Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4061 Hozzászólás Szerző: Mister »

Kép
One Life,One Love,One Club

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#4062 Hozzászólás Szerző: emsanya »

pulci03 írta:
Bubi írta:Epp eleg Piazonnak ha a Malaga padjan tanulhat meg egyutt edzhet a felnottekkel. 18 eves, jol emlekszem? Hacsak nem robban ki belole a wonderkid, meg minimum 3-4ev kolcsonjatekra szamithat
Ahogy nézem egyedül Lukaku (meg Courtois talán De Bruyne is) akiből úgy tűnik tényleg lesz valaki a kölcsönjátékosok közül ő az aki most megtalálta számítását wba-nál, sturridge is így volt boltonnál de Lukaku adottságai révén később tényleg meghatározó játékosunk lehet!
Piazónnak meg keményen kell dolgoznia és ha megkapja a lehetőséget bizonyítani spanyolhonban akkor később még ő is visszatérhet...
Igen, de a 3 belga előtte már felnőtt bajnokságban játszott. Az ilyen Piazon, meg Di Santo féle csodagyerekek, a kölcsönadás után úgyis elvéreznek nálunk...

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kölcsönjátékosok

#4063 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Bubi írta:Epp eleg Piazonnak ha a Malaga padjan tanulhat meg egyutt edzhet a felnottekkel. 18 eves, jol emlekszem? Hacsak nem robban ki belole a wonderkid, meg minimum 3-4ev kolcsonjatekra szamithat
Ahogy nézem egyedül Lukaku (meg Courtois talán De Bruyne is) akiből úgy tűnik tényleg lesz valaki a kölcsönjátékosok közül ő az aki most megtalálta számítását wba-nál, sturridge is így volt boltonnál de Lukaku adottságai révén később tényleg meghatározó játékosunk lehet!
Piazónnak meg keményen kell dolgoznia és ha megkapja a lehetőséget bizonyítani spanyolhonban akkor később még ő is visszatérhet...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#4064 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Epp eleg Piazonnak ha a Malaga padjan tanulhat meg egyutt edzhet a felnottekkel. 18 eves, jol emlekszem? Hacsak nem robban ki belole a wonderkid, meg minimum 3-4ev kolcsonjatekra szamithat
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4065 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Lucas Piazon ‏@LucasPiazon
Just arrived at the hotel in Málaga , spent all day at the club and now is everything ready to start training! Tks everyone for the support

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#4066 Hozzászólás Szerző: Buluska »

bolnud írta:
Buluska írta:
bolnud írta:Örülök, hogy ő is kölcsönbe került, nagy játékos lehet belőle, 1-2 éven belül már a nagycsapatban is számolhatunk vele.
Off: Viszont nagyon nem örülnék, ha az Isco üzlet részeként kerülne oda. Ha jönne Isco, akkor egyrészt pont Piazonnal csesznének ki, mert így csak kevesebb esélye lesz bekerülni a csapatba később. Másrészt pedig minek még irányító? Matáék már így is középen tömörülnek mindig, ha mindenáron igazolni akarunk a támadóharmadba, akkor inkább szélsőt vegyünk. Bár én bízok benne, hogy elég lesz majd De Bruyne, meg egy jó edző, aki megtalálja mindenkinek a jó posztot.
Az evszazad uzletet csinalnank Iscoval, ha megvennenk. Jojjon csak nyugodton, nem is merek belegondolni, mi lenne ha mata meg hazard egyszerre lenne serult..
Az évszázad üzletét csináltuk Oscarral és Hazardal is stb... Vannak már arra posztra bőven és nem hiszem, hogy az előbb említett két játékosl nagyobb tehetség lenne.
Nem ertek egyet, de rendben van. :) Ha jon, remelem rad cafol majd.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kölcsönjátékosok

#4067 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Buluska írta:
bolnud írta:Örülök, hogy ő is kölcsönbe került, nagy játékos lehet belőle, 1-2 éven belül már a nagycsapatban is számolhatunk vele.
Off: Viszont nagyon nem örülnék, ha az Isco üzlet részeként kerülne oda. Ha jönne Isco, akkor egyrészt pont Piazonnal csesznének ki, mert így csak kevesebb esélye lesz bekerülni a csapatba később. Másrészt pedig minek még irányító? Matáék már így is középen tömörülnek mindig, ha mindenáron igazolni akarunk a támadóharmadba, akkor inkább szélsőt vegyünk. Bár én bízok benne, hogy elég lesz majd De Bruyne, meg egy jó edző, aki megtalálja mindenkinek a jó posztot.
Az evszazad uzletet csinalnank Iscoval, ha megvennenk. Jojjon csak nyugodton, nem is merek belegondolni, mi lenne ha mata meg hazard egyszerre lenne serult..
Az évszázad üzletét csináltuk Oscarral és Hazardal is stb... Vannak már arra posztra bőven és nem hiszem, hogy az előbb említett két játékosnál nagyobb tehetség lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bolnud 2013. január 15., kedd 20:44-kor.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Kölcsönjátékosok

