Szezonértékelés 2009/10

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Szezonértékelés 2009/10

#41 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Wisey írta:
istokbeci írta:Tudom, hogy mindenki dícséri a csapatot, és ódákat zeng róla, de nem győzöm kivárni a BL-győzelmet! Személy szerint nem vagyok elégedett a csapat idei teljesítményével. Örülök a sikernek, de attól tartok, hogy ez nem afféle tartós siker. Lássuk be, hogy sok alkalommal nekünk kedvezett a sors. Gratulálok az egész csapatnak, de idén sem láttam gyakran szép játékot, önbizalmat, sok volt a hullámvölgy, igaz mindig kilábalt belőle az együttes. Személy szerint jó tréner Carlo, de nem a legjobb. MOURINHO is the best. Gondolom, hogy Abramovich is megbánta, hogy elküldte. Jövőre egy olyan csapatot akarok látni, amely nem egy ponttal fogja nyerni a bajnokságot, amely nem szorosan, hanem simán nyer a MU ellen (mint anno a Mourinho-Chelsea 3:0-ra), s amely végre felülhet Európa trónjára! GO BLUES!
BL győzelemre egyszerűen nem lehet építeni.
A BL szerencsejáték, és ezt nem azért mondjuk sokan, mert eddig még nem nyertünk ;) Elég egy egy-két hetes hullámvölgy, egy pillanatnyi (egy-két meccses) leblokkolás, egy váratlan sérülés, egy idióta játékvezető, stb.
Mourinho könnyen kétszeres BL győztes lehet, de mi vele sem jutottunk el a döntőig, ezt ne feledjük!
Így van, teljesen egyetértek! Most épp a sok sérülésnek, rossz taktikának és Fortuna akaratának köszönhettük, hogy az Inter örülhetett a Stamford Bridge-i visszavágó után. Tavaly viszont ugye mindenki emlékszik, milyen játékvezetés mellett estünk ki.
Annyiban viszont istokbeci-vel is egyetértek, hogy BL-győzelmet még mindig nem szereztünk, de jövőre nekem kevés lenne a szimpla PL- vagy FA-kupa címvédés (ha egyáltalán megszerezzük), mivel ezeket a trófeákat már többször begyűjtöttük. Most (a következő szezontól) a BL következik a soron! Itt az idő! Úgyis sok ellendrukker a múltunkat hozza fel legtöbbször, pl. hogy a Chelsea még nem is nyert BL-t és bajnokságot is "csak" 4X.

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Szezonértékelés 2009/10

#42 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

misakd írta:Nagyon jó szezon volt szvsz. Kicsit féltem CA érkezésekor ,hogy mit fog kezdeni ezzel a csapattal ,szerintem bizonyított ,hisz ezzel a duplázással az egyik legsikeresebb Chelsea edző ,szóval engem meggyőzött.
Ahogy engem is. Igaz, fontos pillanatokban képtelen volt váltani (lásd Inter), viszont a 2 trófea abszolút az ő és a csapat érdeme.
A duplázásnak nagyon örülök ,remélem 5 fiatalt tényleg sikerül beépíteni a csapatba ezek mellett remélek jó nyári igazolásokat. És a következő szezonban hátha összejön a BL+PL. A távozók névsora nálam: Belletti,Ferreira,Carvalho,Deco,Ballack,Kalou. ?Joe Cole? nem kevés de ezeket az embereket nem érzem idevalónak talán még Carvalho aki ?-es. 2-3 számottevő igazolást várok a nyárra és azt az 5 fiatalt.
Joe Cole-t én még csak ?-jelesnek se tenném, mert amikor kellett, bizonyított pl. MU elleni gólja, stb. Már régóta a kedvenc játékosom, de mintha a sérülése után valami megtört benne. Ennek ellenére is a vezetőségen múlik, hogy meg tudnak-e egyezni a fizetéséről, azaz adnak-e neki hosszabbításról szóló szerződést.
A fiataloknak én is örülnék, de csak folyamatosan legyenek beépítve, nem szeretnék itt Wenger-óvodát látni... :lol: De szerintem így is lesz, ahogy ebben a szezonban történt, bajnokikon marad a kispad, FA-kupa ~negyeddöntőjéig és ligakupában néhány (pl. Sturridge) kezdő. A többi szerintem is nyugodtan mehet. Kalou továbbra sem tud kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani: van pár jó meccse, aztán van olyan, mint a tegnapi: 5 méterről is kihagyja a ziccerét, a cselei nem jönnek be, így labdákat ad el és sorolhatnám.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szezonértékelés 2009/10

