Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Kölcsönjátékosok

#4341 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Buluska írta:http://www.chelseafc.com/news-article/a ... th-product

James Ashton, a full-back or attacking midfielder who has come through the age groups at the Chelsea Academy, has joined Yeovil Town on loan until the end of the season.

szerk: Correction to loan news about Academy product James Ashton who is moving to Charlton for the rest of the season:
Egy fordítást kérhetne az angolul nem tudó publikum?

McEachran-nal mi van egyébként, lehet tudni valamit róla?

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#4342 Hozzászólás Szerző: Buluska »

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... th-product" onclick="window.open(this.href);return false;

James Ashton, a full-back or attacking midfielder who has come through the age groups at the Chelsea Academy, has joined Yeovil Town on loan until the end of the season.

szerk: Correction to loan news about Academy product James Ashton who is moving to Charlton for the rest of the season:

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4343 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Affane gólt lőtt a Rodaban a Gröningen ellen.
One ball to rule them all!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4344 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Végig néztem a Villa-WBA meccset. Long pályán nem volt a gólján kívül egy ráfordulásos lövésére emléxem ami lelőtte Ramos labdáját többre nem. Lukaku nagyon veszélyes volt pattogtak le róla az emberek csak a gól hiányzott lőtt egy kapufát is. Ha kezdő talán lőtt volna több gólt is :) u.i: ez a Holman nagyon jó játékos :|
Ohh Chelsea we love you..

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4345 Hozzászólás Szerző: Mister »

pulci03 írta:
marknagy írta:Jól játszott Lukaku, nagyon veszélyes volt, lőtt egy kapufát (ha nem pattant volna meg valakin, szerintem gól) és kieső szögből a kapus védte a 2. helyzetét.
Már 85. percben is azt mondta kommentátor 10 perc alatt veszélyesebb volt Lukaku mint Long egész meccsen de mivel betalált sztem továbbra is ő fog kezdeni...
Nem volt nagy szám a gólja... a védő tisztázni akart ő meg pont belelépett és gól....
One Life,One Love,One Club

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kölcsönjátékosok

#4346 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

marknagy írta:Jól játszott Lukaku, nagyon veszélyes volt, lőtt egy kapufát (ha nem pattant volna meg valakin, szerintem gól) és kieső szögből a kapus védte a 2. helyzetét.
Már 85. percben is azt mondta kommentátor 10 perc alatt veszélyesebb volt Lukaku mint Long egész meccsen de mivel betalált sztem továbbra is ő fog kezdeni...

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4347 Hozzászólás Szerző: Mister »

20 perc, Egy kapufa(beleértek a lövésébe), és egy helyzet amit védett a kapus.Volt egy-két szép labdakezelés is...Kár,hogy nem a kezdőben volt...

(wba szögletnél taktikai utasítás vagy sem,de állt egy helyben mint egy fasz :D)
One Life,One Love,One Club

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4348 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Jól játszott Lukaku, veszélyes volt, lőtt egy kapufát (ha nem pattant volna meg valakin, szerintem gól) és kieső szögből a kapus védte a 2. helyzetét. Jól mozgott be az indításokra és meg tudta tartani a labdát védők gyűrűjében, persze volt 1-2 (kisebb) hibája is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2012. szeptember 30., vasárnap 18:57-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4349 Hozzászólás Szerző: Mister »

Na, jön Lukaku!! :)
One Life,One Love,One Club

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4350 Hozzászólás Szerző: Mister »

marknagy írta:
Mister írta:
pulci03 írta:A WBA kezdője a Villa Parkban (PL, 17:00): Foster - Jones, McAuley, Olsson, Popov - Mulumbu, Yacob - GERA, Morrison, Brunt - Long
Gera kezd de Lukaku sajnos megint nem :(
Pedig már nagyon vártam a kezdést.... Remélem ha beáll vág vagy 5-öt,akkor talán bekerül a kezdőbe... :/
Én sem értem miért nem kezdő, pedig a West Brom sokkal jobban játszik vele, mint nélküle, még akkor is mikor nem lő gólt.
1 félidő 2 kényszercsere a wba-nál.Kezdek kételkedni Lukaku mai játékában...
One Life,One Love,One Club

