Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4361 Hozzászólás Szerző: Mister »

20 perc, Egy kapufa(beleértek a lövésébe), és egy helyzet amit védett a kapus.Volt egy-két szép labdakezelés is...Kár,hogy nem a kezdőben volt...

(wba szögletnél taktikai utasítás vagy sem,de állt egy helyben mint egy fasz :D)
One Life,One Love,One Club

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4362 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Jól játszott Lukaku, veszélyes volt, lőtt egy kapufát (ha nem pattant volna meg valakin, szerintem gól) és kieső szögből a kapus védte a 2. helyzetét. Jól mozgott be az indításokra és meg tudta tartani a labdát védők gyűrűjében, persze volt 1-2 (kisebb) hibája is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2012. szeptember 30., vasárnap 18:57-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4363 Hozzászólás Szerző: Mister »

Na, jön Lukaku!! :)
One Life,One Love,One Club

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4364 Hozzászólás Szerző: Mister »

marknagy írta:
Mister írta:
pulci03 írta:A WBA kezdője a Villa Parkban (PL, 17:00): Foster - Jones, McAuley, Olsson, Popov - Mulumbu, Yacob - GERA, Morrison, Brunt - Long
Gera kezd de Lukaku sajnos megint nem :(
Pedig már nagyon vártam a kezdést.... Remélem ha beáll vág vagy 5-öt,akkor talán bekerül a kezdőbe... :/
Én sem értem miért nem kezdő, pedig a West Brom sokkal jobban játszik vele, mint nélküle, még akkor is mikor nem lő gólt.
1 félidő 2 kényszercsere a wba-nál.Kezdek kételkedni Lukaku mai játékában...
One Life,One Love,One Club

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4365 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Mister írta:
pulci03 írta:A WBA kezdője a Villa Parkban (PL, 17:00): Foster - Jones, McAuley, Olsson, Popov - Mulumbu, Yacob - GERA, Morrison, Brunt - Long
Gera kezd de Lukaku sajnos megint nem :(
Pedig már nagyon vártam a kezdést.... Remélem ha beáll vág vagy 5-öt,akkor talán bekerül a kezdőbe... :/
Én sem értem miért nem kezdő, pedig a West Brom sokkal jobban játszik vele, mint nélküle, még akkor is mikor nem lő gólt.
We are the famous, the famous Chelsea!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4366 Hozzászólás Szerző: Mister »

pulci03 írta:A WBA kezdője a Villa Parkban (PL, 17:00): Foster - Jones, McAuley, Olsson, Popov - Mulumbu, Yacob - GERA, Morrison, Brunt - Long
Gera kezd de Lukaku sajnos megint nem :(
Pedig már nagyon vártam a kezdést.... Remélem ha beáll vág vagy 5-öt,akkor talán bekerül a kezdőbe... :/
One Life,One Love,One Club

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4367 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

pulci03 írta:A WBA kezdője a Villa Parkban (PL, 17:00): Foster - Jones, McAuley, Olsson, Popov - Mulumbu, Yacob - GERA, Morrison, Brunt - Long
Gera kezd de Lukaku sajnos megint nem :(
Kíváncsi vagyok, hogy mi a faszomat kell még tennie ahhoz, hogy ezt a félkegyelmű longot kivágják a kezdőből... Ha az öreg Woy lenne az edző, még meg is érteném, de így...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kölcsönjátékosok

#4368 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

A WBA kezdője a Villa Parkban (PL, 17:00): Foster - Jones, McAuley, Olsson, Popov - Mulumbu, Yacob - GERA, Morrison, Brunt - Long
Gera kezd de Lukaku sajnos megint nem :(

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4369 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

marknagy írta:De, Courti-t mindenképpen kölcsönadnám valahova a PL-be, lásd: De Gea. Teljesen más a spanyol és az angol stílus. Itt a kapusnak a kapu előterében sokszor kell takarítania, ki kell kijönnie, beíveléseket le kell húzni/kiütni, erősnek kell lennie mindkét lábával és mindkettővel jól kell bánnia, hogy akár egyből indíthassa a csapattársát kontrából, stb. Szvsz Angliában egy vonalkapus nem élhet meg, Spanyolországban viszont igen, kivéve: Bacelona: ott a kapust is belevonják a játékba, de Valdes egyértelműen vonalkapus...
Most mondtál egy negatív példát De Geával, de hidd el, hogy lehetne mondani 500 kapust, aki nem lepkézett minden meccsén, hanem azonnal felvette a ritmust. Nem azt mondom, hogy nincs abban valami, amit mondasz, de attól még, hogy De Gea lassú felfogású, szerintem a legtöbb kapusnak nem kell "PL-tapasztalat" az első bevetés előtt. Erre van a kapusedző, meg a vezetőedző, hogy a védelmet és a kapust egy hullámhosszra hozza.

