Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#4061 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Mister írta:
chiedis írta:
ChesterB írta:Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?
Nézd, kb 4 évvel ezelőtti meccset néztem a youtube-on, Essien egy császár volt, támadott, odaért mindenhova. Most meg ? Szörnyen negatív gondolat tőlem, de szvsz semmi helye sincsen a keretben már (nem a ghánaira gondoltam)
Az a fránya térd....Imádom Essien-t,de sajna igencsak lassú ma már.Nem nagyon nézek mást a PL-en kívül,így nem nagyon tudom,hogy a Madridban miként teljesít,de azért egy Ghána-i válogatottba szerintem simán be kéne férnie.
Nagyon jó a ghánai up,gondolom onnan szoríthatta ki vmi tehetség Essien-t.
Stone haxleader!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4062 Hozzászólás Szerző: Mister »

chiedis írta:
ChesterB írta:Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?
Nézd, kb 4 évvel ezelőtti meccset néztem a youtube-on, Essien egy császár volt, támadott, odaért mindenhova. Most meg ? Szörnyen negatív gondolat tőlem, de szvsz semmi helye sincsen a keretben már (nem a ghánaira gondoltam)
Az a fránya térd....Imádom Essien-t,de sajna igencsak lassú ma már.Nem nagyon nézek mást a PL-en kívül,így nem nagyon tudom,hogy a Madridban miként teljesít,de azért egy Ghána-i válogatottba szerintem simán be kéne férnie.
One Life,One Love,One Club

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4063 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azt kizárom, hogy mi nem akartuk, kétszer engedtük el eddig és mindkétszer lesérült... bár lehet tanult a vezetőség [aligha]. Meg nem hiszem, hogy számolunk már vele, ha számolnánk nem hoznának minket naponta szóba középpályásokkal.

Én is néztem a keretet, pont ezért kérdeztem. Nem feltétlen kell kezdenie de egy kerettagság azért belefért volna, ha a Realba is játszik.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#4064 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

ChesterB írta:Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?
Biztos nem sérülés? Vagy szimplán lemondta? Vagy a Real nem akarta? Esetleg mi? Mert látatlanban mondom hogy be kell férnie...

Na közben megnéztem a keretet, ne vicceljünk azt simán be kell férnie. A középpályásokból Assamoahn és Annanen kívül azt se tudom hogy kicsodák....http://www.transfermarkt.de/de/ghana/st ... _3441.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#4065 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ChesterB írta:Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?
Nézd, kb 4 évvel ezelőtti meccset néztem a youtube-on, Essien egy császár volt, támadott, odaért mindenhova. Most meg ? Szörnyen negatív gondolat tőlem, de szvsz semmi helye sincsen a keretben már (nem a ghánaira gondoltam)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4066 Hozzászólás Szerző: Chester »

Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#4067 Hozzászólás Szerző: béla »

Talmaszabi írta:
Николаевич írta:Lukaku gólpassz!
Megint nagyon hasznosan játszott, ma inkább a mezőnyben volt aktívabb, a gólpassza pedig kiváló helyzetfelismerést mutat.

Kép

Más: Kakuta kezd magára találni, ismét gólt rúgott - miután a felkészülési meccseken is rúgott 1-2-t -, de 4-1-re kikaptak az AZ Alkmaartól.
Amikor a Vitesse-hez került,először padra se ült az első néhány meccsén,utána nagyon ment neki 5-6 meccs erejéig, aztán picit visszaesett,de amúgy szerintem nem fut olyan rossz szezont eddig.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#4068 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:Lukaku gólpassz!
Megint nagyon hasznosan játszott, ma inkább a mezőnyben volt aktívabb, a gólpassza pedig kiváló helyzetfelismerést mutat.

Kép

Más: Kakuta kezd magára találni, ismét gólt rúgott - miután a felkészülési meccseken is rúgott 1-2-t -, de 4-1-re kikaptak az AZ Alkmaartól.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4069 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Lukaku gólpassz!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4070 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ja viszont nem tudom, hogy egy kapus várna-e 3-4 évet egy Chelsea-ért, vagy várjon egyet és lehet egy barca első számú kapusa. Mondom, én az idei kölcsönjátékosoknál attól félek, hogy nem akarnak ide visszatérni.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4071 Hozzászólás Szerző: Mister »

ChesterB írta:Csak el ne vigye a barca..... :roll:
Szerintem nem akar olyan helyre menni ahol nem kéne csinálnia semmit....Nem lenne ott figyelembe a képességei miatt.... Lásd Valdes is milyen "naaagy" kapus.....
One Life,One Love,One Club

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4072 Hozzászólás Szerző: Chester »

Csak el ne vigye a barca..... :roll:

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4073 Hozzászólás Szerző: marknagy »

edeskeves írta:Kapus poszton egy jó darabig nem lesz gondunk, úgy tűnik..
http://www.youtube.com/watch?v=o_b-n5ET ... r_embedded

Néztem tegnap az AtMa-Betis meccset, Courtois hatalmas formában védett, elképesztő bravúrjai voltak...
We are the famous, the famous Chelsea!

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4074 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kapus poszton egy jó darabig nem lesz gondunk, úgy tűnik..
http://www.youtube.com/watch?v=o_b-n5ET ... r_embedded

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4075 Hozzászólás Szerző: Mister »

Kép
One Life,One Love,One Club

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#4076 Hozzászólás Szerző: emsanya »

pulci03 írta:
Bubi írta:Epp eleg Piazonnak ha a Malaga padjan tanulhat meg egyutt edzhet a felnottekkel. 18 eves, jol emlekszem? Hacsak nem robban ki belole a wonderkid, meg minimum 3-4ev kolcsonjatekra szamithat
Ahogy nézem egyedül Lukaku (meg Courtois talán De Bruyne is) akiből úgy tűnik tényleg lesz valaki a kölcsönjátékosok közül ő az aki most megtalálta számítását wba-nál, sturridge is így volt boltonnál de Lukaku adottságai révén később tényleg meghatározó játékosunk lehet!
Piazónnak meg keményen kell dolgoznia és ha megkapja a lehetőséget bizonyítani spanyolhonban akkor később még ő is visszatérhet...
Igen, de a 3 belga előtte már felnőtt bajnokságban játszott. Az ilyen Piazon, meg Di Santo féle csodagyerekek, a kölcsönadás után úgyis elvéreznek nálunk...

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kölcsönjátékosok

#4077 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Bubi írta:Epp eleg Piazonnak ha a Malaga padjan tanulhat meg egyutt edzhet a felnottekkel. 18 eves, jol emlekszem? Hacsak nem robban ki belole a wonderkid, meg minimum 3-4ev kolcsonjatekra szamithat
Ahogy nézem egyedül Lukaku (meg Courtois talán De Bruyne is) akiből úgy tűnik tényleg lesz valaki a kölcsönjátékosok közül ő az aki most megtalálta számítását wba-nál, sturridge is így volt boltonnál de Lukaku adottságai révén később tényleg meghatározó játékosunk lehet!
Piazónnak meg keményen kell dolgoznia és ha megkapja a lehetőséget bizonyítani spanyolhonban akkor később még ő is visszatérhet...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#4078 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Epp eleg Piazonnak ha a Malaga padjan tanulhat meg egyutt edzhet a felnottekkel. 18 eves, jol emlekszem? Hacsak nem robban ki belole a wonderkid, meg minimum 3-4ev kolcsonjatekra szamithat
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4079 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Lucas Piazon ‏@LucasPiazon
Just arrived at the hotel in Málaga , spent all day at the club and now is everything ready to start training! Tks everyone for the support

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#4080 Hozzászólás Szerző: Buluska »

bolnud írta:
Buluska írta:
bolnud írta:Örülök, hogy ő is kölcsönbe került, nagy játékos lehet belőle, 1-2 éven belül már a nagycsapatban is számolhatunk vele.
Off: Viszont nagyon nem örülnék, ha az Isco üzlet részeként kerülne oda. Ha jönne Isco, akkor egyrészt pont Piazonnal csesznének ki, mert így csak kevesebb esélye lesz bekerülni a csapatba később. Másrészt pedig minek még irányító? Matáék már így is középen tömörülnek mindig, ha mindenáron igazolni akarunk a támadóharmadba, akkor inkább szélsőt vegyünk. Bár én bízok benne, hogy elég lesz majd De Bruyne, meg egy jó edző, aki megtalálja mindenkinek a jó posztot.
Az evszazad uzletet csinalnank Iscoval, ha megvennenk. Jojjon csak nyugodton, nem is merek belegondolni, mi lenne ha mata meg hazard egyszerre lenne serult..
Az évszázad üzletét csináltuk Oscarral és Hazardal is stb... Vannak már arra posztra bőven és nem hiszem, hogy az előbb említett két játékosl nagyobb tehetség lenne.
Nem ertek egyet, de rendben van. :) Ha jon, remelem rad cafol majd.

Válasz küldése