Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#321 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2023. január 3., kedd 20:55 Ezek mind igazak, de én inkább arra gondoltam, hogy Lukaku interjúja már önmagában egy ólajtónyi szerződésszegés. Természetes, hogy a szerződés mindkét felet védi, ebből a szempontból pedig kizárólag a klub sérült. Az pedig, hogy 100 mihály lett érte kifizetve, még súlyosbítja is a helyzetet, hiszen teljesen nyilvánvaló, hogy ez a barom a saját értékét tizedelte meg ezzel a hülyeséggel, ezáltal még jobban károsította a klubot.
Annak, hogy Lukakunak nem tetszett Tuchel taktikája, mert nem fért bele az egójába, hogy egy sérülés után nem fejetlenül dobták vissza a mély vízbe, semmi köze nincs a joghoz, ezek sportszakmai szempontok. A klubot ért károknak viszont annál inkább.
Korábban volt már téma ez a pereskedős dolog, akkor valaki megnyugtatott, de időről időre újra felbaszom magam ezen a történeten. Különös tekintettel arra, hogy a klub még vállon is veregette ezt a barmot a visszakölcsönzésével.

Ronaldoval azért bontottak szerződést, mert ez tűnt a legkevésbé macerás opciónak, no meg persze érte nem basztak ki az ablakon egy zsák pénzt. De lehetett volna ez sokkal rosszabb is a portugálnak.
Egyetértek, ha valamikor adott lenne, hogy szétpereljenek egy játékost szerződésszegésért, akkor ez a lókaki szitu kb a mintapéldánya ennek. Viszont ismerve a mi szeretett csapatunkat, akkor a Charity FC mindent megfog tenni annak érdekében, hogy lókaki a legkomfortosabban érezze magát az interben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#322 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ezek mind igazak, de én inkább arra gondoltam, hogy Lukaku interjúja már önmagában egy ólajtónyi szerződésszegés. Természetes, hogy a szerződés mindkét felet védi, ebből a szempontból pedig kizárólag a klub sérült. Az pedig, hogy 100 mihály lett érte kifizetve, még súlyosbítja is a helyzetet, hiszen teljesen nyilvánvaló, hogy ez a barom a saját értékét tizedelte meg ezzel a hülyeséggel, ezáltal még jobban károsította a klubot.
Annak, hogy Lukakunak nem tetszett Tuchel taktikája, mert nem fért bele az egójába, hogy egy sérülés után nem fejetlenül dobták vissza a mély vízbe, semmi köze nincs a joghoz, ezek sportszakmai szempontok. A klubot ért károknak viszont annál inkább.
Korábban volt már téma ez a pereskedős dolog, akkor valaki megnyugtatott, de időről időre újra felbaszom magam ezen a történeten. Különös tekintettel arra, hogy a klub még vállon is veregette ezt a barmot a visszakölcsönzésével.

Ronaldoval azért bontottak szerződést, mert ez tűnt a legkevésbé macerás opciónak, no meg persze érte nem basztak ki az ablakon egy zsák pénzt. De lehetett volna ez sokkal rosszabb is a portugálnak.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#323 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Traxver írta: 2023. január 3., kedd 19:35
James Lee írta: 2023. január 3., kedd 14:23 Ronaldo ominózus Pierce Morgan interjúja utáni szerződésbontáskor gondolkodtam el azon, hogy Lukaku minősíthetetlen viselkedése ugyanúgy a klub jóhírét sérti, ahogy Ronaldo tette azt a tehenekkel. A játékosok szerződésében elvileg benne van, hogy tilos a klubot rossz színben feltüntetve megnyilvánulni, legyen az egy interjú, myilatkozat, vagy bármilyen egyéb súlyos magánéleti incidens. Bár ez azért logikus, én sem állok ki az állásbörzére a konkurrens cég bögréjével a kezemben.
Egyáltalán nem értem, hogy a két jómadár sztorija között mi az a különbség, ami miatt ennyire szerencsétlenkedünk ezzel a belga barommal. A tehenek valamiért le tudták ezt rendezni tiszteletet parancsoló módon.
csak ők nem adtak ki 100 milliót érte
Igen, ez is egy valid pont :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Kölcsönjátékosok

#324 Hozzászólás Szerző: Traxver »

James Lee írta: 2023. január 3., kedd 14:23 Ronaldo ominózus Pierce Morgan interjúja utáni szerződésbontáskor gondolkodtam el azon, hogy Lukaku minősíthetetlen viselkedése ugyanúgy a klub jóhírét sérti, ahogy Ronaldo tette azt a tehenekkel. A játékosok szerződésében elvileg benne van, hogy tilos a klubot rossz színben feltüntetve megnyilvánulni, legyen az egy interjú, myilatkozat, vagy bármilyen egyéb súlyos magánéleti incidens. Bár ez azért logikus, én sem állok ki az állásbörzére a konkurrens cég bögréjével a kezemben.
Egyáltalán nem értem, hogy a két jómadár sztorija között mi az a különbség, ami miatt ennyire szerencsétlenkedünk ezzel a belga barommal. A tehenek valamiért le tudták ezt rendezni tiszteletet parancsoló módon.
csak ők nem adtak ki 100 milliót érte

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#325 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

James Lee írta: 2023. január 3., kedd 14:23 Ronaldo ominózus Pierce Morgan interjúja utáni szerződésbontáskor gondolkodtam el azon, hogy Lukaku minősíthetetlen viselkedése ugyanúgy a klub jóhírét sérti, ahogy Ronaldo tette azt a tehenekkel. A játékosok szerződésében elvileg benne van, hogy tilos a klubot rossz színben feltüntetve megnyilvánulni, legyen az egy interjú, myilatkozat, vagy bármilyen egyéb súlyos magánéleti incidens. Bár ez azért logikus, én sem állok ki az állásbörzére a konkurrens cég bögréjével a kezemben.
Egyáltalán nem értem, hogy a két jómadár sztorija között mi az a különbség, ami miatt ennyire szerencsétlenkedünk ezzel a belga barommal. A tehenek valamiért le tudták ezt rendezni tiszteletet parancsoló módon.
Úgy, hogy szerződést bontottak. Ronaldo elhagyhatta a UTD-t...cserébe eltekintett a szerződésében foglalt jövedelmétől. Kölcsönös megegyezés volt.
Ha nem így lett volna, és a UTD rúgta volna ki, akkor szerződésére járó bérét ki kellett volna fizetni.

Egy szerződés két irányú dolog...mindkét felet védi. A munkáltatónak biztosítani kell a szerződésben foglalt feltételeket, mint pl. munkabér....a munkavállalónak pedig rendelkezésre kell állnia. Más kérdés, hogy a munkavállaló része, nehezen mérhető...edz, megjelenik meccsnapon, becserélik...aztán szarik az egészbe. Viszont a szerződésének eleget tesz.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#326 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ronaldo ominózus Pierce Morgan interjúja utáni szerződésbontáskor gondolkodtam el azon, hogy Lukaku minősíthetetlen viselkedése ugyanúgy a klub jóhírét sérti, ahogy Ronaldo tette azt a tehenekkel. A játékosok szerződésében elvileg benne van, hogy tilos a klubot rossz színben feltüntetve megnyilvánulni, legyen az egy interjú, myilatkozat, vagy bármilyen egyéb súlyos magánéleti incidens. Bár ez azért logikus, én sem állok ki az állásbörzére a konkurrens cég bögréjével a kezemben.
Egyáltalán nem értem, hogy a két jómadár sztorija között mi az a különbség, ami miatt ennyire szerencsétlenkedünk ezzel a belga barommal. A tehenek valamiért le tudták ezt rendezni tiszteletet parancsoló módon.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#327 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nincs ezzel semmi gond, viszont akkor igy semmi ertelme nincs a szerzodeseknek. A jatekosok kedvukre akar par honap alatt felrughatjak a szerzodest es megkerulve azt azt csinalnak amit akarnak. Nyilvan nem jonne hozzank senki, de en azt csinalnam, hogy ugy mint barmaly mas munkahelyen lenne 2-3 honap probahonap. Vagy fel ev. Igy a jatekos motivalta es tempossa teszi a beilleszkedeset.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#328 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. január 1., vasárnap 16:06 Lukaku: “I hope to stay here at Inter, but a solution needs to be found with Chelsea.”

Lukaku on Inter Fans: “I thought they were angry with me. But they they know that I always have Inter in my heart.”

Lukaku: “Ending my career at Inter? Of course I'd like to. But in the end I have to go back to 'Anderlecht. I'm fine at Inter, Inter want to grow and we want to stay here.”

(Sky Italia)


Rohadj is ott meg a büdös utcalány anyadba te nyomorek szar.
Romelu #Lukaku elárulta, hogy nem akar visszatérni a #Chelsea csapatához.

"Az Inter szurkolók igazán különlegesek, számomra ők a legjobbak, akikkel valaha találkoztam. Remélem, hogy az Internél maradok, az Inter számomra a minden. De a Chelsea-vel meg kell találnunk a közös megoldást."
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#329 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lukaku: “I hope to stay here at Inter, but a solution needs to be found with Chelsea.”

Lukaku on Inter Fans: “I thought they were angry with me. But they they know that I always have Inter in my heart.”

Lukaku: “Ending my career at Inter? Of course I'd like to. But in the end I have to go back to 'Anderlecht. I'm fine at Inter, Inter want to grow and we want to stay here.”

(Sky Italia)


Rohadj is ott meg a büdös utcalány anyadba te nyomorek szar.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#330 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2022. december 4., vasárnap 8:41
Bandi írta: 2022. december 2., péntek 10:58
Pityee írta: 2022. december 1., csütörtök 20:15

Szerencsére az inter újra kölcsön szeretné venni :D
Nagyot kellene fordulni a világnak ahhoz hogy tényleg kölcsön akarják venni megint.
Pedig most azt írják, hogy a sérülései miatt már elgondolkodnak azon, hogy visszafogják adni. Inter orvosai nem hittek a szemüknek, hogy leépült a teste 1 év alatt, náluk nem igen volt sérült. Tuti valami nem jól működik nálunk ilyen téren.
Ez nyilvan valo, hogy vagy az orvosi stab, vagy az eronleti edzo, vagy valahol e kozott hatalmas hozza nem ertes lapul.
Rengeteg a serultunk es akik egyszer megserulnek azok ujra meg ujra visszaesnek. Lukaku idejott jol jatszott, majd leepult. De mondhatnam a tamadoinkat puli, sterling. Nyilvan nem fogom ra a formahanyatlast az edzokre. De valami van benne, az biztos.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#331 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2022. december 2., péntek 10:58
Pityee írta: 2022. december 1., csütörtök 20:15
Bandi írta: 2022. december 1., csütörtök 20:10
Szokjuk csak, év végén jön vissza és nincs az a csapat ami megszabadítana minket tőle :lol:
Szerencsére az inter újra kölcsön szeretné venni :D
Nagyot kellene fordulni a világnak ahhoz hogy tényleg kölcsön akarják venni megint.
Pedig most azt írják, hogy a sérülései miatt már elgondolkodnak azon, hogy visszafogják adni. Inter orvosai nem hittek a szemüknek, hogy leépült a teste 1 év alatt, náluk nem igen volt sérült. Tuti valami nem jól működik nálunk ilyen téren.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#332 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://twitter.com/CroatianSoccer/stat ... 1-20221202


Rakitic is rendesen megtrollkodta a balga belgánkat :lol: Felajánlotta, hogy kifizet neki egy hetes Spliti kirándulást a sok kihagyott helyzetért :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#333 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2022. december 1., csütörtök 20:15
Bandi írta: 2022. december 1., csütörtök 20:10
Szokjuk csak, év végén jön vissza és nincs az a csapat ami megszabadítana minket tőle :lol:
Szerencsére az inter újra kölcsön szeretné venni :D
Nagyot kellene fordulni a világnak ahhoz hogy tényleg kölcsön akarják venni megint.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#334 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2022. december 1., csütörtök 20:15 :D
Bandi írta: 2022. december 1., csütörtök 20:10
kazomester írta: 2022. december 1., csütörtök 18:56 Lukaku mi a faszomat művelt ezen a meccsen :lol:
Szokjuk csak, év végén jön vissza és nincs az a csapat ami megszabadítana minket tőle :lol:
Szerencsére az inter újra kölcsön szeretné venni :D
Takarodjon vissza kölcsönbe eskü az se zavar már csak nehogy felvegye a mezünket valaha ez a faszkalap. Én nem sajnálom, örülök hogy kiszoptak :lol:

Ezek a belgák a meg a BL PSG megfelelői, flop squad.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#335 Hozzászólás Szerző: Pityee »

:D
Bandi írta: 2022. december 1., csütörtök 20:10
kazomester írta: 2022. december 1., csütörtök 18:56 Lukaku mi a faszomat művelt ezen a meccsen :lol:
Szokjuk csak, év végén jön vissza és nincs az a csapat ami megszabadítana minket tőle :lol:
Szerencsére az inter újra kölcsön szeretné venni :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#336 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kazomester írta: 2022. december 1., csütörtök 18:56 Lukaku mi a faszomat művelt ezen a meccsen :lol:
Szokjuk csak, év végén jön vissza és nincs az a csapat ami megszabadítana minket tőle :lol:

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Kölcsönjátékosok

#337 Hozzászólás Szerző: Cappy »

White írta: 2022. december 1., csütörtök 18:57 Esküszöm megsajnaltam , nem csak rajta ment el, legalább helyzetbe került , de ez nagyon kevés
Sajnalja a tokom azt az idiota barmot :)

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Kölcsönjátékosok

#338 Hozzászólás Szerző: White »

Esküszöm megsajnaltam , nem csak rajta ment el, legalább helyzetbe került , de ez nagyon kevés
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#339 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Lukaku mi a faszomat művelt ezen a meccsen :lol:

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#340 Hozzászólás Szerző: Crap »

Lukaku vagányan beütötte a nemzeti csapatának a koporsó szöget. Ha még van valamennyi értéke az most újra csökkent :D :D

Válasz küldése