Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#141 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta: 2023. december 17., vasárnap 22:58 Kepa szépen kiszorul a Real kezdőjéből. Lunin véd már 5-6 meccse. Kapjuk vissza a nyáron postafordultával.
Pedig mar felepult a serulesbol, de az ukran jobb kapus, még a real szurkolok is inkabb benne biznak. Sose szabadulunk így meg tőle, biztos visszaküldik.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Kölcsönjátékosok

#142 Hozzászólás Szerző: broduer »

Kepa szépen kiszorul a Real kezdőjéből. Lunin véd már 5-6 meccse. Kapjuk vissza a nyáron postafordultával.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#143 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem tudjátok mi van D.D. Fofánával? Nem láttam az Union kezdőjében és padon sem, és a sérültek közé sem volt beírva.

Angelo sem volt kezdő mostanában, de mindig becserélték és kb ő kapja a legjobb osztályzatokat. Sérült volt?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#144 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2023. november 9., csütörtök 18:22
Bubi írta: 2023. november 9., csütörtök 17:58 Fofana gólt lőtt a Napolynak és nagyon jól játszott.
Mindezt úgy hogy nemrég kikerült a meccskeretből egy bajnoki után mert nem reagálta le jól, hogy lecserélték.
Majd ezután úgy került vissza, hogy az edző is lenyilatkozta, hogy meglepődött az extra motiváción és az elvégzett edzésmunkán ezután.
Tehetséges, bíztató, de kevés gólt lő és gólpasszt ad, pedig a poszján játszik, kétcsatáros a rendszerük. Persze ideje van bőven, csak most érkezett a bundesligába.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#145 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2023. november 9., csütörtök 17:58 Fofana gólt lőtt a Napolynak és nagyon jól játszott.
Mindezt úgy hogy nemrég kikerült a meccskeretből egy bajnoki után mert nem reagálta le jól, hogy lecserélték.
Majd ezután úgy került vissza, hogy az edző is lenyilatkozta, hogy meglepődött az extra motiváción és az elvégzett edzésmunkán ezután.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#146 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Fofana gólt lőtt a Napolynak és nagyon jól játszott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#147 Hozzászólás Szerző: Anti »

AwayRoller írta: 2023. november 1., szerda 21:02
Anti írta: 2023. november 1., szerda 20:40 Hogy leépítsék, és mi ne tudjunk ebből a későbbiekben hasznot húzni semmilyen formában :)
Aljas, számító Robin Hoodok :lol:
:D :D
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#148 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Anti írta: 2023. november 1., szerda 20:40 Hogy leépítsék, és mi ne tudjunk ebből a későbbiekben hasznot húzni semmilyen formában :)
Aljas, számító Robin Hoodok :lol:

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#149 Hozzászólás Szerző: Anti »

Hogy leépítsék, és mi ne tudjunk ebből a későbbiekben hasznot húzni semmilyen formában :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#150 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Mivel Andrey #Santos kölcsönjátékosként van jelen a #Nottingham-nél nem kezeli őt a klubja a prioritások között. Nincs vásárlási opciójuk, ezért a klub nem tartja szükségesnek a játékos fejlesztését.

Andreyt zavarja, hogy nem játszik, de "nem buta gyerek" és tudja, hogy türelemmel és kivárással kell kezelnie a játéklehetőség hiányát.

Forrás: ESPN Brasil”


Minek vették akkor kölcsön? Valaki érti ezt? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#151 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2023. október 15., vasárnap 13:10
kazomester írta: 2023. október 14., szombat 13:07
emsanya írta: 2023. október 14., szombat 12:39 2025-ben csatlakozhat csak hivatalosan a klubhoz, de akkor is még csak épp hogy 18 lesz. Mindenképp europai klubcsapat kölcsön kell aztán kiderül mi lesz belőle.
Tisztában vagyok vele, pont azért írtam, mert addig még sok ideje van fejlődni. Egy szupertehetség helyet talál magának a csapatban, nála fele akkora wonderkidek szaladgálnak most is a pályán.
Ahhoz tenyleg szupertehetsegnek kell lennie. En jobban hiszek a Haaland féle Salzburg-Dortmund es onnan top csapat féle felépitesben, de meglatjuk.

Mindenesetre az biztosnak latszik hogy az a 20 millio euro bagó pénz volt érte, ha ertekesites lesz belole akkor is fog hasznot hozni.
Minimum a dupláját éri már most, 16 évesen felnőtt válogatott lett. Legnagyobb biznisz volt.

Angelo, Casedei, Ugochukwu, Santos és Fofana ugyan ez. Ezeken lehetne minimum 100 millát profitálni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#152 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta: 2023. október 14., szombat 13:07
emsanya írta: 2023. október 14., szombat 12:39 2025-ben csatlakozhat csak hivatalosan a klubhoz, de akkor is még csak épp hogy 18 lesz. Mindenképp europai klubcsapat kölcsön kell aztán kiderül mi lesz belőle.
Tisztában vagyok vele, pont azért írtam, mert addig még sok ideje van fejlődni. Egy szupertehetség helyet talál magának a csapatban, nála fele akkora wonderkidek szaladgálnak most is a pályán.
Ahhoz tenyleg szupertehetsegnek kell lennie. En jobban hiszek a Haaland féle Salzburg-Dortmund es onnan top csapat féle felépitesben, de meglatjuk.

Mindenesetre az biztosnak latszik hogy az a 20 millio euro bagó pénz volt érte, ha ertekesites lesz belole akkor is fog hasznot hozni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#153 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta: 2023. október 14., szombat 12:39 2025-ben csatlakozhat csak hivatalosan a klubhoz, de akkor is még csak épp hogy 18 lesz. Mindenképp europai klubcsapat kölcsön kell aztán kiderül mi lesz belőle.
Tisztában vagyok vele, pont azért írtam, mert addig még sok ideje van fejlődni. Egy szupertehetség helyet talál magának a csapatban, nála fele akkora wonderkidek szaladgálnak most is a pályán.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#154 Hozzászólás Szerző: emsanya »

2025-ben csatlakozhat csak hivatalosan a klubhoz, de akkor is még csak épp hogy 18 lesz. Mindenképp europai klubcsapat kölcsön kell aztán kiderül mi lesz belőle.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#155 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Izgalmas tehetség, ráadásul akár már nálunk is játszhat majd, mert válogatottként simán meg fogja kapni majd a munkavállalóit is. Meglatjuk addig hogy alakul a sorsa, ha így tolja továbbra is, akkor a majdani edző akár számolhat is vele.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#156 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2023. október 13., péntek 9:03 Overnight… Moises Caicedo with 2 assists and Kendry Paez with a goal, only 16 years old playing and performing for Ecuador 🔥🇪🇨

Paez nagyon megy eddig.
Emellett kiosztott 3-4 gólpassz értékű labdát amit a társai nem váltottak gólra.

Nagyon komoly tehetség a gyerek. A sebessége, labdakezelése és a döntései / meglátásai magas szinten vannak már most. Ezekben jobb mint a keretünk legtöbb játékosa.

Persze nem gondolom, hogy ő egy PLre érett játékos lenne már most. 18 évesen mehet kölcsönbe a bundesligába vagy a Strasbourgba, de még van addig két év. Addigra lehet sokkal jobb vagy rosszabb is.

16 évesen senki se tudja azt amit ő, max Messi.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#157 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Majd gondolom úgy fogja kihozni, hogy nem is ő volt a hibás, ha nem mi, hogy nem engedtük el Interbe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#158 Hozzászólás Szerző: Pityee »

„Hogy féltem-e attól, hogy nyáron esetleg nem jönnek össze a dolgok? Nem, bőven elég ember van tisztában a képességeimmel. A helyzet csupán az, hogy sok kívülálló érzi a feladatának, hogy a nevemben beszéljen. A sajtóban rengeteg hülyeség jelent meg rólam” – idézi Romelu Lukakut a sporza.be.

„A legtöbben ebben a teremben ismernek engem. Ti tudjátok, hogy nem szeretek köntörfalazni. Idővel majd beszélek erről, azonban ha elmondanám, mi történt pontosan a nyár folyamán, mindenki sokkot kapna. Egyszer talán majd bővebben beszélek erről, ám a BL-döntőn nem voltam jelen fejben. (...) Bizonyos pillanatokban úgy éreztem, fel fogok robbanni. Öt éve lehet, hogy megtettem volna, most viszont már nem pazarolok energiát ilyen dolgokra. (...) A tárgyalások kezdetétől kezdve jól éreztem magam Rómában. Köszönettel tartozom Radja Nainggolannak, amiért összehozott a klubbal. Sokat mesélt nekem az AS Romáról és a szurkolókról, de természetesen José Mourinhóval is beszélgettem, mielőtt aláírtam volna” – fogalmazott Lukaku.

„Megtisztelve éreztem magam, hogy a szaúdiak rám gondoltak, az Al-Hilal a térség egyik legnagyobb klubja. Megértem, hogy más játékosok miért mennek oda. A szaúdi liga szerintem a legnagyobbak közé fog emelkedni, én ellenben úgy döntöttem, hogy Európában szeretnék maradni” – mondta a 30 éves labdarúgó a szaúdi klubok nyári érdeklődéséről.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#159 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ângelo Gabriel is the Young Player of the Month in Ligue 1.

(@Ligue1UberEats)


Hamar felvette a ritmust, van benne potenciál.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#160 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2023. október 4., szerda 19:45
Dízel írta: 2023. október 4., szerda 13:35 De gea miert nem jott szoba nalunk? Az mu-ba ten hag amukfutasa maitt kellett mennie, tud o klasszis modban jatszani.
Ten Hag ennyire rossz lenne? Nem követem őket annyira, de nekem a sok nagyképű egyénben látszik a gond.
Dehogy Ten Hag ámokfutása.. Lábbal még Kepánál is használhatatlanabb... és egy ideje már a bravúrok is elmaradtak... talán még Kepánál is jobban le van épülve.

Válasz küldése