Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#281 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ő lesz a következő Malouda. Vaagy be kell vonni a Félix bizniszbe, .
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#282 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2023. március 16., csütörtök 13:53 Marotta: "Szeretném kihangsúlyozni, hogy Lukaku egy évre lett kölcsönvéve, így visszafog térni a Chelsea-hez. A játékos fizikai állapota klucs szerepet képvisel a játékában, azonban ez nem éri el a 100%-ot. Ő még nem az a Lukaku akit az előző években láthattunk.”

Ez vicces lesz :D
Mind ember mint játékos egy semmi, kiègett szardarab. Vissza kéne vonulnia az lenne a legjobb mindenkinek ..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#283 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Marotta: "Szeretném kihangsúlyozni, hogy Lukaku egy évre lett kölcsönvéve, így visszafog térni a Chelsea-hez. A játékos fizikai állapota klucs szerepet képvisel a játékában, azonban ez nem éri el a 100%-ot. Ő még nem az a Lukaku akit az előző években láthattunk.”

Ez vicces lesz :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#284 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Dante írta: 2023. február 23., csütörtök 10:31
Szabi írta: 2023. február 23., csütörtök 0:17Engem kizárólag az egyenlő bánásmód hiánya zavar, bármennyire is röhejes a megfutamodás, én valamennyire egyet tudok érteni Lukakuval a miértet illetően, a hogyannal nyilvánvalóan hozzátok hasonlóan én sem.
Nekem így tűnik, hogy Téged Haverzt zavar, annyira, hogy mindegy már ki lépne a helyébe. Ideális esetben valószínűleg Te sem Lukaku-t emlegetnéd, főleg nem úgy, hogy "James beadásait úgy fejelné egyik másik sarokba" amikor láttuk, hogy neki sincs elég nagy kapu, hogy az ajtó-ablak ziccert konzisztensen értékesítse. Se Lukaku, se Havertz nem kell, megérdemelnének a szurkolók egy értelmesen teljesítő és viselkedő csatárt.
Lukival nem a helyzetkihasználás volt az elsődleges probléma, tavaly is felüllőtte a helyzeteit. Understat alapján 7.02 xg-re vert 8-at. A probléma a helyzetbe kerülés és minden más volt.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#285 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2023. február 23., csütörtök 0:17Engem kizárólag az egyenlő bánásmód hiánya zavar, bármennyire is röhejes a megfutamodás, én valamennyire egyet tudok érteni Lukakuval a miértet illetően, a hogyannal nyilvánvalóan hozzátok hasonlóan én sem.
Nekem így tűnik, hogy Téged Haverzt zavar, annyira, hogy mindegy már ki lépne a helyébe. Ideális esetben valószínűleg Te sem Lukaku-t emlegetnéd, főleg nem úgy, hogy "James beadásait úgy fejelné egyik másik sarokba" amikor láttuk, hogy neki sincs elég nagy kapu, hogy az ajtó-ablak ziccert konzisztensen értékesítse. Se Lukaku, se Havertz nem kell, megérdemelnének a szurkolók egy értelmesen teljesítő és viselkedő csatárt.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#286 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Romelu Lukaku goals in February: 2
Chelsea goals in February: 1

Azért egy kis tiszteletet a jó öreg Romelu-nak :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#287 Hozzászólás Szerző: Pityee »

vigh92 írta: 2023. február 23., csütörtök 0:08
Szabi írta: 2023. február 23., csütörtök 0:00 Ha csak annyi esélyt kapott volna itt, mint a német selejt, most lenne normális befejezőnk, és ő sem kezdte volna el a rinyát. Bár teljesen sansztalan a dolog, de én adnám, ha visszajönne. Eleinte fura lenne, de rúgna 2-3 gólt, és kis túlzással senki sem emlékezne a kijelentéseire. :D
Neki lefőtt a kávé....nincs az a gólszám, amivel vissza tudná nyerni a szúrkolókat.
Ki volt nyalva a segge, mindenki Drogbához hasonlította, meg azzal jött, hogy álmai klubja, stb.
Senki nem haragudott volna rá, ha nem nyilatkozza azokat, amit. (Lejáratta a klubot + 100 misi bukó)
Ne is mond, a Lukakus mezem azóta is a szekrényben pihen, pedig nem volt olcsó :lol: De tanultam a hibából azóta csak is név nélkül rendelek mezet :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#288 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: 2023. február 23., csütörtök 0:03
Szabi írta: 2023. február 23., csütörtök 0:00 Ha csak annyi esélyt kapott volna itt, mint a német selejt, most lenne normális befejezőnk, és ő sem kezdte volna el a rinyát. Bár teljesen sansztalan a dolog, de én adnám, ha visszajönne. Eleinte fura lenne, de rúgna 2-3 gólt, és kis túlzással senki sem emlékezne a kijelentéseire. :D
Azt ugye tudod, hogy ő sem szeretne ide visszajönni? Gondolom ezért égetett fel nálunk minden hidat maga mögött.
Tisztában vagyok vele, csupán arra próbáltam rávilágítani, amennyiben nem dobja 3-4 rossz meccs után egyből a padra Tuchel (majd később a sérülés már csak hab volt a tortán), akkor lehet nem ez a végkifejlet. Az az ember, aki miatt el lett pazarolva, 50-60 meccse van úgy a kezdőben azóta, hogy hasonlóan szánalmas teljesítményt nyújt az esetek 80-90%-ában. Engem kizárólag az egyenlő bánásmód hiánya zavar, bármennyire is röhejes a megfutamodás, én valamennyire egyet tudok érteni Lukakuval a miértet illetően, a hogyannal nyilvánvalóan hozzátok hasonlóan én sem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Kölcsönjátékosok

#289 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Szabi írta: 2023. február 23., csütörtök 0:00 Ha csak annyi esélyt kapott volna itt, mint a német selejt, most lenne normális befejezőnk, és ő sem kezdte volna el a rinyát. Bár teljesen sansztalan a dolog, de én adnám, ha visszajönne. Eleinte fura lenne, de rúgna 2-3 gólt, és kis túlzással senki sem emlékezne a kijelentéseire. :D
Neki lefőtt a kávé....nincs az a gólszám, amivel vissza tudná nyerni a szúrkolókat.
Ki volt nyalva a segge, mindenki Drogbához hasonlította, meg azzal jött, hogy álmai klubja, stb.
Senki nem haragudott volna rá, ha nem nyilatkozza azokat, amit. (Lejáratta a klubot + 100 misi bukó)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#290 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2023. február 23., csütörtök 0:00 Ha csak annyi esélyt kapott volna itt, mint a német selejt, most lenne normális befejezőnk, és ő sem kezdte volna el a rinyát. Bár teljesen sansztalan a dolog, de én adnám, ha visszajönne. Eleinte fura lenne, de rúgna 2-3 gólt, és kis túlzással senki sem emlékezne a kijelentéseire. :D
Azt remélem tudod, hogy ő sem szeretne ide visszajönni ugye? Gondolom ezért égetett fel nálunk minden hidat maga mögött.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#291 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha csak annyi esélyt kapott volna itt, mint a német selejt, most lenne normális befejezőnk, és ő sem kezdte volna el a rinyát. Bár teljesen sansztalan a dolog, de én adnám, ha visszajönne. Eleinte fura lenne, de rúgna 2-3 gólt, és kis túlzással senki sem emlékezne a kijelentéseire. :D James beadásait úgy fejelné egyik-másik sarokba, ahogy nem szégyellné.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#292 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. február 22., szerda 21:52
broduer írta: 2023. február 22., szerda 21:47 Már egy ideje egészséges a balga belgánk, de konkrétan a 200 éves Dzeko játszik helyette, ő a kezdőcsatár.

Nyáron szerintem jön vissza...
Inter CEO Marotta: "Why Lukaku on the bench? Romelu has 103 kg to carry on his shoulders, he must be physically fit. It's not yet 100% fit, he’s getting back to the best form”. #UCL
Épp most nyerte meg a meccset az internek, úgyh reméljük ott marad.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Kölcsönjátékosok

#293 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2023. február 22., szerda 21:52
broduer írta: 2023. február 22., szerda 21:47 Már egy ideje egészséges a balga belgánk, de konkrétan a 200 éves Dzeko játszik helyette, ő a kezdőcsatár.

Nyáron szerintem jön vissza...
Inter CEO Marotta: "Why Lukaku on the bench? Romelu has 103 kg to carry on his shoulders, he must be physically fit. It's not yet 100% fit, he’s getting back to the best form”. #UCL
Igen, ezt jól el kiabáltam, bár ez jó nekünk, maradjon csak ott.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#294 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta: 2023. február 22., szerda 21:47 Már egy ideje egészséges a balga belgánk, de konkrétan a 200 éves Dzeko játszik helyette, ő a kezdőcsatár.

Nyáron szerintem jön vissza...
Inter CEO Marotta: "Why Lukaku on the bench? Romelu has 103 kg to carry on his shoulders, he must be physically fit. It's not yet 100% fit, he’s getting back to the best form”. #UCL

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Kölcsönjátékosok

#295 Hozzászólás Szerző: broduer »

Már egy ideje egészséges a balga belgánk, de konkrétan a 200 éves Dzeko játszik helyette, ő a kezdőcsatár.

Nyáron szerintem jön vissza...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#296 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mivel Potter felől sem teljes a bizalom Cucurella felé, ezért nem tartom kizártnak, hogyha mindegyik fél kívánsága teljesül, akkor marad Maatsen. Bár ahogy a klubot ismerem, inkább pénzzé tesszük, mint Guehi-t, aztán meg keressük a hasonló profilt horror áron.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#297 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. február 10., péntek 13:31 Ian Maatsen lett a hónap játékosa a champoban. Ő is lb és nagyon jó :D
Meg kellett volna tartani őt, már az előző szezonban is nagyon jó volt a Coventry-ben és akkor nem lett volna szükség Cuclira.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#298 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ian Maatsen lett a hónap játékosa a champoban. Ő is lb és nagyon jó :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#299 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2023. február 4., szombat 0:22 Hudson-Odoi lesz a következő ballaszt, még annyit sem játszik abban a borzasztó gyenge Leverkusenben, mint nálunk előtte. Remélem nem akarjuk meghosszabbítani a 2024 nyarán lejáró szerződését, jó lenne most nyáron megszabadulni tőle némi apróért, vagy megvárni, míg kifut a kontraktusa.
Hudson-Odoi lesz a következő balfasz ezt olvastam.

De amugy igen, teljesen kiszorult a leverkusenbol.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#300 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hudson-Odoi lesz a következő ballaszt, még annyit sem játszik abban a borzasztó gyenge Leverkusenben, mint nálunk előtte. Remélem nem akarjuk meghosszabbítani a 2024 nyarán lejáró szerződését, jó lenne most nyáron megszabadulni tőle némi apróért, vagy megvárni, míg kifut a kontraktusa.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése