Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#81 Hozzászólás Szerző: Crap »

kazomester írta: 2024. január 20., szombat 18:11 Maatsen kezdett és gólpasszt is adott.
Ráadásul nem is akármilyen gólpasszt.
Mindezt úgy hogy ő szerelte a támadó játékost amiből indított egyből.

Szezon elején írtam hogy nagyon hasonlit a játék stílusa James játékára. Hát itt most újra észre lehet ezt venni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#82 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Maatsen kezdett és gólpasszt is adott.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#83 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bandi írta: 2024. január 19., péntek 19:46
Bubi írta: 2024. január 19., péntek 19:35
Bandi írta: 2024. január 19., péntek 18:49 Csak egy újabb agyatlan döntés a vezetéstől, nincs min meglepődni…
Nem volt állandó kezdő, asszem 25 meccsen lépett pályára és 1400 perce volt. Játszott, de nem volt kezdő. Ha poch kérte és játszatni akarja akkor hajrá, ha meg nem akkor neki találunk olyan csapatot ahol minden meccsen játszhat.
Valóban nem volt kulcsjátékos, de az előző 3 meccset pont végigjátszotta, most megszakítani a kölcsönt elég nagy baromság volt. Enzo, Caicedo és Gallagher mellett sok lehetőséget nem fog kapni, főleg úgy hogy ők pont a kevésbé sérülékeny játékosaink. Egyet tudok még elképzelni, hogy úgy tervezzük hogy Connor-t eladjuk, akkor valóban szükség lenne rá, viszont akkor még nagyobb barmok a vezetőink…
Pontosan erre gondoltam en is…
Remelem ez valami elbaszott veletlen es nem ez a cel.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#84 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2024. január 19., péntek 19:35
Bandi írta: 2024. január 19., péntek 18:49 Csak egy újabb agyatlan döntés a vezetéstől, nincs min meglepődni…
Nem volt állandó kezdő, asszem 25 meccsen lépett pályára és 1400 perce volt. Játszott, de nem volt kezdő. Ha poch kérte és játszatni akarja akkor hajrá, ha meg nem akkor neki találunk olyan csapatot ahol minden meccsen játszhat.
Valóban nem volt kulcsjátékos, de az előző 3 meccset pont végigjátszotta, most megszakítani a kölcsönt elég nagy baromság volt. Enzo, Caicedo és Gallagher mellett sok lehetőséget nem fog kapni, főleg úgy hogy ők pont a kevésbé sérülékeny játékosaink. Egyet tudok még elképzelni, hogy úgy tervezzük hogy Connor-t eladjuk, akkor valóban szükség lenne rá, viszont akkor még nagyobb barmok a vezetőink…

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#85 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kikó írta: 2024. január 19., péntek 18:41 Visszahívtuk Casadeit, pedig állandó kezdő volt a Leicesterben. WTF?
Az állandó kezdő azért túlzás , de az igaz , hogy voltak játékpercei rendesen.
Jogos.
Bubi írta: 2024. január 19., péntek 19:35 Nem volt állandó kezdő, asszem 25 meccsen lépett pályára és 1400 perce volt. Játszott, de nem volt kezdő. Ha poch kérte és játszatni akarja akkor hajrá, ha meg nem akkor neki találunk olyan csapatot ahol minden meccsen játszhat.
Igen, 8 v 14 volt a kezdő/becserélt arány. Visszaszívtam.

emsanya írta: 2024. január 19., péntek 18:57 Sok a serult es mindenkire szukseg van a kozeppalyan.
A kijelentés helytálló, a megoldással van a problémám. Visszahívunk egy srácot, aki még 10-20 meccsen pályára léphetett volna, hogy majd Gilchrist-el 5 percekre érkezzenek időhúzó cserének, amíg a piacon kallódik egy Phillips, akit kölcsönbe el lehet hozni fél évre. A keretfeltöltősdi célnak teljesen megfelel, alsóházi csapatban is van PL tapasztalata... ő a perfect match.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#86 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bandi írta: 2024. január 19., péntek 18:49
AwayRoller írta: 2024. január 19., péntek 18:33 Visszahívtuk Casadeit, pedig állandó kezdő volt a Leicesterben. WTF?
Csak egy újabb agyatlan döntés a vezetéstől, nincs min meglepődni…
Nem volt állandó kezdő, asszem 25 meccsen lépett pályára és 1400 perce volt. Játszott, de nem volt kezdő. Ha poch kérte és játszatni akarja akkor hajrá, ha meg nem akkor neki találunk olyan csapatot ahol minden meccsen játszhat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#87 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2024. január 19., péntek 18:33 Visszahívtuk Casadeit, pedig állandó kezdő volt a Leicesterben. WTF?
Sok a serult es mindenkire szukseg van a kozeppalyan.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#88 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2024. január 19., péntek 18:33 Visszahívtuk Casadeit, pedig állandó kezdő volt a Leicesterben. WTF?
Csak egy újabb agyatlan döntés a vezetéstől, nincs min meglepődni…

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Kölcsönjátékosok

#89 Hozzászólás Szerző: kikó »

AwayRoller írta: 2024. január 19., péntek 18:33 Visszahívtuk Casadeit, pedig állandó kezdő volt a Leicesterben. WTF?
Az állandó kezdő azért túlzás , de az igaz , hogy voltak játékpercei rendesen.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#90 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Visszahívtuk Casadeit, pedig állandó kezdő volt a Leicesterben. WTF?