#43 Hozzászólás Szerző: Wisey »

istokbeci írta:Tudom, hogy mindenki dícséri a csapatot, és ódákat zeng róla, de nem győzöm kivárni a BL-győzelmet! Személy szerint nem vagyok elégedett a csapat idei teljesítményével. Örülök a sikernek, de attól tartok, hogy ez nem afféle tartós siker. Lássuk be, hogy sok alkalommal nekünk kedvezett a sors. Gratulálok az egész csapatnak, de idén sem láttam gyakran szép játékot, önbizalmat, sok volt a hullámvölgy, igaz mindig kilábalt belőle az együttes. Személy szerint jó tréner Carlo, de nem a legjobb. MOURINHO is the best. Gondolom, hogy Abramovich is megbánta, hogy elküldte. Jövőre egy olyan csapatot akarok látni, amely nem egy ponttal fogja nyerni a bajnokságot, amely nem szorosan, hanem simán nyer a MU ellen (mint anno a Mourinho-Chelsea 3:0-ra), s amely végre felülhet Európa trónjára! GO BLUES!
BL győzelemre egyszerűen nem lehet építeni.
A BL szerencsejáték, és ezt nem azért mondjuk sokan, mert eddig még nem nyertünk ;) Elég egy egy-két hetes hullámvölgy, egy pillanatnyi (egy-két meccses) leblokkolás, egy váratlan sérülés, egy idióta játékvezető, stb.
Mourinho könnyen kétszeres BL győztes lehet, de mi vele sem jutottunk el a döntőig, ezt ne feledjük!

A szezonról: volt amikor bíztam a győzelemben, volt amikor nem néztem volna ki a csapatból.
Ami mindenképp emlékezetes marad: a 100%-os rangadók, többször rúgtunk 7-8 (!) gólt, Drogba gólkirályi címe.
Ancelotti a dupla ellenére nem tett rám akkora benyomást mint pl. anno Mourinho, de az eredmények eddig igazolják. Csak így tovább ;)

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Szezonértékelés 2009/10

#44 Hozzászólás Szerző: misakd »

Nagyon jó szezon volt szvsz. Kicsit féltem CA érkezésekor ,hogy mit fog kezdeni ezzel a csapattal ,szerintem bizonyított ,hisz ezzel a duplázással az egyik legsikeresebb Chelsea edző ,szóval engem meggyőzött.
Carlo mellett még Drogba-t,Lampard-ot,Malouda-t,Terry-t,Ivanovic-ot és Cech-t emelném ki ebben a szezonban. Ugye Drogba és Cech díjat is kapott , Maloudanak és Lampardnak inkább csak a tavasza ami tényleg elismerésre való ,Ivanovic egész évben zseniális volt szerintem az év meglepetés embere, Terrynek nehéz volt a szezon de amikor kellett odatette magát és nem egyszer győztes gólt fejelt (MU,Burnley). A duplázásnak nagyon örülök ,remélem 5 fiatalt tényleg sikerül beépíteni a csapatba ezek mellett remélek jó nyári igazolásokat. És a következő szezonban hátha összejön a BL+PL. A távozók névsora nálam: Belletti,Ferreira,Carvalho,Deco,Ballack,Kalou. ?Joe Cole? nem kevés de ezeket az embereket nem érzem idevalónak talán még Carvalho aki ?-es. 2-3 számottevő igazolást várok a nyárra és azt az 5 fiatalt.

Erre a szezonra még annyit írnák ,hogy olyan klasszisaink mint Essien(aki szvsz csapatunk egyik erőssége) és Bosingwa szinte az egész idénybe sérültek voltak. De pl. A.Cole is sokat volt sérült. Ugyhogy még kb. 10 pont bennemaradt a csapatba. Volt olyan is ,hogy Ferreiranak kellett játszani ott rajta is elment kb 3pont.
A lényeg ,hogy a köv. szezont akár 90 pont felett is zárhatjuk ,legalább is remélem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára misakd 2010. május 16., vasárnap 16:53-kor.

Avatar
istokbeci
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2008. december 31., szerda 12:47
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Szezonértékelés 2009/10

#45 Hozzászólás Szerző: istokbeci »

Tudom, hogy mindenki dícséri a csapatot, és ódákat zeng róla, de nem győzöm kivárni a BL-győzelmet! Személy szerint nem vagyok elégedett a csapat idei teljesítményével. Örülök a sikernek, de attól tartok, hogy ez nem afféle tartós siker. Lássuk be, hogy sok alkalommal nekünk kedvezett a sors. Gratulálok az egész csapatnak, de idén sem láttam gyakran szép játékot, önbizalmat, sok volt a hullámvölgy, igaz mindig kilábalt belőle az együttes. Személy szerint jó tréner Carlo, de nem a legjobb. MOURINHO is the best. Gondolom, hogy Abramovich is megbánta, hogy elküldte. Jövőre egy olyan csapatot akarok látni, amely nem egy ponttal fogja nyerni a bajnokságot, amely nem szorosan, hanem simán nyer a MU ellen (mint anno a Mourinho-Chelsea 3:0-ra), s amely végre felülhet Európa trónjára! GO BLUES!

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Szezonértékelés 2009/10

#46 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Örömmel tudatom, hogy egy sikeres szezont zártunk. Összejött a duplázás, szoros versenyfutásban kerekedtünk felül az örök rivális MU-val szemben és egy mindvégig kiélezett FA-kupa döntőn a Portsmouth ellenében.
Az egész ott indult, hogy kiválóan kezdtük a szezont: 6 meccsből 6 győzelem. Majd egy kis bírói közreműködéssel sikerült otthon tartania a Wigan-nek ellenünk a 3 pontot, de fel tudtunk állni, és sikerült a javítás, sőt nem akármelyik csapat ellen: az örök rivális Liverpool-t győztük le, ami még akkor is óriási diadal, ha tudjuk, hogy a Vörösök finoman fogalmazva is gyenge szezont produkáltak. A BL-ből már a csoportkörben kiestek, az alacsonyabb ranggal jegyzett Európa-ligából pedig "csak" az elődöntőben, valamint nem tudtak bekerülni a BL-indulást biztosító legjobb 4 csapat közé.

Visszatérve a Chelsea-re: elszenvedtük zsinórban 2. vereségünket idegenben, amikor is a Villa ellen képtelenek voltunk megtartani a korán megszerzett előnyünket.
Aztán elérkezett a dicsőséges november: az összes bajnoki-meccsünket megnyertük, köztük olyanokat, mint a MU vagy éppen az Emirates-beli Arsenal elleni siker, ami mindenkinek egyaránt jelezte a bajnoki cím iránti igényünket. De az Atletico-val szembeni x is megbocsátható 3 győztes csoportmeccs után. A hónap végén pedig bebiztosítottuk csoportelsőségünket a Porto elleni mérkőzésünkön.

Több kiscsapat megpróbálta a bunkerfocit, a szezon első felében többnyire kevés sikerrel. Ezalól leginkább egy csapatot tehetnénk kivételnek: a Manchester City-t. Igaz, hogy ott szintén vezettünk, igaz egy öngóllal, volt 2 vitatott ítélet (Adebayor gólja és a szabadrúgás jogossága), és Lampard is kihagyta a megítélt büntetőt, ennek ellenére kikaptunk, ez alól viszont nincs mentség. Előtte a Ligakupában a továbbjutás szempontjából létfontosságú meccsen alulmaradtunk egy gólgazdag rendes játékidő (3-3) utáni büntipárbajban. A "decemberi szerencsétlenség" tovább folytatódott az Everton és az ex-Chelsea-s Gianfranco Zola csapata, a WHU, illetve a Birmingham elleni döntetlennel. Ám utána mintha magunkra találtunk volna, miközben az ANK miatt 4 játékost is nélkülöznünk kellett. Azonban a januárt nélkülük is hibátlanra lehoztuk.

Utána ismét valami megtört: ugyan Drogba visszatért (sikerült is az Arsenal-t legyőzni), mégis az 1 pontosztozkodás mellett 2 meccset a bajnokságban, 1-et a BL-ben elvesztettünk. Az utóbbi még rendben is lett volna, ha a visszavágót CA nem taktikázta volna el azzal, hogy úgy gondolta: elég, ha a hajrában gólt szerzünk. Hát nem volt elég, mert az Inter talált be először! Emellett máig érthetetlen, hogy Anelka-t miért a szélen, hátravonva szerepeltette, miközben már korábban is bizonyította, hogy képtelen ezen a poszton elfogadható teljesítményt nyújtani. Továbbá nem tudott időben váltani (pl. a szünetben vagy a 2. félidő elején-közepén az előbb említett francia lehozatala), mert 10 percnyi jó játékkal nem vagy csak nagyon ritkán lehet mérkőzést nyerni. Nekünk nem jött össze...

Kanyarodjunk vissza a bajnokságra!
A fent említett februári 2 vereség+1 döntetlen után a következő hónapban ismét magára talált a csapat a bajnokságban. Többek közt azt az Aston Villa-t intéztük el 2X is nagyon simán, 7-1-re a bajnokságban és 3 góllal az FA-kupában, amelyik végig ott volt és oda is ért az Európa-liga helyezéséhez, megelőzve a bukdácsoló Liverpool-t.
Innen már meg sem álltunk, elvittük a 3 pontot az Old Trafford-ról, ez egészen tartott a Tottenham elleni kínos vereségig. Ám itt is jött a fordulópont, leiskoláztuk a Stoke City-t, az Európa-ligából való kedvező kiesést kihasználva a Liverpool-t, majd bebiztosítottuk a bajnoki címet a Wigan-nel szembeni kiütéses győzelemmel.

Az arany
-érem a Chelsea-é lett a szezonban a többnyire kiegyensúlyozott teljesítmény miatt
-kesztyűt Cech gyűjtötte be, mivel ő őrizte meg a kapuját legtöbbször, kapott gól nélkül
-cipő Drogba kezében landolt a 29 bajnoki találata miatt, ami egyben egyéni rekord is számára
-gól: bár már eltörölték az aranygól-szabályt, de Terry fejese a MU elleni odavágón aranyat ért, fontos 3 pontot hozott a konyhára
-labdát én legszívesebben Drogba-nak adnám a kiváló fejelőképessége és rúgótechnikája miatt, bár az eddigi évek alapján szinte biztos, hogy valamelyik BL-döntős csapat vagy VB-győztes válogatott játékosa fogja bezsebelni.
Hibátlanul végeztük el a dolgunkat a big4 elleni meccseinken, 6 meccs, 6 győzelem és kiváló gólkülönbség egyetlenegy kapott góllal. Ezeken túl az utolsó fordulóban mi nyertünk a legnagyobb arányban a PL történetében.
Ne feledkezzünk meg arról sem, hogy összejött a PL-rekord a 103 gólunkkal, amivel elértük a 100 gólos álomhatárt!

Edzők Ancelotti vs Ferguson:
Taktika: Ancelotti-Ferguson 3:0 - bár a bajnokságban oda-vissza győzelem és a szuperkupát is Ferguson MU-ja előtt a csapat hódította el, az ügyes taktika kitalálása az edző érdeme.
Emberség: Ferguson több nem győztes meccsük után a sajtóban a játékvezetőt kritizálta, függetlenül attól, hogy jogosan-e vagy sem. Ancelotti-tól nem vagy csak elvétve, nagyon ritkán hallunk olyan nyilatkozatot, hogy most a bíró ebben és abban tévedett... Nem véletlenül tiltották el Fergie-t egyik nyilatkozatáért több meccsre is. Ezek alapján, nem elfogultság miatt, de kettejük között emberségből Ancelotti vizsgázott előrébb.
Trófeák: CA-nak a szezon elején begyűjtött szuperkupa mellett összejött a duplázás, míg Sir Alex-nek mindössze a Ligakupa maradt.

Összességében véve én elégedett vagyok a szezonnal!
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Atthilleus 2011. június 16., csütörtök 15:22-kor.

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Szezonértékelés 2009/10

#47 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Norbertoo írta:ez a két kép mindent elmond
Röviden, tömören ennyi, valóban.
De hogy nem lett ebből ilyen trófea is (csak épp Madrid Finale 2010 háttérrel), arról Mourinho és az Inter gondoskodott:

Kép

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Szezonértékelés 2009/10

#48 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Miután Hiddink elment, nem igazán gondoltam, hogy találunk egy jó edzőt. Jött Ancelotti és látván a bajnoki eredményeit Olaszországban nagyon aggódtam. Aztán a felkészülési meccsek után ill. a bajnoki 6/6 győzelem után már éreztem, hogy ebből a szezonból lehet valami. Egészen Decemberig minden jól is ment 1-2 botlással, aztán valami történt velünk. Kiestünk a Liga Kupából, fájó vereséget szenvedtünk a Manchester City-től és négy döntetlenbe is belefutottunk. Csak a Portsmouth-t tudtuk legyőzni, akikről később kiderült , hogy az utolsó helyen kiesők. A szezon ezen pontján már nem hittem semmiben és hát Ancelottit is jó párszor elküldtem az utcalány anyjába. Aztán,ahogy jött az Afrika Kupa és a 2010 Ancelotti átváltott a karácsonyfára, ami Januárban jól is működött. Minden meccsünket megnyertük. Aztán jött a Február , az afrikai játékosaink visszatértek és rögtön egy döntetlennel kezdtünk a Hull City ellen. Itt már voltak esélyeink, főleg úgy, hogy az első helyen álltunk. De a Hull elleni botlás után ismét rosszul játszottunk és kiestünk a BL-ből is , méghozza egy fájó kettős vereséggel.
Ezelőtt elszenvedtük az első hazai vereségünket nagyon rossz védelemmel a Man. City ellen. Aztán botlottunk ismét a Blackburn otthonában, ezzel a Man Utd átvette az első helyet a bajnokságban. Aztán jött a március második fele és minden megváltozott, még a felállás is. 4-3-3 vagy valami 4-2-3-1 -re váltottunk , ami nagyon jól működött egészen a szezon végéig.
5-0 Pompey , 7-1 A.Villa, 7-0 Stoke City, 8-0 Wigan. És hát végül megnyertük a bajnokságot. Ebben nagyon sok szerepe volt annak, hogy a "Nagy 4-es" többi tagját, a Man Utd-et , az Arsenalt és a Liverpoolt oda-vissza vertük, méghozzá 12 lőtt és 1 kapott góllal. Ha idén csak a kiscsapatok elleni mérlegünket néznénk ... akkor bizony a harmadik helyen is landolhattunk volna.
De ezzel nem érdemes tőrödni, megérdemelten lettünk bajnokok. Na és a Fa Kupa ... végig szépen meneteltünk és azt is megérdemelten nyertük meg, így sikerült történelmünk első hazai duplázása.

Összeségében elmondható, hogy sikeres szezonon vagyunk túl. Miénk a PL, a FA Kupa, a Community Shield és lőtt gól ill. gólkülönbség rekordot döntöttünk. Na meg Drogba aranycipő, Cech aranykesztyű ... mi más kellett volna még?
Hát bizony a BL hiányzik már csak ... de elnézve a mostani taktikánkat és formánkat , szerintem jövőre sokkal több eséllyel indulunk majd neki mint idén.

A szezonban összesen 2 vagy 3 fájó pont volt.

1: A BL-ből való kiesés. Oda-vissza vert minket az Inter.
2: A Man City oda-vissza vert minket.
3: És ez azért nem annyira mint a másik kettő, de a Liga Kupából való kiesés.

Tehát sikeres szezon volt ez, sok sérülttel, de Ancelotti csak megcsinálta.

Köszönjük Ancelotti !! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anyboy 2010. május 15., szombat 18:39-kor.

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Szezonértékelés 2009/10

#49 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Jó szezon volt.Ha csak címszavakkal kellene jellemezni,akkor:Bajnoki arany,Fa Kupa arany,CS arany,Didi gólkirály,103 lőtt gól a bajnokságban,kipipált rangadók,szép (támadó) játék,egy vesztes párharc,amiből tanulni kell (Inter).

Soha rosszabb szezont! Chelsea We Love You
Who the fuck are Man.United

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Szezonértékelés 2009/10

#50 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

ez a két kép mindent elmond

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Szezonértékelés 2009/10

#51 Hozzászólás Szerző: Anti »

Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anti 2010. május 15., szombat 18:39-kor.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Szezonértékelés 2009/10

#52 Hozzászólás Szerző: redrum »

hundave83 írta:Angol bajnoki cím, FA kupa siker, temérdek mennyiségű gól, gólkirályi cím és egy dupla vereség a BL-ben a későbbi döntőstől....
Ha nem is csillagos ötös, de nálam ez ötös teljesítmény!!!

Köszönök mindent!
A Community Shieldet ne felejtsd el!
I'm goin' down down down down

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Szezonértékelés 2009/10

#53 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

hundave83 írta:Angol bajnoki cím, FA kupa siker, temérdek mennyiségű gól, gólkirályi cím és egy dupla vereség a BL-ben a későbbi döntőstől....
Ha nem is csillagos ötös, de nálam ez ötös teljesítmény!!!

Köszönök mindent!
Igen, erről van szó! Ha a BL-kiesést nem vesszük, szinte tökéletes szezont produkáltunk.

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Szezonértékelés 2009/10

#54 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Angol bajnoki cím, FA kupa siker, temérdek mennyiségű gól, gólkirályi cím és egy dupla vereség a BL-ben a későbbi döntőstől....
Ha nem is csillagos ötös, de nálam ez ötös teljesítmény!!!

Köszönök mindent!
Kámoncselszí!

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Szezonértékelés 2009/10

#55 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

A Chelsea-számára véget ért a 2009/10-es szezon.
Ez a topik azért jött létre, hogy mindenkinek lehetősége nyíljon egy, ugyanazon témában kifejteni a véleményét a legutóbbi, mostani idényről. Mint utóbb kiderült, egy duplázással fejeztük be a szezont :wink:
Múlt héten az egyik moderátorral (nem árulok el nagy titkot, ZenZo-val) egyeztettem az új témanyitással, és bele is adta a derekát.
Tisztában vagyok azzal is, hogy néhány jelenlegi szerkesztő/moderátor fog írni a főoldalra egy cikket, de ehhez nem mindenkinek van joga, illetve eleve nem is lenne szükség a főoldalon legalább 10, szubjektív véleményt elmondó cikkre.
Az értékelésemet azért nem írnám be egy jelenlegi topikba, mert minden frontról szeretné(n)k beszélni. Így se a Premier League, BL vagy éppen az FA-/Ligakupa, esetleg az Átigazolások topikba se férne be igazán, teljes egészében a mondanivaló (anélkül, hogy offolna részben a felhasználó).
Ezért fontos, hogy megnyílhatott ez a téma.

Lezárt