Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Kölcsönjátékosok

#121 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Fofana vissza lett hivva a kolcsonbol. Itt marad a keretben vagy megy mashova?

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#122 Hozzászólás Szerző: Crap »

Kepanak valszeg lefott a kávé a realnal. Már eddig is inkább az ukrán kapust preferálta Carlo most a szuperkupa meccsen Kepa újra lehetőséget kapott.
És bár a Real nyert és továbbjutott 5-3 al, ebből 2 gólt Kepa miatt kaptak. Bődületes hibak és rossz védés jellemzi ott is.

Biztos hogy jön vissza nyáron és a harmadik számú kapus ha nem csinál hasonló bődületes hibákat a bajnokságban már ki szorította őt.

Sindu
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#123 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Crap írta: 2024. január 4., csütörtök 14:10 A Forrest egy szarházi volt ebben a dealben és ennyi az egész.
Simán tudtuk volna máshova is küldeni Santost ( sok jelentkező volt érte) és direkt azért ment a Forestbe mert azzal kampanyoltak hogy nincs középpályásuk. Erre deadline dayen igazoltak hármat amit kb senki se látott előre. Nem szabad velük üzletelni maximum ennyi a tanulság.
Így van, azért vették kölcsön, mert féltek h egyik deal se jön össze. Vagy ha össze is jön, de lesérülnek, akkor legyen pótlás. Hát, végül összejöttek a dealek, mi meg megszívtuk. :D ez abból a szempontból jó hír, h nem a srác teljesítményével volt gond.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#124 Hozzászólás Szerző: Anti »

kecske01 írta: 2024. január 4., csütörtök 12:25 De akkor nem tudom minek veszik egyáltalán kölcsön.

Hát hogy ezzel is gyengítsenek, megakasztják a fejlődést.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Kölcsönjátékosok

#125 Hozzászólás Szerző: broduer »

Crap írta: 2024. január 4., csütörtök 14:10 A Forrest egy szarházi volt ebben a dealben és ennyi az egész.
Simán tudtuk volna máshova is küldeni Santost ( sok jelentkező volt érte) és direkt azért ment a Forestbe mert azzal kampanyoltak hogy nincs középpályásuk. Erre deadline dayen igazoltak hármat amit kb senki se látott előre. Nem szabad velük üzletelni maximum ennyi a tanulság.
A Forest bolond,mindenkit összevásárol,aztán a félévente lecseréli őket és kezdi elölről. Nem szabad velük üzletelni.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#126 Hozzászólás Szerző: Crap »

A Forrest egy szarházi volt ebben a dealben és ennyi az egész.
Simán tudtuk volna máshova is küldeni Santost ( sok jelentkező volt érte) és direkt azért ment a Forestbe mert azzal kampanyoltak hogy nincs középpályásuk. Erre deadline dayen igazoltak hármat amit kb senki se látott előre. Nem szabad velük üzletelni maximum ennyi a tanulság.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#127 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sajnalom Santos-t, szepen epulgetett, a kolcson elott mar a felnott brazil valogatottban is jatszott. De eleg fiatal még, talan nem rekeszti meg ez a par honap kolcson a karrierjet es talalnak neki masik klubbot.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#128 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Meg elmondta a Forest is, hogy nem fogja más játékosát fejleszteni, ha úgysem marad utána. De akkor nem tudom minek veszik egyáltalán kölcsön.

Nyáron is igazoltak vagy 2 másik játékost a posztjára miután kölcsönvették.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#129 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bandi írta: 2024. január 4., csütörtök 11:16
Pityee írta: 2024. január 4., csütörtök 10:02 “Chelsea confirm Andrey Santos’ return as he has been recalled from #NFFC loan, as reported earlier.

Club already exploring and considering the best options for the Brazilian midfielder.

