Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#621 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:Ampadu hivatalos, a kövi idényt a németeknél tölti.
A németeknél maradva, a hírek szerint Baker Düsseldorfban tölti a következő idényt kölcsönben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#622 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ampadu hivatalos, a kövi idényt a németeknél tölti.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#623 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kazomester írta:BREAKING: Chelsea youngster Ethan Ampadu has undergone a medical ahead of a potential loan move to Bundesliga side RB Leipzig according to Sky in Germany.
Kockázatos, de ha bejön és sokat játszik akkor nagyot nyerhetünk ezzel. Csak nehogy ottragadjon, mostanában szeretik a németek a fiatal PL játékosokat...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#624 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: Chelsea youngster Ethan Ampadu has undergone a medical ahead of a potential loan move to Bundesliga side RB Leipzig according to Sky in Germany.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#625 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:Frank Lampard has confirmed Chelsea youngster Ethan Ampadu is set to leave the club on loan this summer and has not travelled with the squad to Japan
Ez jó döntés, tekintve hogy a védelembe nem fér be, a középpályára meg kevés, ha azt vesszük hogy Kanté lesz a szűrő. Fejlődjön csak :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#626 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Frank Lampard has confirmed Chelsea youngster Ethan Ampadu is set to leave the club on loan this summer and has not travelled with the squad to Japan

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#627 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hawaii írta:
kazomester írta:DEAL DONE: Chelsea winger Charly Musonda has joined Vitesse for a second season-long loan. (Source: @MijnVitesse)
Azt hiszem, szép lassan róla is végleg lemondhatunk... Kár érte, ígéretesen indult. :(
Szerintem mi már lemondhatunk róla, de neki nem kell a sikeres karrierről - még. Rengeteg sérülése volt, valószínűleg a hozzáállása sem mindig 100%-os, viszont amikor egyenesben van akkor kifejezetten jól játszik.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Kölcsönjátékosok

#628 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

kazomester írta:DEAL DONE: Chelsea winger Charly Musonda has joined Vitesse for a second season-long loan. (Source: @MijnVitesse)
Azt hiszem, szép lassan róla is végleg lemondhatunk... Kár érte, ígéretesen indult. :(

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#629 Hozzászólás Szerző: kazomester »

DEAL DONE: Chelsea winger Charly Musonda has joined Vitesse for a second season-long loan. (Source: @MijnVitesse)

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#630 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

zoli0415 írta:Mario Pasalic has signed a new contract at Chelsea until 2022 and will now return to Atalanta on loan for a second season.
https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... dIndex=0-1" onclick="window.open(this.href);return false;
Pedig meg most kaphattunk volna erte 12-13milliot. Szerintem ebbe a sracban ennyi van. Most, hogy BL-ben szerepel az Atalanta majd kiderul rola is minden.
Ohh Chelsea we love you..

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#631 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Mario Pasalic has signed a new contract at Chelsea until 2022 and will now return to Atalanta on loan for a second season.
https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... dIndex=0-1" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#632 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Elsiklotok egy fontos tényező felett, amin lehet vigadni vagy sírni is kedvünk szerint. A hírek szerint az Atleti közel sem biztos, hogy Felix után képes lesz kiperkálni Morata árát, így pedig a hisztipofa visszakerülhet hozzánk :mrgreen:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#633 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:
emsanya írta:
Gaba írta:https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... 0m-alvaro/


Matt Law szerint szeretnénk kifizettetni még idén nyáron az Atleticóval Morata 50 milliós árát,vagy különben vissza rendeljük a csapathoz.
Morata nem akar nálunk játszani. Abbol megint az lenne hogy visszarendeljük és megy a tartalékok közé. Az 50 millio euro jol jöhetne, legalább Kováért kidobott pénzt kiegyenlíti.
Tulzas azert kidobott penznek mondani Kova-t. Nem fekudt neki Sarri rendszere, mint ahogy az egesz csapatnak pont.
Egyik csapat rendszere se fekszik neki, az interben volt jónak mondhato szezonja, azota semmi, mindenhol csere és nálunk is Sarri alatt az első ember volt akit mindig lecserélt, a szezon második felében meg már kezdő se mindig volt. Szvsz az 50 millio euro egy ilyen játékosért kidobott pénz, még ilyen fos helyzetben is tudna más a helyén játszani egy évig, aztán ha kell ennyi pénzért jobbat is lehet igazolni.

Cáfoljon rám, de én még a posztját se igazán látom. Sarrinál még elvegetált a sok oldal passzal.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#634 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:
Gaba írta:https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... 0m-alvaro/


Matt Law szerint szeretnénk kifizettetni még idén nyáron az Atleticóval Morata 50 milliós árát,vagy különben vissza rendeljük a csapathoz.
Morata nem akar nálunk játszani. Abbol megint az lenne hogy visszarendeljük és megy a tartalékok közé. Az 50 millio euro jol jöhetne, legalább Kováért kidobott pénzt kiegyenlíti.
Tulzas azert kidobott penznek mondani Kova-t. Nem fekudt neki Sarri rendszere, mint ahogy az egesz csapatnak pont.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#635 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... 0m-alvaro/


Matt Law szerint szeretnénk kifizettetni még idén nyáron az Atleticóval Morata 50 milliós árát,vagy különben vissza rendeljük a csapathoz.
Morata nem akar nálunk játszani. Abbol megint az lenne hogy visszarendeljük és megy a tartalékok közé. Az 50 millio euro jol jöhetne, legalább Kováért kidobott pénzt kiegyenlíti.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#636 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... 0m-alvaro/" onclick="window.open(this.href);return false;


Matt Law szerint szeretnénk kifizettetni még idén nyáron az Atleticóval Morata 50 milliós árát,vagy különben vissza rendeljük a csapathoz.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#637 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AwayRoller írta:
Gaba írta:
Szabi írta: Mehet mindkettő nyugodtan, a kutya se fog rájuk emlékezni 2 év múlva.
Még Miazgat megértem hogy leírod,de Dasilvat... :) Persze a Champo más kávéház,de láttad már játszani?
Na basszus, én pedig simán elkönyveltem, hogy Emersonról és Alonsoról van szó :lol:
:D Akár róluk is lehetne szó, ha tudnánk igazolni helyettük, részemről mehetne mindkettő.

Viszont csereopciónak adott esetben megtarthatóak. Emerson egy erős csapatban jó back-up tudna lenni, Alonso pedig - tudom nem leszek népszerű ezzel a véleményemmel :D - egy háromvédős rendszerben, ahol a bal oldali CB dupla műszakot vállal és melózik helyette hátul, támadóoldalon hasznos tudna lenni. Mivel 3 védős szisztéma 99%, hogy nem lesz a közeljövőben, így már persze sok minden nem indokolja az ő megtartását.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#638 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Gaba írta:
Szabi írta: Mehet mindkettő nyugodtan, a kutya se fog rájuk emlékezni 2 év múlva.
Még Miazgat megértem hogy leírod,de Dasilvat... :) Persze a Champo más kávéház,de láttad már játszani?
Na basszus, én pedig simán elkönyveltem, hogy Emersonról és Alonsoról van szó :lol:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#639 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:
Szabi írta:
Gaba írta:“Az ügynökömmel tartjuk a kapcsolatot a Chelsea képviselőivel. Hamarosan beszélni fogunk velük, ezt követően meglátjuk, hogy mi lesz. Sarri távozásával nem tudod, hogy mi lesz az új edző terve, milyen játékosokra van szüksége.”-Matt Miazga

A Bristol City szeretné megvásárolni Dasilvat,de a játékos várja a Chelsea döntését,hogy számolnak e vele.

Kíváncsi leszek hogy ha jön Lamps,kiket akar majd itt tartani. Alonsot én pl simán elengedném,ha megtudnánk tartani Dasilvat...Emersonnal ketten megküzdhetnének!
Mehet mindkettő nyugodtan, a kutya se fog rájuk emlékezni 2 év múlva.
Még Miazgat megértem hogy leírod,de Dasilvat... :) Persze a Champo más kávéház,de láttad már játszani?
Konkrétan miatta nem ültem még le Bristol meccset nézni, olyan emlékeim vannak, hogy évekkel ezelőtt egy-két pre-season meccsen lehetőséget kapott egy Dasilva, bár az lehet a testvére volt, Cole Dasilva, aki azóta a Brentford B-ben rúgja a bőrt.

Lényegtelen, szimplán abból indultam ki, hogy 20-21 évesen egy Champo-középcsapatban sem volt stabil kezdő a bajnokság utolsó harmadát leszámítva, nálam ez nem épp az az ajánlólevél, amivel rögtön kerettagságot adnék neki.

Aina-t nagyon könnyű szívvel engedtük el arról a posztról, pedig aztán ha valakinek, neki tényleg kiváló idénye volt, mégse marasztaltuk. Ebből nem arra következtetek, hogy pont Dasilva lesz oda az új találmányunk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#640 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Szabi írta:
Gaba írta:“Az ügynökömmel tartjuk a kapcsolatot a Chelsea képviselőivel. Hamarosan beszélni fogunk velük, ezt követően meglátjuk, hogy mi lesz. Sarri távozásával nem tudod, hogy mi lesz az új edző terve, milyen játékosokra van szüksége.”-Matt Miazga

A Bristol City szeretné megvásárolni Dasilvat,de a játékos várja a Chelsea döntését,hogy számolnak e vele.

Kíváncsi leszek hogy ha jön Lamps,kiket akar majd itt tartani. Alonsot én pl simán elengedném,ha megtudnánk tartani Dasilvat...Emersonnal ketten megküzdhetnének!
Mehet mindkettő nyugodtan, a kutya se fog rájuk emlékezni 2 év múlva.
Még Miazgat megértem hogy leírod,de Dasilvat... :) Persze a Champo más kávéház,de láttad már játszani?

Válasz küldése