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#91 Hozzászólás Szerző: Crap »

Mint érdekesség. Santos nyilatkozott, hogy egyébként máshova küldték volna kölcsönbe és a Forest az ő választása volt, amit figyelembe vett a klubb.
Egyébként ha jól tudom Cudicini a kölcsönadásokért a felelős. Úgy érzem az a része még mindig jól is működik a klubbnál. Összességében szerintem ígéretes helyeket találunk a játékosainknak.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Kölcsönjátékosok

#92 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Pityee írta: 2024. január 14., vasárnap 12:39
Crap írta: 2024. január 14., vasárnap 12:33
cech19960320 írta: 2024. január 14., vasárnap 11:24

Védekeznie nem sokat kellett, passzjátéka jó volt, 2 kulcspassz+pontosan passzolt, cselei, lövése nem igazán volt.
Ettől függetlenül elég sok támadást megakasztott így is. Ráadásul sokszor úgy hogy nem is volt segítsége.

Látva az összefoglalót szerintem elég jól tolta. Jó szerelesek, energikus, robbanékony és nagyon jól passzol. Akárcsak korábban a Burnley Ben.

https://www.reddit.com/r/chelseafc/s/TEAmxBIcay
Sebaj, lényeg hogy itt egyszer nem kapott esélyt balhátvéd poszton. Bár biztos azért ment neki jobban, mert a gyenge német bajnokságban tolta. PLben biztos kevés lett volna :D
Colwill tul jo teljesitmenyt nyujt balhatvedkent, hogy holmi Maatsenek jatszanak a helyukon 🤣

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#93 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2024. január 14., vasárnap 12:33
cech19960320 írta: 2024. január 14., vasárnap 11:24
Anti írta: 2024. január 14., vasárnap 11:04 Azért Maatsen egyből a posztjára került a BVBben (bár nem tudom milyen volt)
Így kellene kölcsönadni játékosokat.
Védekeznie nem sokat kellett, passzjátéka jó volt, 2 kulcspassz+pontosan passzolt, cselei, lövése nem igazán volt.
Ettől függetlenül elég sok támadást megakasztott így is. Ráadásul sokszor úgy hogy nem is volt segítsége.

Látva az összefoglalót szerintem elég jól tolta. Jó szerelesek, energikus, robbanékony és nagyon jól passzol. Akárcsak korábban a Burnley Ben.

https://www.reddit.com/r/chelseafc/s/TEAmxBIcay
Sebaj, lényeg hogy itt egyszer nem kapott esélyt balhátvéd poszton. Bár biztos azért ment neki jobban, mert a gyenge német bajnokságban tolta. PLben biztos kevés lett volna :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#94 Hozzászólás Szerző: Crap »

cech19960320 írta: 2024. január 14., vasárnap 11:24
Anti írta: 2024. január 14., vasárnap 11:04 Azért Maatsen egyből a posztjára került a BVBben (bár nem tudom milyen volt)
Így kellene kölcsönadni játékosokat.
Védekeznie nem sokat kellett, passzjátéka jó volt, 2 kulcspassz+pontosan passzolt, cselei, lövése nem igazán volt.
Ettől függetlenül elég sok támadást megakasztott így is. Ráadásul sokszor úgy hogy nem is volt segítsége.

Látva az összefoglalót szerintem elég jól tolta. Jó szerelesek, energikus, robbanékony és nagyon jól passzol. Akárcsak korábban a Burnley Ben.

https://www.reddit.com/r/chelseafc/s/TEAmxBIcay

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#95 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Anti írta: 2024. január 14., vasárnap 11:04 Azért Maatsen egyből a posztjára került a BVBben (bár nem tudom milyen volt)
Így kellene kölcsönadni játékosokat.
Sancho is egyből gólpasszt adott :D

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#96 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Anti írta: 2024. január 14., vasárnap 11:04 Azért Maatsen egyből a posztjára került a BVBben (bár nem tudom milyen volt)
Így kellene kölcsönadni játékosokat.
Védekeznie nem sokat kellett, passzjátéka jó volt, 2 kulcspassz+pontosan passzolt, cselei, lövése nem igazán volt.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#97 Hozzászólás Szerző: Anti »

Azért Maatsen egyből a posztjára került a BVBben (bár nem tudom milyen volt)
Így kellene kölcsönadni játékosokat.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#98 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Crap írta: 2024. január 13., szombat 15:28 Ha meg valaki nem látta Fofana Burnleybe váro videóját szerintem érdemes nem kihagyni. :D

https://www.reddit.com/r/chelseafc/s/nXekjDRLwJ
:D Jó helyre megy.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#99 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ha meg valaki nem látta Fofana Burnleybe váro videóját szerintem érdemes nem kihagyni. :D

https://www.reddit.com/r/chelseafc/s/nXekjDRLwJ

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#100 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amilyen csatár felhozatalunk van, nyugodtan maradhatott volna.

Válasz küldése