Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Kölcsönjátékosok

#2421 Hozzászólás Szerző: mateja »

GereZsolt írta:
mateja írta:ha van egy csepp esze messziről elkerüli a PL-t. bohóc olasz liga a nekik való agyonhypeolt quadradóval együtt
Mostanában nézem a hozzászólásaidat és zseniális milyen szinten fröcsögöd a mocskot folyamatosan :D
Oscart még megértem mert mostanában tényleg kutyaokádék, de vadrádó eddig játszott kb 2 meccsen, nemtudom mit vársz tőle?!
A kalsszisokkal gyengébb olasz bajnokságból egyértelműen nem fog idejönni és okádni 12 gólt 100 játékperc alatt, ez nem a fordított eset, mármint ha innen menne olaszba mint az a félkegyelmű Salah.
előre borítékolható volt hogy zsákbamacska, kizárólag gyorsaságból/látványcselből élt meg amiből a PL-ben nem lehet és ezt bőven le lehet szűrni rövid idő alatt is hogy neki se fekszik.
van alternatívája - még ha nem is túl eredményes ő sem, de josé csapatában az egyik leghasznosabb - tehát nem is fog sok lehetőséget kapni ha nem villant abból a nagy hypeolt tehetségéből valamit kurvagyorsan. különben ha a forgalomirányító Mou a parkolópályára küldi elég gyorsan le fog épülni csak mégjobban, mint schürrle és mata, és már most a bejárat előtt vár a parkolójegyére ő is.
a fontos tavaszi meccsek meg nem neki kedveznek..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2422 Hozzászólás Szerző: Chester »

AwayRoller írta:Nem a gólokat kéne okádja, de bár valamit a híres skilljeiből mutathatna, mert egyelőre amíg pályán volt egy labdát nem tudott értelmesen megtartani... mintha Torrest látnám szélen sötétben.
Még csak nem is itt van a legnagyobb baj, várható volt hogy nem fog egykönnyen menni a belerázkódás, hiszen hatalmas tempókülönbség van a két bajnokság között, ráadásul itt az ellenfelek is komolyabbak pár fokkal. Ugyanakkor ettől azért többre számítottam tőle...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#2423 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

GereZsolt írta:
mateja írta:ha van egy csepp esze messziről elkerüli a PL-t. bohóc olasz liga a nekik való agyonhypeolt quadradóval együtt
Mostanában nézem a hozzászólásaidat és zseniális milyen szinten fröcsögöd a mocskot folyamatosan :D
Oscart még megértem mert mostanában tényleg kutyaokádék, de vadrádó eddig játszott kb 2 meccsen, nemtudom mit vársz tőle?!
A kalsszisokkal gyengébb olasz bajnokságból egyértelműen nem fog idejönni és okádni 12 gólt 100 játékperc alatt, ez nem a fordított eset, mármint ha innen menne olaszba mint az a félkegyelmű Salah.
Egyelőre a félkegyelmű Salah kb. feleannyi meccsen hozta Cuadrado statjait a Fiorban. Salah csak azért téma, mert hozzá lehet viszonyítani a teljesítményét, ha meg az egyiptomi jobb nála Firenzében ÚJFIÚKÉNT, akkor itt milyen alapon várjuk el hogy bekerüljön a kolumbiai???

Nem a gólokat kéne okádja, de bár valamit a híres skilljeiből mutathatna, mert egyelőre amíg pályán volt egy labdát nem tudott értelmesen megtartani... mintha Torrest látnám szélen sötétben.

Amúgy a legtöbb embernek nem Salah kölcsönadása, de még nem is Cuadrado vételára a fájdalmas, hanem hogy megvehessük ezt a töketlent, elpasszoltuk azt a Schürrlét, aki a legendáink(lehet közülük is megelőz egyeseket) után talán a legjobban imádja ezt a klubot, ahelyett, hogy nyárig időt adunk neki.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#2424 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

mateja írta:ha van egy csepp esze messziről elkerüli a PL-t. bohóc olasz liga a nekik való agyonhypeolt quadradóval együtt
Mostanában nézem a hozzászólásaidat és zseniális milyen szinten fröcsögöd a mocskot folyamatosan :D
Oscart még megértem mert mostanában tényleg kutyaokádék, de vadrádó eddig játszott kb 2 meccsen, nemtudom mit vársz tőle?!
A kalsszisokkal gyengébb olasz bajnokságból egyértelműen nem fog idejönni és okádni 12 gólt 100 játékperc alatt, ez nem a fordított eset, mármint ha innen menne olaszba mint az a félkegyelmű Salah.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Kölcsönjátékosok

#2425 Hozzászólás Szerző: mateja »

ha van egy csepp esze messziről elkerüli a PL-t. bohóc olasz liga a nekik való agyonhypeolt quadradóval együtt

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#2426 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:
Attól még, hogy ő a Fio kölcsönjátékosa, eligazolhat máshová, csak ehhez akkor először a Fionak ki kell fizetnie a 14 millió fontot, és csak ezután adhatja el a klubnak.

