Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#4041 Hozzászólás Szerző: kiki »

ToreAndre írta:Hmm...vajon hogy fog cselekedni a nyáron? Vár még pár évet, hogy egy bizonytalan erősségű Chelsea-be játsszon vagy elmegy a Barcelonába, ahova már most hívják.
Már most fáj belegondolni,de teljesen érthető,ha az utóbbit választja majd :(
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4042 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hmm...vajon hogy fog cselekedni a nyáron? Vár még pár évet, hogy egy bizonytalan erősségű Chelsea-be játsszon vagy elmegy a Barcelonába, ahova már most hívják.
Only one Di Matteo!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#4043 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Daniel írta:
chiedis írta:Nem semmi a csávó, Kurtoá válogatás Atletiből

http://www.youtube.com/watch?v=iJUhDf2L ... r_embedded#" onclick="window.open(this.href);return false;!
Egyszerűen nem szabad hagyni, hogy lecsapjon rá valaki... Imádom Cech-t nem szeretném, ha elmenne, de ez a gyerek egy kincs, és óriási hiba lenne, ha elengednénk. Védjenek felváltva vagy nem tudom, de azt nem fogja tűrni a srác, hogy még vagy 2-3 évig kölcsönben bohóckodjon.
Szerintem szívesen marad náluk még 2-3 évet kölcsönben, de elmenni semmiképpen sem mehet még ha akar sem a szerződése miatt :) Amúgy meg tudja ő, minek tenné, a Chelsea következő kapusa 10 évig ha pár évet bír várni
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4044 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Mister írta:
chiedis írta:Nem semmi a csávó, Kurtoá válogatás Atletiből

http://www.youtube.com/watch?v=iJUhDf2L ... r_embedded#" onclick="window.open(this.href);return false;!
Oltári nagy dilemma lesz ez a Cech-Kurti dolog a későbbiekben...
Hát szerintem már most az. Mert Cech is még csak 30, Courtis meg már most van olyan jó, hogy az 1. osztályú csapatok nagy részében kezdő legyen.

Én attól félek, hogy bejelentkezik érte mondjuk a Barca már nyáron, ahol kezdő is lehet.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#4045 Hozzászólás Szerző: Daniel »

chiedis írta:Nem semmi a csávó, Kurtoá válogatás Atletiből

http://www.youtube.com/watch?v=iJUhDf2L ... r_embedded#" onclick="window.open(this.href);return false;!
Egyszerűen nem szabad hagyni, hogy lecsapjon rá valaki... Imádom Cech-t nem szeretném, ha elmenne, de ez a gyerek egy kincs, és óriási hiba lenne, ha elengednénk. Védjenek felváltva vagy nem tudom, de azt nem fogja tűrni a srác, hogy még vagy 2-3 évig kölcsönben bohóckodjon.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kölcsönjátékosok

#4046 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Mister írta:
chiedis írta:Nem semmi a csávó, Kurtoá válogatás Atletiből

http://www.youtube.com/watch?v=iJUhDf2L ... r_embedded#" onclick="window.open(this.href);return false;!
Oltári nagy dilemma lesz ez a Cech-Kurti dolog a későbbiekben...
És számomra az a hihetetlen, hogy még csak 20 éves. :o

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4047 Hozzászólás Szerző: Mister »

chiedis írta:Nem semmi a csávó, Kurtoá válogatás Atletiből

http://www.youtube.com/watch?v=iJUhDf2L ... r_embedded#" onclick="window.open(this.href);return false;!
Oltári nagy dilemma lesz ez a Cech-Kurti dolog a későbbiekben...
One Life,One Love,One Club

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#4048 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Nem semmi a csávó, Kurtoá válogatás Atletiből

http://www.youtube.com/watch?v=iJUhDf2L ... r_embedded#" onclick="window.open(this.href);return false;!
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#4049 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Essien lenyilatkozta, hogy először stabilizálni szeretné a helyzetét a Realnál, az újabb súlyos sérülés után a klubcsapatára szeretne teljes mértékben koncentrálni, ezért nem vitte el magával a kapitány, különben kétség sem férne hozzá, hogy helye lenne a keretben. A 2014-es vb-selejtezőkre már szeretne visszatérni a válogatottba. A korábbi gyorsasága valóban eltűnt (bár azt megnézem, hogy egyáltalán hányan térnek vissza ilyen profi szintre két ilyen komoly sérülés után), de még mindig tud olyan labdákat adni a középpályáról, mint kevesen.

"Essien is not finished as a player and I still feel he has a lot to offer. At the right time he will be back to help us," Appiah said.

