Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#301 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ian Maatsen lett a hónap játékosa a champoban. Ő is lb és nagyon jó :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#302 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2023. február 4., szombat 0:22 Hudson-Odoi lesz a következő ballaszt, még annyit sem játszik abban a borzasztó gyenge Leverkusenben, mint nálunk előtte. Remélem nem akarjuk meghosszabbítani a 2024 nyarán lejáró szerződését, jó lenne most nyáron megszabadulni tőle némi apróért, vagy megvárni, míg kifut a kontraktusa.
Hudson-Odoi lesz a következő balfasz ezt olvastam.

De amugy igen, teljesen kiszorult a leverkusenbol.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#303 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hudson-Odoi lesz a következő ballaszt, még annyit sem játszik abban a borzasztó gyenge Leverkusenben, mint nálunk előtte. Remélem nem akarjuk meghosszabbítani a 2024 nyarán lejáró szerződését, jó lenne most nyáron megszabadulni tőle némi apróért, vagy megvárni, míg kifut a kontraktusa.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#304 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Colwillt én visszahoznám, Brighton is gyengül mi meg jól járunk

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#305 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta: 2023. január 11., szerda 19:45
emsanya írta: 2023. január 11., szerda 19:41 Tiémoué Bakayoko is in talks with AC Milan to end his loan from Chelsea. 

Chelsea are willing to let the French midfielder move to another club on a free transfer.

@mcgrathmike


Ennek a szerencsetlen fasznak mennyi ideig van még szerzodese?
Év vègéig
Akkor már nincs sok hátra.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#306 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta: 2023. január 11., szerda 19:41 Tiémoué Bakayoko is in talks with AC Milan to end his loan from Chelsea. 

Chelsea are willing to let the French midfielder move to another club on a free transfer.

@mcgrathmike


Ennek a szerencsetlen fasznak mennyi ideig van még szerzodese?
Év vègéig

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#307 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tiémoué Bakayoko is in talks with AC Milan to end his loan from Chelsea. 

Chelsea are willing to let the French midfielder move to another club on a free transfer.

@mcgrathmike


Ennek a szerencsetlen fasznak mennyi ideig van még szerzodese?

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2287
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#308 Hozzászólás Szerző: Anti »

Hagynám itt. Rohadjon meg a tarcsiba. Ígyis ráb@sztunk, szopjon ő is.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Kölcsönjátékosok

#309 Hozzászólás Szerző: Cappy »

kecske01 írta: 2023. január 10., kedd 22:38
Pityee írta: 2023. január 10., kedd 22:30 A Corriere dello Sport értesülése szerint a sérülések miatt az Inter nem feltétlenül szeretné meghosszabbítani Romelu Lukaku kölcsönszerződését és amennyiben nem kapnak kedvezményt a kölcsönre úgy a játékos vissza térhet a Chelseahez.

forrás:(sempreinter.com)

Nagyot ütne :lol:
Úgyis kell csatár :D
Az tényleg kéne, de ez csak egy nagy bója 😅

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#310 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. január 10., kedd 22:30 A Corriere dello Sport értesülése szerint a sérülések miatt az Inter nem feltétlenül szeretné meghosszabbítani Romelu Lukaku kölcsönszerződését és amennyiben nem kapnak kedvezményt a kölcsönre úgy a játékos vissza térhet a Chelseahez.

forrás:(sempreinter.com)

Nagyot ütne :lol:
Úgyis kell csatár :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#311 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A Corriere dello Sport értesülése szerint a sérülések miatt az Inter nem feltétlenül szeretné meghosszabbítani Romelu Lukaku kölcsönszerződését és amennyiben nem kapnak kedvezményt a kölcsönre úgy a játékos vissza térhet a Chelseahez.

forrás:(sempreinter.com)

