Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#281 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Fabrizio tobbszor kiemelte mar hogy a kozepcsatar es a 6os poszt amire biztosan lesz érkezőnk. Nem is piti neveket mondott.

Auba mar hetek ota biztos hogy tavozik vele nem kell szamolni, ezt is Fabrizio erositette meg hogy a barca nagyon akarja. Lukaku is inkabb kerdojel, nala az is kerdes ki lesz az inter edzője, de vele se nagyon szamolunk (török meg arab ajanlatai is vannak).

Ha ezen felul mondjuk Havertz is tavozik, akkor a serulesbol épülgető Broja-n kivul nem marad kozepcsatarunk (Datro Fofana is valoszinu hogy kölcsönbe fog menni).

Az is sokat sejtetető volt, amikor egyik meccs utan beszoltak Boehly-nak szurkolok, hogy csatart kellett volna venni es valami olyasmit reagalt hogy "tudom, tudom..." sűrű bologatosokkal. Allitolag télen nem volt olyam mozdithato csatar akit akartak.

A penzzel sem lesz gond, ha minden igaz nagyon sok tavozonk lesz, akik hoznak bevetelt meg felszabadulnak fizetesek. Emiatt aggodom legkevesbbe, megoldjak okosba.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#282 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

emsanya írta: 2023. április 25., kedd 21:44
kecske01 írta: 2023. április 25., kedd 20:37
Gaba írta: 2023. április 25., kedd 16:45 Chelsea will ask Romelu Lukaku whether or not he wants to revive his Chelsea career under Mauricio Pochettino as club have not ruled out possibility of return. (@Matt_Law_DT @TeleFootball)
Ha Poch akarja akkor jöjjön. Valószínűleg nagy csatár igazolásra nem lesz pénz, szóval ez egy olcsó megoldás lenne. Bridgen mit fog kapni az már más kérdés, ezt talán gólokkal feledtetni tudja majd. De szerintem nem akar visszajönni.
Biztos lesz nagy csatár igazolás, a 9-es és a 6-os poszt amire a legtöbb pénzt akarják szánni.
Oszt mibűűűűűű???? :D
Én ezt nem tartom ennyire egyértelműnek. Biztos, hogy akarnak de nem hiszem, hogy jelenleg dagadna a kassza az idei költekezés után, illetve a BL-ből való hiányzást figyelembe véve.
Amellett, hogy nincs sok zsénk, arra is gondolni kell, hogy fizuban nem biztos, hogy belefér...Illetve létszámban is sokan vagyunk...
Szóval, szerintem nagy igazolás csak akkor lesz, ha Lukaku és Auba is távozik erről a posztról illetve mások még a keretből...mert nem hiszem, hogy még egy játékost elbírna a keret nagyobb fizuval, még ha valahogy lenne is lóvé magára az igazolásra.

DE!!!! Kívánom, hogy legyen igazad.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#283 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. április 25., kedd 21:44
kecske01 írta: 2023. április 25., kedd 20:37
Gaba írta: 2023. április 25., kedd 16:45 Chelsea will ask Romelu Lukaku whether or not he wants to revive his Chelsea career under Mauricio Pochettino as club have not ruled out possibility of return. (@Matt_Law_DT @TeleFootball)
Ha Poch akarja akkor jöjjön. Valószínűleg nagy csatár igazolásra nem lesz pénz, szóval ez egy olcsó megoldás lenne. Bridgen mit fog kapni az már más kérdés, ezt talán gólokkal feledtetni tudja majd. De szerintem nem akar visszajönni.
Biztos lesz nagy csatár igazolás, a 9-es és a 6-os poszt amire a legtöbb pénzt akarják szánni.
Ámen

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#284 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. április 25., kedd 20:37
Gaba írta: 2023. április 25., kedd 16:45 Chelsea will ask Romelu Lukaku whether or not he wants to revive his Chelsea career under Mauricio Pochettino as club have not ruled out possibility of return. (@Matt_Law_DT @TeleFootball)
Ha Poch akarja akkor jöjjön. Valószínűleg nagy csatár igazolásra nem lesz pénz, szóval ez egy olcsó megoldás lenne. Bridgen mit fog kapni az már más kérdés, ezt talán gólokkal feledtetni tudja majd. De szerintem nem akar visszajönni.
Biztos lesz nagy csatár igazolás, a 9-es és a 6-os poszt amire a legtöbb pénzt akarják szánni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#285 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta: 2023. április 25., kedd 16:45 Chelsea will ask Romelu Lukaku whether or not he wants to revive his Chelsea career under Mauricio Pochettino as club have not ruled out possibility of return. (@Matt_Law_DT @TeleFootball)
Továbbra is tartom, hogy nincs neki visszaút. Szerintem ő még annyira sem szeretne itt lenni, mint ahogy a szurkolók szeretnék hogy itt legyen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#286 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gaba írta: 2023. április 25., kedd 16:45 Chelsea will ask Romelu Lukaku whether or not he wants to revive his Chelsea career under Mauricio Pochettino as club have not ruled out possibility of return. (@Matt_Law_DT @TeleFootball)
Ha Poch akarja akkor jöjjön. Valószínűleg nagy csatár igazolásra nem lesz pénz, szóval ez egy olcsó megoldás lenne. Bridgen mit fog kapni az már más kérdés, ezt talán gólokkal feledtetni tudja majd. De szerintem nem akar visszajönni.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#287 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea will ask Romelu Lukaku whether or not he wants to revive his Chelsea career under Mauricio Pochettino as club have not ruled out possibility of return. (@Matt_Law_DT @TeleFootball)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#288 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Köszi az összefoglalót, fasza vagy!

Maatsenhez annyit, hogy szerintem kibszott jó. James se játszott nála jobban anno a másodosztályban. Jól védekezik és van sebessége, de ami szembetűnő, hogy sokkal jobb a labdakezelése mint általában a posztján megszokott. 1v1ben jobb mint a legtöbb támadónk és jók a lövései.

A tarcsiban is jó volt és ha jól emlékszem játszott az első csapatban is, akkor is jó volt. Semmiképp sem adnám el, Cucunál sokkal jobbnak tűnik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#289 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Köszönjük az összefoglalót! Remélem Colwill és Maatssen visszajön, a többi nem kell. Cucu el, Azpi el, Chalobah el és akkor már kelleni is fog a két ember.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#290 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kölcsönjátékos összefoglaló:

Átnéztem, hogy állunk a kölcsönjátékosokkal, kit lehet esetleg pénzzé tenni.

Lukaku (Inter):
A szezon első felében nem játszott sérülés miatt. Azóta is elég hullámzó a játékideje. Klubszinten kapott idén 22 meccsen 1105 játékpercet, melyeken 6 gólja és 2 gólpassza van. Sokat elmond, hogy egy nyugdíja Dzeko többet játszik mint ő, valamint hogy az Internél már többen is kiemelték, hogy nem megfelelő a fizikuma. emellett pedig tudjuk milyen a személyisége is. Én őt kvázi meghirdetném nyomott áron, 20-30 milla környékén, hátha valaki ennyi rációt lát még benne. Már azzal is nyernénk ha a kb 300k-s heti fizukerete felszabadulna.

Gusto (Lyon):
Február óta izomsérülés miatt nem játszott. Előtte rendszeresen játszott, azzig 17 meccsen 1447 percet kapott. Csak egy gólpasszt osztott ki. Elég gyors amúgy, jó az állóképessége, sokoldalú, jól szerel, és a passzjátékba is jól bevonható, de 1v1-ben még azért lesz hová fejlődni :D Őt most vettük ugye, James mellé fasza lehet!

CHO (Leverkusen):
Jobbára csere, 21 meccsen kapott 1074 játékpercet eddig. 1gól és 1 gólpassz a mérlege. Nem tudom, hogy nála az ego lett nagy, vagy másért tört meg a fejlődése, de szerintem egyértelműen nincs jövője nálunk, hiába még csak 22 éves. 20-30 millát érte is lehet kapni, valamint 120-150k-s fizukeret is felszabadulna. Előfordulhat, hogy eladás után megkapja a bizalmat és megtáltosodik, de a jelenlegi helyzetben kizárt, hogy stabil kezdőként rendszeresen játsszon nálunk, anélkül meg nem fogja felépíteni magát. Úgy meg csak a pénzt vinné.

Ampadu (Spezia):
Ahogy tavaly, idén is hozza a korrekt de nem túl feltűnő teljesítményt az olasz egy újabb olasz kiesőjelöltnél. A csapat egyik legjobbjának számít, de neki valahogy nincs olyan marketingje mint Kiwiornak pedig a statjai nem rosszabbak. 26 meccs, 2204 perc. Rajta lehet keresni szerintem megintcsak. 20 milla körül benne lehet annak ellenére, hogy a TM csak 9 millióra becsüli. A szerződése jövőre jár le, így vagy eladjuk, vagy hosszabbítunk vele. Utóbbit nem tenném, jó lenne végre egy kicsit lecsökkenteni a létszámot.

Sarr (Monaco):
Az utóbbi időben elkezdett rendszeresen játszani, de eddig összesen 17 meccsen kapott 1092 percet, melyből 13 meccs volt bajnoki. Tuti nem fogjuk megtartani, már csak azért sem, mert opcióval adtuk kölcsön. A szerződés szerint 15 milláért lett volna végleg a Monacoé ha legalább 30 bajnokin játszik. Mivel ez nem lesz meg, szerintem max 8-10 milláért tudjuk elsózni.

Bakayoko (Milan):
Idén kapott 39 percet, nem is értem. Tuti nem fog senki pénzt adni érte. A szerződése még nem jár le, csak '24 nyarán... talán van annyi gerince, hogy hajlandó mondjuk a maradék fizuja feléért szerződést bontani.

Baba (Reading):
Stabilan játszott februárig, 20 meccsen 1389 percet kapott. azóta egy combhajlító sérülés miatt nem játszott. A szerződése neki is csak '24-ben jár le. Max 1-2 millió eurót ér, kérdés bárki meg tudja-e győzni, hogy mondjon le az itteni 80k körüli fizuról...

Ha csak az eddigiektől megszabadulnánk, az éves szinten kb 35 milla megtakarítás csak fizetésben.



Ifi:

Colwill (Brighton):
Brightonban eddig 15 meccsen 1107 percet kapott, úgy, hogy Novemberig még nem nagyon játszott. Azóta kihagyott még 1 hónapot egy izomsérülés miatt, de azon kívül rendszeresen játszik. Ügyes srác, én Chalobaht elpasszolnám, és őt tartanám a keretben helyette, rengeteg potenciál van benne, mindenki dícséri. Nem véletlen, hogy a kb 1 évvel ezelőtti 5 millió helyett már 16 millióra becsüli a TM (persze a valós potenciál sokkal magasabb)!

Maatsen (Burnley):
Sokat fejlődött és jól játszik. Simán feljutnak a Burnleyvel, ahol stabil kezdő, 36 meccsen már 3034 percet kapott, melyek során 4 gólban és 6 gólpasszban működött közre. Jól védekezik, jó a passzjátékban, 1v1ben sem rossz, viszont a magassága miatt fejjátékokban, fizikai párharcokban nem túl erős. Az idei játéka erősen megdobhatja az értékét, simán benne van egy 20-30 millás eladás, de azon sem lepődnék meg, ha előszezonban kipróbálnánk, és esetleg hosszabbítanánk vele egy PL kölcsönnel együtt.

Casadei (Reading):
Kölcsöne előtt a második csapatban 9 meccsen 4 gól, 1 assziszt volt a mérlege, azóta pedig a 2. osztályban kapott még 9 meccsen 594 percet. Itt csak egy gólt szerzett, de a jelenleg kieső helyen álló Readingben stabilan játszik, jó tapasztalatot szerez a felnőtek közt. Az elemzések szerint veszélyesen lő távolról, és jó a légi valamint a földi párharcokban is. Remélhetőleg a szezon további részében is stabilan játszik.

Humphreys (Paderborn):
Tavasszal a német másodosztályba adtuk kölcsön. Azóta 10ből 8 meccset végigjátszott. Többet nem tudok róla, valszeg jövőre is kölcsönbe megy, vagy elpasszoljuk 2-3 milláért.

A többiek véleményem szerint nem raktak le említésre méltó teljesítményt olyan helyen, hogy valamennyi pénzt láthassunk belőlük.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#291 Hozzászólás Szerző: Crap »

Lukaku a 95. percben egyenlítést erő gólt vágott tizenegyesből. A juve szurkolók végig ő rá voltak rá szállva és rasszista rigmusokat nyomtak neki egész meccs alatt (és itt azért nem pár huhogasrol van szó mint amiért mondjuk M.o-t eltiltják 3 meccsre hanem sokkal durvábban és hangosabban tolták)

Lukaku a gólt úgy ünnepelte hogy az ujjat a szájára rakta , juve tábor felé ordított valamit.
Erre a bíró a pirossal kiállította.

Őszintén szólva, az hogy a szurkolók ott még ilyen szinten uzhetik ezt, elég elképesztő másrészt a bíró is totál fasz volt ebben az esetben bármennyire is utálom a belga balgat. Kar mert mostanában valamivel jobban tolja már és a válogatottba is jól tért vissza.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Kölcsönjátékosok

#292 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

A nyár legnagyobb feladata lesz, valahogy elpasszolni ezt a bitangot....

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#293 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Eszméletlen és egyben vérlázító is, hogy nem olyan régen 100 milliót adtunk ki ezért a nagy rakás szerencsétlenségért. Most pedig csak úgy tudunk tőle nagy nehezen egy időszakra megszabadulni, hogy évről-évre kölcsönadogatjuk őt a volt csapatához potom pénzért :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#294 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: 2023. március 16., csütörtök 14:07 Ő lesz a következő Malouda. Vaagy be kell vonni a Félix bizniszbe, .
Nem őrült meg az atletico, kizárt hogy bármilyen szinten is belevonnák

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#295 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ő lesz a következő Malouda. Vaagy be kell vonni a Félix bizniszbe, .
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#296 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2023. március 16., csütörtök 13:53 Marotta: "Szeretném kihangsúlyozni, hogy Lukaku egy évre lett kölcsönvéve, így visszafog térni a Chelsea-hez. A játékos fizikai állapota klucs szerepet képvisel a játékában, azonban ez nem éri el a 100%-ot. Ő még nem az a Lukaku akit az előző években láthattunk.”

Ez vicces lesz :D
Mind ember mint játékos egy semmi, kiègett szardarab. Vissza kéne vonulnia az lenne a legjobb mindenkinek ..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#297 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Marotta: "Szeretném kihangsúlyozni, hogy Lukaku egy évre lett kölcsönvéve, így visszafog térni a Chelsea-hez. A játékos fizikai állapota klucs szerepet képvisel a játékában, azonban ez nem éri el a 100%-ot. Ő még nem az a Lukaku akit az előző években láthattunk.”

Ez vicces lesz :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#298 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Dante írta: 2023. február 23., csütörtök 10:31
Szabi írta: 2023. február 23., csütörtök 0:17Engem kizárólag az egyenlő bánásmód hiánya zavar, bármennyire is röhejes a megfutamodás, én valamennyire egyet tudok érteni Lukakuval a miértet illetően, a hogyannal nyilvánvalóan hozzátok hasonlóan én sem.
Nekem így tűnik, hogy Téged Haverzt zavar, annyira, hogy mindegy már ki lépne a helyébe. Ideális esetben valószínűleg Te sem Lukaku-t emlegetnéd, főleg nem úgy, hogy "James beadásait úgy fejelné egyik másik sarokba" amikor láttuk, hogy neki sincs elég nagy kapu, hogy az ajtó-ablak ziccert konzisztensen értékesítse. Se Lukaku, se Havertz nem kell, megérdemelnének a szurkolók egy értelmesen teljesítő és viselkedő csatárt.
Lukival nem a helyzetkihasználás volt az elsődleges probléma, tavaly is felüllőtte a helyzeteit. Understat alapján 7.02 xg-re vert 8-at. A probléma a helyzetbe kerülés és minden más volt.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#299 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2023. február 23., csütörtök 0:17Engem kizárólag az egyenlő bánásmód hiánya zavar, bármennyire is röhejes a megfutamodás, én valamennyire egyet tudok érteni Lukakuval a miértet illetően, a hogyannal nyilvánvalóan hozzátok hasonlóan én sem.
Nekem így tűnik, hogy Téged Haverzt zavar, annyira, hogy mindegy már ki lépne a helyébe. Ideális esetben valószínűleg Te sem Lukaku-t emlegetnéd, főleg nem úgy, hogy "James beadásait úgy fejelné egyik másik sarokba" amikor láttuk, hogy neki sincs elég nagy kapu, hogy az ajtó-ablak ziccert konzisztensen értékesítse. Se Lukaku, se Havertz nem kell, megérdemelnének a szurkolók egy értelmesen teljesítő és viselkedő csatárt.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#300 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Romelu Lukaku goals in February: 2
Chelsea goals in February: 1

Azért egy kis tiszteletet a jó öreg Romelu-nak :D

Válasz küldése