Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Kölcsönjátékosok

#4541 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

emsanya írta:
Blueflag írta: Nem szaporítván a szót, szerintem ne Deheá esetéből induljunk ki. Minden országban ugyanúgy kell kirúgni a labdát, ugyanúgy jössz ki szögleteknél, ugyanúgy állítod be a sorfalat, ugyanúgy rúgják a 11-eseket, és mindenhol gömbölyű a labda is. A kapusoknál minden a képességekről szól, nem kell felvenniük egy stílust és taktikai képzettséget, mint egy mezőnyjátékosnak... hogy rutint hol szerez, az meg nem számít.
Pedig ez nincs így. Tényleg De gea-nál figyelhető meg legjobban ez a dolog. Angliában sokkal több labdára kell kijönnie (most ne csak az extrém eset stoke-ot említsük :D ) és sokkal erősebb fizikumú játékosokkal találja szembe magát. Teljesen látszott, hogy nem vette fel a PL stílust, nem volt hozzászokva...

Ezért is lenne tényleg jó ha Courtois védene majd stabilan angol csapatban is. Annyiból sztem előnye van De gea-val szemben, hogy fizikálisan már most erősebb a belga.
Akkor Cech erre az ellenpélda mert a nem túl acélos francia bajnoksából,eléggé jól szállt be a PL-be :wink:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#4542 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Blueflag írta: Nem szaporítván a szót, szerintem ne Deheá esetéből induljunk ki. Minden országban ugyanúgy kell kirúgni a labdát, ugyanúgy jössz ki szögleteknél, ugyanúgy állítod be a sorfalat, ugyanúgy rúgják a 11-eseket, és mindenhol gömbölyű a labda is. A kapusoknál minden a képességekről szól, nem kell felvenniük egy stílust és taktikai képzettséget, mint egy mezőnyjátékosnak... hogy rutint hol szerez, az meg nem számít.
Pedig ez nincs így. Tényleg De gea-nál figyelhető meg legjobban ez a dolog. Angliában sokkal több labdára kell kijönnie (most ne csak az extrém eset stoke-ot említsük :D ) és sokkal erősebb fizikumú játékosokkal találja szembe magát. Teljesen látszott, hogy nem vette fel a PL stílust, nem volt hozzászokva...

Ezért is lenne tényleg jó ha Courtois védene majd stabilan angol csapatban is. Annyiból sztem előnye van De gea-val szemben, hogy fizikálisan már most erősebb a belga.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4543 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Mister írta:
Blueflag írta:Semmi nem lesz ezekből a játékosokból nálunk. Miért nem lehet a PL-be kölcsönadni? Mert hogy egy kapus hol véd, az édesmindegy, de Aanholtnak szoknia kéne az angol focit, angol iramot, angol széljátékot. Adjuk el most, mert ennek nincs értelme.
Azért én a kapusoknál se tartom tökmindegynek,hogy hol van kölcsön... Pl.: Thibaultot is kölcsönadnám a spanyol kalandja után a PL-be,had szokja a légkört,ne legyen De Gea 2,aki szintén nagy elvárásokkal jött,aztán volt mikor a padot koptatta...
Azért ez nem minden külföldről érkezett kapussal volt így, ha jól emlékszem. Valamint betlijei olyan kapusnak is lehetnek, aki Angliában nőtt fel.. elég, ha visszagondolsz az elmúlt 6-8 év angol válogatott kapusaira, röhejes névsor, de Hart személyében végre épkézláb ember áll ott.

Nem szaporítván a szót, szerintem ne Deheá esetéből induljunk ki. Minden országban ugyanúgy kell kirúgni a labdát, ugyanúgy jössz ki szögleteknél, ugyanúgy állítod be a sorfalat, ugyanúgy rúgják a 11-eseket, és mindenhol gömbölyű a labda is. A kapusoknál minden a képességekről szól, nem kell felvenniük egy stílust és taktikai képzettséget, mint egy mezőnyjátékosnak... hogy rutint hol szerez, az meg nem számít.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4544 Hozzászólás Szerző: Mister »

Blueflag írta:Semmi nem lesz ezekből a játékosokból nálunk. Miért nem lehet a PL-be kölcsönadni? Mert hogy egy kapus hol véd, az édesmindegy, de Aanholtnak szoknia kéne az angol focit, angol iramot, angol széljátékot. Adjuk el most, mert ennek nincs értelme.
Azért én a kapusoknál se tartom tökmindegynek,hogy hol van kölcsön... Pl.: Thibaultot is kölcsönadnám a spanyol kalandja után a PL-be,had szokja a légkört,ne legyen De Gea 2,aki szintén nagy elvárásokkal jött,aztán volt mikor a padot koptatta...

Amúgy ezt én sem értem,hogy miért nem lehet országon belül kölcsönadni...Így sose fog nálunk játszani... No meg persze úgymond az egész Angol felfogást nem értem,hiszen alig merik játszatni a fiatalokat.Persze van 1-2-3 kivétel,de ha jobban megnézzük a többi bajnokságban sokkal bátrabban dobálják a fiatalokat a mélyvízibe.


Amúgy én ebben az Aanholt-Bertrand kérdésben inkább az utóbbi pártját fogtam,főként azért mert angol....
One Life,One Love,One Club

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4545 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

marknagy írta:
asderedsa írta:PvA szvsz megállt a fejlődésben vagy nem tom mi lehet az oka,de tényleg nem akkora durranás,volt jó meccse nálunk pl az Újkastély elleni liga kupa mérkőzés,assszem gólpasszt is adott. De valami megtörte a lendületét... Bertrand ütemesen fejlődik pedig nagyjából egy szinten voltak.
Én PvA-t tehetségesebbnek/jobbnak tartottam mint Bertrandot, egészen míg RDM nem játszatta egyre többször. Bár szerintem Bertrand csak azért lett jobb, mint van Aanholt, mert nem adtuk állandóan kölcsön és sokszor kapott szerepet a nagy csapatban és nem csak ligakupában, hanem a bajnokikon is. Ha ugyanezeket megkapta volna PvA is, szerintem jobb játékos lenne mint most Bertrand, de ez csak az én véleményem.
Én is Aanholttól voltam anno elájulva, de nagyon úgy néz ki, hogy nem ő lesz a spílerünk baloldalt pár év múlva. Egyébként ha AC visszavonul vagy elmegy a pénzesőben áztatni magát, akkor Bertrand mögé PvA ideális csere lehet, de ahhoz is mutatni kell azért valamit.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4546 Hozzászólás Szerző: marknagy »

asderedsa írta:PvA szvsz megállt a fejlődésben vagy nem tom mi lehet az oka,de tényleg nem akkora durranás,volt jó meccse nálunk pl az Újkastély elleni liga kupa mérkőzés,assszem gólpasszt is adott. De valami megtörte a lendületét... Bertrand ütemesen fejlődik pedig nagyjából egy szinten voltak.
Én PvA-t tehetségesebbnek/jobbnak tartottam mint Bertrandot, egészen míg RDM nem játszatta egyre többször. Bár szerintem Bertrand csak azért lett jobb, mint van Aanholt, mert nem adtuk állandóan kölcsön és sokszor kapott szerepet a nagy csapatban és nem csak ligakupában, hanem a bajnokikon is. Ha ugyanezeket megkapta volna PvA is, szerintem jobb játékos lenne mint most Bertrand, de ez csak az én véleményem.
We are the famous, the famous Chelsea!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#4547 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

PvA szvsz megállt a fejlődésben vagy nem tom mi lehet az oka,de tényleg nem akkora durranás,volt jó meccse nálunk pl az Újkastély elleni liga kupa mérkőzés,assszem gólpasszt is adott. De valami megtörte a lendületét... Bertrand ütemesen fejlődik pedig nagyjából egy szinten voltak.
Stone haxleader!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#4548 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Blueflag írta:Semmi nem lesz ezekből a játékosokból nálunk. Miért nem lehet a PL-be kölcsönadni? Mert hogy egy kapus hol véd, az édesmindegy, de Aanholtnak szoknia kéne az angol focit, angol iramot, angol széljátékot. Adjuk el most, mert ennek nincs értelme.
Nem kell az angol csapatoknak, a PL csapatok szintjét nem ütik meg, de még talán a championship-et sem. A holland középcsapatokba beférnek, ennyi...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4549 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Semmi nem lesz ezekből a játékosokból nálunk. Miért nem lehet a PL-be kölcsönadni? Mert hogy egy kapus hol véd, az édesmindegy, de Aanholtnak szoknia kéne az angol focit, angol iramot, angol széljátékot. Adjuk el most, mert ennek nincs értelme.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4550 Hozzászólás Szerző: Chester »

Van Aanholt megint a Vitessehez megy kölcsönbe. [ http://thechels.net/2012/07/van-aanholt ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false; ] Őt követheti Kalas szintén a Vitessebe, míg Jhon Pírez Spanyolországba kerül kölcsönbe.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Kölcsönjátékosok

#4551 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Mister írta:Thibaut Courtois:
"I'll stay another year in Atlético.
I'm very happy that I can play one more year for this club and its great fans. Vamos Atléti :) "

Forrás: https://www.facebook.com/thibautcourtoisweb" onclick="window.open(this.href);return false;
Örülök neki, de azért remélem a szerződésében benne van az hogy bármikor visszahívhatjuk, mert ne adj isten Cech-nek valamilyen komolyabb sérülése lenne... meghalnánk Hilárióval, és Turnbullel...(ha egyáltalán maradnak.) De ne legyen semmi baj Cech-el!
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4552 Hozzászólás Szerző: Mister »

Thibaut Courtois:
"I'll stay another year in Atlético.
I'm very happy that I can play one more year for this club and its great fans. Vamos Atléti :) "

Forrás: https://www.facebook.com/thibautcourtoisweb" onclick="window.open(this.href);return false;
One Life,One Love,One Club

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4553 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Tibi0707 írta:Courtois-ék cuccait ellopták Bp.-en:


http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyol ... d-sztarjat" onclick="window.open(this.href);return false;
Sikerült jó benyomást kelteni ismét MO-ról:D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4554 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tibi0707 írta:Courtois-ék cuccait ellopták Bp.-en


Didier90 írta:courtois nem játszhat a szuperkupadöntőn...

Hát jó szar napjai vannak Kurtinak.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4555 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

courtois nem játszhat a szuperkupadöntőn...
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Tibi0707
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2009. január 9., péntek 17:20
Tartózkodási hely: Sárbogárd

Re: Kölcsönjátékosok

#4556 Hozzászólás Szerző: Tibi0707 »

Courtois-ék cuccait ellopták Bp.-en:


http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyol ... d-sztarjat" onclick="window.open(this.href);return false;

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4557 Hozzászólás Szerző: Mister »

ChesterB írta:szerintem az UEFA nem engedné, nehogy "manipulálja" a meccset a kenyéradójának. Én úgy olvastam még régen, hogy még egy évig marad Madridban, utána adnánk oda Angliában valakinek. bár egy Atletico után nem tudom melyik PL csapatba tudnánk kölcsönadni, ahol kezdő lenne, de egy szinten lenne az Atleticoval. én csak attól fosok, hogy annyira jól fogja ott érezni amgát, hogy vissza már nem akar jönni. :?
Én ettől nem tartok.Volt anno egy korrekt nyilatkozata aminek ez volt a lényege: Minden álma,hogy a Chelsea első számú kapusa legyen,viszont tisztában van,hogy Cech-nek stabil helye lesz évekig még,ezért türelmesen vár addig amíg eljön az ő ideje.Én még hagynám 1 évet Madridban,majd jöhetne pár év kölcsön egy PL csapatban..

Amúgy ha marad még ott akkor szerintem nem fog ellenünk játszani. ;)
One Life,One Love,One Club

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#4558 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:szerintem az UEFA nem engedné, nehogy "manipulálja" a meccset a kenyéradójának. Én úgy olvastam még régen, hogy még egy évig marad Madridban, utána adnánk oda Angliában valakinek. bár egy Atletico után nem tudom melyik PL csapatba tudnánk kölcsönadni, ahol kezdő lenne, de egy szinten lenne az Atleticoval. én csak attól fosok, hogy annyira jól fogja ott érezni amgát, hogy vissza már nem akar jönni. :?
Szerintem még 4 évre ott lehetne hagyni nyugodtan. Itt nem fog szóhoz jutni addig biztos. 1 évet levédene itt a stoke-ban vagy valahol...utána jöhetne ide.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4559 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:HIVATALOS: Bruma további egy évig a HSV-ben marad

Remélem kap magára egy kis rutint, aztán hasznos tagja lesz a csapatnak.
ehhez találtam twitteren egy statot:
Bruma in his first Bundesliga season: 22 games (started all of them), 1935 mins. 2 goals, 1 assist.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4560 Hozzászólás Szerző: Chester »

szerintem az UEFA nem engedné, nehogy "manipulálja" a meccset a kenyéradójának. Én úgy olvastam még régen, hogy még egy évig marad Madridban, utána adnánk oda Angliában valakinek. bár egy Atletico után nem tudom melyik PL csapatba tudnánk kölcsönadni, ahol kezdő lenne, de egy szinten lenne az Atleticoval. én csak attól fosok, hogy annyira jól fogja ott érezni amgát, hogy vissza már nem akar jönni. :?

Válasz küldése