#4068 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Jó lesz az ott neki, a támadó harmadba így kapásból két név jut eszembe: Isco, és Bounanotte.Tehát be lehet oda kerülni, főleg hogy a Malagának ott a BL, bajnokság, meg még a kupa is, tehát ők is több fronton érdekeltek több-kevesebb ideig.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#4069 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:
carefree_ írta:Piazón -> Malaga
Csak a szokásos fog történni sztem a fiatal kölcsönjátésokainkkal, majd alig játszik, padot koptat, aztán szépen lassan leépül. Akiket így adunk kölcsön, felnőtt meccsek nélkül a lábukban, mind lerohadnak...
Hát azért PL Kalasnak jól megy,de a Malagába nehéz lesz bekerülni,ez biztos...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#4070 Hozzászólás Szerző: emsanya »

carefree_ írta:Piazón -> Malaga
Csak a szokásos fog történni sztem a fiatal kölcsönjátésokainkkal, majd alig játszik, padot koptat, aztán szépen lassan leépül. Akiket így adunk kölcsön, felnőtt meccsek nélkül a lábukban, mind lerohadnak...

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#4071 Hozzászólás Szerző: Buluska »

bolnud írta:Örülök, hogy ő is kölcsönbe került, nagy játékos lehet belőle, 1-2 éven belül már a nagycsapatban is számolhatunk vele.
Off: Viszont nagyon nem örülnék, ha az Isco üzlet részeként kerülne oda. Ha jönne Isco, akkor egyrészt pont Piazonnal csesznének ki, mert így csak kevesebb esélye lesz bekerülni a csapatba később. Másrészt pedig minek még irányító? Matáék már így is középen tömörülnek mindig, ha mindenáron igazolni akarunk a támadóharmadba, akkor inkább szélsőt vegyünk. Bár én bízok benne, hogy elég lesz majd De Bruyne, meg egy jó edző, aki megtalálja mindenkinek a jó posztot.
Az evszazad uzletet csinalnank Iscoval, ha megvennenk. Jojjon csak nyugodton, nem is merek belegondolni, mi lenne ha mata meg hazard egyszerre lenne serult..

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kölcsönjátékosok

#4072 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Örülök, hogy ő is kölcsönbe került, nagy játékos lehet belőle, 1-2 éven belül már a nagycsapatban is számolhatunk vele.
Off: Viszont nagyon nem örülnék, ha az Isco üzlet részeként kerülne oda. Ha jönne Isco, akkor egyrészt pont Piazonnal csesznének ki, mert így csak kevesebb esélye lesz bekerülni a csapatba később. Másrészt pedig minek még irányító? Matáék már így is középen tömörülnek mindig, ha mindenáron igazolni akarunk a támadóharmadba, akkor inkább szélsőt vegyünk. Bár én bízok benne, hogy elég lesz majd De Bruyne, meg egy jó edző, aki megtalálja mindenkinek a jó posztot.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4073 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nagyon örülök neki! Idén nagyon jó érzékkel adtunk kölcsön. BL-ben játszhat? Mert padon ült nálunk fe nem játszott egy percet sem.

Vajon ez jelent valamit Isco ügyben? Egy poszt végülis.

Avatar
carefree_
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012. november 18., vasárnap 19:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4074 Hozzászólás Szerző: carefree_ »

Piazón -> Malaga

telegdy
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008. november 1., szombat 17:43
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#4075 Hozzászólás Szerző: telegdy »

lazaac írta:Persze,100%ig egyetértek veled,én sem úgy értem,hogy egyből jöjjenek és tegyenek csodát,csak amikor szóba jött az a spanyol senki csatárnak,mindig ideges leszek,hogy mivan,ha egyszer nem pletyka,hanem valóság és így baszhatunk egy fiatal tehetséget...
Szerintem -illetve nagyon bízom benne-, hogy emiatt sem szeretnénk drága és nagy nevű csatárt igazolni, már ha igazak az efféle híresztelések. Egy 8 milliós Aspas vagy ki a rák nem épp az a kategória, aki miatt ne hívnánk vissza Lukakut, hiszen nem világsztár akit ne lehetne hanyagolni meg nem is kerül annyiba, hogy játszatni kelljen. Ha meg beválik, jó kis haszonnal adhatunk túl rajta. Én nagyon bízom benne, hogy ezért akarunk valami no name embert Ba mellé, hogy ne legyen nagy a veszteség, ha Lukaku beérik. Most ha jönne egy Falcao, akkor bérelt helye lenne a kezdőben míg nálunk játszik... na szerintem akkor nem lenne esélye a benga belgánknak!:)

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4076 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

lazaac írta:Persze,100%ig egyetértek veled,én sem úgy értem,hogy egyből jöjjenek és tegyenek csodát,csak amikor szóba jött az a spanyol senki csatárnak,mindig ideges leszek,hogy mivan,ha egyszer nem pletyka,hanem valóság és így baszhatunk egy fiatal tehetséget...
Ha minden egyes pletykánál idegeskedtem volna már régen egy kényszerzubbonyban ülnék egy gumiszobában. Úgyhogy nyugalom:)

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Kölcsönjátékosok

#4077 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Persze,100%ig egyetértek veled,én sem úgy értem,hogy egyből jöjjenek és tegyenek csodát,csak amikor szóba jött az a spanyol senki csatárnak,mindig ideges leszek,hogy mivan,ha egyszer nem pletyka,hanem valóság és így baszhatunk egy fiatal tehetséget...

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4078 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

lazaac írta:
jkopfner írta:
ChesterB írta:Pont ez az, hogy Joshhoz és Cpurtoishoz hasonlóan - talán ők a legnagyobb ígéretek a kölcsönadottak között - átlátják a helyzetet, és észreveszik, hogy nem férnek be, ebben az esetben meg lelépnek. Sajnos mi nem vagyunk egy olyan csapat, ahol sok esélye van a fiataloknak, így az ő érettségük a klub kárára megy - de meg is érdemeljük, hogyha ilyen tehetségeket is sikerült elbaszni.
Én meg úgy gondolom, hogy nem türelmetlenek, keményen dolgoznak, tisztában vannak a helyzetükkel és tudják, hogy el fog jönni az Ő idejük is egyszer.
Nem hiszem,vagy is nem hiszem,hogy a chelseabe jönne el,gondolj bele,Lukalu minden nap kőkeményen melózik,rúgja a gólokat a kölcsön csapatba és mit kap cserébe? Hogy valami noname csatárt akarunk igazolni egy noname csapatból,Josh szintúgy,az új Lampardként emlegetik,erre Hamsikokat akarnak Lampi helyett hozni.... De Brunye-t,Lukalu-t,McEachrent és Courtois-t bekell építeni a csapatba mindenképp,mert ők lehetnek az új gerinc,a többieket el lehet baszni,de őket nem kéne semmiképp sem...
Nem lehet úgy fiatalítani egy csapatot, mint az Arsenal-nál. Szerintem még korai lenne a beépítésük, Courtois-t nem is tudnánk még. Az idény végén jöjjenek vissza, nyomjanak végig a csapattal egy alapozást és mutassák meg az edzőnek, hogy helyük van a csapatban.

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Kölcsönjátékosok

#4079 Hozzászólás Szerző: lazaac »

jkopfner írta:
ChesterB írta:Pont ez az, hogy Joshhoz és Cpurtoishoz hasonlóan - talán ők a legnagyobb ígéretek a kölcsönadottak között - átlátják a helyzetet, és észreveszik, hogy nem férnek be, ebben az esetben meg lelépnek. Sajnos mi nem vagyunk egy olyan csapat, ahol sok esélye van a fiataloknak, így az ő érettségük a klub kárára megy - de meg is érdemeljük, hogyha ilyen tehetségeket is sikerült elbaszni.
Én meg úgy gondolom, hogy nem türelmetlenek, keményen dolgoznak, tisztában vannak a helyzetükkel és tudják, hogy el fog jönni az Ő idejük is egyszer.
Nem hiszem,vagy is nem hiszem,hogy a chelseabe jönne el,gondolj bele,Lukalu minden nap kőkeményen melózik,rúgja a gólokat a kölcsön csapatba és mit kap cserébe? Hogy valami noname csatárt akarunk igazolni egy noname csapatból,Josh szintúgy,az új Lampardként emlegetik,erre Hamsikokat akarnak Lampi helyett hozni.... De Brunye-t,Lukalu-t,McEachrent és Courtois-t bekell építeni a csapatba mindenképp,mert ők lehetnek az új gerinc,a többieket el lehet baszni,de őket nem kéne semmiképp sem...

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4080 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

ChesterB írta:Pont ez az, hogy Joshhoz és Cpurtoishoz hasonlóan - talán ők a legnagyobb ígéretek a kölcsönadottak között - átlátják a helyzetet, és észreveszik, hogy nem férnek be, ebben az esetben meg lelépnek. Sajnos mi nem vagyunk egy olyan csapat, ahol sok esélye van a fiataloknak, így az ő érettségük a klub kárára megy - de meg is érdemeljük, hogyha ilyen tehetségeket is sikerült elbaszni.
Én meg úgy gondolom, hogy nem türelmetlenek, keményen dolgoznak, tisztában vannak a helyzetükkel és tudják, hogy el fog jönni az Ő idejük is egyszer.

Válasz küldése