok, bármikor képesek vagyunk utcalány szarul játszani...

Viszont amit írtál, hogy a szél kivételével minden rendben. Hát nem tudom, én Ballackot tuti elküldeném és a helyére vennek valami lendületes emberkét (Kaka? :D) középre. Szóval úgy pontosítanám, amit írtál, hogy a széleken (ebben mindenki egyetért szvsz) és középen a támadójátékot kell javítani.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#13523 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ja! Még annyi hogy amikor a barca ellen kiestünk a legjobb 16 között akkor éppen muri ült a kispadon és akkor sem volt jobb a játékunk mint tegnap....

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#13524 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Érdekes meccs volt. Sajnos az eddigi legfontosabb meccsen játszott legötlettelenebbül a csapat. Pár vélemény:

Robben - Talán sokan emlékeznek rá, azokra az időkre amikor a chelsea pályafutása végén mindenki anyázta őt, persze az idő mindent megszépít. Önző, sérülékeny, egylábas játékos....

Ancelotti - én most is jó edzőnek tartom, nem tudom hogy mi többet tudott volna kihozni a tegnapi meccsből. Azért ne felejtsük el hogy nem egy pompival játszottunk. Inter murival tökéletesen ölte a játékot mind a két meccsen és a védekezéssel nyerték meg a meccseket. De persze rúgjuk ki, akasszuk fel aztán majd csodálkozunk hogy senki sem meri majd elvállalni a chelsea kispadját. Azért mert chelsea jó csapat, nem nyerhet meg mindig mindent.

Csapat - tipikus. Amikor nyerünk mennybe mennek, amikor vesztünk a pokolba és jön a fiatalítás, a fél csapat lecserélése. Igazából csak egy hiány poszt van, a széleken nincs elég játék, malouda idén jó, de egy szélső kevés. A többivel minden rendben.

Tartom a véleményemet, hogy tegnap azok a srácok kaptak ki, akik anno simán verték az arsenalt. Nem fifa manager vagy sima fifa játékot játszunk, nem lehet mindent mindig megnyerni. Na és persze szerintem páran több tiszteletet mutathatnának a csapat iránt....

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#13525 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Szerintem meg egy normális edző kell, mert ancelotti nem idevaló, a szurkolók sem szeretik.
GO BLUES!!

Avatar
tbalazs
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 19:05
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Bajnokok Ligája

#13526 Hozzászólás Szerző: tbalazs »

Zsoca írta:A tegnapi meccs számomra azt mutatta meg, hogy nyáron komoly vérfrissítésre van szükség. A jelenlegi keret nem alkalmas a 4-3-3 hatékony előadására. Kíváncsi vagyok mi lett volna, ha diamondban próbálkozunk, szerintem jobbak lettünk volna, bár ezzel nem mondtam sokat...
Egyet értek, fiatalítani kell középen és elől, tegnap nagyon látszott...

Avatar
tbalazs
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 19:05
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Bajnokok Ligája

#13527 Hozzászólás Szerző: tbalazs »

ZenZo grat a cikkhez, nagyon így érzek én is. :(

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#13528 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A tegnapi meccs számomra azt mutatta meg, hogy nyáron komoly vérfrissítésre van szükség. A jelenlegi keret nem alkalmas a 4-3-3 hatékony előadására. Kíváncsi vagyok mi lett volna, ha diamondban próbálkozunk, szerintem jobbak lettünk volna, bár ezzel nem mondtam sokat...

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Bajnokok Ligája

#13529 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

Az egyetlen pozitívum a tegnapi kiesésben az, hogy legalább MEGÉRDEMELTEN estünk ki, nem úgy mint 2009/2008/2006/2005-ben. Ha már ki kellett esni akkor inkább most, mint megint az elődöntőben vagy a döntőben, mert így tudunk koncentrálni a bajnokságra. Mostmár viszont Carlonak kutya kötelessége megszerezni a Pl és az Fa kupát.
"I think I'm a special one"

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Bajnokok Ligája

#13530 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Chelseaboy írta:esküszöm ez az írás kellett nekem ma reggelre, hogy ne depresszióban teljen el a mai napom:) Thank you Zenzo
Nekem is tetszett,szép volt Zoli!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Chelseaboy
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:56
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Bajnokok Ligája

#13531 Hozzászólás Szerző: Chelseaboy »

esküszöm ez az írás kellett nekem ma reggelre, hogy ne depresszióban teljen el a mai napom:) Thank you Zenzo
Forever Blues!!!

Avatar
red79
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009. november 10., kedd 11:38
Kedvenc játékos: j cole
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#13532 Hozzászólás Szerző: red79 »

ZenZo írása nagyon tetszett, de egy játékosról nem esett szó ő pedig:
Turnbull szerintem a fiatal kapus nagyon kitett magáért, mert kaphattunk volna többet is, de ő a helyén volt.
Hazaadásoknál is biztosan ténykedett.
Gratulálok a "kis kapusnak"
Chelsea we're the team

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Bajnokok Ligája

#13533 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Először is arra tud valaki választ adni hogy Zsirkovot miért cserélte le CA ha Malouda ment a helyére?
Másodszor azon kevés (?) emberek közé tartozom akik bizonyos fenntartással kezelnek játékosokat, edzőket de adok időt hátha (persze ez alól is van kivétel lásd Sheva).
Jelenleg ott tartok hogy remélem nem nyerünk idén semmit hátha akkor el lesz küldve CA.Mielőtt páran nekem esnek kifejtem.Nem az eredményességgel van bajom hanem a mutatott játékkal.Mert azt nyugodtan kijelenthetjük hogy idén pár kivételtől eltekintve a játékunk borzalom és mivel a keretünk nem nagyon változott így ez szvsz az edző hibája elsősorban.
És akkor szeretnék pár szót ejteni némely játékosról is.Kihangsúlyoznám hogy nem csak a mai meccsről beszélek.
Anelka
Sose kedveltem nem is hiszem hogy fogom.Tavaly gólkirály lett bár a teljesítménye nem sokkal volt jobb mint idén.Neki is adtam esélyt hátha megkedvelem vagy elismerem de ez valahogy nem akar összejönni.Azt sem értettem hogy miért jött és azt sem értem miért van még itt valószínű nem is fogom.Nem fogom megsiratni ha távozik.
Malouda
Őt még annyira sem kedvelem mint Anelkát bár neki legalább adtam esélyt :) .Szerintem amit leművel az szégyen.Vannak jó pillanatai és jó meccsei de összességében nem sok vizet zavar.Nagyon nem bánnám ha elmenne.
Deco
Azt hiszem olvastátok már a kifakadásomat vele kapcsolatban szóval nem is nagyon folytatnám.Menjen a fenébe innen.
Ballack
Amikor jött csak az szólt mellette hogy ingyen volt (legalábbis én így voltam vele).Többen mondják hogy irányító meg kell stb stb.Nekem ez valahogy egyik meccsen se jött le.Ami viszont lejött az az hogy vegetál a meccseken.Focizni nem igazán focizik viszont egyre gyakrabban magyaráz a bírónak.Menjen ő is.
Zsirkov
Még nem igazán tudta megmutatni hogy mit tud.Reméljük ez mihamarabb változni fog.
JC
Tény ami tény nem megy neki.Bár szerintem ha a sérülése utáni első tétmeccsén sikerül neki befejelnie a golyót a hálóba akkor lehet nem ilyen lenne.Ehhez még az is hozzájön hogy nem sok lehetőséget kap ellentétben Anelkával.Csak kettejük között én azt a különbséget látom hogy JC küzd, akar míg a francia leginkább csak van.
Kalou
Nagyon szimpatikus ember (a gólöröme mindig megmosolyogtat bár csak sejtem hogy mit jelenthet).Nagyjából ugyanaz mint JC.Kevés lehetőség ergo minimális teljesítmény.Viszont akar, küzd igaz neki is vannak rossz meccsei.

Azért csak ezen játékosokról írtam mert ők vannak napi szintem terítéken.Tudom hogy nem sokakat érdekel a véleményem de ezek már nagyon kikívánkoztak belőlem főleg olvasva a mai meccs utáni hsz tengert.

Arnold
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 10:02

Re: Bajnokok Ligája

#13534 Hozzászólás Szerző: Arnold »

Sziasztok elsőnek is nem igen írtam még ide de mindennek eljön az ideje!
Sajnos ez van a Cikk nagyon találó, én még mindig nagyon idegbe vagyok aludni se tudok, de ez magán az érzésen azaz a Chelsean soha nem változtat. Előre kékek! PL!

dylan
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 2:20
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: sheva

Re: Bajnokok Ligája

#13535 Hozzászólás Szerző: dylan »

Zenzo, remek a cikked a föoldalon, minden egyes szavával egyetértek.....
Úgy utálom ezt az érzést, ilyen fájó vereségek után, de ha belengondolok, hogy már mennyi boldog percet kaptam a CHELSEA- nek köszönhetöen....
Ilyenkor mindig eszembe jut 1 idézet a Pál utcai fiúkból, hogy sajnos ilyen az élet, amelynek mindnyájan küzdö, hol bánatos, hol vidám szolgái vagyunk....

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#13536 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szerintem is amúgy. Simán lehetett volna 1 gólt lőni.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2299
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#13537 Hozzászólás Szerző: Anti »

Az hogy nem kell az első 10 percben gólt rúgni az nem azért volt mert CA úgy akarta. Azért nem sikerült mert a fél csapat (4/5-e) nem is tudott. Ez nem CA eltaktikázása volt, hanem a játékosok balfaszoskodása.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
S_Kalou
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. május 3., vasárnap 0:50
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Belletti
Tartózkodási hely: Szentgáloskér

Re: Bajnokok Ligája

#13538 Hozzászólás Szerző: S_Kalou »

pucin írta:Én nem csak most utálom Malouda játékát!! Egy erőtlen ötlettelen fos szegény és Robben istent soha nem éri utol!!
muhahha

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2299
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#13539 Hozzászólás Szerző: Anti »

Úgy ahogy van az egész csapat ánblokk egy fos volt. Akitől a meccs elején félt mindenki (Turnbull), az teljesitett a legjobban. Itt nem az volt hogy CA eltaktikázta magát. Hanem az hogy Mourinho derékba törte a tengelyünket Cech hiányában Terry-Lampard-Drogba. Ha Anelka helyére rakta volna be Joey-t akkor sem rúgunk gólt. Az az ember ha nem azzal lenne elfoglalva hogy kibaszott 20000 Fonttal többet kapjon, akkor lehet jobban menne neki a játék, és esélye lenne bekerülni a válogatottba a teljesitménye alapján. Itt a csapattal volt a gond. Ha Joey kezdett volna Anelka helyett akkor is hasonló lett volna a helyzet.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Bajnokok Ligája

#13540 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

A RA-éra legfájóbb párharca volt ez...
A meccs előtti nyilatkozatok sem tetszettek. Nem szabad óvatoskodni és ilyen b@lfake dumákat nyomni, hogy majd ráérünk a 98. percben megszerezni a vezetést. /Nem teljesen ezt mondták, de ez volt a lényege. Nem lehet óvatoskodni és abban bízni, hogy majdcsak meg lesz az az egyetlen nyomorult gól, amellyel továbbjutunk. Kb. olyan szinten kellett volna "rárontani" az Inter-re, mint anno a Barca-ra. /...ha nincs Ronaldinho, akkor kb. 20 perc után hátradőlhettünk volna...; most pedig nincs átütőerő, lendület és kreativitás...(Duff, Robben, Gudjohnsen)/
Sajnos azt kell "mondjam", hogy megérdemelt az Inter továbbjutása.
Az első félidő utolsó 5 percén kívül az történt a pályán, amit "ők" szerettek volna. Tördelték a játékot, okosan tartották a labdát, és rendkívül motíváltan védekeztek. Legalább 3 szitu volt, hogy egyetlen ütemen múlt, hogy nem szereztünk vezetést.
Elképesztő, hogy mekkora üres területek voltak a védekezésünkben.
A középpályánk és a támadó szekciónk ilyen magas szinten játszó csapatok ellen feltűnően lassú, és sajna az 1vs1 szitukat nagyon gyengén játszuk.
Komoly kudarc, hogy Kalou és J.Cole sem voltak képesek egy kis lendületet vinni a játékba.
Malouda pedig a csapat egyik legjobbja volt, mert akár tetszik, akár nem, ő volt szinte az egyetlen, aki be mert vállalni egy-egy cselt egy az egyben, és egész jó %-ban be is jöttek, de a passzai után mindig hibázott valaki.
Drogba túl sokat vállal, amikor eleve teljesen görcsösen, szenvedve játszunk. Pl. a szabadrúgásoknál egyértelműen látszik. Volt egy alkalom, amikor Ballack sokkal kedvezőbb helyzetben volt nála, de kb. leszerelte. Amikor pedig már elúszni látszik minden, akkor elszakad nála a cérna, ahelyett, hogy a lefújásig koncentálna.
u.i.: Édes Drága Chelsea Szurkolók: Én sohasem kedveltem Ancelottit /Rivaldo "kiiktatása óta" kifejezetten rühelltem/, de azért nem hiszem, hogy az lenne a megoldás, hogy a győztes meccsek után Istenítitek, a vesztes meccsek után pedig elhajtjátok a 3,14csába.../még akkor is ezt "mondom", ha történetesen az "égvilágon" semmilyen ötlete sincs azokra az esetekre, amikor valami váratlant kellene húzni...

Válasz küldése