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4351 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Mister írta:
pulci03 írta:A WBA kezdője a Villa Parkban (PL, 17:00): Foster - Jones, McAuley, Olsson, Popov - Mulumbu, Yacob - GERA, Morrison, Brunt - Long
Gera kezd de Lukaku sajnos megint nem :(
Pedig már nagyon vártam a kezdést.... Remélem ha beáll vág vagy 5-öt,akkor talán bekerül a kezdőbe... :/
Én sem értem miért nem kezdő, pedig a West Brom sokkal jobban játszik vele, mint nélküle, még akkor is mikor nem lő gólt.
We are the famous, the famous Chelsea!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4352 Hozzászólás Szerző: Mister »

pulci03 írta:A WBA kezdője a Villa Parkban (PL, 17:00): Foster - Jones, McAuley, Olsson, Popov - Mulumbu, Yacob - GERA, Morrison, Brunt - Long
Gera kezd de Lukaku sajnos megint nem :(
Pedig már nagyon vártam a kezdést.... Remélem ha beáll vág vagy 5-öt,akkor talán bekerül a kezdőbe... :/
One Life,One Love,One Club

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4353 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

pulci03 írta:A WBA kezdője a Villa Parkban (PL, 17:00): Foster - Jones, McAuley, Olsson, Popov - Mulumbu, Yacob - GERA, Morrison, Brunt - Long
Gera kezd de Lukaku sajnos megint nem :(
Kíváncsi vagyok, hogy mi a faszomat kell még tennie ahhoz, hogy ezt a félkegyelmű longot kivágják a kezdőből... Ha az öreg Woy lenne az edző, még meg is érteném, de így...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kölcsönjátékosok

#4354 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

A WBA kezdője a Villa Parkban (PL, 17:00): Foster - Jones, McAuley, Olsson, Popov - Mulumbu, Yacob - GERA, Morrison, Brunt - Long
Gera kezd de Lukaku sajnos megint nem :(

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4355 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

marknagy írta:De, Courti-t mindenképpen kölcsönadnám valahova a PL-be, lásd: De Gea. Teljesen más a spanyol és az angol stílus. Itt a kapusnak a kapu előterében sokszor kell takarítania, ki kell kijönnie, beíveléseket le kell húzni/kiütni, erősnek kell lennie mindkét lábával és mindkettővel jól kell bánnia, hogy akár egyből indíthassa a csapattársát kontrából, stb. Szvsz Angliában egy vonalkapus nem élhet meg, Spanyolországban viszont igen, kivéve: Bacelona: ott a kapust is belevonják a játékba, de Valdes egyértelműen vonalkapus...
Most mondtál egy negatív példát De Geával, de hidd el, hogy lehetne mondani 500 kapust, aki nem lepkézett minden meccsén, hanem azonnal felvette a ritmust. Nem azt mondom, hogy nincs abban valami, amit mondasz, de attól még, hogy De Gea lassú felfogású, szerintem a legtöbb kapusnak nem kell "PL-tapasztalat" az első bevetés előtt. Erre van a kapusedző, meg a vezetőedző, hogy a védelmet és a kapust egy hullámhosszra hozza.

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Kölcsönjátékosok

#4356 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Blueflag írta:
Николаевич írta:Szerintem nem kell túlbonyolítani ezt a szoktatás dolgot. Hazard is jóval gyengébb bajnokságból jött, ő is 21, és mégis rögtön beilleszkedett. Oscar még csak Brazíliában focizott ezelőtt, mégis úgy tűnik hogy nagyon könnyen beilleszkedett(Juve elleni gólok, Stoke elleni penge játék, gólpassz a Wolves ellen).

Kevin egy fiatal srác, ha elég jó akkor be tud illeszkedni és felvenni a ritmust itt is. Nekem nagyon tetszik a játéka, fantasztikusan lő messziről(ez nálunk hiánycikk), és nagyon jól cselez. 4-2-3-1-ben Mata, Hazard, Oscar, Moses és Marin mellé teljesen jó lenne, így 3 helyre lenne 6 minőségi, fiatal játékos.
Ennyi. Itt a fórumozók 80%-a még Kurtoát is kölcsönadná egy PL csapatba, hogy "szokja a légkört"... ez nem ezen múlik. A bajnokság 20 csapatos, és ez körülbelül 17 féle játékstílust jelent, mert mind tudjuk, hogy ha Bruyne 1 évig a Swansea-ban szokja a stílust, az szart se fog érni nálunk.

Ő már előrehaladottabb állapotban van annál, hogy kölcsönadjuk fejlődni... nem 17 éves akinek erősödnie kell meg meccshiánya van, hanem 21 éves, remek fizikummal rendelkezik, és a mi edzéseinken vegyen részt inkább.
Abszolút egyet értek veletek,szerintem Kevin óriási játékos lehet,aki nagyon bele illik a Chelseabe,már az amerikai "álom" turnén is nagyon tetszett a játéka,csak sajnos egy olyan rossz előérzetem van,hogy a vezetőség őt is elkótyavetyéli,mint Strurridgeot,de ne legyen igazam! Amúgy én az összes belga kölcsönjátékosunkat szívesen látnám a felnőtt csapatban.Remélem lesz rá alkalmam.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4357 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Blueflag írta: Ennyi. Itt a fórumozók 80%-a még Kurtoát is kölcsönadná egy PL csapatba, hogy "szokja a légkört"... ez nem ezen múlik. A bajnokság 20 csapatos, és ez körülbelül 17 féle játékstílust jelent, mert mind tudjuk, hogy ha Bruyne 1 évig a Swansea-ban szokja a stílust, az szart se fog érni nálunk.

Ő már előrehaladottabb állapotban van annál, hogy kölcsönadjuk fejlődni... nem 17 éves akinek erősödnie kell meg meccshiánya van, hanem 21 éves, remek fizikummal rendelkezik, és a mi edzéseinken vegyen részt inkább.
Azzal egyetértek hogy nem szükséges Kevint kölcsönadni egy PL csapatba mert a Bundesligában is ugyanúgy fejlődhet, sőt aki onnan jön általában hamar beilleszkedik és jó játékos lesz a Premier League-ben is. pl.: Ballack, Hargreaves, Rosicky(?), Demba Ba, Dzeko(?), Demba Cissé stb.

De, Courti-t mindenképpen kölcsönadnám valahova a PL-be, lásd: De Gea. Teljesen más a spanyol és az angol stílus. Itt a kapusnak a kapu előterében sokszor kell takarítania, ki kell kijönnie, beíveléseket le kell húzni/kiütni, erősnek kell lennie mindkét lábával és mindkettővel jól kell bánnia, hogy akár egyből indíthassa a csapattársát kontrából, stb. Szvsz Angliában egy vonalkapus nem élhet meg, Spanyolországban viszont igen, kivéve: Bacelona: ott a kapust is belevonják a játékba, de Valdes egyértelműen vonalkapus...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4358 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sok különbség nincs, sőt, németben többet fejlődhet, mint ha a PL-be adtuk volna kölcsön. Bár itt az a legnagyobb baj, hogy 21 évesen kölcsön adtuk, nem azzal, hogy milyen csapathoz. Nagyon szűk lett a középpályára a keret, és ha tényleg valami újítás van, amibe egy Essien vagy egy Meireles nem fért bele, akkor De Bruyne-re miért nem számít a stáb?

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Kölcsönjátékosok

#4359 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Hát azért Kevin esetében, van különbség a német bajnokság és az angol között, mind iramban, test a test elleni harcban.
Egyébként a kvalitásait én sem kérdőjeleztem meg.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4360 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Николаевич írta:Szerintem nem kell túlbonyolítani ezt a szoktatás dolgot. Hazard is jóval gyengébb bajnokságból jött, ő is 21, és mégis rögtön beilleszkedett. Oscar még csak Brazíliában focizott ezelőtt, mégis úgy tűnik hogy nagyon könnyen beilleszkedett(Juve elleni gólok, Stoke elleni penge játék, gólpassz a Wolves ellen).

Kevin egy fiatal srác, ha elég jó akkor be tud illeszkedni és felvenni a ritmust itt is. Nekem nagyon tetszik a játéka, fantasztikusan lő messziről(ez nálunk hiánycikk), és nagyon jól cselez. 4-2-3-1-ben Mata, Hazard, Oscar, Moses és Marin mellé teljesen jó lenne, így 3 helyre lenne 6 minőségi, fiatal játékos.
Ennyi. Itt a fórumozók 80%-a még Kurtoát is kölcsönadná egy PL csapatba, hogy "szokja a légkört"... ez nem ezen múlik. A bajnokság 20 csapatos, és ez körülbelül 17 féle játékstílust jelent, mert mind tudjuk, hogy ha Bruyne 1 évig a Swansea-ban szokja a stílust, az szart se fog érni nálunk.

Ő már előrehaladottabb állapotban van annál, hogy kölcsönadjuk fejlődni... nem 17 éves akinek erősödnie kell meg meccshiánya van, hanem 21 éves, remek fizikummal rendelkezik, és a mi edzéseinken vegyen részt inkább.

Válasz küldése