Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Kölcsönjátékosok

#5141 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

kdako írta:Ezek szerint Carlo bízik abban, hogy erre az 1 hónapra (remélhetőleg 6 meccs) elég lesz Anelka, Sturridge és Borini...vagy őt nem győzte meg Di Santo eddigi játéka.
Anelka amúgy most nem sérült?
2012. 05. 19.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#5142 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ezek szerint Carlo bízik abban, hogy erre az 1 hónapra (remélhetőleg 6 meccs) elég lesz Anelka, Sturridge és Borini...vagy őt nem győzte meg Di Santo eddigi játéka.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kölcsönjátékosok

#5143 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Di Santo kölcsönszerződését meghosszabbítottuk, a szezon végéig a Blackburn tagja marad.

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 64,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3606
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#5144 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

gergő17 írta:
BlueBlood1993 írta:http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=18&
Van Anholt jön vissza? Pl csapatnak kölcsönadjuk? Nem lenne rossz. Mindenesetre érdekes, én Corkot tartom jobbnak (bár kétségtelen, hogy Van Anholtot eddig mindössze egy reserve meccsen láttam, Corkot pl a Watfordban tavaly azért többször) meg ugye 1 évvel idősebb és mégis ő marad?
Én pedig Cork-ban nem látok vmi sokat :o Énis láttam játszani régebben is,most is,de szerintem sem fog nálunk helyet kapni a kezdőben :? P.v.Aanholt pedig azért érdekes,mert valószínűleg kölcsönadjuk vmilyen jobb angol csapatnak,és ha ott jobban teljesítene akkor simán lehetne A.Cole mellett másodhegedűs.Mert valljuk be Ferreira nem 1 életbiztosítás,és akkor már Zhirkov-al is lehetne számolni 1el fentebb :wink:
Úgy legyen, bár pont most az ANK alatti 1 hónapra Mikel helyére vissza lehetett volna hozni Corkot, mert Ballack tényleg nulla.

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Kölcsönjátékosok

#5145 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

BlueBlood1993 írta:http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=18&
Van Anholt jön vissza? Pl csapatnak kölcsönadjuk? Nem lenne rossz. Mindenesetre érdekes, én Corkot tartom jobbnak (bár kétségtelen, hogy Van Anholtot eddig mindössze egy reserve meccsen láttam, Corkot pl a Watfordban tavaly azért többször) meg ugye 1 évvel idősebb és mégis ő marad?
Én pedig Cork-ban nem látok vmi sokat :o Énis láttam játszani régebben is,most is,de szerintem sem fog nálunk helyet kapni a kezdőben :? P.v.Aanholt pedig azért érdekes,mert valószínűleg kölcsönadjuk vmilyen jobb angol csapatnak,és ha ott jobban teljesítene akkor simán lehetne A.Cole mellett másodhegedűs.Mert valljuk be Ferreira nem 1 életbiztosítás,és akkor már Zhirkov-al is lehetne számolni 1el fentebb :wink:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3606
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#5146 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=18&" onclick="window.open(this.href);return false;
Van Anholt jön vissza? Pl csapatnak kölcsönadjuk? Nem lenne rossz. Mindenesetre érdekes, én Corkot tartom jobbnak (bár kétségtelen, hogy Van Anholtot eddig mindössze egy reserve meccsen láttam, Corkot pl a Watfordban tavaly azért többször) meg ugye 1 évvel idősebb és mégis ő marad?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#5147 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Hát igen. Sajnos osztanom kell... Bár szerintem Guinness rekordot döntöttünk vele. 2 és fél év alatt 6 helyen volt kölcsön. (Plymouth, QPR, Charlton, Palace, Birmingham, Wigan)
Sehol nem tudott beilleszkedni rendesen, sehol nem maradhatott állandóan. Pedig marasztalták ám.
Akire én igazán kíváncsi vagyok, az Cork.:-( Miatta aggódom a legjobban. Chris Coleman mindenképp akarja, hogy Ő és PvA is a Coventry-ben maradjon az év végéig.
Biztos vagyok benne, hogy nem Championship szint. (Az összes eddigi edzője ezt mondta)
Ha nem is a Chelsea-ben, de jó lenne Őt látni.
Félek tőle, hogy nem nálunk fut be nagy karriert Cork. Akin még csodálkozom: Michael Woods, sajna nagyon eltűnt. még 19 éves, de Mourinho óta nincs esélye odaférni a nagycsapat keretébe.
GO BLUES!

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Kölcsönjátékosok

#5148 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

BlueBlood1993 írta:http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=16&
Viszont ezt jó olvasni! Csak aztán lehetőséget is kapjon!
Az a "baj",hogy Ancelotti nem a szélsők híve,és ugye Stoch az...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3606
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#5149 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=16&" onclick="window.open(this.href);return false;
Viszont ezt jó olvasni! Csak aztán lehetőséget is kapjon!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#5150 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát igen. Sajnos osztanom kell... Bár szerintem Guinness rekordot döntöttünk vele. 2 és fél év alatt 6 helyen volt kölcsön. (Plymouth, QPR, Charlton, Palace, Birmingham, Wigan)
Sehol nem tudott beilleszkedni rendesen, sehol nem maradhatott állandóan. Pedig marasztalták ám.
Akire én igazán kíváncsi vagyok, az Cork.:-( Miatta aggódom a legjobban. Chris Coleman mindenképp akarja, hogy Ő és PvA is a Coventry-ben maradjon az év végéig.
Biztos vagyok benne, hogy nem Championship szint. (Az összes eddigi edzője ezt mondta)
Ha nem is a Chelsea-ben, de jó lenne Őt látni.
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kölcsönjátékosok

#5151 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát, egy tény, hogy Sinclair talán a legrosszabban járt kölcsönjátékosunk. A Wigan most sem fut nagy szezont (más kérdés, hogy legalább érdekeset), de az idény eleji trénerváltás nem igazán Sinclair mellett szól/szólt. Spanyol edző, inkább tolja az afrikai játékosokat, mint a fiatal angolt. Ehhez nyilván köze van Sinclair formájának is, de Martinez elsősorban Rodallega-ra és Jason Scotlandre számít első sorban, Sinclair a harmadik, még így is megelőzve egy holland 25 éves (tehát tapasztaltabb) csatárt, Bouaouzant, aki még pályára sem lépett, s Marlon Kinget, akire mondjuk korábban sem számítottak a Wigannél, meg asszem szerződést is bontottak vele pár hete. Mind1, én teljességgel még nem írnám le, de a kölcsönben lévők közül jelenleg talán neki van a legkisebb esélye a Chelsea nagy csapatára.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Kölcsönjátékosok

#5152 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

BlueBlood1993 írta:Sinclairrel mi a helyzet? Néztem egy statot és 10-szer jött be eddig csereként a Wiganbe, 1-szer kezdő volt, 1 gólja van, de maga a játék hogy megy neki?
szerintem fekejtős a kisrác ! 1osztállyal lentebb villogott,nagyon úgynéz ki nem chelsea szint :( itt lenne az alkalom hogy mutasson valamit a PL-be de puhapöcs :roll: ha a wigant nem tudja meghóditani akkor csak néző lehet a stamford bridge-en

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#5153 Hozzászólás Szerző: Spring »

BlueBlood1993 írta:Sinclairrel mi a helyzet? Néztem egy statot és 10-szer jött be eddig csereként a Wiganbe, 1-szer kezdő volt, 1 gólja van, de maga a játék hogy megy neki?
Szerintem őt már nem fogjuk nagyon látni itt, ha egy Wigan-be nem tudta beküzdeni magát, akkor ide se fogja. A formájáról nem tudok semmit mondani, bár az 1 gólját azt láttam, nem volt csúnya :wink:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3606
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#5154 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Berzéki Gábor21 írta:
BlueBlood1993 írta:Sinclairrel mi a helyzet? Néztem egy statot és 10-szer jött be eddig csereként a Wiganbe, 1-szer kezdő volt, 1 gólja van, de maga a játék hogy megy neki?
nézz meg egy meccset és megtudod! :D a hétvégén nem közvetítenek wigan meccset,tehát ha kíváncsi vagy rá,marad a stream!jó szórakozást! :wink:
Erre még nem is gondoltam...elsősorban olyanoknak szólt a kérdés, akik látták játszani idén, ilyen tanácsokkal meg nem vagyok előbbre -.-

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kölcsönjátékosok

#5155 Hozzászólás Szerző: Gábor »

BlueBlood1993 írta:Sinclairrel mi a helyzet? Néztem egy statot és 10-szer jött be eddig csereként a Wiganbe, 1-szer kezdő volt, 1 gólja van, de maga a játék hogy megy neki?
nézz meg egy meccset és megtudod! :D a hétvégén nem közvetítenek wigan meccset,tehát ha kíváncsi vagy rá,marad a stream!jó szórakozást! :wink:
Farewell Didier!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3606
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#5156 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sinclairrel mi a helyzet? Néztem egy statot és 10-szer jött be eddig csereként a Wiganbe, 1-szer kezdő volt, 1 gólja van, de maga a játék hogy megy neki?

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kölcsönjátékosok

#5157 Hozzászólás Szerző: misakd »

http://www.youtube.com/watch?v=eIye2zkukP0" onclick="window.open(this.href);return false;

Van önbizalma Stochnak így rugni egy 11-est,fantasztikus
Utana pedig az akció gólja szintén hatalmas volt. jövöre mindenkép a Chelseaben kell kezdenie a szezont.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#5158 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Plussz ez a kettő, ugye... és kábé ugyanennyi gólpassz.
Only one Di Matteo!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Kölcsönjátékosok

#5159 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Dani1905 írta:Hány gólt szerzett eddig?
összesen 6-ot
4-et az Eredevise-ben, 2-t az Európa ligában
(forrás: http://www.miroslavstoch.com" onclick="window.open(this.href);return false;)

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#5160 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Hány gólt szerzett eddig?
*knock, and it shall be opened unto you*

Válasz küldése