Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1581 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://www.facebook.com/premierleague/ ... 627589447/ Aké elmondta kik alkotnák az álom középpályáját :P

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1582 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

és Baker is nagyot játszott ma, illetve 11esből gólt is szerzett.
Nathan is miazga is beállt, előbbi gólt is szerzett

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#1583 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta:Abraham picit visszaesett, de közben egyre jobbá válik Kalas, Palmer és Brown formája a Championshipben:)
És ahogy olvastam, Boga is jól játszott ma a Granada-ban.

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1584 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Abraham picit visszaesett, de közben egyre jobbá válik Kalas, Palmer és Brown formája a Championshipben:)

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#1585 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Gereb írta:Kicsit off, de tudnátok olyan twitter felhasználókat küldeni, akik a Chelsea-vel, illetve a kölcsön/fiatal játékosainkkal foglalkoznak?
https://twitter.com/chelseayouth" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1586 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Kicsit off, de tudnátok olyan twitter felhasználókat küldeni, akik a Chelsea-vel, illetve a kölcsön/fiatal játékosainkkal foglalkoznak?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#1587 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Baker ma is betalált, gyönyörűre sikerült ez is, nem tud kis gólt lőni:

https://twitter.com/SublimeCesc/status/ ... 2008401922" onclick="window.open(this.href);return false;

Tízes poszt jelenleg nincs a csapatban, nem tudom hogy mennyire feküdne neki egy jobb oldali támadó középpályás szerep, talán érdemes lenne megpróbálni. Az látszik hogy a tizenhatos környékéről bárhonnan gólveszélyes.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1588 Hozzászólás Szerző: kazomester »

béla írta:Aké először kezdett ma a szezonban,középhátvédként.
És egyből gólt is szerzett
Érdekes egybeesés, hogy pont tegnap volt róla egy cikk, hogy még csak 4 meccsen játszott, de nem akarjuk visszahozni januárban, stb. http://www.skysports.com/football/news/ ... eddie-howe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#1589 Hozzászólás Szerző: béla »

Aké először kezdett ma a szezonban,középhátvédként.
És egyből gólt is szerzett

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1590 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://www.facebook.com/CFCGlobal/vide ... 749657058/ Baker gólja a franciák ellen, elég jól lövi ezeket a szabadokat :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#1591 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dízel írta:
Nekem meg pont, hogy hányingerem van az ilyen klub seggnyalós alibi nyilatkozatoktól. Fabregas csak rutinból mondja ezt, tudjuk mi is és ő is, hogy kibaszottul szeretne játszani és sérülés ide vagy oda irritálja, hogy nem játszik.

Ebben mi a seggnyalás? Annyit mondott hogy amikor lehetősèget kap akkor oda foja tenni magát, és azt làtjuk hogy ez nem csak üres duma, a bajnoksàgban 20-40 percet ha kapott vagy a ligakupàban mindent beleadott.

Azt se mondja hogy nem idegesíti hogy nem játszik, nem is érzékelteti az ellenkezőjét. De nem a sajtóban hisztizik, hanem a pályán és edzésen akar bizonyítani. Bírom az ilyen profi játékosokat.

On topic: német lapok szerint nem vagyunk hajlandóak tárgyalni a BM-mel Christensen-ről, kijelentette a klub hogy nem eladó senkinek. Jó pár hete sérült màr a srác, remélem összekapja magát lassan. Tegnap nélküle kikaptak 3-0-ra Berlinben egy Kalou-mesterhàrmassal :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#1592 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nalam Traore tovabbra sem kozepcsatar, plane egy PL-ben. Ajaxban se hozza azt a golszamot, amit egy ottani top csatar tudna hozni, sztem felejto a srac...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#1593 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Николаевич írta: Bírom Traoré-t, de ez nem túl okos és szimpatikus nyilatkozat.

Ha teljes mértékben igaza lenne akkor sem kéne ilyeneket mondania, de azért tavaly nem az jött le nekem hogy feltétlenül 2. számú csatárnak kéne lennie itt. Nagyon tehetséges és gólerős a srác, de a szezon végén amikor 50-70 perceket játszott a bajnokságban látszott azért hogy vannak komoly hiányosságok, és egyelőre az Ajaxban sem remekel annyira. Szerencséjére az ex-Vitesse edző Peter Bosz nagyon kedveli őt és játszatja agyba-főbe. Amúgy ő a Vitesse-ben ritkán játszott csatárt, inkább szélső volt, lehet hogy itt is beválna ebben az új felállásban a jobb oldalon.

Traoré példát vehetne Fábregas-ról:

"I will continue to fight for this club until the very end and when called upon I will always give my very best. I'm fully committed to @ChelseaFC and my only goal is to help them win football matches."