Nagyot ütne :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#312 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta: 2023. január 4., szerda 8:06
Bandi írta: 2023. január 4., szerda 7:44 Most nézem hogy Colwill zsinórban a 6. Brighton meccset játszotta végig, reméljük sikerült végleg beverekednie magát a kezdőbe. Jó lenne ha jövőre vele is számolhatnánk.
Várjuk meg míg Webster visszatér, mert eddig előtte állt a sorban. Reméljük mostmár mögötte lesz.
elvileg a védelem legjobbja jelenleg, remélem nem fogják padra rakni.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#313 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta: 2023. január 4., szerda 7:44 Most nézem hogy Colwill zsinórban a 6. Brighton meccset játszotta végig, reméljük sikerült végleg beverekednie magát a kezdőbe. Jó lenne ha jövőre vele is számolhatnánk.
Várjuk meg míg Webster visszatér, mert eddig előtte állt a sorban. Reméljük mostmár mögötte lesz.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#314 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Most nézem hogy Colwill zsinórban a 6. Brighton meccset játszotta végig, reméljük sikerült végleg beverekednie magát a kezdőbe. Jó lenne ha jövőre vele is számolhatnánk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#315 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2023. január 3., kedd 20:55 Ezek mind igazak, de én inkább arra gondoltam, hogy Lukaku interjúja már önmagában egy ólajtónyi szerződésszegés. Természetes, hogy a szerződés mindkét felet védi, ebből a szempontból pedig kizárólag a klub sérült. Az pedig, hogy 100 mihály lett érte kifizetve, még súlyosbítja is a helyzetet, hiszen teljesen nyilvánvaló, hogy ez a barom a saját értékét tizedelte meg ezzel a hülyeséggel, ezáltal még jobban károsította a klubot.
Annak, hogy Lukakunak nem tetszett Tuchel taktikája, mert nem fért bele az egójába, hogy egy sérülés után nem fejetlenül dobták vissza a mély vízbe, semmi köze nincs a joghoz, ezek sportszakmai szempontok. A klubot ért károknak viszont annál inkább.
Korábban volt már téma ez a pereskedős dolog, akkor valaki megnyugtatott, de időről időre újra felbaszom magam ezen a történeten. Különös tekintettel arra, hogy a klub még vállon is veregette ezt a barmot a visszakölcsönzésével.

Ronaldoval azért bontottak szerződést, mert ez tűnt a legkevésbé macerás opciónak, no meg persze érte nem basztak ki az ablakon egy zsák pénzt. De lehetett volna ez sokkal rosszabb is a portugálnak.
Egyetértek, ha valamikor adott lenne, hogy szétpereljenek egy játékost szerződésszegésért, akkor ez a lókaki szitu kb a mintapéldánya ennek. Viszont ismerve a mi szeretett csapatunkat, akkor a Charity FC mindent megfog tenni annak érdekében, hogy lókaki a legkomfortosabban érezze magát az interben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#316 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ezek mind igazak, de én inkább arra gondoltam, hogy Lukaku interjúja már önmagában egy ólajtónyi szerződésszegés. Természetes, hogy a szerződés mindkét felet védi, ebből a szempontból pedig kizárólag a klub sérült. Az pedig, hogy 100 mihály lett érte kifizetve, még súlyosbítja is a helyzetet, hiszen teljesen nyilvánvaló, hogy ez a barom a saját értékét tizedelte meg ezzel a hülyeséggel, ezáltal még jobban károsította a klubot.
Annak, hogy Lukakunak nem tetszett Tuchel taktikája, mert nem fért bele az egójába, hogy egy sérülés után nem fejetlenül dobták vissza a mély vízbe, semmi köze nincs a joghoz, ezek sportszakmai szempontok. A klubot ért károknak viszont annál inkább.
Korábban volt már téma ez a pereskedős dolog, akkor valaki megnyugtatott, de időről időre újra felbaszom magam ezen a történeten. Különös tekintettel arra, hogy a klub még vállon is veregette ezt a barmot a visszakölcsönzésével.

Ronaldoval azért bontottak szerződést, mert ez tűnt a legkevésbé macerás opciónak, no meg persze érte nem basztak ki az ablakon egy zsák pénzt. De lehetett volna ez sokkal rosszabb is a portugálnak.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#317 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Traxver írta: 2023. január 3., kedd 19:35
James Lee írta: 2023. január 3., kedd 14:23 Ronaldo ominózus Pierce Morgan interjúja utáni szerződésbontáskor gondolkodtam el azon, hogy Lukaku minősíthetetlen viselkedése ugyanúgy a klub jóhírét sérti, ahogy Ronaldo tette azt a tehenekkel. A játékosok szerződésében elvileg benne van, hogy tilos a klubot rossz színben feltüntetve megnyilvánulni, legyen az egy interjú, myilatkozat, vagy bármilyen egyéb súlyos magánéleti incidens. Bár ez azért logikus, én sem állok ki az állásbörzére a konkurrens cég bögréjével a kezemben.
Egyáltalán nem értem, hogy a két jómadár sztorija között mi az a különbség, ami miatt ennyire szerencsétlenkedünk ezzel a belga barommal. A tehenek valamiért le tudták ezt rendezni tiszteletet parancsoló módon.
csak ők nem adtak ki 100 milliót érte
Igen, ez is egy valid pont :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Kölcsönjátékosok

