Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#3861 Hozzászólás Szerző: becus2 »

béla írta:
becus2 írta:
marknagy írta:Schürrle élete szezonját futja, sajnos ez még jobban növeli Abrának a szerelmét a játéka iránt, egyszer vhol olvastam hogy egyik kedvenc játékosa...
Kell az ilyen típusú játékos is, bár egy igazi gyors szellőnek jobban örülnék, aki esetleg a 4-4-2-be eljátszana.
Na Schürrle az marha gyors :D
Ezt most nem értem.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#3862 Hozzászólás Szerző: béla »

becus2 írta:
marknagy írta:Schürrle élete szezonját futja, sajnos ez még jobban növeli Abrának a szerelmét a játéka iránt, egyszer vhol olvastam hogy egyik kedvenc játékosa...
Kell az ilyen típusú játékos is, bár egy igazi gyors szellőnek jobban örülnék, aki esetleg a 4-4-2-be eljátszana.
Na Schürrle az marha gyors :D

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#3863 Hozzászólás Szerző: becus2 »

marknagy írta:Schürrle élete szezonját futja, sajnos ez még jobban növeli Abrának a szerelmét a játéka iránt, egyszer vhol olvastam hogy egyik kedvenc játékosa...
Kell az ilyen típusú játékos is, bár egy igazi gyors szellőnek jobban örülnék, aki esetleg a 4-4-2-be eljátszana.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#3864 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én bírom Schürrlét, de KDB-ben több potenciál van, sokoldalúbb játékos, a középpályán bárhol bevethető. Tartok tőle, hogy őt csak olyan szándékból igazolták le, hogy egy Schürrléhez hasonló nagyobb transzferbe bevonják. :(

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#3865 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Schürrle élete szezonját futja, sajnos ez még jobban növeli Abrának a szerelmét a játéka iránt, egyszer vhol olvastam hogy egyik kedvenc játékosa...
We are the famous, the famous Chelsea!

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#3866 Hozzászólás Szerző: becus2 »

Николаевич írta:Klassz gólt szerzett.. Az elmúlt napokban voltak olyan hírek, miszerint a Leverkusen meg akarja szerezni őt, Schürllét adnák cserébe. Amilyen hülyék vagyunk el is fogadjuk.

Nem tudom ki találta ki ezt a Schürlle gyereket nálunk, de addig nem nyugszunk amíg ide nem kerül. 6 gólja van amúgy a Bundesligában csatárként, kemény eléggé.
Inkább jobb szellőt játszik. Az nekünk nincs. Egyébként nem árt a magas ember a csapatba, mert nagyon liliputiak vagyunk. Nagyon tetszik nekem is Bruyne, de a csapatba inkább csatár és sebesség kell. Ő olyasmi mint a középső triónk meg Marin. Nyilván ennyi meccsen bőven játszhatna. Bár Marint is szívatja.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#3867 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:Klassz gólt szerzett.. Az elmúlt napokban voltak olyan hírek, miszerint a Leverkusen meg akarja szerezni őt, Schürllét adnák cserébe. Amilyen hülyék vagyunk el is fogadjuk.

Nem tudom ki találta ki ezt a Schürlle gyereket nálunk, de addig nem nyugszunk amíg ide nem kerül. 6 gólja van amúgy a Bundesligában csatárként, kemény eléggé.
nem akarom elkiabálni, de most nagyon úgy néz ki, hogy begyűjtjük a belga foci eddigi talán legjobb generációjának játékosait, nem hiszem hogy pont velük üzletelnénk, mikor illenek is ahhoz a focihoz amit Abra látni akar és fiatalon, olcsón vettük a nevelőegyütteseiktől, nálunk lehetnek naggyá.
egyébként Schürrle sokszor szélsőt játszik, vagy árnyéket, inkább Kießling a Leverkusen gólvágója.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#3868 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én is rendre fogom a fejem, amikor a nagyobbnál-nagyobb összegeket hallom Schürrle neve mellett, de Abra nagyon szeretné, és nekem is van egy olyan érzésem, hogy valamilyen áron nálunk fog kikötni (teljesen feleslegesen, mert köze nincs a kezdőcsapathoz)...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3869 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Klassz gólt szerzett.. Az elmúlt napokban voltak olyan hírek, miszerint a Leverkusen meg akarja szerezni őt, Schürllét adnák cserébe. Amilyen hülyék vagyunk el is fogadjuk.

Nem tudom ki találta ki ezt a Schürlle gyereket nálunk, de addig nem nyugszunk amíg ide nem kerül. 6 gólja van amúgy a Bundesligában csatárként, kemény eléggé.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#3870 Hozzászólás Szerző: Szabi »

De Bruyne gólja:

Kép
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Tibi0707
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2009. január 9., péntek 17:20
Tartózkodási hely: Sárbogárd

Re: Kölcsönjátékosok

#3871 Hozzászólás Szerző: Tibi0707 »

De Bruyne gól Macedónia ellen!

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#3872 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Nem tudok többet látni ebben a T.Hazard dologban, mint azt, hogy Eden leigazolása során volt valamiféle egyezség, hogy elhozzuk az öcsit is, ezzel adunk egy lökést a karrierjének, aztán megy minden tovább. Ez szimplán egy gesztus.
Nagy kockázatot nem vállaltunk vele, de azért szerintem ne várja senki, hogy egyszer a Chelsea első csapatának állandó tagja legyen.
They do now.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Kölcsönjátékosok

#3873 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

túl szép álom ez.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#3874 Hozzászólás Szerző: Chester »

THazard szerintem max pados lesz nálunk, bár lehet későn érő. Mindenesetre elég szép eredményt ért el a Zulteval a bajnokságban, még lehet belőle simán nemzetközi kupaindulást érő hely a rájátszásban.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kölcsönjátékosok

#3875 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Jól van, nem kell leharapni a fejem. Csak olvastam valahol egy ilyesmit. Oda volt írva, hogy állítólag.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kölcsönjátékosok

#3876 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Thorgan miért is? Állítólag még nagyobb tehetség, mint amilyen annak idején Eden volt. Rohadt fiatal még, nagyon nem is láthattad játszani, szóval indokolatlannak érzem a véleményedet.
Hogy lenne már nagyobb tehetség Edennel? Gondolkozz már...
2 év van köztük, nem 4-5-6.

EHazard már 4-5 éve nagyválogatott volt, meg 3-4 éve a francia bajnokság egyik legjobbja, a kicsi meg idén játszik először stabilan egy első osztályú csapatban, egy belga bajnokságban. Én se láttam túl sokszor játszani, kb. 3-4 meccsen a Zulté-ban fogadások miatt, de ezek nem véletlen dolgok. Lehet belőle egy jó első osztályú játékos egy jobb bajnokságban, de a bátyja egy klasszikus értelemben vett zseni, amiből van manapság kb. 4 a pályákon.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#3877 Hozzászólás Szerző: béla »

rafanadal írta:Thorgan miért is? Állítólag még nagyobb tehetség, mint amilyen annak idején Eden volt. Rohadt fiatal még, nagyon nem is láthattad játszani, szóval indokolatlannak érzem a véleményedet.
Ezt csak Eden állítja :D
Eden ennyi idősen a francia bajnokság egyik legjobbja volt már :D
Thorgan befuthat egy másodvonalas karriert akár nálunk is, de alap kezdő soha nem lesz, szerintem De Bruyne szintjét se fogja elérni :D
Mondjuk annyira jól teljesítenek a kölcsönjátékosaink, hogy ötletem sincs,hogy kitől fogunk megszabadulni,ha 1-2 év múlva itt lesz Piazon,Bruyne,Thorgan,Eden,Mata,Oscar,Moses,Marin,Aké,Rami,Josh,Mikel,Romeu az 5 középpályás-posztra... :D (És ebbe senki nincs beleszámolva a sok fiatal tehetség közül az akadémiáról... ) túl nagy tumultus lesz,ezért megy majd a kukába az összes ifi.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#3878 Hozzászólás Szerző: marknagy »

rafanadal írta:Thorgan miért is? Állítólag még nagyobb tehetség, mint amilyen annak idején Eden volt. Rohadt fiatal még, nagyon nem is láthattad játszani, szóval indokolatlannak érzem a véleményedet.
Szerintem őt csak a bátyja miatt igazoltuk le, szóval semmiképp sem azért, mert felfigyeltünk rá a játéka miatt, ezért gondolom azt hogy ő nem "Chelsea szintű tehetség".
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kölcsönjátékosok

#3879 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Thorgan miért is? Állítólag még nagyobb tehetség, mint amilyen annak idején Eden volt. Rohadt fiatal még, nagyon nem is láthattad játszani, szóval indokolatlannak érzem a véleményedet.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#3880 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Egész pofás kis kezdő rakható össze a kölcsönjátékosainkból:

---------------Lukaku---------------

T.Hazard/Kakuta---Piazón---De Bruyne

----Chalobah/Essien---McEachran----

PvA-----Bruma---Kalas-----Hutchinson

---------------Courtois---------------

Thorgan Hazard és Kakuta valamint szerintem Bruma se verekedik be magukat a Chelsea-be, sőt valószínű, hogy rajtuk túladunk. Hutchinson pedig szerintem max pados lesz nálunk, de a többiek (Essien kivételével) potenciális alapembernek tekinthetőek a jövő Chelsea-jébe. De ha nem is mindenki lesz húzóember, szerintem ideálisak ők arra hogy a keretünk minőségileg és mennyiségileg is kiválóan meglegyen, + ott vannak a tehetsége fiataljaink (pl. Feruz, Baker, Ake). Kérdés, hogy a vezetőség számol-e velük? :roll:

Sőt, idén szinte kivétel nélkül az összes kölcsönjátékosunknak nagyon jól megy, elég jó statjaik vannak.
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése