Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Kölcsönjátékosok

#4481 Hozzászólás Szerző: White »

Josh kolcsonben a middlesbrough-ban
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#4482 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

edeskeves írta:Nyilvan mar a vezetosegben elterveztek,hogy mikor es hogyan epitik be Cech helyere a belgst, nemcsak igy leigazoljuk es majd lesz vele valami alapon vettek meg. Nagyon nagy tehetseg es azert az atletico sem egy kis mezei csapat,ennek ellenere alap kezdo naluk is.
Egy angliai kolcson tuti hatravan meg neki, hogy szokja a beivelgetos stilust, hogy magabiztos legyen majd a kijoveteleknel is, de szerintem nagyon jol jartunk vagy jarunk majd vele, kapus poszton nem lesz gond.
Nem hogy alap kezdő, hanem nagyszerűen véd :)

Egyébként tudom én is, hogy eltervezték, csak érdekelne, hogy szerintetek mi az ideális forgatókönyv.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kölcsönjátékosok

#4483 Hozzászólás Szerző: gerawba »

BlueBlood1993 írta:Ki mit gondol amúgy Kurtoáról? Látjuk, hogy nagyon tehetséges, bízunk benne, hogy Cech méltó utódja lehet, de kérdés, hogy mégis mikor? Péter barátunk még csak 30 éves, kapus szinten, 5-6 jó év kezdőként még simán benne lehet, de a belga meg már 20 éves, 25-26 évesen nyilván nem kölcsönben szeretne már lenni itt-ott

Szerintem az ideális forgatókönyv: ugye most kölcsön Madridban, aztán kölcsönadnám 2 évre PL csapatnak, ekkor lenne ő 23, Cech 33, innentől számítanék rá csereként a kupákban (FA és liga), ezalatt tanulhatna Cechtől, majd következő évben, 24 évesen elfoglalhatná a kezdőkapus posztot és Cech 34 évesen pedig (mint anno Cudicini) egy nagyon jó cserekapus lehetne
Szerintem meg baromság számolgatni az éveket, hogy majd 3x éves koráig legyen ő a no1 kapusunk... Sok helyre kell a matek, ide pont nem. Amíg világklasszis szinten véd, és azt hozza amit elvárunk tőle, addig maradjon ő a kezdő kapusunk, nem kell ezt túlbonyolítani. Ha 45 éves koráig fog így védeni, akkor addig maradjon, ha meg 2 év múlva már rá sem lehet ismerni egykori önmagára, és egy kapus-bosingwává alakul át, akkor csak addig.

Egyébként is kapusról beszélünk, ahol Cech jelenleg majdhogynem kis csecsemőnek számít. Most töltötte be 2 hónapja a 30-at, ne akard már tervezgetni a lecserélését.
HAZARD = Messi+Ronaldo

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4484 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Nyilvan mar a vezetosegben elterveztek,hogy mikor es hogyan epitik be Cech helyere a belgst, nemcsak igy leigazoljuk es majd lesz vele valami alapon vettek meg. Nagyon nagy tehetseg es azert az atletico sem egy kis mezei csapat,ennek ellenere alap kezdo naluk is.
Egy angliai kolcson tuti hatravan meg neki, hogy szokja a beivelgetos stilust, hogy magabiztos legyen majd a kijoveteleknel is, de szerintem nagyon jol jartunk vagy jarunk majd vele, kapus poszton nem lesz gond.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4485 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szerintem nem kell mindenképpen 35-36 éves koráig Cech-t tartani első számú kapusnak. Amikor ő jött, 22 volt, és Cudicini koszoríthatatlannak tűnt, mindenki azt hitte hogy cserekapus lesz. Erre az első szezonjában rekordokat döntött.

Szerintem Kurtit kölcsön kéne adni egy PL csapatnak(Joe Hartnak ez nagyon bejött) ahol játszik is, és ha elég jó, akkor megasni neki a bizalmat első számú kapusként. Cech akkor is 10 évet húzna le nálunk number one-kènt, ami szép idő.

Néha minden poszton kell frissíteni, és 27 éves koráig nem jegelhetjük a belgát. Ha elég tehetséges akkor be kell tenni mert elmegy más csapatba.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Kölcsönjátékosok

#4486 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

BlueBlood1993 írta:Ki mit gondol amúgy Kurtoáról? Látjuk, hogy nagyon tehetséges, bízunk benne, hogy Cech méltó utódja lehet, de kérdés, hogy mégis mikor? Péter barátunk még csak 30 éves, kapus szinten, 5-6 jó év kezdőként még simán benne lehet, de a belga meg már 20 éves, 25-26 évesen nyilván nem kölcsönben szeretne már lenni itt-ott

Szerintem az ideális forgatókönyv: ugye most kölcsön Madridban, aztán kölcsönadnám 2 évre PL csapatnak, ekkor lenne ő 23, Cech 33, innentől számítanék rá csereként a kupákban (FA és liga), ezalatt tanulhatna Cechtől, majd következő évben, 24 évesen elfoglalhatná a kezdőkapus posztot és Cech 34 évesen pedig (mint anno Cudicini) egy nagyon jó cserekapus lehetne
Ez szerintem is tökéletes, és nagyon logikus. Sajnos(vagy nem), ezt nem mi döntjük el de hátha egyre gondolunk a vezetőséggel :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti_6 2012. augusztus 19., vasárnap 13:30-kor.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#4487 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ki mit gondol amúgy Kurtoáról? Látjuk, hogy nagyon tehetséges, bízunk benne, hogy Cech méltó utódja lehet, de kérdés, hogy mégis mikor? Péter barátunk még csak 30 éves, kapus szinten, 5-6 jó év kezdőként még simán benne lehet, de a belga meg már 20 éves, 25-26 évesen nyilván nem kölcsönben szeretne már lenni itt-ott

Szerintem az ideális forgatókönyv: ugye most kölcsön Madridban, aztán kölcsönadnám 2 évre PL csapatnak, ekkor lenne ő 23, Cech 33, innentől számítanék rá csereként a kupákban (FA és liga), ezalatt tanulhatna Cechtől, majd következő évben, 24 évesen elfoglalhatná a kezdőkapus posztot és Cech 34 évesen pedig (mint anno Cudicini) egy nagyon jó cserekapus lehetne

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kölcsönjátékosok

#4488 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Lukaku gól!!!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#4489 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Tibi0707 írta:Lukaku a padon (gera viszont kezdő)
kösz, pont ezt akartam megtudni. Mazochistaként nézem stream-en a Pool meccsét
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Tibi0707
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2009. január 9., péntek 17:20
Tartózkodási hely: Sárbogárd

Re: Kölcsönjátékosok

#4490 Hozzászólás Szerző: Tibi0707 »

Lukaku a padon (gera viszont kezdő)

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kölcsönjátékosok

#4491 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

C. Clifford egy hónapig kölcsönben szerepel a Portsmouth-nál.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#4492 Hozzászólás Szerző: Buluska »

ChesterB írta:It's his 1st time away from #CFC since he was 7! :)

Biztos jót fog tenni neki, Brana méltó utóda lesz majd.
Így viszont biztos, h jön az Azpi gyerek.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4493 Hozzászólás Szerző: Chester »

It's his 1st time away from #CFC since he was 7! :)

Biztos jót fog tenni neki, Brana méltó utóda lesz majd.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kölcsönjátékosok

#4494 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Hutchinson egész szezonra a Nottingham Forest-hez került kölcsönbe.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#4495 Hozzászólás Szerző: miller »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... en-2164579" onclick="window.open(this.href);return false; - Kevin edzésben a belgáknál :D
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

focilap
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008. január 3., csütörtök 19:34

Re: Kölcsönjátékosok

#4496 Hozzászólás Szerző: focilap »

Ha egy championship csapatban nem tudja kiharcolni a kezdő helyet az már régen rossz... Még egy Mancienne-nek is sikerült pedig belőle se lett semmi.
2013. 09. 03. Özillel harcban a bajnoki címért.AFC

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4497 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jobb helye lenne egy középcsapat Boroban, akiknél mindegy kik játszanak, mert ki nem esnek, de fel sem jutnak. A Bolton vagy a Wolves fel akar jutni, nyilván erősebb konkurenciája lesz. Bár abban igaza van a reális drukkereknek, hogy ha olyan jó, akkor kerüljön be, harcoljon meg a helyéért. Nem tartom visszalépésnek a Championshipet, de akkor olyan helyre menjen, ahol sok játéklehetőséget kap.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Kölcsönjátékosok

#4498 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Boltonba elbírnám képzelni, nekik sem kifejezetten a favágóság a stílusuk, a cél a feljutás, és nem is olyan ördöngősen nehéz bekerülni oda.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#4499 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ChesterB írta:http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter

Josht a Championshipből vinnék, szerintem oda is mehetne, talán az még keményebb mint a Pl.
Legjobb döntés. Ott sok meccs is van, a Boro-ba el tudnám képzelni. De ha egy másodosztályú csapatban is csak pados lenne, az megint bukó...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4500 Hozzászólás Szerző: Chester »

http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

Josht a Championshipből vinnék, szerintem oda is mehetne, talán az még keményebb mint a Pl.

Válasz küldése