Forrás: Fabrizio Romano”

Santost visszahívta a klub.
Kicsit túl lett ő értékelve, volt pár jó meccse a brazil U20-ban, de a realitás az hogy a brazil másodosztályból jött, azért annak köze nincs a PL szintjéhez, szerintem a Championship is magas lenne neki, látjuk hogy Casadei is csak csere ott leginkább…
Nem értek egyet. Ezek a játékosok nem a kvalitasuk miatt nem játszanak, hanem mert a Champo-s csapatok is annyira tehetősek, hogy meglegyenek létszámban. Meg lehet nézni, hogy milyen nevek alkotják a Fulham-et, Forest-et, különböző országok válogatottjait, komoly kupákat nyerő csapatok játékosait tudják leigazolni.
Emellett ezeknél a csapatoknál is úgy cserélődnek az edzők, mint nálunk, ami teljesen boríthat egy kölcsönt.
Szerintem Santos és Casadei is PL szint, de csak olyan csapatnál, ahol komolyan, hosszú távon számolnak velük. Mindkettőt meg kellene becsülni és olyan bajnokságba küldeni, ahol folyamatos lehetőséghez jutnak.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#130 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2024. január 4., csütörtök 10:02 “Chelsea confirm Andrey Santos’ return as he has been recalled from #NFFC loan, as reported earlier.

Club already exploring and considering the best options for the Brazilian midfielder.

Forrás: Fabrizio Romano”

Santost visszahívta a klub.
Kicsit túl lett ő értékelve, volt pár jó meccse a brazil U20-ban, de a realitás az hogy a brazil másodosztályból jött, azért annak köze nincs a PL szintjéhez, szerintem a Championship is magas lenne neki, látjuk hogy Casadei is csak csere ott leginkább…

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#131 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Chelsea confirm Andrey Santos’ return as he has been recalled from #NFFC loan, as reported earlier.

Club already exploring and considering the best options for the Brazilian midfielder.

Forrás: Fabrizio Romano”

Santost visszahívta a klub.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#132 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea talent Alex Matos is set to undergo his medical at Huddersfield Town today (via @FabrizioRomano)

Sindu
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#133 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Bubi írta: 2023. december 19., kedd 12:52 Kis állapotfrissítés a kölcsönjátékosainkról.

Casedei gyakran még padra sincs nevezve a champos leszterben.

Fofana eddig alap kezdő volt, újabban a padra sem fér fel az unionban. :D

Andrey Santost nem néztem, de arra tippelnék, hogy azóta se játszik. :D

Angelo időhúzó csere a Strasbourgban.

Így tovább srácok!:D
Számokan kifejezve, és időrendiség nélkül:
G. Slonina, K.A.S. Eupen - 16 bajnoki meccs, játékpercek 100%-a
O. Hutchinson - Ipswich - 20 bajnoki meccs, játékpercek 38%-a
C. Casadei - Leicester - 17 bajnoki meccs, játékpercek 34%-a
D.D. Fofana - Union Berlin - 12 bajnoki meccs, játékpercek 50%-a
A. Gabriel - Strasbourg - 16 bajnoki meccs, játékpercek 48%-a
D. Moreira - Lyion - 6 bajnoki meccs, játékpercek 22%-a
Andres Santos - Notthingam - csak 1 meccsen állt be.

Nem az igazi. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#134 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. december 22., péntek 9:20
cech19960320 írta: 2023. december 22., péntek 9:11 Hall egyébként törölte a klubtól búcsózós posztját.. nem túl esélyes, hogy a Castle valóban megveszi. Van neki visszaút? Szerintem nem igazán fog esélyt kapni.
Nem tudjuk mennyire jó is Ő. Castleben sem játszik és Poch sem használta. Pedig nagyon tehetségesnek tűnt
Persze nem erre szamoltak, de lehetett erezni, hogy ezzel jo nagy hulyeseget csinal. Ennyi idosen inkabb az kéne, hogy toljon le egy full szezont valami kisebb csapatnal. Nalunk is csak azert jatszott annyit amennyit mert mindenki serult volt meg kaosz volt. Alig volt felnott meccse, nem tudom mire szamitott a newcastle-ben ahol mar elegge megvannak az emberek minden posztra.

Amugy tenyleg tehetseges, csak rutint kene felszednie.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#135 Hozzászólás Szerző: Crap »

Egyébként még a Hall témához annyit hozzátennék, hogy sajnos a Castle ügye miatt is rosszul járt mostanában.

Tonalli eltiltása, a rengeteg sérült miatt igazolniuk kell. FFP ügyileg viszont rosszul járnak és így is valami cseles / lezsirozott üzlet által fog érkezni valszeg majd Ruben Neves hozzájuk.

Na most Hall elvileg olyan kölcsönbe került, ahol kötelező megvásárolniuk, ha bizonyos meccsszámot / kritériuomot teljesít. Könnyen annyiról lehet szó, hogy nem akar a Castle most ilyen helyzetbe erre költeni és más prioritások vannak a háznál, amit Hall szív meg. Volt már ilyen sajnos....

