Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#3841 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Essien kezdő!
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#3842 Hozzászólás Szerző: béla »

Piazon padon se...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#3843 Hozzászólás Szerző: Dante »

Talmaszabi írta:Schürrle-ért biztos hogy nem, szarabbra nem cserélünk. (most, hogy rúgott 2 gólt hétvégén a rendkívüli játékerejéről ismert Augsburgnak, gondoltam, hogy ismét előveszik... :roll: )
nem is az a lényeg hogy szarabb (szerintem nem rossz amúgy) hanem hogy megint a név kell nekünk, pedig De Bruyne nagyon tehetséges, mi "fedeztük fel" és belga is, ami hosszútávon jól jöhet, ha már ennyi van/lesz a kezdőben (remélhetőleg)
egyszerűen hülyeség volna elcserélni a srácot, ráadásul bőven lesz rá szükség, mert a keret egyáltalán nem mély

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#3844 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Schürrle-ért biztos hogy nem, szarabbra nem cserélünk. (most, hogy rúgott 2 gólt hétvégén a rendkívüli játékerejéről ismert Augsburgnak, gondoltam, hogy ismét előveszik... :roll: )
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#3845 Hozzászólás Szerző: Chester »

Reusért cserébe még oda is adnám, Lewa nem kell.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#3846 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Egyértelműen nem, Lewa mehet a picsába padozni a manurehoz ha annyira akarja őket, Schürrle meg max 1 az 1-ben jöhet érte, pénzt lennék hajlandó áldozni rá.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#3847 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Sőt, Lukakut is adjuk el, igazoljuk le Xabi Alonsót, Kuytöt és Rierát, hátha újra menne Torresnek is!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3848 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A Dortmund is beszállt a KDB-ért vívott harcba! A cikk szerint odaadnák cserébe a távozni készülő Lewandowskit, a Leverkusen meg Schürllé-vel doba meg minket a szélsőért cserébe.

Mi lenne ha nem adnánk oda senkiért cserébe? Marin elég gyengusznak tűnik, az meg elég nagy vicc hogy Benayoun a keretben lehet. Moses sem túl nagy szám egyelőre(bár én még látok benne fantáziát), szóval simán lenne helye itt.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3849 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Jó hír: a Championshipben a harmadik helyezett Watford Chalobah-al a soraiban nyert a második Hull City otthonában, így egy pontra vannak már csak a biztos feljutást jelentő pozíciótól, hat fordulóval a vége előtt.

A Middlesbrough viszont csak 0-0-át játszott otthon a Peterbrough-val, így hat pontra vannak a Playoff helyezéstől. Meki végig pályán volt.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#3850 Hozzászólás Szerző: béla »

Buluska írta:latom Bela emlekeztel :D amugy Marknal a pont, Matanak volt meg egy sargaja is. hat keypass meg eleg brutal
Hopp,tényleg. Key pass fölött átsiklottam :D

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#3851 Hozzászólás Szerző: Buluska »

latom Bela emlekeztel :D amugy Marknal a pont, Matanak volt meg egy sargaja is. hat keypass meg eleg brutal

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#3852 Hozzászólás Szerző: marknagy »

béla írta:
Buluska írta:Szerintem az egyik legjobb oldal. Eleg sok dolgot szamol bele a vegleges osztalyzatba, nem hiszem hogy pl. 4 sikeres csel ilyen sokat szamitana, de ha mutatsz egy ilyet akkor elhiszem. :D
http://www.whoscored.com/Matches/704359 ... ter-United" onclick="window.open(this.href);return false;

ez szerintem jó példa. Matának több lövése,több labdaérintése volt,volt egy assistja,1 szerelés,dribbles won nem volt
Hazard-nak két szerelése volt,meg két "dribbles won"ja.

Egyértelmű,hogy Matának kéne jobb értékelésének lenni :D
Hazardnk volt 6 keypassza ezért kapott jobb osztályzatot szerintem.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#3853 Hozzászólás Szerző: béla »

Buluska írta:Szerintem az egyik legjobb oldal. Eleg sok dolgot szamol bele a vegleges osztalyzatba, nem hiszem hogy pl. 4 sikeres csel ilyen sokat szamitana, de ha mutatsz egy ilyet akkor elhiszem. :D
http://www.whoscored.com/Matches/704359 ... ter-United" onclick="window.open(this.href);return false;

ez szerintem jó példa. Matának több lövése,több labdaérintése volt,volt egy assistja,1 szerelés,dribbles won nem volt
Hazard-nak két szerelése volt,meg két "dribbles won"ja.

Egyértelmű,hogy Matának kéne jobb értékelésének lenni :D

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#3854 Hozzászólás Szerző: langidave »

Talmaszabi írta:A West Brom sem lenne rossz,
meg kell próbálnia mindenképpen, ez egy teszt lesz számára, ha betudja magát verekedni egy pl csapatba akkor lehet, hogy egyszer majd hozzánk is befér, de a viteseből nehéz lesz közel jutni a chelseahez.

kicsit Josht is azért féltettem, amikor lepadozott egy szezont a swanseanál, ha valaki nem tudja egy ilyen csapatba beverekdni magát (mindegy ki játszik a helyén) akkor nem érdemes egy Chelseanak foglalkoznia vele. Josh is vagy lehúz még egy szezont a másodosztályban és magáraszed egy kis rutint vagy egyből megpróbál jövőre egy középcsapatban folyamatos játéklehetőséget szerezni. Ha nem jön össze akkor lesz megint egy Stochunk Sinclairünk stb.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3855 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Watford - Burnley 3 - 3

Chalobah végig pályán volt.

Blackburn - Blackpool 1 - 1

Kane végig pályán volt.

Hartlepool - MK Dons 0 - 2

Bamford gólt lőtt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#3856 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A West Brom sem lenne rossz, de azért figyelembe kell venni, hogy ott nem lenne meg a kialakult bizalom az irányába, mint ami a Vitesse-nél megvan. Bár gondolom Lukakut látva nem indulna hendikeppel, de szerintem még egy év Hollandiában jót tenne neki.

Míg a Vitesseben alapember és ismerik a képességeit, így könnyebben néznek el neki egy-egy hibát, mint azt esetleg a WBA-nál tennék. És mivel Angliáról van szó és egy kölcsönjátékosról, ezért egy-egy rontás után könnyen a padon találhatná magát egy rendes szerződéssel rendelkezővel szemben, ahonnan már nehéz lenne visszakerülni, mert nyilván az élvez előnyt mindenhol, aki nem csak ideiglenesen tagja a keretnek. Clarke-ot egyébként is ismerjük, mindenkinek megadja a lehetőséget, de nem kell kétszer szólni neki, hogy a következő meccsre 3-4 helyen is változtasson.

Mivel többnyire nem játszanak klasszisok a posztján talán Olssont kivéve (bár nyilván nyáron változna a védősor is), ezért nem hinném, hogy ne tudná beverekedni magát, de inkább még nyomjon le egy szezont vélhető EL-tapasztalattal és rákövetkező évben lehet szó a West Bromról, mert az következő állomásnak tényleg tökéletes lenne.
ZsoltiLuiz írta:A romaN palit remélem kiszorítja majd ha tényleg oda megy kölcsönbe.

Tamas nem igazán lenne vetélytársa, mert a képességei sem túl kvalifikáltak és egyébként sem számít alapembernek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Kölcsönjátékosok

#3857 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

A romaN palit remélem kiszorítja majd ha tényleg oda megy kölcsönbe.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kölcsönjátékosok

#3858 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ChesterB írta:A korábban leírt Kalasoz hírhez:

chelsea youth scout ‏@chelseaythteam 9p
Tomas Kalas said that may be loaned to WBA next season & said that it will be ideal move for him in order to get closer to his Chelsea Dream.

Nem tudom, hogy a West Bromba mennyire férne be, én továbbra is hajlok afelé, hogy maradjon a Vitessebe, ott már összeszokott védelem várja, élvezi az edző bizalmát. Ha nem játszana a WBA-ban kezdőként akkor nincs értelme kölcsönadni. [nem tudom hogy áll a wba középhátvédekkel és jobbhátvédekkel]
Szerintem meg ideje visszajönnie Angliába ha tényleg nagyot akar dobni majd egyszer. Igaz, hogy a holland bajnokságban a támadáson van a fő hangsúly (azaz van munkája az ellenfél támadóival a meccseken), de közel sem PL szint, sem taktikailag, de főként nem iramban, az itteni daráláshoz képest Hollandiában kislány foci van,tényleg összehasonlíthatatlan.
A WBA jó lenne nagyon, erős középcsapat, aminek a védelmén azért sokszor van nyomás, plusz nincsenek ott nagy klasszisok hátul, akik mellett esélytelen lenne beférni (de Olssontól pl. azért tudna mit tanulni), arról nem beszélve, hogy bár más poszt meg minden, de azért Lukakut egyáltalán nem mellőzik (mint más kölcsönjátékosaink esetében volt már rá példa) - a játéklehetőség meg emiatt csak rajta múlna remélhetőleg.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#3859 Hozzászólás Szerző: Chester »

A korábban leírt Kalasoz hírhez:

chelsea youth scout ‏@chelseaythteam 9p
Tomas Kalas said that may be loaned to WBA next season & said that it will be ideal move for him in order to get closer to his Chelsea Dream.

Nem tudom, hogy a West Bromba mennyire férne be, én továbbra is hajlok afelé, hogy maradjon a Vitessebe, ott már összeszokott védelem várja, élvezi az edző bizalmát. Ha nem játszana a WBA-ban kezdőként akkor nincs értelme kölcsönadni. [nem tudom hogy áll a wba középhátvédekkel és jobbhátvédekkel]

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#3860 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Igen, ha a Vitesse akár csak min. EL-selejtezős helyet eléri (ami szinte már biztos), akkor mindenképpen maradjanak még egy évet, mert az EL is nagy tapasztalat lehet, azért ott sem megye III-as csapatok játszanak. Idén is bejutottak, de akkor az Anzsi elég korán eltakarította őket, azóta csak erősebbek lettek és mivel már ez is egy nagy siker lenne a klubnak, biztos, hogy nem szarnák telibe - erős kezdővel állnának ki, amelyben nyilván ott lennének Kalasék. Rákövetkező évben pedig jöhetne az általa említett német top-, vagy angol középcsapat.
PvA is nyugodtan maradhatna ez esetben.

Kakuta pedig számomra szinte mindegy, minden egyes nyilatkozatában valahogy azt érezteti, hogy semmi kedve nincs itt játszani (néha úgy magyarázza meg, hogy túl erősek a posztján és így nem játszana, néha úgy, hogy nincs meg a motivációja), és annyira szerintem senki nem ragaszkodik hozzá. Bár az átigazolása körüli szenvedés után többet vártam egy (most) közepes, nem túl látványosan fejlődő játékosnál...
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése