Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#14581 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

Patrikblues írta:
gerawba írta:
Patrikblues írta:Nem tudjátok véletlen hol lehet nézni a sorsolást? (neten)
Sajnos nincs oláh sportom pedig biztos élvezném ahogy csiszar megpróbálja elmagyarázni, hogy mi is történik...
http://bl.tv2.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Köszi de ez nem az igazi! Valami más valaki?
Majd szerintem az uefa.com-on is lesz, de az nem biztos.
Most találtam, lehet hogy itt is lesz: http://www.myp2p.eu/broadcast.php?match ... art=sports" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára B o t o n d 2009. augusztus 27., csütörtök 17:49-kor.

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#14582 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

gerawba írta:
Patrikblues írta:Nem tudjátok véletlen hol lehet nézni a sorsolást? (neten)
Sajnos nincs oláh sportom pedig biztos élvezném ahogy csiszar megpróbálja elmagyarázni, hogy mi is történik...
http://bl.tv2.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Köszi de ez nem az igazi! Valami más valaki?
I'm Chelsea till I die

B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#14583 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

Szerintem célszerübb úgy fogalmazni, hogy nem BL szintű. Mert aki kiharcolta a főtáblát, az szerintem igenis oda való. És a Lokin kívül van még pár csapat, aki nem feltétlen BL szintű, de így Bajnokok Ligája, hogy van pár kisebb nemzet bajnoka is ott.

(A BL szinten a többi csapat átlag erejét értem)

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#14584 Hozzászólás Szerző: misakd »

így van nem BL-be való a Debrecen ez tény és sztem ha jön a Chelsea több magyar fog a londoniaknak szurkolni mint a DVSC-nek . De ugyanigy lenne ha a mu jönne vagy a Barca.
Bevernek elejen a 4-et és aztan elszorakoznak

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#14585 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Nem tudjátok véletlen hol lehet nézni a sorsolást? (neten)
Sajnos nincs oláh sportom pedig biztos élvezném ahogy csiszar megpróbálja elmagyarázni, hogy mi is történik...
I'm Chelsea till I die

B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#14586 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

Spring írta:Azért az elszomorító volt tegnap számomra, hogy amikor anyámmal beszéltük a meccsre menést, akkor ő, akinek semmi köze nincs a focihoz, és még egy meccset se nézett életébe soha a TV-ben sem, azt mondta legelőször, hogy "olyan meccsre mennél, amiken a Fradi meg az Újpest huligánjai szétvernek mindent és verekednek?"(gondoltam magamba, hogy ő honnan tud ilyenekről? :o ), ami elég durva volt, erre azt hazudtam, hogy "nem, azokat már régi kitiltották, és már csak normális emberek járnak meccsekre"... :( Anyámnak semmi köze nincs a focihoz, és elég baj, hogy ő is tud ilyenekről... :( És ezért mondta, hogy csak apámmal együtt mehetek (nem vagyok egy gyenge gyerek, és ha arról van szó megbírom védeni magam.. :), igaz nem úgy, hogy rám jönnek 5-en... ) és még azt mondta, hogy így is nagyon de nagyon vigyázzunk magunkra... Na mindegy, remélem azon a meccsen, amire kimegyünk minden rendben lesz..
Szerintem erre elég egyszerű a válasz. A híradóban ha focival kapcsolatos hírek vannak, akkor csak a balhét említik meg, hogy legyen min csámcsogni. Az egész média ilyen.
Persze nem azt mondom, hogy ne említsék meg, de sokszor sok helyen már úgy közlik a híreket, mintha minden meccsre járó ember huligán lenne.
Amúgy szerintem a BL-meccseken nem lesz semmi balhé :wink: , elvégre egy sima vereséget is úgy kell felfogni, hogy ez egy ajándékmeccs volt.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#14587 Hozzászólás Szerző: misakd »

Balazska7 írta:Megnyitom a témát, mert kezd újra aktuálissá válni. Sorsolás csütörtökön 18 órakor. A Chelsea az 1. kalapban van az MU, Pool, Arsenal, Barca, Sevilla, Milan és Bayern társaságában, tehát őket nem kaphatjuk. A Debrecen is bejutott a 32. legerősebb vagyis a leggyengébb csapat papíron, így 4. kalapos. Azonos nemzetbeliek nem kaphatják egymást.

Ezek alapján szerintem a legerősebb csoportunk ez lehetne: Chelsea, Real Madrid, Marseille, Wolfsburg
A leggyengébb: Chelsea, CSZKA, Besiktas, Debrecen

A Debrecennek Chelsea-Real-Marseille ill. Sevilla-CSZKA-Besiktas lehetne a legerősebb/leggyengébb sztem.