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Kölcsönjátékosok

#4370 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Blueflag írta:
Николаевич írta:Szerintem nem kell túlbonyolítani ezt a szoktatás dolgot. Hazard is jóval gyengébb bajnokságból jött, ő is 21, és mégis rögtön beilleszkedett. Oscar még csak Brazíliában focizott ezelőtt, mégis úgy tűnik hogy nagyon könnyen beilleszkedett(Juve elleni gólok, Stoke elleni penge játék, gólpassz a Wolves ellen).

Kevin egy fiatal srác, ha elég jó akkor be tud illeszkedni és felvenni a ritmust itt is. Nekem nagyon tetszik a játéka, fantasztikusan lő messziről(ez nálunk hiánycikk), és nagyon jól cselez. 4-2-3-1-ben Mata, Hazard, Oscar, Moses és Marin mellé teljesen jó lenne, így 3 helyre lenne 6 minőségi, fiatal játékos.
Ennyi. Itt a fórumozók 80%-a még Kurtoát is kölcsönadná egy PL csapatba, hogy "szokja a légkört"... ez nem ezen múlik. A bajnokság 20 csapatos, és ez körülbelül 17 féle játékstílust jelent, mert mind tudjuk, hogy ha Bruyne 1 évig a Swansea-ban szokja a stílust, az szart se fog érni nálunk.

Ő már előrehaladottabb állapotban van annál, hogy kölcsönadjuk fejlődni... nem 17 éves akinek erősödnie kell meg meccshiánya van, hanem 21 éves, remek fizikummal rendelkezik, és a mi edzéseinken vegyen részt inkább.
Abszolút egyet értek veletek,szerintem Kevin óriási játékos lehet,aki nagyon bele illik a Chelseabe,már az amerikai "álom" turnén is nagyon tetszett a játéka,csak sajnos egy olyan rossz előérzetem van,hogy a vezetőség őt is elkótyavetyéli,mint Strurridgeot,de ne legyen igazam! Amúgy én az összes belga kölcsönjátékosunkat szívesen látnám a felnőtt csapatban.Remélem lesz rá alkalmam.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4371 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Blueflag írta: Ennyi. Itt a fórumozók 80%-a még Kurtoát is kölcsönadná egy PL csapatba, hogy "szokja a légkört"... ez nem ezen múlik. A bajnokság 20 csapatos, és ez körülbelül 17 féle játékstílust jelent, mert mind tudjuk, hogy ha Bruyne 1 évig a Swansea-ban szokja a stílust, az szart se fog érni nálunk.

Ő már előrehaladottabb állapotban van annál, hogy kölcsönadjuk fejlődni... nem 17 éves akinek erősödnie kell meg meccshiánya van, hanem 21 éves, remek fizikummal rendelkezik, és a mi edzéseinken vegyen részt inkább.
Azzal egyetértek hogy nem szükséges Kevint kölcsönadni egy PL csapatba mert a Bundesligában is ugyanúgy fejlődhet, sőt aki onnan jön általában hamar beilleszkedik és jó játékos lesz a Premier League-ben is. pl.: Ballack, Hargreaves, Rosicky(?), Demba Ba, Dzeko(?), Demba Cissé stb.

De, Courti-t mindenképpen kölcsönadnám valahova a PL-be, lásd: De Gea. Teljesen más a spanyol és az angol stílus. Itt a kapusnak a kapu előterében sokszor kell takarítania, ki kell kijönnie, beíveléseket le kell húzni/kiütni, erősnek kell lennie mindkét lábával és mindkettővel jól kell bánnia, hogy akár egyből indíthassa a csapattársát kontrából, stb. Szvsz Angliában egy vonalkapus nem élhet meg, Spanyolországban viszont igen, kivéve: Bacelona: ott a kapust is belevonják a játékba, de Valdes egyértelműen vonalkapus...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4372 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sok különbség nincs, sőt, németben többet fejlődhet, mint ha a PL-be adtuk volna kölcsön. Bár itt az a legnagyobb baj, hogy 21 évesen kölcsön adtuk, nem azzal, hogy milyen csapathoz. Nagyon szűk lett a középpályára a keret, és ha tényleg valami újítás van, amibe egy Essien vagy egy Meireles nem fért bele, akkor De Bruyne-re miért nem számít a stáb?

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Kölcsönjátékosok

#4373 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Hát azért Kevin esetében, van különbség a német bajnokság és az angol között, mind iramban, test a test elleni harcban.
Egyébként a kvalitásait én sem kérdőjeleztem meg.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4374 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Николаевич írta:Szerintem nem kell túlbonyolítani ezt a szoktatás dolgot. Hazard is jóval gyengébb bajnokságból jött, ő is 21, és mégis rögtön beilleszkedett. Oscar még csak Brazíliában focizott ezelőtt, mégis úgy tűnik hogy nagyon könnyen beilleszkedett(Juve elleni gólok, Stoke elleni penge játék, gólpassz a Wolves ellen).

Kevin egy fiatal srác, ha elég jó akkor be tud illeszkedni és felvenni a ritmust itt is. Nekem nagyon tetszik a játéka, fantasztikusan lő messziről(ez nálunk hiánycikk), és nagyon jól cselez. 4-2-3-1-ben Mata, Hazard, Oscar, Moses és Marin mellé teljesen jó lenne, így 3 helyre lenne 6 minőségi, fiatal játékos.
Ennyi. Itt a fórumozók 80%-a még Kurtoát is kölcsönadná egy PL csapatba, hogy "szokja a légkört"... ez nem ezen múlik. A bajnokság 20 csapatos, és ez körülbelül 17 féle játékstílust jelent, mert mind tudjuk, hogy ha Bruyne 1 évig a Swansea-ban szokja a stílust, az szart se fog érni nálunk.

Ő már előrehaladottabb állapotban van annál, hogy kölcsönadjuk fejlődni... nem 17 éves akinek erősödnie kell meg meccshiánya van, hanem 21 éves, remek fizikummal rendelkezik, és a mi edzéseinken vegyen részt inkább.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4375 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szerintem nem kell túlbonyolítani ezt a szoktatás dolgot. Hazard is jóval gyengébb bajnokságból jött, ő is 21, és mégis rögtön beilleszkedett. Oscar még csak Brazíliában focizott ezelőtt, mégis úgy tűnik hogy nagyon könnyen beilleszkedett(Juve elleni gólok, Stoke elleni penge játék, gólpassz a Wolves ellen).

Kevin egy fiatal srác, ha elég jó akkor be tud illeszkedni és felvenni a ritmust itt is. Nekem nagyon tetszik a játéka, fantasztikusan lő messziről(ez nálunk hiánycikk), és nagyon jól cselez. 4-2-3-1-ben Mata, Hazard, Oscar, Moses és Marin mellé teljesen jó lenne, így 3 helyre lenne 6 minőségi, fiatal játékos.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Kölcsönjátékosok

#4376 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

cfclegend2 írta:
ZsoltiLuiz írta:Kevin az egy évre, vagy csak télig van kölcsönadva? Mert ha csak télig, akkor jó lenne ha elmenne valamilyen Premier League középcsapatba.
Nem hiszem, hogy jó ötlet egy 21 éves játékost össze-vissza kölcsönadogatni, hiszen az ő szemszögéből nézve ez eléggé méltatlan. Jó neki ott a Werderben.
Persze, igazad van, de azért csak jó lenne hogyha szokná egy kicsit az angol bajnokság légkörét, stb. (ilyen formában). De ha egy évre van kölcsönadva, akkor viszont utána már nem adnám sehova kölcsön, mert én személyszerint ha tartja a formáját számolnék vele.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Kölcsönjátékosok

#4377 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

ZsoltiLuiz írta:Kevin az egy évre, vagy csak télig van kölcsönadva? Mert ha csak télig, akkor jó lenne ha elmenne valamilyen Premier League középcsapatba.
Nem hiszem, hogy jó ötlet egy 21 éves játékost össze-vissza kölcsönadogatni, hiszen az ő szemszögéből nézve ez eléggé méltatlan. Jó neki ott a Werderben.
Why always me?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4378 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ZsoltiLuiz írta:Kevin az egy évre, vagy csak télig van kölcsönadva? Mert ha csak télig, akkor jó lenne ha elmenne valamilyen Premier League középcsapatba.

Egész évre, ahogy(ha jól tudom) az összes többi kölcsönjátékosunk is.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Kölcsönjátékosok

#4379 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Kevin az egy évre, vagy csak télig van kölcsönadva? Mert ha csak télig, akkor jó lenne ha elmenne valamilyen Premier League középcsapatba.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4380 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:De Bruyne gólpassz a Freiburg ellen!


Eddig 5 bajnokin 2 gólja és 1 gólpassza van. Így tovább. :)

Válasz küldése