Pedig Fábregas klasszis, klub- és válogatott szinten mindent megnyerő játékos, nem egy 20 éves srác aki 2-3 éve került elő valami fantomklubból.
Nekem meg pont, hogy hányingerem van az ilyen klub seggnyalós alibi nyilatkozatoktól. Fabregas csak rutinból mondja ezt, tudjuk mi is és ő is, hogy kibaszottul szeretne játszani és sérülés ide vagy oda irritálja, hogy nem játszik. Nyilván, ha anyázva elküldené a klubot amiért őt, a nagy Fabregast nem játszatják, kevesebb likeot kapna facen. Szoval mondom, ez csak alibi. Traoré majd felnő a feladathoz és ő is bekamuzhat késöbb ilyen szöveget, mert azér ő is érzi, hogy több van magában és megakarja mutatni. Mondom ezt úgy, hogy szerintem én vagyok itt az egyedüli a fórumon aki abszolut nem bízik a fiatalokban. Úgysem fogja ilyen játékos politikával itt senki sem sokra vinni. A játékosok képességéről meg inkább ne beszéljünk, azt hogy latjuk őket hébe-hóba játszani semmit se jelent. Latjuk hol tart most RLC, a béka segge alatt, pedig benne még én is lattam egy halvány reményt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1594 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kezdetben, szezon elején az Ajaxnál is középen játszott, de mostanában a 19 éves (dán, wonderkidnek kikiáltott) Dolberg foglalta el a center poziciót, és ő a jobb szélről rohamoz.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#1595 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:Traoré - aki tegnap a Celta Vigo elleni siker alkalmával egyébiránt adott egy mutatós gólpasszt: https://streamable.com/nulg?t=0.0" onclick="window.open(this.href);return false; - kicsit kiakadt a klub kölcsönzési felfogására.

Bertrand Traore has spoken out against Chelsea’s bloated and cynical loan system. He’s not the first person to hit out at the club’s handling of young players. However, given that he’s currently one of them, he’s in a better position than most to comment.

Traore’s biggest gripe is the fact that he feels that Chelsea led him on.

In quotes reported by the Mirror, he said: “I felt, and feel, that I am ready for Chelsea. I did not see the loan overall. Why did I play so much in pre-season? Why was I allowed to participate so often under Guus Hiddink [last season]? Why do young players get no real chance at Chelsea? It’s good for the composition of the squad if it is also home to a couple of talented youngsters.”


Bírom Traoré-t, de ez nem túl okos és szimpatikus nyilatkozat.

Ha teljes mértékben igaza lenne akkor sem kéne ilyeneket mondania, de azért tavaly nem az jött le nekem hogy feltétlenül 2. számú csatárnak kéne lennie itt. Nagyon tehetséges és gólerős a srác, de a szezon végén amikor 50-70 perceket játszott a bajnokságban látszott azért hogy vannak komoly hiányosságok, és egyelőre az Ajaxban sem remekel annyira. Szerencséjére az ex-Vitesse edző Peter Bosz nagyon kedveli őt és játszatja agyba-főbe. Amúgy ő a Vitesse-ben ritkán játszott csatárt, inkább szélső volt, lehet hogy itt is beválna ebben az új felállásban a jobb oldalon.

Traoré példát vehetne Fábregas-ról:

"I will continue to fight for this club until the very end and when called upon I will always give my very best. I'm fully committed to @ChelseaFC and my only goal is to help them win football matches."

Pedig Fábregas klasszis, klub- és válogatott szinten mindent megnyerő játékos, nem egy 20 éves srác aki 2-3 éve került elő valami fantomklubból.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1596 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Traoré - aki tegnap a Celta Vigo elleni siker alkalmával egyébiránt adott egy mutatós gólpasszt: https://streamable.com/nulg?t=0.0" onclick="window.open(this.href);return false; - kicsit kiakadt a klub kölcsönzési felfogására.

Bertrand Traore has spoken out against Chelsea’s bloated and cynical loan system. He’s not the first person to hit out at the club’s handling of young players. However, given that he’s currently one of them, he’s in a better position than most to comment.

Traore’s biggest gripe is the fact that he feels that Chelsea led him on.

In quotes reported by the Mirror, he said: “I felt, and feel, that I am ready for Chelsea. I did not see the loan overall. Why did I play so much in pre-season? Why was I allowed to participate so often under Guus Hiddink [last season]? Why do young players get no real chance at Chelsea? It’s good for the composition of the squad if it is also home to a couple of talented youngsters.”
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1597 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Kölcsönjátékosok

#1598 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

kazomester írta:https://www.facebook.com/CFCGlobal/vide ... 351508098/ Napi Abraham... ResidentSleeper
Nagyon jól helyezkedik a srác .
Jókor,jó helyen.
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1599 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#1600 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

cech19960320 írta:
AwayRoller írta:
cech19960320 írta:Ellenben messze nem biztos h beválna ő ott.....
Kenedy mindig is szélső volt, támadó... sosem jászott korábban wingbacket.

Az h nálunk 3x játszott azon a poszton, az még közel sem jelenti h wingback lett..
Ráadásul amikor nálunk ott jászott, támadásban nagyon jó volt, futni tudott, de védekezési szempontból nagyon kutyaütő volt.... a védekezés nem az erőssége..

Úgyhogy 2x-3x én is kipróbálnám, de messze nem biztos h be is válna :)
Épp, hogy sima balbunkó volt védekező feladatokkal. Támadóbb szellemben, tehát wingback-ként simán beválhat. Sajna ebbe a Watfordba ilyen játékrendszer mellett ehhez be kellett volna férkőznie.

Hát én bárhol csekkoltam a gyereket, mindenhol baszélső támadót láttam.
De mind1. A mondandóm lényege h próbáljuk ki, de soha semmi nem 100%... aztán lehet h úgy derül ki róla h odavaló mint juhász roliról h ő védő :)
Bocsánat, nem fogalmaztam elég tisztán. A valódi posztja balszélső támadó ez így van.
Én a kiemelt mondatodra írtam, hogy azokon a meccseken nem wingbacket játszott, hanem normál balhátvédet.

Válasz küldése