Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
95syngates
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 13:06
Kedvenc játékos: Hazard Iva Lamps
Kedvenc exjátékos: Joe Cole Drogba Mata

Re: Kölcsönjátékosok

#4561 Hozzászólás Szerző: 95syngates »

Mi a f*szért nem játszik McEachran? :evil:
Egy Bolton ellen sem kezd, úgy, hogy kiesni már biztos nem fognak, előrébb meg max 1-2 helyet léphetnek a tabellán, de nemzetközi kupában úgysem indulnak. Múltkor Blackburn ellen 3-0-s vezetésnél sem állt be. Ennyire szar ott vagy mi? Nem jár edzésre? 3 hónap alatt játszott eddig 3 meccset. Ez mi? Anglia egyik legnagyobb tehetségéről beszélünk. Értem én, hogy van előtte egy Sigurdsson aki kb minden meccsén betalál, de akkor minek adtuk pont oda kölcsön? Hívjuk vissza, a mai meccsen simán be lehetett volna tenni Malouda helyett, többet tett volna a csapatért, az biztos.

Avatar
Aksi
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. július 29., szerda 12:52
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Carlo Cudicini

Re: Kölcsönjátékosok

#4562 Hozzászólás Szerző: Aksi »

béla írta:Vitesse-Den Haag meccs megy éppen,vezet a Vitesse.
Van Aanholt valószínűleg sérült,mert keretben sincs,ahogy Lalko sincs. Mindkét csapat védelmének tengelyében ott van viszont egy játékosunk: Kalas és Omeruo
Lalkovic azért nem volt a keretben mert visszatért a kölcsönből... Nem tetszett neki a környezet + állítólag a Holland csapat nem tartott be valamiféle megegyezést, gondolom a rendszeres pályára lépést...

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Kölcsönjátékosok

#4563 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

"Kurtoá"-t sajnálom, hogy egytehetséges kapus, sokra viheti még de ebben az idei Atletico Madridban utóbbi pár hetet nézve a bajnokságban, ő+Falcao se tud mit tenni a csapattal...
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4564 Hozzászólás Szerző: Mister »

kdako írta:
Jaki írta:Hát én nagyon csalódott vagyok McEachran miatt. Minden kölcsönben lévő játékosunknak ( van Aanholt, Bruma, Benayoun és Kakuta) nagyon sok játéklehetőséget adnak. De hogy McEachran egyszer se kerüljön be a Swansea 11-ébe azt én nem értem. Akkora tehetség, hogy egyszerűen nem értem, mért nem játszik. Hogy Sigurdson-t játszatják az ő posztján az elmegy. Dehát be lehetne tenni őt védekező középpályásnak is, csak játszan pls.
Fura valóban, hogy fölényes vezetésüknél sem teszik be 20-30 percre...
Ha Robi adna neki lehetőséget vissza kéne hívni.
One Life,One Love,One Club

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4565 Hozzászólás Szerző: kdako »

Jaki írta:Hát én nagyon csalódott vagyok McEachran miatt. Minden kölcsönben lévő játékosunknak ( van Aanholt, Bruma, Benayoun és Kakuta) nagyon sok játéklehetőséget adnak. De hogy McEachran egyszer se kerüljön be a Swansea 11-ébe azt én nem értem. Akkora tehetség, hogy egyszerűen nem értem, mért nem játszik. Hogy Sigurdson-t játszatják az ő posztján az elmegy. Dehát be lehetne tenni őt védekező középpályásnak is, csak játszan pls.
Fura valóban, hogy fölényes vezetésüknél sem teszik be 20-30 percre...
GO BLUES!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#4566 Hozzászólás Szerző: béla »

Vitesse-Den Haag meccs megy éppen,vezet a Vitesse.
Van Aanholt valószínűleg sérült,mert keretben sincs,ahogy Lalko sincs. Mindkét csapat védelmének tengelyében ott van viszont egy játékosunk: Kalas és Omeruo

Avatar
Jaki
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2012. február 3., péntek 20:03
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Zidane

Re: Kölcsönjátékosok

#4567 Hozzászólás Szerző: Jaki »

Hát én nagyon csalódott vagyok McEachran miatt. Minden kölcsönben lévő játékosunknak ( van Aanholt, Bruma, Benayoun és Kakuta) nagyon sok játéklehetőséget adnak. De hogy McEachran egyszer se kerüljön be a Swansea 11-ébe azt én nem értem. Akkora tehetség, hogy egyszerűen nem értem, mért nem játszik. Hogy Sigurdson-t játszatják az ő posztján az elmegy. Dehát be lehetne tenni őt védekező középpályásnak is, csak játszan pls.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#4568 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Tényleg ne okoskodjatok, hanem nézzetek kicsit utána. Olyan sincs, hogy "magyaros" meg "nemzetközileg elismert" írásmód (wtf?), sőt nem is divat és még csak nem is fordítás.
Egyszerűen arról van szó, hogy a legtöbb ország helyesírási szabálya szerint ha valakinek az anyakönyvezett neve idegen betűkészlettel íródott (mondjuk héber vagy kínai írásjelekkel), akkor a saját betűkészlettel kiejtés szerint kell leírni. Értsd: Pak Dzsi Szung - magyarul így írod le helyesen, mert Ő így ejti ki a saját nevét. De Angliában Park Ji Sung, mivel angol helyesírás szerint ezt ejted ki Pak Dzsi Szungnak (A Pak náluk kiejtve [Pek] lenne, ők a Parkot ejtik [Pak]nak, a többiről nem is beszélve).

Ajánlom ezt a régi NSO cikket: http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ez-2029671
They do now.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#4569 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Thibaut Courtois ma kicsit benézte Ronaldo bombáit :D

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4570 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Benayoun betalált a Wolverhampton ellen.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4571 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Én tudom hogy sokan "magyarosítják" a külföldiek nevét, de én is azért ragadtam ki, mert általában tényleg csak az ilyen sporthíradók magyarosítanak, pl. Chamakh - Samak, színvonalas oldalakon úgy írják le a nevét a játékosnak ahogy használja.

Ui.: Nem értem ilyen kis dolgon miért sértődnek meg egyesek, egyáltalán nem kötekedésnek szántam.
White írta:marknagy!
eredeti neve:

Jószéf Sáj "Josszí" Benájún
Ezt ne nekem mond, rafanadal és dankodavid nem csak nekem üzent, hanem neked is :wink:
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kölcsönjátékosok

#4572 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szerintem meg ez az eredeti neve: יוסף שי "יוסי" בניון

(Forrás: wikipédia)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Kölcsönjátékosok

#4573 Hozzászólás Szerző: White »

marknagy!
eredeti neve:

Jószéf Sáj "Josszí" Benájún
#OnceABlueAlwaysABlue

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kölcsönjátékosok

#4574 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

A gyengébb értelmi képességekkel ellátottak számára: Blueflag jól írta hogyha magyaros írásmóddal írjuk. Ha a nemzetközileg elismerttel írnánk, akkor lenne Benayoun. Ez azért van, mert az izraelieknél héber írás van és a nevét le kellett fordítani angolra, ha pedig már lefordították arra, akkor miért ne fordítanák le több nyelvre is? Manapság úgyis divat, hogy egyre több orosz vagy héber nevet magyarosítunk kiejtés szerint.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4575 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ja, vagy nem ártana kicsit utána nézni az ilyen nevek helyesírásának. (és ez nem Blueflagnek szól, hanem a sok kurvaokosnak.)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Kölcsönjátékosok

#4576 Hozzászólás Szerző: White »

marknagy írta:
Blueflag írta: Benajun
? :D
sok volt a sporthirado biztos. :twisted:
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4577 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Blueflag írta: Benajun
? :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4578 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

rafanadal írta:
Blueflag írta:Nem kellett nekünk Benajun? Jövőre nem kell majd remélhetőleg, de idén kezdő lehetett volna. Azt ne mondjátok, hogy tele van a csapatunk klasszis irányítókkal, ráadásul annyira de annyira, hogy egy Benajunt kölcsön kell adni egy riválisnak. Nem egyszer hozott már pontot az Arséne-álnak idén, talán pont annyival végeznek előttünk. Az idény egyik leghülyébb vezetőségi húzása, persze van miből választani. Direkt nem Boas-ozok, de... :roll:
Úgy értettem, hogy látszott a vezetésen, hogy nem akarnak ők semmit sem kezdeni vele, pedig hasznunkra válhatott volna.
Ja így oké. Idén simán befért volna... talán nem Mata szakadt volna ketté. Benajun azért még mindig egy jó játékos, plusz megnéztem volna azt is, hogy jön ki Torressel a több évnyi közös játék után.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kölcsönjátékosok

#4579 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Blueflag írta:Nem kellett nekünk Benajun? Jövőre nem kell majd remélhetőleg, de idén kezdő lehetett volna. Azt ne mondjátok, hogy tele van a csapatunk klasszis irányítókkal, ráadásul annyira de annyira, hogy egy Benajunt kölcsön kell adni egy riválisnak. Nem egyszer hozott már pontot az Arséne-álnak idén, talán pont annyival végeznek előttünk. Az idény egyik leghülyébb vezetőségi húzása, persze van miből választani. Direkt nem Boas-ozok, de... :roll:
Úgy értettem, hogy látszott a vezetésen, hogy nem akarnak ők semmit sem kezdeni vele, pedig hasznunkra válhatott volna.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4580 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Nem kellett nekünk Benajun? Jövőre nem kell majd remélhetőleg, de idén kezdő lehetett volna. Azt ne mondjátok, hogy tele van a csapatunk klasszis irányítókkal, ráadásul annyira de annyira, hogy egy Benajunt kölcsön kell adni egy riválisnak. Nem egyszer hozott már pontot az Arséne-álnak idén, talán pont annyival végeznek előttünk. Az idény egyik leghülyébb vezetőségi húzása, persze van miből választani. Direkt nem Boas-ozok, de... :roll:

Válasz küldése