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/20209375" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#4050 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Mister írta:
chiedis írta:
ChesterB írta:Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?
Nézd, kb 4 évvel ezelőtti meccset néztem a youtube-on, Essien egy császár volt, támadott, odaért mindenhova. Most meg ? Szörnyen negatív gondolat tőlem, de szvsz semmi helye sincsen a keretben már (nem a ghánaira gondoltam)
Az a fránya térd....Imádom Essien-t,de sajna igencsak lassú ma már.Nem nagyon nézek mást a PL-en kívül,így nem nagyon tudom,hogy a Madridban miként teljesít,de azért egy Ghána-i válogatottba szerintem simán be kéne férnie.
Nagyon jó a ghánai up,gondolom onnan szoríthatta ki vmi tehetség Essien-t.
Stone haxleader!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4051 Hozzászólás Szerző: Mister »

chiedis írta:
ChesterB írta:Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?
Nézd, kb 4 évvel ezelőtti meccset néztem a youtube-on, Essien egy császár volt, támadott, odaért mindenhova. Most meg ? Szörnyen negatív gondolat tőlem, de szvsz semmi helye sincsen a keretben már (nem a ghánaira gondoltam)
Az a fránya térd....Imádom Essien-t,de sajna igencsak lassú ma már.Nem nagyon nézek mást a PL-en kívül,így nem nagyon tudom,hogy a Madridban miként teljesít,de azért egy Ghána-i válogatottba szerintem simán be kéne férnie.
One Life,One Love,One Club

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4052 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azt kizárom, hogy mi nem akartuk, kétszer engedtük el eddig és mindkétszer lesérült... bár lehet tanult a vezetőség [aligha]. Meg nem hiszem, hogy számolunk már vele, ha számolnánk nem hoznának minket naponta szóba középpályásokkal.

Én is néztem a keretet, pont ezért kérdeztem. Nem feltétlen kell kezdenie de egy kerettagság azért belefért volna, ha a Realba is játszik.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#4053 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

ChesterB írta:Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?
Biztos nem sérülés? Vagy szimplán lemondta? Vagy a Real nem akarta? Esetleg mi? Mert látatlanban mondom hogy be kell férnie...

Na közben megnéztem a keretet, ne vicceljünk azt simán be kell férnie. A középpályásokból Assamoahn és Annanen kívül azt se tudom hogy kicsodák....http://www.transfermarkt.de/de/ghana/st ... _3441.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#4054 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ChesterB írta:Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?
Nézd, kb 4 évvel ezelőtti meccset néztem a youtube-on, Essien egy császár volt, támadott, odaért mindenhova. Most meg ? Szörnyen negatív gondolat tőlem, de szvsz semmi helye sincsen a keretben már (nem a ghánaira gondoltam)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4055 Hozzászólás Szerző: Chester »

Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#4056 Hozzászólás Szerző: béla »

Talmaszabi írta:
Николаевич írta:Lukaku gólpassz!
Megint nagyon hasznosan játszott, ma inkább a mezőnyben volt aktívabb, a gólpassza pedig kiváló helyzetfelismerést mutat.

Kép

Más: Kakuta kezd magára találni, ismét gólt rúgott - miután a felkészülési meccseken is rúgott 1-2-t -, de 4-1-re kikaptak az AZ Alkmaartól.
Amikor a Vitesse-hez került,először padra se ült az első néhány meccsén,utána nagyon ment neki 5-6 meccs erejéig, aztán picit visszaesett,de amúgy szerintem nem fut olyan rossz szezont eddig.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#4057 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:Lukaku gólpassz!
Megint nagyon hasznosan játszott, ma inkább a mezőnyben volt aktívabb, a gólpassza pedig kiváló helyzetfelismerést mutat.

Kép

Más: Kakuta kezd magára találni, ismét gólt rúgott - miután a felkészülési meccseken is rúgott 1-2-t -, de 4-1-re kikaptak az AZ Alkmaartól.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4058 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Lukaku gólpassz!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4059 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ja viszont nem tudom, hogy egy kapus várna-e 3-4 évet egy Chelsea-ért, vagy várjon egyet és lehet egy barca első számú kapusa. Mondom, én az idei kölcsönjátékosoknál attól félek, hogy nem akarnak ide visszatérni.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4060 Hozzászólás Szerző: Mister »

ChesterB írta:Csak el ne vigye a barca..... :roll:
Szerintem nem akar olyan helyre menni ahol nem kéne csinálnia semmit....Nem lenne ott figyelembe a képességei miatt.... Lásd Valdes is milyen "naaagy" kapus.....
One Life,One Love,One Club

Válasz küldése