Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
korozsp88

Re: Bajnokok Ligája

#14221 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Berzéki Gábor21 írta:
istvan írta:én nem mondanám bunda botránynak a barca -chelsea mecset én szerintem az uefa nem akarta hogy megint két angolo legyen a dőntőbe. a játék vezetőt nem bűnteték meg.sajnos a mi bánatunkra.hajrá chesea
pont az volt benne a bunda amit az uefa csinált és ezért nem bűntették meg övrebö papát! :evil:

Bizony ám!Emlékezzetek csak vissza mikor a magyar válogatott játszott EB selejtezőt Törökország ellen,és a Skót játékvezető ellenünk fújta a meccset!Akkor még Lennart Johanson volt az UEFA élén,kivizsgálták az esetet,majd nem hasonló helyzet volt mint a Chelsea-Barca,és milyen érdekes,ott a Skót játékvezetőt azonnal egy életre eltiltották,nem csak Nemzetközi játékvezetéstől,ha nem még saját hazája Bajnokságában se vezethetett többé Skót bajnoki mérkőzést!Johanson-nál nem voltak ekkora gazságok,szemétségek mint most a Platiniéra alatt az UEFA-nál!;)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#14222 Hozzászólás Szerző: undertow »

nyilván nem az, csak az a bunda számít botránynak amit nem az uefa zsíroz le...

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája

#14223 Hozzászólás Szerző: Gábor »

istvan írta:én nem mondanám bunda botránynak a barca -chelsea mecset én szerintem az uefa nem akarta hogy megint két angolo legyen a dőntőbe. a játék vezetőt nem bűnteték meg.sajnos a mi bánatunkra.hajrá chesea
pont az volt benne a bunda amit az uefa csinált és ezért nem bűntették meg övrebö papát! :evil:
Farewell Didier!

istvan
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2009. november 6., péntek 21:17
Kedvenc játékos: Oscar
Kedvenc exjátékos: dan petrescu
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Bajnokok Ligája

#14224 Hozzászólás Szerző: istvan »

én nem mondanám bunda botránynak a barca -chelsea mecset én szerintem az uefa nem akarta hogy megint két angolo legyen a dőntőbe. a játék vezetőt nem bűnteték meg.sajnos a mi bánatunkra.hajrá chesea

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#14225 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Mé adnának barátságos meccset?

Avatar
red79
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009. november 10., kedd 11:38
Kedvenc játékos: j cole
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#14226 Hozzászólás Szerző: red79 »

Láthattad felvételről, csúsztatott kezdéssel,összefoglalóban.
Élőben nem is olyn izgalmas!
Chelsea we're the team

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#14227 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én idén még nem is láttam BL-meccsünket szerintem...

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#14228 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

talán a döntönket fogja közvetiteni :lol:

Avatar
red79
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009. november 10., kedd 11:38
Kedvenc játékos: j cole
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#14229 Hozzászólás Szerző: red79 »

Nem vetted észre, hogy egy pár éve minden meccs fontosabb a mienknél, és minden csoport fontosabb is.
Továbbá az összes csapat esélyesebb nálunk!
Hajrá Magyar média!
Chelsea we're the team

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Bajnokok Ligája

#14230 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Ez a szemétláda magyar média, hanyadik Milan meccset közvetíti az évben. Fel nem fogom, hogy egy Chelsea meccs nem volt porondon,még felvételről sem. Sőt még most sem amikor a csoport elsőségről van szó....
KBF magyar média!
Kámoncselszí!

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Bajnokok Ligája

#14231 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Spring írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... n-2007407/

Szerintetek Chelsea-Barca 1-1 ott van közöttük?
Szerintem nincs. :)

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#14232 Hozzászólás Szerző: Spring »

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... n-2007407/" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintetek Chelsea-Barca 1-1 ott van közöttük?
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#14233 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A bookie-knál már a Pool a favorit az Európa Ligára... Sokat mondó dolog.
Apropó, lehet mégis tétnélküli meccs lesz a Debrecen - Pool, csak nem úgy, ahogy azt sokan gondolták.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Bajnokok Ligája

#14234 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

na na srácok ! Robben semmivel sem kisebb műesó mint az argentin és mégis imádtuk :roll: ! Ebben a kategoriában azért mi is mindig 'erőssek' voltunk ! Volt időszak mikor Joe is esett kelt ! Agüero nagy vétel lenne ! Nyári nagy találgatások után most ő tünne a legjobb opciónak,mert Benzema még nem sokat mutatott,Hunteelarról pedig azt mondta az edzője hogy edzésen sem tud gólt rugni annyira nincs formába !

