Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4281 Hozzászólás Szerző: adee93 »

DomiTheNoob írta:
Örülök,hogy a Realhoz kerültem. Mourinho még mindig olyan nekem mint egy második apa. Beszéltem vele és elmondtam neki,hogy én a Chelseanal szeretném majd folytatni. Szeretek itt játszani,de én még mindig a Chelsea játékos vagyok. Szeretek Di Matteoval dolgozni.
/Essien/
Egy igazi klubhűséges játékos na ez az ami ritka. :)
Blue is the Colour

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9323
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#4282 Hozzászólás Szerző: Bubi »

DomiTheNoob írta:
Örülök,hogy a Realhoz kerültem. Mourinho még mindig olyan nekem mint egy második apa. Beszéltem vele és elmondtam neki,hogy én a Chelseanal szeretném majd folytatni. Szeretek itt játszani,de én még mindig a Chelsea játékos vagyok. Szeretek Di Matteoval dolgozni.
/Essien/
Respect, na o CHELSEA jatekos. Kulon orom, hogy a madridi wellness varosbol vagyodik vissza hozzank.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3190
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Kölcsönjátékosok

#4283 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

DomiTheNoob írta:
Örülök,hogy a Realhoz kerültem. Mourinho még mindig olyan nekem mint egy második apa. Beszéltem vele és elmondtam neki,hogy én a Chelseanal szeretném majd folytatni. Szeretek itt játszani,de én még mindig a Chelsea játékos vagyok. Szeretek Di Matteoval dolgozni.
/Essien/
Remélem tényleg visszajön, nem érdemli meg, hogy úgy maradjon meg a szurkolók emlékezetében, hogy már viszonylag korán nem voot képes bejátszani magát a csapatba. A Realos kitérő után tárt karokkal várjuk! :)
211! NEW RECORD!

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#4284 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Örülök,hogy a Realhoz kerültem. Mourinho még mindig olyan nekem mint egy második apa. Beszéltem vele és elmondtam neki,hogy én a Chelseanal szeretném majd folytatni. Szeretek itt játszani,de én még mindig a Chelsea játékosa vagyok. Szeretek Di Matteoval dolgozni.
/Essien/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DomiTheNoob 2012. október 31., szerda 17:43-kor.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4285 Hozzászólás Szerző: Mister »

ToreAndre írta:Guddy hamardik meccsén 3. gólját lőtte a Cercle Brugges-ban, megint kikaptak.:-)
Talán ha majd nem szerez gólt nyernek is... :)
One Life,One Love,One Club

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4286 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Guddy hamardik meccsén 3. gólját lőtte a Cercle Brugges-ban, megint kikaptak.:-)
Only one Di Matteo!

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#4287 Hozzászólás Szerző: kiki »

http://www1.skysports.com/football/news ... elu-Lukaku" onclick="window.open(this.href);return false;

RDM emlékeztet rá,hogy januárban van lehetőségünk visszahívni Lukakut. Szerintem ha Sturridge kb. ennyit játszik addig,akkor tuti lelép,és akkor vissza kell hívni Lukakut
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4288 Hozzászólás Szerző: Николаевич »


Bocsi, én még az egy fordulóval ezelőtti tabellát néztem. Elég szoros az állás, az első és a hetedik között három pont van. :)

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4289 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... em-2186441" onclick="window.open(this.href);return false;
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4290 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

chaoskid18 írta:A belga bajnokságot vezető waregemben játszik Thorgan?

Igen, a Waregemben játszik, de nem elsők, hanem hatodikak.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4291 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

A belga bajnokságot vezető waregemben játszik Thorgan?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4292 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:
edeskeves írta: De tényleg ne menjünk bele, ma is volt egy észrevételem vele kapcsolatban, de nem akarok lavinát elindítani megint,


Nagyon hálás lennék érte.
De csakis kizárólag miattad, tekintettel vagyok rád, meg amúgyis csak neked írnám. :(

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6267
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#4293 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Így van, ezek a ziccerek pár 90 perccel a lábában biztos, hogy be fognak menni. Na meg Krul sem egy tehetségtelen kezdő.

Nekem a legjobban a kreatívitása tetszik, bámulatos, ahogyan a kapu előtt feltalálja magát. A múlt heti ollózása a City ellen szenzációs volt.
Most ugyan kezdő volt, de eddig csereként mindig felpörgette a WBA játékát.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4294 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

edeskeves írta: De tényleg ne menjünk bele, ma is volt egy észrevételem vele kapcsolatban, de nem akarok lavinát elindítani megint,


Nagyon hálás lennék érte.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4295 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:
rafanadal írta:
Talmaszabi írta:Lukaku gólja: http://www.eredmenyek.com/merkozes/IsWMZ1a2/#video" onclick="window.open(this.href);return false; - 2:33-tól (előtte pedig a két nagy ziccere)

Szép kis összjáték volt Gerával, Lukaku lefejelte Zolinak, ő pedig odahelyezte a fejére. :)
Az első kihagyott ziccernél azért nem gyenge az a sebesség amivel végigrohan a pályán.

Ez tetszik igazán benne. Nem akarok megint a Torres témába belemenni, de utálom amikor ziccerben elkezd kocogni, gondolkozik hogy mit csináljon vagy mittudomén. Lukaku ezerrel rohant a kapu felé és ráküldte. Most kimaradtak, de ha jobban játékban lesz be fognak menni.
Na, mert Lukaku nem lassult be mire odaért a kapuhoz és gondolkozott mit kéne hova kéne? Egy kevésen múlt, hogy blokkolja a becsúszó láb és mivel lelassult nem is volt már sok helye hova lőni, maradt Krul...a fától nem árt látni az erdőt.
Kifogások azok megvannak, eredmény meg hasonló, ami Torresnél is előjön.
De tényleg ne menjünk bele, ma is volt egy észrevételem vele kapcsolatban, de nem akarok lavinát elindítani megint, már egész jól haladunk afelé, hogy egyre kevesebb szó esik csak róla.(bár a rampantos csalós bejegyzésnél megint oda lett szúrva, értelmét nem látom, hogy itt is miért kellett, na de ez van.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára edeskeves 2012. október 28., vasárnap 23:22-kor.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4296 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:
Talmaszabi írta:Lukaku gólja: http://www.eredmenyek.com/merkozes/IsWMZ1a2/#video" onclick="window.open(this.href);return false; - 2:33-tól (előtte pedig a két nagy ziccere)

Szép kis összjáték volt Gerával, Lukaku lefejelte Zolinak, ő pedig odahelyezte a fejére. :)
Az első kihagyott ziccernél azért nem gyenge az a sebesség amivel végigrohan a pályán.

Ez tetszik igazán benne. Nem akarok megint a Torres témába belemenni, de utálom amikor ziccerben elkezd kocogni, gondolkozik hogy mit csináljon vagy mittudomén. Lukaku ezerrel rohant a kapu felé és ráküldte. Most kimaradtak, de ha jobban játékban lesz be fognak menni.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kölcsönjátékosok

#4297 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Talmaszabi írta:Lukaku gólja: http://www.eredmenyek.com/merkozes/IsWMZ1a2/#video" onclick="window.open(this.href);return false; - 2:33-tól (előtte pedig a két nagy ziccere)

Szép kis összjáték volt Gerával, Lukaku lefejelte Zolinak, ő pedig odahelyezte a fejére. :)
Az első kihagyott ziccernél azért nem gyenge az a sebesség amivel végigrohan a pályán.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6267
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#4298 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Lukaku gólja: http://www.eredmenyek.com/merkozes/IsWMZ1a2/#video" onclick="window.open(this.href);return false; - 2:33-tól (előtte pedig a két nagy ziccere)

Szép kis összjáték volt Gerával, Lukaku lefejelte Zolinak, ő pedig odahelyezte a fejére. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4299 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hogy legyen minek örülni ma:

Sky: Lukaku - Excellent performance, dominated play

8 bajnokin 3 gólos úgy, hogy hatszor csereként lépett pályára, kétszer lecserélték. Gólokat és játszott meccseket tekintve is kiemelkedik a PL-ben a 20 év alattiak között.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#4300 Hozzászólás Szerző: béla »

Közben Kakuta is adott egy gólpasszt, Kalas és PvA végig játszottak,ahogy Omeruo is tegnap.

Válasz küldése