Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#3781 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Inkább csak tényt közöltem, nem hinném, hogy különösebb jelentőséget kell ennek tulajdonítani.
They do now.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#3782 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Én is megcsókolnám annak a klubnak a címerét, amelyiktől ennyi lehetőséget kapok azok után, hogy "szeretett klubom" szart a pofámra egy teljes évig annak ellenére, hogy belga gólkirályként érkeztem...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#3783 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Josh kölcsönszerződése eddig tartott, viszont ennek ellenére nem játszhat a hátralévő meccseinken. Valószínűleg pusztán azért, mert egyik sorozatban sem neveztük a keretbe.

Lukaku viszont címert csókolt tegnap.
They do now.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kölcsönjátékosok

#3784 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

ChesterB írta:Josh visszatérését illetően: Lehet a kölcsönadás április végéig tartott, vagy a másik verzió, hogy összeszedett egy sérülést, amiért már nem volt bevethető tegnap, meg az utolsó bajnokin, így legalább azt a 2 hetes fizut is megspórolja a Boro.

Lukaku: Eszméletlen a srác. Bubival hasonló véleményen vagyok, korábban írtam is: ez a srác a régi Torres és Drogba ötvözete lesz. Megvan a Drogba féle fizikuma és a 2008-as Torres gyilkos ösztöne, aki nem kíméli az ellenfelet, és bevág mindet, nem beszélve a gyorsaságáról. Tényleg egy genetikai csúcstermék ez a kölyök, és még mindig 19 éves csak, tehát annyit fog még fejlődni... Csak ne herdáljuk el egy szarházi Falcao miatt.

Valamint érdemes megemlíteni, hogy kis Hazardunk lehet bajnoki címet ünnepelhet Belgiumban, megelőzték az Anderlechtet a rájátszásban. :) Nem tudom mennyire kulcsfigura abban a csapatban, de úgy tudom rendszeresen kezd, és 4 bajnoki gólja is van.
Apropó Josh :) Nem igen követtem a formáját a Boro-ban. Jól teljesített? Csakmert én szívesen látnám pár év múlva Lukakuval egyaránt a csapatban :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#3785 Hozzászólás Szerző: Chester »

Josh visszatérését illetően: Lehet a kölcsönadás április végéig tartott, vagy a másik verzió, hogy összeszedett egy sérülést, amiért már nem volt bevethető tegnap, meg az utolsó bajnokin, így legalább azt a 2 hetes fizut is megspórolja a Boro.

Lukaku: Eszméletlen a srác. Bubival hasonló véleményen vagyok, korábban írtam is: ez a srác a régi Torres és Drogba ötvözete lesz. Megvan a Drogba féle fizikuma és a 2008-as Torres gyilkos ösztöne, aki nem kíméli az ellenfelet, és bevág mindet, nem beszélve a gyorsaságáról. Tényleg egy genetikai csúcstermék ez a kölyök, és még mindig 19 éves csak, tehát annyit fog még fejlődni... Csak ne herdáljuk el egy szarházi Falcao miatt.

Valamint érdemes megemlíteni, hogy kis Hazardunk lehet bajnoki címet ünnepelhet Belgiumban, megelőzték az Anderlechtet a rájátszásban. :) Nem tudom mennyire kulcsfigura abban a csapatban, de úgy tudom rendszeresen kezd, és 4 bajnoki gólja is van.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9403
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#3786 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lukakuról mindig a predátor jut eszembe... Ez a hajviselet és a hatalmas szénnégyúrt test plusz az ehhez párosulo már-már érthetetlen gyorsulás és sebesség.... Szerintem ő nem az új Drogba lesz, hanem valami modernebb. Ha egy kicsit csiszol még a technikáján amire rengeteg ideje van, akkor egy "Hulk stílusú erőcsatár" válhat belőle, vagy inkább Hulk XXL kiadása...!

Imádom a srác játékát, remélem nem szürkül bele ő is a csapatba..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#3787 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

De Bruyne még egyáltalán nem hivatalos, csak a Bild hozta le, szóval nem kell egyenlőre a pánik. Majd ha hivatalos lesz akkor megyek csak a falnak.

Lukaku pedig elképesztő, 19 évesen tudna egy erős angol középcsapat vezére lenni, ha még rendszeresebben kapná a játéklehetőségeket. És még így is nagyon sokat tett hozzá a WBA idei jó szerepléséhez. Annyira meg még a mi vezetőségünk sem lehet hülye hogy őt elbassza, amikor a vak is látja hogy ő a jövő!
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3788 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Patrick Bamford is betalált ma :)

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#3789 Hozzászólás Szerző: Mister »

De Bruyne most komoly??? Faszomatmárebbeazegészgeciségbe!!! José ne jöjjön,Torrest kezdőbe még vagy 10 évig,Maloudával hosszabítsunk könyörgöm,Lukakut adjuk el mert szar,jöjjön a geci shürle,Banítez maradjon míg meg nem hal mert egy kibaszott géniusz....Józsit a zsidót is kezdőbe,Mata menjen a Realba Hazarddal,Oscarral együtt..... faszomat az egész Chelsea vezetésbe......
One Life,One Love,One Club

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Kölcsönjátékosok

#3790 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

almos írta:Az a durva, hogy Lukaku 20 gólból vette ki a részét a WBA 46 góljából. Majdnem fele, egy 19 éves sráctól, úgy hogy eleinte gyakran csere volt, s most sem játssza végig a meccseket. Brutális ez a fiú.
De a vezetőség lehet őt is eladja 30-ért, hogy 60-ért megvehessék Falcaot :roll: .
Why always me?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#3791 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Lukaku gólja:

http://www.101greatgoals.com/gvideos/ro ... uthampton/" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#3792 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

almos írta:Az a durva, hogy Lukaku 20 gólból vette ki a részét a WBA 46 góljából. Majdnem fele, egy 19 éves sráctól, úgy hogy eleinte gyakran csere volt, s most sem játssza végig a meccseket. Brutális ez a fiú.

Bizzunk benne, hogy nem ő fogja helyettesíteni Lewandowski-t.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Kölcsönjátékosok

#3793 Hozzászólás Szerző: almos »

Az a durva, hogy Lukaku 20 gólból vette ki a részét a WBA 46 góljából. Majdnem fele, egy 19 éves sráctól, úgy hogy eleinte gyakran csere volt, s most sem játssza végig a meccseket. Brutális ez a fiú.
LAMPARD#8

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#3794 Hozzászólás Szerző: Dízel »

hát igen, sajnálatos... mi nem vagyunk híresek az utánpótlásainkról, az angol fiataljainkról nem is beszélve...
Csak azt nem értem miért vesszük őket?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kölcsönjátékosok

#3795 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ott egy gólpassz is!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#3796 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Lukaku gól a S'oton ellen! :D
... és egy gólpassz is! :)
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#3797 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

ChesterB írta:Chelsea Transfers ‏@CFCTransfers 1 óra
According to Bild, Borussia Dortmund have signed Chelsea's Kevin de Bruyne on a five-year deal for €15m #CFC #chelsea

Sajnos van valóságalapja. :?
GUSZTUSTALAN.... :x Tele van a faszom, nagyon vártam már a csapatba. A Dortmund pedig hatalmas üzletet csinál, remekül fogja pótolni Götzét. Csak az FFP-t tudom ezért okolni... biztos jól jön nekünk az a 15 milla egy Falcaohoz, hogy ne csússzunk ki a keretünkből, de akkoris szétbasz az ideg. Bruyne fizikálisan baromi jó, életerős lövései vannak és jól passzol, miért nem Oscart adjuk el? Egyértelmű, hogy nem illik bele a képbe, Matától és Hazardtól fényévekre van, és három flikkflakkos játékos felesleges oda középre. Ez nem az a bajnokság.

Menjen a picsába a vezetőség. Joshban sem hiszek túlzottan már, miért is tenném, legyünk mi az új galaktikusok... 30 milla alatt be ne épüljön senki.

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Kölcsönjátékosok

#3798 Hozzászólás Szerző: lazaac »

ChesterB írta:KDB pedig tényleg az a kategória volt, hogy simán kezdő lehetne a csapatban, nem zsákbamacska a kölyök. Sikerül úgy eladnunk majd egy közel 7 millió haszonnal, hogy egy percet nem játszott nálunk tétmeccsen, hát ez csodálatos. Egy ilyen tehetséget ha már elengedünk akkor nem 7 milliót kéne rajta kaszálni...

Ezt - ha tényleg végleg távozik - rendesen elbalfaszkodta ISMÉT a vezetőség, mert arra sincs garancia, hogy Schürrlének jól fog menni nálunk.

Csalódott vagyok, rettentő csalódott. Pedig már elindult a klub egy jó úton, ami a játékosok játszatását meg kölcsönadását illeti, erre megint beleszartak a palacsintába. És igen, én is attól tartok, mint Bubi, hogy Josh lesz a következő... :(
Én nem hiszem,hogy Josh lenne a kövi,ő kis hal,kis csapatban kis pénzért. Szerintem Courtoist adják el,aztán Piazónt aztán Lukakut és végül McEachrant,hogy legyen pénz valami sztár játékosra.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#3799 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:
Shady60 írta:Holnap Josh visszatér a csapathoz remélem padra odafér pl bena helyére
Miért? még két meccse van a Boronak,nem?
Josh McEachran ‏@JMcEachran20 3ó
My last day at the riverside today! Going to be sad saying bye to all the fans! Thanks for all your support this season.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Kölcsönjátékosok

#3800 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

béla írta:
Shady60 írta:Holnap Josh visszatér a csapathoz remélem padra odafér pl bena helyére
Miért? még két meccse van a Boronak,nem?

Nem tudom fb-n olvastam,h ennyi volt a kölcsön és hnap visszatér
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Válasz küldése