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#14235 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Agüeronak mentségére legyen szólva, hogy olyan após mellett aki egy szabálytalan féreg volt mindig is nem csoda, hogy a vő is az.
211! NEW RECORD!

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Bajnokok Ligája

#14236 Hozzászólás Szerző: albundy »

gerawba írta:Asszem ennyit arról, hogy Agüero nem klasszis...
Csereként beállva két ekkora gólt, egy olyan Chelseanak amely - bárhogy is játszottunk ma - még gól sem kapott a BL-ben...

Drogba előtt le a kalappal, a legjobb formában játszó játékosunk, hétvégén számítok rá.
Lényeg a lényeg, megvan a továbbjutás, hétvégén pedig meg kell verni a vörösöket és akkor minden rendben.
Én is számítok rá vasárnap.Kár hogy nem halhatatlan,és öregszik,bár ez még nem látszik rajt,szerintem idén gólkirály lesz a PL-ben.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#14237 Hozzászólás Szerző: misakd »

emsanya írta:
gerawba írta:Asszem ennyit arról, hogy Agüero nem klasszis...
Csereként beállva két ekkora gólt, egy olyan Chelseanak amely - bárhogy is játszottunk ma - még gól sem kapott a BL-ben...
Ezzel teljesen egyetértek, be kell látni hogy Aguero nem csak egy tehetség, hanem egy elég jó nevű spanyol csapat húzó embere, "tizese".

Drogba-val partnership-be álomkategória...
Agüero-Drogba :D golrekordott döntenenek 2 vilagklasszis egymas melett és olyanok szolgalnak ki öket mint Lampard ,Deco vagy Cole .fantasztikus lenne

Sindu
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#14238 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Berzéki Gábornak:
Az Atletico egy olyan csapat, amivel akár a negyeddöntőben is találkozhattunk volna. Nem lehet mindig nyerni. Ja, egyébként még így is 6-2-es különbséggel mentünk át rajtuk. Ez nem elég?!
Tudsz mondani olyan csapatot idén, ami mindig nyer? Barca? 4 pontja van a BL-ben, könyörgöm! MU? Ő is döncit játszott, kikapott attól a Pooltól, amit mi vertünk. Kitől kell félni? Arsenal? Ne röhögtess, szezon felénél kipukkadnak.

Lyon? Egy sz.r pool van a csoportjukban, akit még az a Fiorentina is megvert, az a Fiorentina amelyiket a Debrecen megszorított, és 3 gólt lőtt!(Ezzel nem becsmérelni akarom a DVSC-t, le a kalappal előttük tényleg, de azért ha objektívek maradunk, messze vannak még az igazi európai színvonaltól)
Nem kell parázni a formaingadozásoktól, nincs olyan csapat, amelyik nem botlana néha. A Bourdeaux, Wolfsburg, Sevilla szép teljesítményt hoz le a BL csoportján belül, de elképzelni nem tudom, hogy ne győznénk le őket, ha összekerülnénk velük. Azért a Sevillával lehet, hogy meggyűlne a bajunk.

Simán van esélyünk megnyerni a BL-t is Pl-t is, sőt szerintem, ha lehet ilyet mondani favoritok vagyunk idén mindkettőben, persze ez nem jelenti azt, hogy hozni fogjuk őket, de a fő esélyesek között vagyunk. Én elégedett vagyok a srácok és Ancelotti eddigi teljesítményével.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#14239 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

No meg azért tegyük már hozzá, hogy az Atletico ha nem is az életéért, de a saját becsületéért küzdött... ha ezt a pontot otthon nem húzzák be, lett volna seggrepacsi az öltözőben. Nem játszottunk jól, ehhez képest kis odafigyeléssel behúzzuk a meccset. Most zengenék ilyen frázisokat, hogy mindenki tartalékolt a ManU ellen, de hát a pixelfergetegben és az első félidei kockaharcban nem sok kiolvasható volt. 1-0-nál pedig nem nagyon éreztem a csapaton, hogy képes lenne aznap gólt lőni. Aztán hat perc alatt vágtunk kettőt.

Egyébként is várható volt, hogy egy ilyen sorozat gyorsan megszakad, örülök, hogy nem szaladtunk bele a késbe. Inkább most, mint a hétvégén. A kapott gól óriási védelmi hiba volt, ezt orvosolni lehet/kell, a második gól elkerülhetetlen. Műesés után egy kib*szottul eltalált szabadrúgás, ez bármikor benne van.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#14240 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A karácsonyfa kevésbé megy egyelőre, mint a diamond, úgy néz ki... De nem hinném hogy ebbe ne tudnánk belejönni. De Carlo nyilatkozta is nemrégiben, hogy nem vált, idegenben marad a karácsonyfa.

Válasz küldése