De mikor mondtam ennek az ellenkezőjét? Ha Salah vissza akar jönni bizonyítani (ahogy Matic) és nekünk is kell akkor a Fiorentina és más klub csinálhat amit akar. Ha itt akar játszani akkor nem fog aláírni máshova, ide meg 2019-ig szerződés köti, a többi csak duma.
ChesterB írta: nem látom akadályát hogy ne bólintana rá ha letennék a kivásárlási összeget a lilák.

A Fiorentina azért nem egy topcsapat, ha Salah így játszik hónapokig akkor hülye lenne odakötni magát, találhat jobb klubot ahol magasabb fizut kap és komolyabb célokért küzdhet. Ha aláfirkant egy hosszabb szerződést akkor ott ragadhat ugyan úgy ahogy Cuadrado ott ragadt a nyáron.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2015. március 5., csütörtök 23:19-kor.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#2427 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta:
AwayRoller írta:tudtommal Salah nyárig van kölcsönben a Fiónál és opciós jog a +1 szezon. Az én olvasatomban ez annyit tesz hogy nyártól ismét a játékosunk lehet ha úgy akarjuk.
Úgy tudom az eredeti megállapodás az másfél év kölcsön, az opció meg 14 millió font, amit ha letesz a Fiorentina 2016.06.30-ig, akkor megveheti a játékjogát, ha Salah rábólint.
Na utánanéztem Transfermarkton. Ott ezt írják

Transfer period
Season 14/15 - Jun 30, 2015

Wiki is ezt a dátumot írja.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2428 Hozzászólás Szerző: Chester »

Játékosaink is élvezik a showt.

Demba Ba ‏@dembabafoot 6 p
I love it @22mosalah

Didier Drogba ‏@didierdrogba 6 p
He's on fire @22mosalah #secondgoal

Eden hazard ‏@hazardeden10 8 p
Momo salah on fire

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2429 Hozzászólás Szerző: Chester »

AwayRoller írta:tudtommal Salah nyárig van kölcsönben a Fiónál és opciós jog a +1 szezon. Az én olvasatomban ez annyit tesz hogy nyártól ismét a játékosunk lehet ha úgy akarjuk.
Úgy tudom az eredeti megállapodás az másfél év kölcsön, az opció meg 14 millió font, amit ha letesz a Fiorentina 2016.06.30-ig, akkor megveheti a játékjogát, ha Salah rábólint.
Николаевич írta:Nem tudom Salah-val mi a helyzet de az ügynöke nyilván okos fickó és azt fogja javasolni hogy várjon 2016 nyaráig. Hülye lenne aláírni oda hamarabb. Ha így játszik másfél év alatt bőven kinőheti a Fio-t(akikben pénz hiányában nem úgy néz ki hogy komoly jövő van), ha most nyáron aláír azzal csak megköti a saját kezét. Ha elég jó a Fio-nak akkor 2016 nyarán is meg akarják majd venni, ha még annál is jobb akkor lesz jobb lehetősége is, ha teljesen kiszorul akkor meg jobban is jár ha új csapatot kereshet. Szerintem logikátlan lenne addig bárhova aláírnia.
Ha így teljesít, akkor lehet egy Fionál jobb csapat fogja megvenni. Attól még, hogy ő a Fio kölcsönjátékosa, eligazolhat máshová, csak ehhez akkor először a Fionak ki kell fizetnie a 14 millió fontot, és csak ezután adhatja el a klubnak. A Chelsea-nél nyilván számításba vették ezt, ezért is került bele ez az összeg a szerződésbe. A Fio meg tökéletes Salah szintjéhez, jól érzi magát, láthatóan fekszik neki az olasz bajnokság, nem látom akadályát hogy ne bólintana rá ha letennék a kivásárlási összeget a lilák.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Kölcsönjátékosok

#2430 Hozzászólás Szerző: mateja »

mikel12 írta:Na jó elmehet a picsába tényleg. :lol: :lol: :lol:
mert? vigye csak felfelé az árát valahogy helyre kell rakni amit valamelyik balfasz quadradóval okozott

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#2431 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Na jó elmehet a picsába tényleg. :lol: :lol: :lol:
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#2432 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mateja írta:
az meg hab a tortán hogy egy olyan játékoshoz hasonlítod aki 2 hónapig ibizán vakarta a segglyukát...

Mert? Igen, hosszú szünet van az orosz bajnokságban, de azért nem ennyire.. Arshavin is így jött Angliába és fantasztikus tavaszt produkált(12 bajnoki 6 gól 8 gólpassz), de Vidic is januárban jött az United-be és alapember lett rögtön.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2433 Hozzászólás Szerző: Chester »

Salah 2. gólja.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#2434 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:
Николаевич írta:Nem azt mondom ezzel, hogy biztos vissza fog térni vagy hogy nem akar majd ott maradni, csak azt hogy ha a Chelsea és Salah is úgy dönt akkor nincs akadálya hogy maradjon.
Ez így van. Csak nem hiszem, hogyha a Fio leteszi ezt a 14 milliót, amihez nem kell megvárnia 2016-ot, akkor Salah nem mondana nemet, főleg ha tényleg találnak olyan vevőt, aki hajlandó lenne 20+ milliót fizetni. Salah már nem lesz többet Chelsea mezben, ez szerintem 100%.

Nem tudom Salah-val mi a helyzet de az ügynöke nyilván okos fickó és azt fogja javasolni hogy várjon 2016 nyaráig. Hülye lenne aláírni oda hamarabb. Ha így játszik másfél év alatt bőven kinőheti a Fio-t(akikben pénz hiányában nem úgy néz ki hogy komoly jövő van), ha most nyáron aláír azzal csak megköti a saját kezét. Ha elég jó a Fio-nak akkor 2016 nyarán is meg akarják majd venni, ha még annál is jobb akkor lesz jobb lehetősége is, ha teljesen kiszorul akkor meg jobban is jár ha új csapatot kereshet. Szerintem logikátlan lenne addig bárhova aláírnia.

Ezzel nem azt akarom mondani hogy azt gondolom hogy visszajövök, csak az elméletről beszélek. Ha másfél év múlva mi és ő is azt akarjuk hogy legyen kerettag akkor semmi akadálya nem lesz, ennyi a lényeg.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#2435 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

mateja írta: hamarabb is megvehetik.. az olyan mint a kivásárlási összeg, lerakják és viszik. aztán eladják majd 20-30ért olyan elmebetegnek mint aki a Chelseahez vitte quadradót
:lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Amúgy vagy én vagyok oltári balf*sz vagy ti osztjátok a semmit már vagy egy oldal óta, de tudtommal Salah nyárig van kölcsönben a Fiónál és opciós jog a +1 szezon. Az én olvasatomban ez annyit tesz hogy nyártól ismét a játékosunk lehet ha úgy akarjuk.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Kölcsönjátékosok

#2436 Hozzászólás Szerző: mateja »

úristen most komolyan salah miatt aggódtok?
ennek a témának amit elkezdtünk az a lényege hogy mekkora ótvar a Seria A, ezt pont Salah teljesítménye mutatja és a több 100 nyugger csatáré akik szezononként vernek 15-20 gólt járókerettel és egyre inkább quadradó is ezt bizonyítja.

Николаевич írta:
Két meccsen volt eddig Cuadrado, kettőn.. Baromi korai leírni. Ivanovic-ot is januárban vettük, augusztusig a kispadig sem jutott, pedig nem volt sérült. És nem egy ifistáról beszélünk, 24 volt akkor és 12 millióért vettük. Cuadrado eddig gyenge, de nem brillírozik a csapat sem.. Oscar, Costa és Fábregas is eléggé leült most ő meg úgy látszik nem tudja rögtön a hátára venni a csapatot.
az meg hab a tortán hogy egy olyan játékoshoz hasonlítod aki 2 hónapig ibizán vakarta a segglyukát...
2 meccs, két meccs, II meccs... nem is lesz sokkal több Mounál ha olyan a labdakezelése mint egy Benayounnnak, vagy ha úgy él a kapott lehetőséggel mint Schürrle akkor hamar elveszíti a bizalmat.
én a másik fórumon Mata 1. meccse közben amikor szélre került megmondtam hogy ha ott marad neki lőttek..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mateja 2015. március 5., csütörtök 22:49-kor.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2437 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Nem azt mondom ezzel, hogy biztos vissza fog térni vagy hogy nem akar majd ott maradni, csak azt hogy ha a Chelsea és Salah is úgy dönt akkor nincs akadálya hogy maradjon.
Ez így van. Csak nem hiszem, hogyha a Fio leteszi ezt a 14 milliót, amihez nem kell megvárnia 2016-ot, akkor Salah nem mondana nemet, főleg ha tényleg találnak olyan vevőt, aki hajlandó lenne 20+ milliót fizetni. Salah már nem lesz többet Chelsea mezben, ez szerintem 100%.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#2438 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:
Amit te hoztál Pienaaros példát, az arra vonatkozik, hogyha más klub meg akarná venni Salah-t. Akkor van az mint Torres esetében, hogy megveszi az a klub, aki kölcsönvette, és ez a klub megszabhatja az árát az érdeklődőnek. Ezzel az üzlettel azt értük el, hogy ne bukjunk pénzt Salah-n, ami ha tartja ezt a formáját, akkor nem fog bekövetkezni, de a jövője nem a mi kezünkben van, hanem a Fiojéban.

Pienaar arra példa hogy hiába egyezik meg két klub az átigazolás összegéről, ha a játékos nem akar aláírni(anyagi vagy szakmai megfontolásból) akkor cseszhetik az opciójukat. Salah-nak nem kötelessége aláírni hozzájuk 2016-ban és ha nem akar akkor a Fio fejre is állhat.

Nem azt mondom ezzel, hogy biztos vissza fog térni vagy hogy nem akar majd ott maradni, csak azt hogy ha a Chelsea és Salah is úgy dönt akkor nincs akadálya hogy maradjon.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2439 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Nem hinném hogy így van. Salah nem fért most be, kölcsönadtuk másfél évre megnézni hogy mi lesz. Másfél év múlva ettől még beférhet, annyi idő alatt rengeteget lehet fejlődni. Matic is nagy örömmel jött vissza, pedig egy évig csak rohadt a padon aztán meg eladtuk Luizért.
Ha abból a célból adjuk oda, hogy "megnézzük mi lesz", akkor nem raktunk volna bele opciót. Salah-t egyértelműen értékesíteni akartuk, de megvenni senki nem akarta, csak kölcsönvenni, így maradt az, hogy egy előleget elkérünk, és majd 14 millióért megveheti a Fio.

Amit te hoztál Pienaaros példát, az arra vonatkozik, hogyha más klub meg akarná venni Salah-t. Akkor van az mint Torres esetében, hogy megveszi az a klub, aki kölcsönvette, és ez a klub megszabhatja az árát az érdeklődőnek. Ezzel az üzlettel azt értük el, hogy ne bukjunk pénzt Salah-n, ami ha tartja ezt a formáját, akkor nem fog bekövetkezni, de a jövője nem a mi kezünkben van, hanem a Fiojéban.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#2440 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:
Николаевич írta:[Nincs mit nekifutni.. Hiába teszi le a Fio a pénzt az asztalra ha Salah azt mondja hogy nem ír alá nekik.
Látva, hogy ott hogy megy neki, miért maradna a Chelsea-nél? Valszeg ha számítana rá Mourinho akkor nem küldi el, neki ennyi volt a Chelsea-s karrierje, és ez így van jól.

Nem hinném hogy így van. Salah nem fért most be, kölcsönadtuk másfél évre megnézni hogy mi lesz. Másfél év múlva ettől még beférhet, annyi idő alatt rengeteget lehet fejlődni. Matic is nagy örömmel jött vissza, pedig egy évig csak rohadt a padon aztán meg eladtuk Luizért.
ChesterB írta: Nem hívhatjuk vissza akármennyire akarjuk, ha nem fizetett volna érte a Fio akkor megtehetnénk, de mivel leraktak 1 milliót, ezért másfél évig csak nézhetjük. Ha meg ilyen formában játszik, akkor még nyáron megveszi a Fio, és eladja kétszer annyiért.

Ezt most nem értem hogy miért írtad le még egyszer, ugyan erről beszélek én is. 2016-ról. Addig nem térhet vissza, de akkor a mi kezünkben lesz az irányítás.

Válasz küldése