Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#3881 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha már Courtois, októberben a sporttv készített vele egy bővebb interjút az Atletico edzőtáborában (bár csak másfél hete tették ki a honlapjukra). Beszél benne többek között magáról, magyarországi látogatásáról, Atleticoról, de sajnos túl sok angol futballhoz köthető kérdést a csatorna ,,hovatartozása" miatt azért ne várjatok:

http://www.sport1tv.hu/Blogok/Farkas_No ... g_courtois" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#3882 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:Chelsea: 20 millió euróért engednék el Courtois-t - sajtóhír

A hírek szerint 20 millió Euróért engednénk el Kurtit, akit az Atleti végleg meg akar venni, ám ennyiért nem tudják megvenni.

Kicsit tartok attól hogy elkótyavetyéljük Falcaóért cserébe.. Nagyon tetszik a kolumbiai játéka, de nem szeretném túlságosan itt látni. Lukaku szerintem 1-2 éven belül legalább olyan jó lesz mint ő.

Nagyon jól kis kapus a belga, ő kapta a legkevesebb gólt a spanyol bajnokságban(a Real hárommal, a Barca héttel többet nyelt be), és szerintem nincs jelenleg olyan fiatal kapus Európában aki alkalmasabb lehetne átvenni Cech helyét.. Esetleg Butland ha jól fog védeni két-három évig a Stoke-ban, de nincs most olyan sok kapustehetség, örüljünk hogy Courtoist megszereztük ilyen olcsón.
Hosszutavon Courtois sokkal tobbet er, mint Falcao ugyhogy nagyon remelem, hogy nem basszak el es o huz le majd vagy 10 evet a kapunkba, mar most nagyon jo es meg fejlodni fog meg rutinosabb lesz szoval Falcao helyett koncentraljanak csak Lukakura.
Vagy ha Falcao jon is abba ne vonjak bele a belgat max ugy, hogy meg lehuz ott egy evet aztan PL egy-ket ev es johet vissza. Lukakuval egyutt o a ket legnagyobb remenysegunk szerintem.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3883 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chelsea: 20 millió euróért engednék el Courtois-t - sajtóhír

A hírek szerint 20 millió Euróért engednénk el Kurtit, akit az Atleti végleg meg akar venni, ám ennyiért nem tudják megvenni.

Kicsit tartok attól hogy elkótyavetyéljük Falcaóért cserébe.. Nagyon tetszik a kolumbiai játéka, de nem szeretném túlságosan itt látni. Lukaku szerintem 1-2 éven belül legalább olyan jó lesz mint ő.

Nagyon jól kis kapus a belga, ő kapta a legkevesebb gólt a spanyol bajnokságban(a Real hárommal, a Barca héttel többet nyelt be), és szerintem nincs jelenleg olyan fiatal kapus Európában aki alkalmasabb lehetne átvenni Cech helyét.. Esetleg Butland ha jól fog védeni két-három évig a Stoke-ban, de nincs most olyan sok kapustehetség, örüljünk hogy Courtoist megszereztük ilyen olcsón.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#3884 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Szerintem az egyik legjobb oldal. Eleg sok dolgot szamol bele a vegleges osztalyzatba, nem hiszem hogy pl. 4 sikeres csel ilyen sokat szamitana, de ha mutatsz egy ilyet akkor elhiszem. :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#3885 Hozzászólás Szerző: béla »

Buluska írta:Iden utcalány jol sultek el a kolcsonadasaink, foleg:
Kép
Mondjuk a whoscored elég hülyén osztályoz szerintem. Ha valakinek 4 succesful dribbles-e van egy meccsen,akkor már egyből 7 fölött van a ratingje,ha meg csinál is valamit akkor 7,5 :D

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#3886 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Iden utcalány jol sultek el a kolcsonadasaink, foleg:
Kép

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#3887 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
béla írta:Piazon saját nevelésűnek fog számítani?


Akkor számít valaki angol nevelésnek ha 21 éves kora előtt három évet egy angol profi csapattal készül..

Magyarul ez attól függ hogy mi lesz vele a következő két évben. Ha a LaLigában marad kölcsönben jövőre is akkor nem lesz meg a három év.
Igen,ez tiszta,csak azért kérdeztem,mert nem tiszta,hogy hogy működik ez a külföldre kölcsönadással,mert hiába van külföldön,attól még a mi játékosunk... :D
Amúgy nem pont 21 éves korig van,hanem annak az idénynek a végéig nézik a 3 évet,amelyikben betölti a 21-et.
Meg Piazón előző szezonját is csak félig töltötte itt,elméletileg csak a 18. életéve betöltése után csatlakozott hivatalosan.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3888 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chris22 írta:Hát ha komolyan gondolja, akkor meg is érdemli, hogy ott maradjon a Ta Ligában:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ez-2225733" onclick="window.open(this.href);return false;

Megnéztem a cikket az AS honlapján, ott azt nyilatkozta hogy szeretne maradni az Atleticóban a 2013-14-es szezonban.. Ennyit erről. Normálisan kéne lefordítani a cikkeket, kedves NSO.

béla írta:Piazon saját nevelésűnek fog számítani?


Akkor számít valaki angol nevelésnek ha 21 éves kora előtt három évet egy angol profi csapattal készül..

Magyarul ez attól függ hogy mi lesz vele a következő két évben. Ha a LaLigában marad kölcsönben jövőre is akkor nem lesz meg a három év.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#3889 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem azt mondja, hogy egyáltalán nem jönne vissza, hanem hogy JÖVŐRE nem, ami érthető is. Tisztában van vele, hogy övé a jövő, és egyelőre [még ha az eredmények nem is támasztják alá] a Chelsea nagyobb klub az Atleticonál, márpedig minden fiatal minél nagyobb egyesületben akar játszani. Még pár év és a mi 1-esünk lehet.

Róla az volt a legutóbbi vita, hogy hova menjen kölcsönbe jövőre, Madridba vagy egy PL csapathoz, lehet emiatt keletkezett a cikk, hogy ő Madridban maradna.

Jolly Joker
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2011. szeptember 22., csütörtök 18:31
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Kisharsány

Re: Kölcsönjátékosok

#3890 Hozzászólás Szerző: Jolly Joker »

Chris22 írta:Hát ha komolyan gondolja, akkor meg is érdemli, hogy ott maradjon a Ta Ligában:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ez-2225733" onclick="window.open(this.href);return false;
Miért jönne vissza már most padot melegíteni, ha ott tuti kezdő? Legalább játékban van és szedi a rutint magára

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#3891 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Hát ha komolyan gondolja, akkor meg is érdemli, hogy ott maradjon a Ta Ligában:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ez-2225733" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#3892 Hozzászólás Szerző: béla »

Piazon saját nevelésűnek fog számítani?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#3893 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azért oda az is kellett, hogy Abra egyik gazdag spanja megvegye a klubot, különben nem tudta volna megtartani ezeket a játékosokat.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3894 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A Vitesse nyert a Twente otthonában 1-0-ra, ezzel negyedikek a bajnokságban, három pontra vannak az első helytől :) Nem semmi, nemrég még a kiesés ellen harcoltak, de (a mi srácainknak is köszönhetően) lehet hogy BL lesz belőle jövőre.

Mind a három játékosunk kezdő volt, Kalast lecserélték a félidőben, a helyére jött egy csatár(ezt nem igazán értem), Kakuta 76 percet kapott, PvA végig a pályán volt.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Kölcsönjátékosok

#3895 Hozzászólás Szerző: almos »

dankodavid írta:Courtouis beats Atletico legend Resino's record 800mins without conceding a goal !
Rezgett a léc, épp most lett 0-1.
LAMPARD#8

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#3896 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Courtouis beats Atletico legend Resino's record 800mins without conceding a goal !
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#3897 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ChesterB írta:Nem fog, már lenyilatkozta ő is, Clarke is, és a klub is hajlik arra, hogy még egy évet ott legyen. :wink:
Szerintem kezdjenek el komolyan könyörögni, mert végük lesz nélküle, mint a botnak. Saccperkábé a gólok felét - 2/3át ő lövi, a meccseket eldöntő gólokat tuti ilyen arányban
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#3898 Hozzászólás Szerző: Chester »

http://www.dailymotion.com/video/xy2u6d ... Tuxl9ZyGmy" onclick="window.open(this.href);return false;

Piazon gólpassza.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#3899 Hozzászólás Szerző: emsanya »

almos írta:Remélem Lukaku nem jön vissza hozzánk, semmi értelme, hogy egy ekkora tehetséget elb@sszunk!
Én is így vagyok vele. Sajnálnám, ha nálunk tönkre menne, túl jó ahoz...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#3900 Hozzászólás Szerző: Chester »

Közben De Bruyne és Piazon is kezdőben!

Szerk: Piazon gólpassz!!!!! Ha jól játszik remélhetőleg a Porto ellen is szerepet kap majd. :)

Szerk2: KDB is gólpasszt adott. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chester 2013. március 9., szombat 21:23-kor.

Válasz küldése