Közeli meccs idén nem nagyon lesz majd (kiv. Pest), mert a legközelebbiek sorrendben: Urziceni 640 km, Firenze 735 km, Stuttgart 750 km, Milánó 790 km, Zürich 795 km, Kijev 895 km, Torino 915 km, Athén 1120 km...
A realtol jobb az inter az legalabb csapatnak mondható nem ugy mint a madridi gárda ugyhogy sztem a legerosebb CFC,Inter,marseille,Wolfsburg.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#14588 Hozzászólás Szerző: kdako »

gerawba írta:Szerintem ráérünk akkor filozni rajta, ha tényleg egy csoportba kerülnek....

Amúgy ha a hazai Chelsea szurkolói klub akkreditált vagy a Chelsea által hivatalosan elfogadott (vagy nem tom mi a helyes kifejezés, a lényeg, hogy a Chelsea hivatalosan elismeri), akkor szerintem, biztos, hogy a szurkoló klub igényelhet jegyet a vendégszektorba... (Nyilván egyébként azért nem adnak el jegyet magyaroknak a vendégszektorba, hogy ne csináljanak ott balhét, de mivel mi Chelsea szurkolók vagyunk, ezért ez a veszély nem áll fenn....)

Lényeg a lényeg, ha véletlen összesorsolnák a két csapatot, és a fan klub regisztrált, akkor a vezetőinek fel kellene venni a kapcsolatot az adott jegyirodával.
Amikor a Milan itt volt, akkor ezt csinálta a szurkolói klub, vagyis lefoglalt egy szektort. Ez, mivel tétmeccs lenne, más, de a szurkolói klub megpróbál majd intézkedni, és TAGJAINAK segíteni.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#14589 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:
Zsoca87 írta:... Ja és januártól Di Santo, ha nem hosszabítják meg a kölcsönt.
Hát, ahhoz be kell, hogy játsza magát a kezdőbe. Egyelőre Big Sam is variál, Diuf 2 meccs, Gallegher 1 csereként, a jó öreg Benny 1+1, csakúgy, mint Holiett, Kalinic és Di Santo, Roberts 2+1. Közülük azonban 1 gólt csak Holiett hozott össze, és ennyi. Lecserélték ott a fél keretet, esély van rá, hogy standard játékos lesz, de szerintem Diuf, McCarthy és Roberts mellett csak sérülés esetén kerülhetnek be a többiek, és még akkor is vannak ugye négyen. Ha viszont összejön, akkor meg lehet, hogy érdemes meghosszabbítani a kölcsönt...
Szerintem meg az említett rotálás miatt be lehetne kerülni a kezdőbe, mert aki elkezdi lövöldözni a gólokat, az benn fog ragadni. Más kérdés, hogy épp most sérült le Di Santo asszem 1-2 hétre.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#14590 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:... Ja és januártól Di Santo, ha nem hosszabítják meg a kölcsönt.
Hát, ahhoz be kell, hogy játsza magát a kezdőbe. Egyelőre Big Sam is variál, Diuf 2 meccs, Gallegher 1 csereként, a jó öreg Benny 1+1, csakúgy, mint Holiett, Kalinic és Di Santo, Roberts 2+1. Közülük azonban 1 gólt csak Holiett hozott össze, és ennyi. Lecserélték ott a fél keretet, esély van rá, hogy standard játékos lesz, de szerintem Diuf, McCarthy és Roberts mellett csak sérülés esetén kerülhetnek be a többiek, és még akkor is vannak ugye négyen. Ha viszont összejön, akkor meg lehet, hogy érdemes meghosszabbítani a kölcsönt...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#14591 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Az a különbség, hogy Deco posztjára (diamond csúcsa) az egyetlen jó(nak tűnő) alternatíva Joey. Míg csatároknál ott van Drogba, Anelka, Kalou és Sturridge is, akiket én inkább preferálnék Sheva helyett. Ja és januártól Di Santo, ha nem hosszabítják meg a kölcsönt.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#14592 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát ha máskor nem is, de ANK alatt biztosan rá is számít CA, így addig muszáj lesz formában tartani, hiszen nem lesz Drogba és Kalou, Anelka és Sturridge mellé pedig elkél még egy Seva.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#14593 Hozzászólás Szerző: timoboll »

Nem kéne leírni,decot is mindenki el akarta már adni a nyáron,és lám mégis milyen jól játszott a sunderland ellen. Másik meg, hogy amikor beáll akkor látszik rajta,hogy akar és hajt,én azért adnék neki esélyt a bajnokságban,és ha jó formában lesz,akkor még a tavaszi bl-re is be lehetne nevezni,én semmiképp nem adnám el(na jó egy 15millióért már igen:))

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#14594 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Spring írta:
tomi87 írta:Angol lapértesülések szerint a Chelsea olasz menedzsere Carlo Ancelotti nem nevezi a csapat ukrán aranylabdás támadóját,Andrij Sevcsenkót a Bajnokok Ligája-keretébe!Didier Drogba,Nicolas Anelka,Salomon Kalou mellett a nyáron igazolt,mindössze 19 éves Daniel Sturridge lenne a londoniak negyedik nevezett csatára!
Itt Debrecenben elférne... Legalább játszhatna a BL-ben
JA bekell végre látni, hogy Shevchenko a múlté. Vége az ő karrierjének. Legjobb az lenne ha elmenne levezetni valami kisebb klubhoz majd visszavonulna. Neki helye már nagy csapatban sem kezdőben, sem kispadon nincs.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#14595 Hozzászólás Szerző: Spring »

tomi87 írta:Angol lapértesülések szerint a Chelsea olasz menedzsere Carlo Ancelotti nem nevezi a csapat ukrán aranylabdás támadóját,Andrij Sevcsenkót a Bajnokok Ligája-keretébe!Didier Drogba,Nicolas Anelka,Salomon Kalou mellett a nyáron igazolt,mindössze 19 éves Daniel Sturridge lenne a londoniak negyedik nevezett csatára!
Itt Debrecenben elférne... Legalább játszhatna a BL-ben
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Bajnokok Ligája

#14596 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Angol lapértesülések szerint a Chelsea olasz menedzsere Carlo Ancelotti nem nevezi a csapat ukrán aranylabdás támadóját,Andrij Sevcsenkót a Bajnokok Ligája-keretébe!Didier Drogba,Nicolas Anelka,Salomon Kalou mellett a nyáron igazolt,mindössze 19 éves Daniel Sturridge lenne a londoniak negyedik nevezett csatára!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#14597 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Szerintem ráérünk akkor filozni rajta, ha tényleg egy csoportba kerülnek....

Amúgy ha a hazai Chelsea szurkolói klub akkreditált vagy a Chelsea által hivatalosan elfogadott (vagy nem tom mi a helyes kifejezés, a lényeg, hogy a Chelsea hivatalosan elismeri), akkor szerintem, biztos, hogy a szurkoló klub igényelhet jegyet a vendégszektorba... (Nyilván egyébként azért nem adnak el jegyet magyaroknak a vendégszektorba, hogy ne csináljanak ott balhét, de mivel mi Chelsea szurkolók vagyunk, ezért ez a veszély nem áll fenn....)

Lényeg a lényeg, ha véletlen összesorsolnák a két csapatot, és a fan klub regisztrált, akkor a vezetőinek fel kellene venni a kapcsolatot az adott jegyirodával.
HAZARD = Messi+Ronaldo

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#14598 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kenobi írta:ha annyira kötődik akkor mér nem ide jött........
Mert mi nem adtunk volna annyit érte,mint tette azt a Real.Am meg ez már 1000x ki lett vesézve,Kaká nem akart menni sehova,őt eladta Berlusconi.

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Bajnokok Ligája

#14599 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

kdako írta:
mYkr0 írta:Nos, tételezzük fel, hogy a chelsea-t kapjuk (csak tisztában akarok lenni egy-két dologgal) Ha már jegyek, ahogy kivettem a szavakbol kb mindenki a vendég szektorba akar menni.... namost ez hogy működne? Magyarországon csak úgy aztmondjuk hogy "én egy jegyet szeretnék a vendégszektorba?" vagy hogy?
Természetesen nem, mert nem engedhetik meg, hogy esetleg keveredjenek a szurkolók. Így ha a Chelsea és a Loki egy kalapba kerül, a vendégszektorba csak Londonban vehetnek jegyet.

Értem. Akkor viszont hogy vennénk jegyet? Közvetlen a vendég-szektor mellé? Mert kicsit fura lenne beülni a loki szurkolótáborához full-kék öltözetbe, meg felordítani ha vendég gól van... :roll:

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Bajnokok Ligája

#14600 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

ha annyira kötődik akkor mér nem ide jött........

Válasz küldése