Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Volt amúgy Fofanának egy 100%os kihagyott ziccere is, nagyon gáz volt, de a helyzetfelismerése és a helyezkedése ott is szép volt. Szerintem nem lógna ki a csapatunkból.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#2 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crap írta: 2024. március 16., szombat 19:36 Újabb forduló újabb Fofana gól. 6x volt kezdő mióta kölcsön adtuk ez alatt 4 gól, 1 gólpassz. Ha már nyáron megy akár bent is tudta volna tartani ezt a Burnleyt ilyen teljesítménnyel.

+ man of the match díj természetesen.

Jövőre jó lesz itt nálunk ő. Jackson mellé pont egy ilyen csatár kell
Meg Hutchinson gól meg gólpassz. Jó lenne jövőre jobb csapatot találni neki, bár az tény hogy gyengén kezdett és lehet most van egy erősebb periódusa csak.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Kölcsönjátékosok

#3 Hozzászólás Szerző: broduer »

Crap írta: 2024. március 16., szombat 19:36 Újabb forduló újabb Fofana gól. 6x volt kezdő mióta kölcsön adtuk ez alatt 4 gól, 1 gólpassz. Ha már nyáron megy akár bent is tudta volna tartani ezt a Burnleyt ilyen teljesítménnyel.

+ man of the match díj természetesen.

Jövőre jó lesz itt nálunk ő. Jackson mellé pont egy ilyen csatár kell
Eközben Broja 47 percet játszott összesen a Fulhamben. Ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám, hogy ők legalább tudják milyen szintű csatár. El kell adni egy zacskó ropiért nyáron.

Crap
Hozzászólások: 979
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#4 Hozzászólás Szerző: Crap »

Újabb forduló újabb Fofana gól. 6x volt kezdő mióta kölcsön adtuk ez alatt 4 gól, 1 gólpassz. Ha már nyáron megy akár bent is tudta volna tartani ezt a Burnleyt ilyen teljesítménnyel.

+ man of the match díj természetesen.

Jövőre jó lesz itt nálunk ő. Jackson mellé pont egy ilyen csatár kell

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#5 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crap írta: 2024. március 10., vasárnap 17:58 Fofana atya ég mekkora gólt vágott :D + előtte a csel is fiú...
nagyon jó eddig ez a Burnley kölcsön neki.
Jelenleg egy Abraham, Toney szinten tuti hogy van de sokkal több van még benne. Cselezni és labdát vezetni sokkal jobban tud.

Aki még nézne.

https://www.reddit.com/r/chelseafc/s/IddLtIB3dv
Cserének mindenképp visszahoznám jövőre :D Brojatól sokkal jobb

Crap
Hozzászólások: 979
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#6 Hozzászólás Szerző: Crap »

Fofana atya ég mekkora gólt vágott :D + előtte a csel is fiú...
nagyon jó eddig ez a Burnley kölcsön neki.
Jelenleg egy Abraham, Toney szinten tuti hogy van de sokkal több van még benne. Cselezni és labdát vezetni sokkal jobban tud.

Aki még nézne.

https://www.reddit.com/r/chelseafc/s/IddLtIB3dv

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#7 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2024. március 8., péntek 10:16
kecske01 írta: 2024. március 8., péntek 8:32 EXCL: Lewis Hall has NOT yet made enough appearances to trigger a permanent move to #NUFC. The #CFC defender is likely to return to Stamford Bridge in the summer if he does not play any more minutes for #NUFC this season. Hall is believed to be a Dan Ashworth lead acquisition.

Hall lehet jön majd vissza
Kérdés egy kastèly fan, aki megbukott ott mennyire lesz motivált itt. Én tárt karokkal várom, nálunk jó volt, és nagyon kéne balhátvèd.
Eddie Howe says Lewis Hall will be at Newcastle for “many years” to come.

(@lee_ryder)

Egyelőre itt is megy mindgaming. De meglepődnék, ha megvennék 28m Fontért vagy mennyiért.

Más: Omar Hutchinson lett a hónap játékosa a champoban.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3463
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#8 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2024. március 8., péntek 8:32 EXCL: Lewis Hall has NOT yet made enough appearances to trigger a permanent move to #NUFC. The #CFC defender is likely to return to Stamford Bridge in the summer if he does not play any more minutes for #NUFC this season. Hall is believed to be a Dan Ashworth lead acquisition.

Hall lehet jön majd vissza
Kérdés egy kastèly fan, aki megbukott ott mennyire lesz motivált itt. Én tárt karokkal várom, nálunk jó volt, és nagyon kéne balhátvèd.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#9 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

EXCL: Lewis Hall has NOT yet made enough appearances to trigger a permanent move to #NUFC. The #CFC defender is likely to return to Stamford Bridge in the summer if he does not play any more minutes for #NUFC this season. Hall is believed to be a Dan Ashworth lead acquisition.

Hall lehet jön majd vissza

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#10 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dante írta: 2024. február 12., hétfő 13:54 Nem kívánok többet hozzászólni, mert már mindenki leírta a véleményét, de azt még hozzátenném, hogy a preseason alatt is támadó kp-t játszott és - sok másik játékossal egyetemben - nagyon jó formában volt. A szezont viszont tök más taktikával kezdtük meg, megtörve az addigi lendületet, bár ehhez a változtatáshoz Nkunku sérülése is kellett.

Az utolsó mondatokban pedig leírod amit itt mindenki próbál megértetni Veled Flatley. Nem kezdőként akarnánk látni, hanem az egészséges Chilwell cseréjeként, Cucutella helyett, hogy Colwill közepén játszhasson.
Az a baj Dante, hogy Te azt hiszed velem bármit meg kell értetni. Ahogy látod, tisztában vagyok vele és én is hasonló véleményen vagyok a holland tehetségét illetően, a mondandóm lényege nem ez volt.
Nekem a problémám az, hogy itt sokan már ezen igazolás miatt is pálcát törtek a klubb felett, meg bűnösöket kerestek mert a srác az első pár meccsén jól szerepelt a BvB-ben. KB, mintha messi-t adtuk volna el.
Az én véleményem annyi, hogy az alapján amit láttam Maetsen-től, ha ő lett volna a csere balbekk sem lettünk volna előlrébb, mint mondjuk ha CuCu játszik. Egyrészt, nem tartom jobbnak. Cucu is volt PL év csapatában aztán látjuk mit művel...a hollandnak meg első ligás meccse kb nincs is. Mindkettő vakon volt ha szerepelt, legyen az LB, RB, LM, RW, vagy bármi.
Illetve, akkor sem játszott volna többet, ha Cucu-t takarítják el, mivel - mint ahogy mondtátok - Poch majmolja Pep-et, ezért játszott chillwell is előlrébb.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#11 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem kívánok többet hozzászólni, mert már mindenki leírta a véleményét, de azt még hozzátenném, hogy a preseason alatt is támadó kp-t játszott és - sok másik játékossal egyetemben - nagyon jó formában volt. A szezont viszont tök más taktikával kezdtük meg, megtörve az addigi lendületet, bár ehhez a változtatáshoz Nkunku sérülése is kellett.

Az utolsó mondatokban pedig leírod amit itt mindenki próbál megértetni Veled Flatley. Nem kezdőként akarnánk látni, hanem az egészséges Chilwell cseréjeként, Cucutella helyett, hogy Colwill közepén játszhasson.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#12 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Bubi írta: 2024. február 11., vasárnap 21:18 Flatley: nem idézlek mert csak egy dologra kérdeznék vissza: ha olyan szar volt edzéseken akkor mi a bűbánatos lófaszért rakta be CAMba?

Maatsen hasznosabb támadásban ha LWBt játszik mint védekezésben, hasonlóan mint James eleinte. Védő létére jó befejező, jók a passzai és a beadásai. Poch elkezdte utánozni Pepet és nem passzolt az elképzeléseihez egy ilyen offenzív LB.

Ragaszkodik és nem veszi észre, hogy ez itt nem működik.
Ezt a CAM-ot nem tudom feldolgozni. Az egy dolog, ha meccs közben kötetlenül arra kolbászol de nem hiszem, hogy bárki azt az utasítást adná, adta neki, hogy "fiam, ma középen játszol".

https://www.transfermarkt.com/ian-maats ... ler/485585

A transfermarkt szerint is LW, LB, LM vagy RW volt ha beállt csereként.
Amúgy meg úgy írod, ezt a CAM-ot megint, mintha ott erőltette volna és meccseket húzott volna ott le...közben meg legtöbbször időhúzó csere volt. Ha mégis oda küldte volna be akkir is kb. tök mindegy arra a pár percre.
Lehet nem illik az elképzeléseibe, nem tudom. Nem látok a fejébe:) Világos, hogy defenzívebb bal védőt akar, ezért játszik ott Colwill és nem Chilly.
Ettől, még mindig tartom amit ezelőtt...eddig amit mutatott nem indokolta, hogy több lehetőséget kapjon. Bal védőként, Szélsőként, CAM-ként vagy kapusként...
Nekem a korábbi Champo-s teljesítménye pont annyir ad bizakodásra okot, mint ammennyire inkább kiábrándít mennyire remegett a lába amikor a nagy színpadon lehetőséget kapott.

Tehetsége alapján megérdemelte volna, hogy kapjon pár liga kupa meccset a posztján? Igen.
A jelenlegi csapat elbírta volna ha kezdőként játszik a posztján pár PL-meccsen? Visszanézve a többiek teljesítményét egészen biztosan. Nem lett volna rosszabb, mint amit Cucu párszor leművel, vagy bárki játszott ott.
Viszont nem hiszem, hogy a szezon elején - vagy akár most is - bármelyik meccs előtt azt mondanánk, hogy neki kell kezdenie...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#13 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Flatley: nem idézlek mert csak egy dologra kérdeznék vissza: ha olyan szar volt edzéseken akkor mi a bűbánatos lófaszért rakta be CAMba?

Maatsen hasznosabb támadásban ha LWBt játszik mint védekezésben, hasonlóan mint James eleinte. Védő létére jó befejező, jók a passzai és a beadásai. Poch elkezdte utánozni Pepet és nem passzolt az elképzeléseihez egy ilyen offenzív LB.

Ragaszkodik és nem veszi észre, hogy ez itt nem működik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#14 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta: 2024. február 11., vasárnap 16:44
Már nem fog kiderülni, én lezárt átigazolásnak tekintem ezt, hülye lenne a Dortmund nem leigazolni, és Maatsen is teljesen érthető döntést hozna, ha a biztos játékot választaná egy német élmezőnybe tartózó, stabil BL csapatban. Ráadásul felnőtt válogatotthoz képest nem csak olcsó lesz, a klubvezetés örömmel fog rábólintani a kínált összegre, mert nettó haszon.
Közben több helyen is utánanéztem. Egyrészt Maatsen hosszabbított a kölcsön előtt, másrészt elég egybehangzó mindenhol, hogy végül nem került be vásárlási opció a kölcsönbe, így nem zárnám még ezt a sztorit rövidre.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#15 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dante írta: 2024. február 11., vasárnap 16:44 Sok jó játékostól mondta már, hogyha nincs egyértelmű taktikai utasítás, akkor csak a poszthoz köthető tapasztalatára hagyatkozhat. Ha idegen poszton játszik, akkor mindent lassabban csinál, mert folyamatosan duplán kell gondoskodnia a helyezkedés miatt.

Sokan elfelejtik, hogy Maatsen első felnőtt szezonjában a feljutó Burnley legjobbja és a liga év csapata balhátvédje volt. Nálunk olyan emberek játszottak ott rengeteg meccset, mint Emerson es Cucurella. Nem kérdés, hogy megérdemelte volna velük szemben a bizalmat. Biztos, hogy nem játszana hibátlanul, de ha egy 60 milliós embernek el van nézve az összes hiányossága, akkor mit veszíthetünk Maatsen beépítésén..?

Már nem fog kiderülni, én lezárt átigazolásnak tekintem ezt, hülye lenne a Dortmund nem leigazolni, és Maatsen is teljesen érthető döntést hozna, ha a biztos játékot választaná egy német élmezőnybe tartózó, stabil BL csapatban. Ráadásul felnőtt válogatotthoz képest nem csak olcsó lesz, a klubvezetés örömmel fog rábólintani a kínált összegre, mert nettó haszon.

Flatley: senki sem írja, hogy ő a megváltás. Colwill a kezdő balhátvéd, ami hatással van a játékunkra. Pochettino ezt találta ki, csak a Pep-majmolás közben a többi taktikai utasítás elmaradt. Chilwell tudna jól játszani egy másik rendszerben, de se a rendszer, se Chilwell nem áll rendelkezésre. Tehát Cucurella helyett lett volna Maatsen-nek esélye és erről írunk többen, hogy a rendelkezésre álló idő alatt nem játszhatott a posztján. Nem ma kell bebizonyítania, hogy klasszis, hanem látni akartuk volna, hogy alkalmas e arra, hogy az legyen. Ha igen, akkor a jövőben lehetett volna kezdő. Általában hosszú távon történik egy akadémiára be- és felépítése.
Én értem amit mondani akarsz és azt is el tudom fogadni, hogy nem kapott elég lehetőséget de az, hogy alapból úgy fogalmazod meg a dolgot, hogy "Pep-majmolás" sokat elárúl arról mennyire vagy elfogult.
Az nem lehetséges, hogy Maetsen edzésen igy nulla volt.
Többször leírtam...tehetségét nem vitatom, én is kipróbáltam volna többször a helyén főleg könnyebb meccseken.
Igen, Champo-ban jó szezon...év csapata, stb...Bundásban is elindult most ezen a pár meccsen. PL-ben nem játszott.
Igen a játékosok akik a helyén játszottak sem voltak jobbak...de az a Cucurella, aki helyét foglalta is bekerült az év csapatába korábban, a PL-ben. A kezdő balhátvédünk Colwill, nem kisebb tehetség. Szóval valahol logikusabb, hogy ők előtte vannak a sorban.
Persze...Colwill alapból nem kéne, hogy LB legyen, akkor Chilly mehet a helyére, stb...
De nem lehet, hogy esetleg valóban nem működött? Hogy edzésen is annyit mutatott még a saját helyén is, mint a meccseken?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#16 Hozzászólás Szerző: Dante »

Sok jó játékostól mondta már, hogyha nincs egyértelmű taktikai utasítás, akkor csak a poszthoz köthető tapasztalatára hagyatkozhat. Ha idegen poszton játszik, akkor mindent lassabban csinál, mert folyamatosan duplán kell gondoskodnia a helyezkedés miatt.

Sokan elfelejtik, hogy Maatsen első felnőtt szezonjában a feljutó Burnley legjobbja és a liga év csapata balhátvédje volt. Nálunk olyan emberek játszottak ott rengeteg meccset, mint Emerson es Cucurella. Nem kérdés, hogy megérdemelte volna velük szemben a bizalmat. Biztos, hogy nem játszana hibátlanul, de ha egy 60 milliós embernek el van nézve az összes hiányossága, akkor mit veszíthetünk Maatsen beépítésén..?

Már nem fog kiderülni, én lezárt átigazolásnak tekintem ezt, hülye lenne a Dortmund nem leigazolni, és Maatsen is teljesen érthető döntést hozna, ha a biztos játékot választaná egy német élmezőnybe tartózó, stabil BL csapatban. Ráadásul felnőtt válogatotthoz képest nem csak olcsó lesz, a klubvezetés örömmel fog rábólintani a kínált összegre, mert nettó haszon.

Flatley: senki sem írja, hogy ő a megváltás. Colwill a kezdő balhátvéd, ami hatással van a játékunkra. Pochettino ezt találta ki, csak a Pep-majmolás közben a többi taktikai utasítás elmaradt. Chilwell tudna jól játszani egy másik rendszerben, de se a rendszer, se Chilwell nem áll rendelkezésre. Tehát Cucurella helyett lett volna Maatsen-nek esélye és erről írunk többen, hogy a rendelkezésre álló idő alatt nem játszhatott a posztján. Nem ma kell bebizonyítania, hogy klasszis, hanem látni akartuk volna, hogy alkalmas e arra, hogy az legyen. Ha igen, akkor a jövőben lehetett volna kezdő. Általában hosszú távon történik egy akadémiára be- és felépítése.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#17 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Bubi írta: 2024. február 11., vasárnap 13:51 Maatsen egy megosztó figura :)
Persze, hogy megosztó.
Egyrészt saját nevelés, tehetséges játékos.
Szerintem minden szrurkoló a fél karját odaadná, ha az akadémiáról tudnánk beépíteni játékosokat rendszeresen. Ez stabilitést és erős alapokat mutat. Ehelyet mi sorra vesszük a túlárazott játékosokat és sülünk fel velük.
Másrészt, szerintem ebben a foshalmazban már van olyan káosz, alakított ki olyan szintű kétségbeesést és világvége hangulatot a legtöbb szurkolóban, hogy minden egyes dologban megtaláljuk a hibát amit a klubbra húzhatunk...úgy, hogy igazából konkrétumokat nem tudunk.
Lehet Maetsen pont annyira volt ötlettelen és fogalmatlan edzésen LB-ben, mint ahogy meccseken...
De az biztos, hogy nem a jelenlegi teljesítményének a hiányát sajnáljuk, hanem magát a lehetőséget, prospect-et amivel az ő tehetsége kecsegtetett.
Viszont ez mind feltételezés, egyelőre. Lehet ő lesz a következő De Bruyne, vagy Salah...de lehet csak a következő McEchrean.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#18 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szabi írta: 2024. február 11., vasárnap 13:49
flatley09 írta: 2024. február 11., vasárnap 13:32
Szabi írta: 2024. február 11., vasárnap 13:21
Holland válogatott a srác. Valószínűleg nem véletlenül.
Ez most komoly? Ez az érv és a válaszod? Ettől kezdő szint?
Walcott is volt angol válogatott 17 évesen, mielőtt a csapatában játszott volna rendszeresen.
Andrey Santos meg brazil válogatott...valószínűleg nem véletlen...
Amúgy Maetsen még csak U21-ben játszott, ha jól emlékszem. A felnőttbe csak behívót kapott.
Hol írtam olyat, hogy kezdő szint? :D Én csak annyit szerettem volna, hogy kapja meg az esélyt a posztján, mert az alapján van megítélve, hogy más szerepkörben mit alkotott.
Nem te írtad, hanem Bubi. Csak mivel te is inkább mellette, mint ellene érvelsz gondoltam osztod ezt a megállapítást.
Én nem ítélem meg ez alapján. Tehetségesnek tartom. Csak nekem, amit eddig láttam tőle más posztokon nekem nem indokolja semmi, hogy mondjuk 10 PL meccsen LWB-ben kellett volna kezdetni.
Persze, mondjuk a Wimbledon ellen amikor kezdett én is oda raktam volna.
Tehteségét nem vitatom..azt, hogy ez ki fog-e belőle jönni és elég lesz-e a PL-hez nem tudom. Amit eddig itt láttam tőle, inkább azt mutatja, hogy nem. Ettől függetlenül megtartanám, adnék neki egy szezon PL kölcsönt aztán kiderül...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#19 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Maatsen egy megosztó figura :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#20 Hozzászólás Szerző: Szabi »

flatley09 írta: 2024. február 11., vasárnap 13:32
Szabi írta: 2024. február 11., vasárnap 13:21
flatley09 írta: 2024. február 11., vasárnap 13:15

Ne haragudj, de nem írsz semmit:)
Szerintem te nem érted azt amit én írok.
Nagyon szívesen meghallgatom az érvelésed. Szerintem kutúráltan beszélgetünk. Nincs feszültség.
Téynleg kíváncsi vagyok, hogy szerinted mit mutatott ami miatt a kardunkba kell dőlni?

Lehetséges, hogy a jövőben a fejünket verjük a falba mert akkor karriert fut be. Ezt viszont nem idén mutatta meg.
A tehetségét nem vitatom. Én megtartanám.
Viszont az alapján amit mutatott én sem adtam volna neki jelen esetben több lehetőséget.
PL kölcsön...aztán ha ott is hoz egy olyasmi szezont, mint a Burnley-ben, akkor jöhet vissza.

De azt állítnai róla, hogy kezdő szint...
Holland válogatott a srác. Valószínűleg nem véletlenül.
Ez most komoly? Ez az érv és a válaszod? Ettől kezdő szint?
Walcott is volt angol válogatott 17 évesen, mielőtt a csapatában játszott volna rendszeresen.
Andrey Santos meg brazil válogatott...valószínűleg nem véletlen...
Amúgy Maetsen még csak U21-ben játszott, ha jól emlékszem. A felnőttbe csak behívót kapott.
Hol írtam olyat, hogy kezdő szint? :D Én csak annyit szerettem volna, hogy kapja meg az esélyt a posztján, mert az alapján van megítélve, hogy más szerepkörben mit alkotott.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése