Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Tibi0707
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2009. január 9., péntek 17:20
Tartózkodási hely: Sárbogárd

Re: Kölcsönjátékosok

#4481 Hozzászólás Szerző: Tibi0707 »

ChesterB írta:Josh elvileg kezdő a Boroban. :)
Ja :)

Middlesbrough FC ‏@BoroFCOfficial
Boro: Steele, Main, Hoyte, McEachran, Woodgate, Leadbitter, Williams R (c), Reach, Ledesma, Friend, Bailey.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4482 Hozzászólás Szerző: Chester »

Josh elvileg kezdő a Boroban. :)

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#4483 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Á de örülök h erre hírre jöttem fel. Championshipnél nem kell jobb Joshnak.
Nyugodj bekeben Mister !

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Kölcsönjátékosok

#4484 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:
Hawaii írta: Akkor elnéztem, de amúgy azt még mindig tartom, hogy senki se számított rá, hogy ennyire fasza player lesz.
ogy ENNYIRE jó lesz arra nem,de egy egész nagy Bundesliga tapasztalattal rendelkező kp volt már akkor is...
Persze, azt tudom/tudtam, de szerintem a vezetőségnél is úgy gondolhatták, hogy ennek ellenére is be kell férnie Joshnak.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#4485 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta: Akkor elnéztem, de amúgy azt még mindig tartom, hogy senki se számított rá, hogy ennyire fasza player lesz.
ogy ENNYIRE jó lesz arra nem,de egy egész nagy Bundesliga tapasztalattal rendelkező kp volt már akkor is...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Kölcsönjátékosok

#4486 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:
Hawaii írta:
Bubi írta:Nagyon idegesito, hogy amikor tenyleg ment neki a jatek, profi szinten hozta amit elvartunk tole, akkor a padot koptatta es tok egyertelmu volt, hogy ha a fejere all se fog bekerulni a kezdobe. Most 2 ev padozas, elvesztegetett idoszak utan ujra kolcsonadjuk. Nem ertem, hogy hogy lehetett a Swansea a legjobb valasztas a szamara amikor tudnia kellett a klubnak, hogy elhozzak sirgudssont... Szep lassan elkurjuk a karrierjet. Ha akkoriban rendszeresen jatszik akkor most talan szuksegszerutlen lett volna elhozni Oscart.. Nagyon remelem, hogy a masodik ligaban kibontakozhat.
Egyetértek, tényleg nagyon bosszantó dolog. 17-18 évesen mehetett volna vmi angol másodosztályos csapatba (bár én kicsit féltettem volna ott a 40 kilójával) vagy akár holland, francia ligákba. Többet ért volna, mint hogy a padon üldögéljen évi 5-10 meccsel csereként... Aztán mostanra meg kölcsönbe mehetett volna a premier league-be vhova. Egyébként Bubi nincs teljesen igazad, mert amikor kölcsön adtuk a Swansea-nak, akkor még csak nem is nagyon pletykáltak Sigurdsson-ról. Arra meg pláne nem számított senki se sztem, hogy ennyire be fog válni (mármint Sigurdsson). Nyáron el is vitték onnan, nem véletlenül...
Sigurdsson már hivatalos volt amikor Josh odament.
Akkor elnéztem, de amúgy azt még mindig tartom, hogy senki se számított rá, hogy ennyire fasza player lesz.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#4487 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta:
Bubi írta:Nagyon idegesito, hogy amikor tenyleg ment neki a jatek, profi szinten hozta amit elvartunk tole, akkor a padot koptatta es tok egyertelmu volt, hogy ha a fejere all se fog bekerulni a kezdobe. Most 2 ev padozas, elvesztegetett idoszak utan ujra kolcsonadjuk. Nem ertem, hogy hogy lehetett a Swansea a legjobb valasztas a szamara amikor tudnia kellett a klubnak, hogy elhozzak sirgudssont... Szep lassan elkurjuk a karrierjet. Ha akkoriban rendszeresen jatszik akkor most talan szuksegszerutlen lett volna elhozni Oscart.. Nagyon remelem, hogy a masodik ligaban kibontakozhat.
Egyetértek, tényleg nagyon bosszantó dolog. 17-18 évesen mehetett volna vmi angol másodosztályos csapatba (bár én kicsit féltettem volna ott a 40 kilójával) vagy akár holland, francia ligákba. Többet ért volna, mint hogy a padon üldögéljen évi 5-10 meccsel csereként... Aztán mostanra meg kölcsönbe mehetett volna a premier league-be vhova. Egyébként Bubi nincs teljesen igazad, mert amikor kölcsön adtuk a Swansea-nak, akkor még csak nem is nagyon pletykáltak Sigurdsson-ról. Arra meg pláne nem számított senki se sztem, hogy ennyire be fog válni (mármint Sigurdsson). Nyáron el is vitték onnan, nem véletlenül...
Sigurdsson már hivatalos volt amikor Josh odament.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4488 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Nagyon idegesito, hogy amikor tenyleg ment neki a jatek, profi szinten hozta amit elvartunk tole, akkor a padot koptatta es tok egyertelmu volt, hogy ha a fejere all se fog bekerulni a kezdobe. Most 2 ev padozas, elvesztegetett idoszak utan ujra kolcsonadjuk. Nem ertem, hogy hogy lehetett a Swansea a legjobb valasztas a szamara amikor tudnia kellett a klubnak, hogy elhozzak sirgudssont... Szep lassan elkurjuk a karrierjet. Ha akkoriban rendszeresen jatszik akkor most talan szuksegszerutlen lett volna elhozni Oscart.. Nagyon remelem, hogy a masodik ligaban kibontakozhat.

Szerintem simán el fog férni Oscar és Josh a keretben ha elég jók lesznek. Lampardnak, Essiennek és Raulnak azért már nincsenek hosszú éveik hátra ezen a szinten.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Kölcsönjátékosok

#4489 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bubi írta:Nagyon idegesito, hogy amikor tenyleg ment neki a jatek, profi szinten hozta amit elvartunk tole, akkor a padot koptatta es tok egyertelmu volt, hogy ha a fejere all se fog bekerulni a kezdobe. Most 2 ev padozas, elvesztegetett idoszak utan ujra kolcsonadjuk. Nem ertem, hogy hogy lehetett a Swansea a legjobb valasztas a szamara amikor tudnia kellett a klubnak, hogy elhozzak sirgudssont... Szep lassan elkurjuk a karrierjet. Ha akkoriban rendszeresen jatszik akkor most talan szuksegszerutlen lett volna elhozni Oscart.. Nagyon remelem, hogy a masodik ligaban kibontakozhat.
Egyetértek, tényleg nagyon bosszantó dolog. 17-18 évesen mehetett volna vmi angol másodosztályos csapatba (bár én kicsit féltettem volna ott a 40 kilójával) vagy akár holland, francia ligákba. Többet ért volna, mint hogy a padon üldögéljen évi 5-10 meccsel csereként... Aztán mostanra meg kölcsönbe mehetett volna a premier league-be vhova. Egyébként Bubi nincs teljesen igazad, mert amikor kölcsön adtuk a Swansea-nak, akkor még csak nem is nagyon pletykáltak Sigurdsson-ról. Arra meg pláne nem számított senki se sztem, hogy ennyire be fog válni (mármint Sigurdsson). Nyáron el is vitték onnan, nem véletlenül...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#4490 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon idegesito, hogy amikor tenyleg ment neki a jatek, profi szinten hozta amit elvartunk tole, akkor a padot koptatta es tok egyertelmu volt, hogy ha a fejere all se fog bekerulni a kezdobe. Most 2 ev padozas, elvesztegetett idoszak utan ujra kolcsonadjuk. Nem ertem, hogy hogy lehetett a Swansea a legjobb valasztas a szamara amikor tudnia kellett a klubnak, hogy elhozzak sirgudssont... Szep lassan elkurjuk a karrierjet. Ha akkoriban rendszeresen jatszik akkor most talan szuksegszerutlen lett volna elhozni Oscart.. Nagyon remelem, hogy a masodik ligaban kibontakozhat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Kölcsönjátékosok

#4491 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Blueflag írta:
blackjack04 írta:
White írta:Josh kolcsonben a middlesbrough-ban
Azt nem értem, hogy most miért a Championshipbe adták kölcsön, ha tavaly már PL csapathoz ment?
És befért? Neki most játékpercek kellenek, szinte mindegy hogy hol. A Championshipben sokat tanulhat.
Ráadásul úgy lehet, hogy pár kiló izmot is kénytelen lesz majd felszedni, ha fel akarja venni az ottani favágó csapatokkal/játékosokkal a harcot. :) Hozzáteszem, hogy nagyon ráférne...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4492 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

blackjack04 írta:
White írta:Josh kolcsonben a middlesbrough-ban
Azt nem értem, hogy most miért a Championshipbe adták kölcsön, ha tavaly már PL csapathoz ment?

Kemény bajnokság a Championship, és 45 forduló hátravan még. + játszhat az FA- és a Ligakupában, szóval remélhetőleg sok meccsel a lábában tér vissza.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4493 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

blackjack04 írta:
White írta:Josh kolcsonben a middlesbrough-ban
Azt nem értem, hogy most miért a Championshipbe adták kölcsön, ha tavaly már PL csapathoz ment?
És befért? Neki most játékpercek kellenek, szinte mindegy hogy hol. A Championshipben sokat tanulhat.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4494 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

White írta:Josh kolcsonben a middlesbrough-ban
Azt nem értem, hogy most miért a Championshipbe adták kölcsön, ha tavaly már PL csapathoz ment?
One ball to rule them all!

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Kölcsönjátékosok

#4495 Hozzászólás Szerző: White »

Josh kolcsonben a middlesbrough-ban
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#4496 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

edeskeves írta:Nyilvan mar a vezetosegben elterveztek,hogy mikor es hogyan epitik be Cech helyere a belgst, nemcsak igy leigazoljuk es majd lesz vele valami alapon vettek meg. Nagyon nagy tehetseg es azert az atletico sem egy kis mezei csapat,ennek ellenere alap kezdo naluk is.
Egy angliai kolcson tuti hatravan meg neki, hogy szokja a beivelgetos stilust, hogy magabiztos legyen majd a kijoveteleknel is, de szerintem nagyon jol jartunk vagy jarunk majd vele, kapus poszton nem lesz gond.
Nem hogy alap kezdő, hanem nagyszerűen véd :)

Egyébként tudom én is, hogy eltervezték, csak érdekelne, hogy szerintetek mi az ideális forgatókönyv.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kölcsönjátékosok

#4497 Hozzászólás Szerző: gerawba »

BlueBlood1993 írta:Ki mit gondol amúgy Kurtoáról? Látjuk, hogy nagyon tehetséges, bízunk benne, hogy Cech méltó utódja lehet, de kérdés, hogy mégis mikor? Péter barátunk még csak 30 éves, kapus szinten, 5-6 jó év kezdőként még simán benne lehet, de a belga meg már 20 éves, 25-26 évesen nyilván nem kölcsönben szeretne már lenni itt-ott

Szerintem az ideális forgatókönyv: ugye most kölcsön Madridban, aztán kölcsönadnám 2 évre PL csapatnak, ekkor lenne ő 23, Cech 33, innentől számítanék rá csereként a kupákban (FA és liga), ezalatt tanulhatna Cechtől, majd következő évben, 24 évesen elfoglalhatná a kezdőkapus posztot és Cech 34 évesen pedig (mint anno Cudicini) egy nagyon jó cserekapus lehetne
Szerintem meg baromság számolgatni az éveket, hogy majd 3x éves koráig legyen ő a no1 kapusunk... Sok helyre kell a matek, ide pont nem. Amíg világklasszis szinten véd, és azt hozza amit elvárunk tőle, addig maradjon ő a kezdő kapusunk, nem kell ezt túlbonyolítani. Ha 45 éves koráig fog így védeni, akkor addig maradjon, ha meg 2 év múlva már rá sem lehet ismerni egykori önmagára, és egy kapus-bosingwává alakul át, akkor csak addig.

Egyébként is kapusról beszélünk, ahol Cech jelenleg majdhogynem kis csecsemőnek számít. Most töltötte be 2 hónapja a 30-at, ne akard már tervezgetni a lecserélését.
HAZARD = Messi+Ronaldo

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4498 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Nyilvan mar a vezetosegben elterveztek,hogy mikor es hogyan epitik be Cech helyere a belgst, nemcsak igy leigazoljuk es majd lesz vele valami alapon vettek meg. Nagyon nagy tehetseg es azert az atletico sem egy kis mezei csapat,ennek ellenere alap kezdo naluk is.
Egy angliai kolcson tuti hatravan meg neki, hogy szokja a beivelgetos stilust, hogy magabiztos legyen majd a kijoveteleknel is, de szerintem nagyon jol jartunk vagy jarunk majd vele, kapus poszton nem lesz gond.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4499 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szerintem nem kell mindenképpen 35-36 éves koráig Cech-t tartani első számú kapusnak. Amikor ő jött, 22 volt, és Cudicini koszoríthatatlannak tűnt, mindenki azt hitte hogy cserekapus lesz. Erre az első szezonjában rekordokat döntött.

Szerintem Kurtit kölcsön kéne adni egy PL csapatnak(Joe Hartnak ez nagyon bejött) ahol játszik is, és ha elég jó, akkor megasni neki a bizalmat első számú kapusként. Cech akkor is 10 évet húzna le nálunk number one-kènt, ami szép idő.

Néha minden poszton kell frissíteni, és 27 éves koráig nem jegelhetjük a belgát. Ha elég tehetséges akkor be kell tenni mert elmegy más csapatba.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Kölcsönjátékosok

#4500 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

BlueBlood1993 írta:Ki mit gondol amúgy Kurtoáról? Látjuk, hogy nagyon tehetséges, bízunk benne, hogy Cech méltó utódja lehet, de kérdés, hogy mégis mikor? Péter barátunk még csak 30 éves, kapus szinten, 5-6 jó év kezdőként még simán benne lehet, de a belga meg már 20 éves, 25-26 évesen nyilván nem kölcsönben szeretne már lenni itt-ott

Szerintem az ideális forgatókönyv: ugye most kölcsön Madridban, aztán kölcsönadnám 2 évre PL csapatnak, ekkor lenne ő 23, Cech 33, innentől számítanék rá csereként a kupákban (FA és liga), ezalatt tanulhatna Cechtől, majd következő évben, 24 évesen elfoglalhatná a kezdőkapus posztot és Cech 34 évesen pedig (mint anno Cudicini) egy nagyon jó cserekapus lehetne
Ez szerintem is tökéletes, és nagyon logikus. Sajnos(vagy nem), ezt nem mi döntjük el de hátha egyre gondolunk a vezetőséggel :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti_6 2012. augusztus 19., vasárnap 13:30-kor.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Válasz küldése