#318 Hozzászólás Szerző: Traxver »

James Lee írta: 2023. január 3., kedd 14:23 Ronaldo ominózus Pierce Morgan interjúja utáni szerződésbontáskor gondolkodtam el azon, hogy Lukaku minősíthetetlen viselkedése ugyanúgy a klub jóhírét sérti, ahogy Ronaldo tette azt a tehenekkel. A játékosok szerződésében elvileg benne van, hogy tilos a klubot rossz színben feltüntetve megnyilvánulni, legyen az egy interjú, myilatkozat, vagy bármilyen egyéb súlyos magánéleti incidens. Bár ez azért logikus, én sem állok ki az állásbörzére a konkurrens cég bögréjével a kezemben.
Egyáltalán nem értem, hogy a két jómadár sztorija között mi az a különbség, ami miatt ennyire szerencsétlenkedünk ezzel a belga barommal. A tehenek valamiért le tudták ezt rendezni tiszteletet parancsoló módon.
csak ők nem adtak ki 100 milliót érte

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#319 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

James Lee írta: 2023. január 3., kedd 14:23 Ronaldo ominózus Pierce Morgan interjúja utáni szerződésbontáskor gondolkodtam el azon, hogy Lukaku minősíthetetlen viselkedése ugyanúgy a klub jóhírét sérti, ahogy Ronaldo tette azt a tehenekkel. A játékosok szerződésében elvileg benne van, hogy tilos a klubot rossz színben feltüntetve megnyilvánulni, legyen az egy interjú, myilatkozat, vagy bármilyen egyéb súlyos magánéleti incidens. Bár ez azért logikus, én sem állok ki az állásbörzére a konkurrens cég bögréjével a kezemben.
Egyáltalán nem értem, hogy a két jómadár sztorija között mi az a különbség, ami miatt ennyire szerencsétlenkedünk ezzel a belga barommal. A tehenek valamiért le tudták ezt rendezni tiszteletet parancsoló módon.
Úgy, hogy szerződést bontottak. Ronaldo elhagyhatta a UTD-t...cserébe eltekintett a szerződésében foglalt jövedelmétől. Kölcsönös megegyezés volt.
Ha nem így lett volna, és a UTD rúgta volna ki, akkor szerződésére járó bérét ki kellett volna fizetni.

Egy szerződés két irányú dolog...mindkét felet védi. A munkáltatónak biztosítani kell a szerződésben foglalt feltételeket, mint pl. munkabér....a munkavállalónak pedig rendelkezésre kell állnia. Más kérdés, hogy a munkavállaló része, nehezen mérhető...edz, megjelenik meccsnapon, becserélik...aztán szarik az egészbe. Viszont a szerződésének eleget tesz.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#320 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ronaldo ominózus Pierce Morgan interjúja utáni szerződésbontáskor gondolkodtam el azon, hogy Lukaku minősíthetetlen viselkedése ugyanúgy a klub jóhírét sérti, ahogy Ronaldo tette azt a tehenekkel. A játékosok szerződésében elvileg benne van, hogy tilos a klubot rossz színben feltüntetve megnyilvánulni, legyen az egy interjú, myilatkozat, vagy bármilyen egyéb súlyos magánéleti incidens. Bár ez azért logikus, én sem állok ki az állásbörzére a konkurrens cég bögréjével a kezemben.
Egyáltalán nem értem, hogy a két jómadár sztorija között mi az a különbség, ami miatt ennyire szerencsétlenkedünk ezzel a belga barommal. A tehenek valamiért le tudták ezt rendezni tiszteletet parancsoló módon.

Válasz küldése