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#136 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2023. december 22., péntek 9:20
cech19960320 írta: 2023. december 22., péntek 9:11 Hall egyébként törölte a klubtól búcsózós posztját.. nem túl esélyes, hogy a Castle valóban megveszi. Van neki visszaút? Szerintem nem igazán fog esélyt kapni.
Nem tudjuk mennyire jó is Ő. Castleben sem játszik és Poch sem használta. Pedig nagyon tehetségesnek tűnt
Igen, de hiába tehetséges, ha azt nem tudja kihozni magából, nem tör utat.
De nem is erre gondoltam. Hanem a Castle fan mivolta után.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#137 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta: 2023. december 22., péntek 9:11 Hall egyébként törölte a klubtól búcsózós posztját.. nem túl esélyes, hogy a Castle valóban megveszi. Van neki visszaút? Szerintem nem igazán fog esélyt kapni.
Nem tudjuk mennyire jó is Ő. Castleben sem játszik és Poch sem használta. Pedig nagyon tehetségesnek tűnt

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#138 Hozzászólás Szerző: Crap »

cech19960320 írta: 2023. december 22., péntek 9:11 Hall egyébként törölte a klubtól búcsózós posztját.. nem túl esélyes, hogy a Castle valóban megveszi. Van neki visszaút? Szerintem nem igazán fog esélyt kapni.
Abszolút lenne esélye szerintem. Chilly lassan visszatér, de tudjuk hogy mennyit bír egy meccsen. Cucu hónapokra kidőlt, nemrég műtötték. Maetsen meg valamiért (nagy valószínűsséggel a magassága miatt) pedig abszolút a csapat legaljára van ítélve. Colwill pedig rengeteget hibázik és a kapott gólok nagy része legtöbbször az oldaláról indul (nem azt mondom, hogy ő a fő bűnbakk, de a támadás felvezetések, beadások stb. nagyrészét nem tudja megakadályozni és emiatt elég jelentősen kiveszi a részét sok kapott gólunkból)

Szóval szrtm soha jobb alkalma nem lenne rá mint most behoppanni :D

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#139 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Hall egyébként törölte a klubtól búcsózós posztját.. nem túl esélyes, hogy a Castle valóban megveszi. Van neki visszaút? Szerintem nem igazán fog esélyt kapni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#140 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2023. december 21., csütörtök 9:22
Bubi írta: 2023. december 20., szerda 12:46
James Lee írta: 2023. december 20., szerda 11:33 Finoman szólva sem hibátlan az új vezetés, de az Abra-éra idején sokaknak az volt a jogos problémája, hogy egyrészt az akadémia nincs kihasználva rendesen, másrészt az ilyen-olyan csodagyerekek végül a karrierük megrohasztását követően távoznak az eredeti vételár töredékéért, mert egyszerűen nem kaptak lehetőséget és negyvenszer adták őket kölcsön random csapatokba.
Nekem sokkal szimpatikusabb ez a klubcsoport-modell és igen, lehet, hogy lelketlennek tűnik a profitorientált szemléletmód, de a játékosok szempontjából igenis sokkal jobb a rendszeres játéklehetőség egy fiókcsapatban, aztán vagy felkerül az első keretbe, vagy nem. Utóbbi esetben legalább profitál rajta a klub, ha megfelelően fel lett építve.

Egyetlen óriási aggodalmam ezzel kapcsoaltban Gallagher helyzete. Őt nem szabad elengedni.
Osztom.

Gallaghernek volt egy olyan éve a Palaceban amikor azt mondták, hogy ő a válogatott új 10ese, hogy mennyire jó 1v1ben és mennyi gólt lő. Most van egy olyan éve amikor a fél világ akarja a labdaszerző készsége, letámadása és a teherbírása miatt.

Őt szerintem még mindig nagyon alábecsüli mindenki. Benne van az, hogy mindkét dolog kijöjjön belőle és a világ egyik legjobb BTB kpja legyen.
A Palaceban is 8-ast játszatott vele Vieira, csak többször érkezhetett kapu elé és több helye volt átlőni.
Poch 4-2-3-1-ében kerül néha acsatar mögé.
Tudom, néztem a meccseit. Lényeg, hogy más szerepkörben volt kiemelkedő.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése