Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Jolly Joker
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2011. szeptember 22., csütörtök 18:31
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Kisharsány

Re: Kölcsönjátékosok

#4261 Hozzászólás Szerző: Jolly Joker »

Essien góóól :)

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4262 Hozzászólás Szerző: Mister »

béla írta:
Николаевич írta:Kalas, van Aanholt és Kakuta is kezdő a Vitesse-ben az Ajax ellen Amszterdamban.
Kakuta gólpassz Bony-nak. Második meccsen második assist. Talán...
Amúgy ez a Bony nem rossz fajta csatár,ma már kettőt lőtt,16 meccsen 16-nál tart...
Kalas-sal nagy spanok,állandóan róla posztol fb-on.Ha esetleg tényleg jó a srác,akkor szólhatna pár szót,úgy sincs értelmes vagy formában lévő csatárunk.
One Life,One Love,One Club

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#4263 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hatalmas huzas lenne ez Robitol de Mourinhotol is, ha Essient formabahozna aztan agusztusban visszajonne hozzank a regi formajaban.... Alom kategoria lenne, minden gondunkat megoldana. Kiegeszitene azt ami a tamadasokbol hianyzik de azt is, ami a vedelmunkbol keves.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Kölcsönjátékosok

#4264 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Essien kezdő a Realban, és végre a saját posztján játszhat.
Why always me?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#4265 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:Kalas, van Aanholt és Kakuta is kezdő a Vitesse-ben az Ajax ellen Amszterdamban.
Kakuta gólpassz Bony-nak. Második meccsen második assist. Talán...
Amúgy ez a Bony nem rossz fajta csatár,ma már kettőt lőtt,16 meccsen 16-nál tart...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4266 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kalas, van Aanholt és Kakuta is kezdő a Vitesse-ben az Ajax ellen Amszterdamban.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#4267 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Talmaszabi írta:Thorgan betalált a Waregemben, szünetben 3-0 nekik!
http://www.youtube.com/watch?v=jtKQEZDYabQ" onclick="window.open(this.href);return false; - 0:52-től a gólja
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#4268 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Jolly Joker írta:
marknagy írta:Cechnek nincs valami krónikus hátfájása vagy mi? Mert én simán eltudom képzelni azt hogy két év múlva már Courtois fog védeni.
Én úgy tudom, hogy van valami csontkinövés a könyökében talán( ?? ) ami nem zavarta eddig, de most érzi, és meg kell műteni majd nyáron és a válogatottságot is ezért mondta le a barátságos meccseken. Javítsatok ki ha tévedek, de azt hiszem ez a helyzet vele.
Igen, annyiban helyesbítek, hogy a klub kérte a szöv. kapitányt, hogy a barátságos meccseken tekintsenek el Cech részvételétől.

Ettől én még nem gondolnám azt, hogy ez bármiben is zavarni fogja a későbbiekben, a kiváló reflexét ez semmiben sem csökkenti.
6+8+5+4+1+1+2+1

Jolly Joker
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2011. szeptember 22., csütörtök 18:31
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Kisharsány

Re: Kölcsönjátékosok

#4269 Hozzászólás Szerző: Jolly Joker »

marknagy írta:Cechnek nincs valami krónikus hátfájása vagy mi? Mert én simán eltudom képzelni azt hogy két év múlva már Courtois fog védeni.
Én úgy tudom, hogy van valami csontkinövés a könyökében talán( ?? ) ami nem zavarta eddig, de most érzi, és meg kell műteni majd nyáron és a válogatottságot is ezért mondta le a barátságos meccseken. Javítsatok ki ha tévedek, de azt hiszem ez a helyzet vele.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4270 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Cechnek nincs valami krónikus hátfájása vagy mi? Mert én simán eltudom képzelni azt hogy két év múlva már Courtois fog védeni.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#4271 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta: Akármi is lesz vele, én még egy évig kölcsönadnám, aztán átadnám neki a helyet a kapuban. 2014-ben 22 éves lesz, Cech pont tíz első számú kapus lesz így is. Jó korban lesz még, de szerintem néha kell egy kics frissités a csapatban minden poszton.

Valószínűleg a 2014-15-ös szezonban már Lampard és Terry sem lesz a csapat tagja, addigra Ramires, Luiz, Ivanovic vagy Hazardék lesznek az új húzóemberek, Kurti meg az újonc kapus aki megdöntheti Cech rekordját. :)
Engem nem igazán foglalkoztat a kor, Cech jelenleg a világ legjobb formában védő kapusa, egy jó éve már második virágzását éli a bemutatkozó szezonjai után. Szerintem nem kell ilyen időpontokat kitűzni, ha 2020-ban is ilyen teljesítményt hoz le, akkor én semmiképpen sem cserélném le. Persze, nagy dilemma, hogy mi legyen a belgával, de ezt majd eldöntik a fejesek.

Én még Cech-vel képzelem el a csapatot remélhetőleg hosszú évekig előre, egyszerűen nincs rá semmi okom, hogy padra dobjam.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4272 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Azzal nem szokja a légkört, ha 3 gólokat kap, mert egy balfasz védelem van előtte. Esetleg még olyan csapathoz tudom elképzelni, amely jövőre elér egy EL helyezést.
Azért nem olyan könnyű akárhova kölcsönadni. EL-helyezést várhatóan a Sp*rs, az Everton, az Arsenal vagy talán a Newcastle érhet el. Ezek a csapatok mind elég jól állnak kapusfronton, nem tudom elképzelni hogy egy évig padoztatná Tim Howardot Moyes Kurti kedvéért.

A West Ham és a Fulham erős csapatok, egyik sem az a kategória akit 5-6 góllal tömnek ki minden héten.
(Mellesleg az Atletico Madridban is kapott már 5 gólt a Barcelonától)

De szerintem nem törvényszerű hogy egy kapusnak szoknia kell a légkört. Gyakran felhozzátok De Geát, de van ezer ellenpélda. Cech 22 évesen egy francia középcsapatból jött, aztán minden rekordot megdöntött még abban az évben. Reina a Villarrealból érkezett Liverpoolba 22 évesen, és fantasztikusan védett az első szezonjában.
Satöbbi satöbbi.

Akármi is lesz vele, én még egy évig kölcsönadnám, aztán átadnám neki a helyet a kapuban. 2014-ben 22 éves lesz, Cech pont tíz első számú kapus lesz így is. Jó korban lesz még, de szerintem néha kell egy kics frissités a csapatban minden poszton.

Valószínűleg a 2014-15-ös szezonban már Lampard és Terry sem lesz a csapat tagja, addigra Ramires, Luiz, Ivanovic vagy Hazardék lesznek az új húzóemberek, Kurti meg az újonc kapus aki megdöntheti Cech rekordját. :)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#4273 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

marknagy írta:Thibaut Courtois-nak ez lesz vélhetően az utolsó Atlético Madridban töltött szezonja. A Chelsea ugyanis visszarendeli a belga kapust Angliába, hogy brit stílushoz szokva fejlődjön tovább. Azaz Courtois-t a 2013-2014-es szezonban a "kékek" újra kölcsön fogják adni, egyes híresztelések szerint londoni csapathoz kerül.
http://futbol.as.com/futbol/2012/11/01/ ... 99778.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tökéletes döntés, észnél a vezetőség!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4274 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Egyértelmű hogy kölcsön kell adni valamelyik PL csapathoz, mert én nem akarom hogy De Gea 2 legyen, vonalon tökéletes, de kijövetelekkor bizonytalan. Meg kell szoknia hogy ki kell jönni beadásoknál/szögleteknél vagy kipaskolni a labdákat. És meg kell tanulnia lábbal is indítania a csapattársait, + söprögetni is. Szvsz jó döntés lesz az hogy majd a Premier League-ben játszhat.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4275 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azzal nem szokja a légkört, ha 3 gólokat kap, mert egy balfasz védelem van előtte. Esetleg még olyan csapathoz tudom elképzelni, amely jövőre elér egy EL helyezést.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Kölcsönjátékosok

#4276 Hozzászólás Szerző: White »

ChesterB írta:Visszalépés lenne szerintem egy Atletico után egy Fulham/West Ham. Szvsz jó ott ahol van, a PL-ben talán egy Evertonhoz vagy WBA-hoz adnám kölcsön, de mindenképp top8 csapathoz, vagy esetleg ha Krult elviszik a 'Castle-ból akkor oda.
Minnél gyengébb csapathoz megy,annál tobb dolga lenne elvileg,és szokná a légkort..
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4277 Hozzászólás Szerző: Chester »

Visszalépés lenne szerintem egy Atletico után egy Fulham/West Ham. Szvsz jó ott ahol van, a PL-ben talán egy Evertonhoz vagy WBA-hoz adnám kölcsön, de mindenképp top8 csapathoz, vagy esetleg ha Krult elviszik a 'Castle-ból akkor oda.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4278 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:Thibaut Courtois-nak ez lesz vélhetően az utolsó Atlético Madridban töltött szezonja. A Chelsea ugyanis visszarendeli a belga kapust Angliába, hogy brit stílushoz szokva fejlődjön tovább. Azaz Courtois-t a 2013-2014-es szezonban a "kékek" újra kölcsön fogják adni, egyes híresztelések szerint londoni csapathoz kerül.
http://futbol.as.com/futbol/2012/11/01/ ... 99778.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Az Arsenalban el is férne :D Vagy mehetne a Sp*rs-be, Lloris lehetne a 3. számú kapus.

Amúgy gondolom a Fulham vagy a WHU lesz, mert Schwarzer állítólag visszavonul, Jaaskelainen meg nem valami jó mostanában.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4279 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Thibaut Courtois-nak ez lesz vélhetően az utolsó Atlético Madridban töltött szezonja. A Chelsea ugyanis visszarendeli a belga kapust Angliába, hogy brit stílushoz szokva fejlődjön tovább. Azaz Courtois-t a 2013-2014-es szezonban a "kékek" újra kölcsön fogják adni, egyes híresztelések szerint londoni csapathoz kerül.
http://futbol.as.com/futbol/2012/11/01/ ... 99778.html" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#4280 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Thorgan betalált a Waregemben, szünetben 3-0 nekik!
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése