Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3463
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#361 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Kepának azért bocsájt meg a szurkoló, mert korrekt a mentalitása. Lókaka nyugodtan megrohadhat ott, ahol van, létszámilag is túl sok csatár lenne, attól meg az Isten mentsen meg minket, hogy Brojától vegye el a perceket (tehát hogy ez a pöcsfejű kezd, Auba száll be 20 percre és Broja kuka).

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#362 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: 2022. október 19., szerda 9:16
kecske01 írta: 2022. október 19., szerda 8:43
Dízel írta: 2022. október 19., szerda 8:10 Minel tobbet latom szenvedni a belga szart annal boldogabb vagyok. Nyilvan ott sem tudja mar megugrani a szintet, igy ok nem szaroznak es visszakuldik a feladonak.
Gondolom a serulese miatt nincs hasznukra, a problema az hogy van szerzodes ami mindegyik felet vedi. Nincs olyan hogy felmondom, mert akkor nem kell irni szerzodeseket.
Augusztus 26 óta sérült, milyen szintet ugorjon meg? Potter amúgy lehet számolna vele
Ugye nem gondolod, hogy neki még van visszaút a Chelseaben? :D A saját szurkolóinktól kapna olyan füttykoncertet, hogy azt tuti nem tenné zsebre.
Első két meccsén rúgna három gólt, a lőtéri kutyát se érdekelné, mit nyilatkozott. Ilyen az általános szurkolói mentalitás. Kepánál se emlegeti most senki, hogy mekkora vakvágány volt évekig, jól megy most neki, pontokat ment a védéseivel, nem kapja a kritikákat. Potter egyébként lehet tudná használni a belgát, itt most nem releváns, Tuchel alatt mit nyújtott, hiszen azzal még a legnagyobb utálói is tisztában vannak, hogy annál többet tud ő.

Amúgy nem megy annyira fényesen az Internek, hogy megengedhesse magának azt a luxust, hogy Lukakut visszazavarja csak azért, mert sérült. Vissza fogják tenni a kezdőbe, amint egészséges lesz, és lőheti a gólokat a Cremonese és a Lecce ellen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#363 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. október 19., szerda 8:43
Dízel írta: 2022. október 19., szerda 8:10 Minel tobbet latom szenvedni a belga szart annal boldogabb vagyok. Nyilvan ott sem tudja mar megugrani a szintet, igy ok nem szaroznak es visszakuldik a feladonak.
Gondolom a serulese miatt nincs hasznukra, a problema az hogy van szerzodes ami mindegyik felet vedi. Nincs olyan hogy felmondom, mert akkor nem kell irni szerzodeseket.
Augusztus 26 óta sérült, milyen szintet ugorjon meg? Potter amúgy lehet számolna vele
Ugye nem gondolod, hogy neki még van visszaút a Chelseaben? :D A saját szurkolóinktól kapna olyan füttykoncertet, hogy azt tuti nem tenné zsebre.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#364 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2022. október 19., szerda 8:10 Minel tobbet latom szenvedni a belga szart annal boldogabb vagyok. Nyilvan ott sem tudja mar megugrani a szintet, igy ok nem szaroznak es visszakuldik a feladonak.
Gondolom a serulese miatt nincs hasznukra, a problema az hogy van szerzodes ami mindegyik felet vedi. Nincs olyan hogy felmondom, mert akkor nem kell irni szerzodeseket.
Augusztus 26 óta sérült, milyen szintet ugorjon meg? Potter amúgy lehet számolna vele

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3430
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#365 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Minel tobbet latom szenvedni a belga szart annal boldogabb vagyok. Nyilvan ott sem tudja mar megugrani a szintet, igy ok nem szaroznak es visszakuldik a feladonak.
Gondolom a serulese miatt nincs hasznukra, a problema az hogy van szerzodes ami mindegyik felet vedi. Nincs olyan hogy felmondom, mert akkor nem kell irni szerzodeseket.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#366 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“I am told that as of right now, Inter do not want to keep Lukaku and there is even talk of terminating his loan in January.

“Of course, things can change with this, but as of right now, that is the current situation.”

{@siphillips_sport via SDTC}

Na még csak az kéne… Állitolag inter felakarja bontani lókaki kölcsönszerződését már januárban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kölcsönjátékosok

#367 Hozzászólás Szerző: Moldván »

CHO kezdő, ha jól látom Schick mögött játszik.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kölcsönjátékosok

#368 Hozzászólás Szerző: Moldván »

CHO gólpassz. Csereként állt be.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#369 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ian Maatsen Burnleybe fog menni kölcsön. Holnap van az orvosija

Crap
Hozzászólások: 979
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#370 Hozzászólás Szerző: Crap »

A loan armys csapat, felkereste a többi szurkolói klubbot és megkérték, hogy elemezzék a játékosainkat 1-1 rövid mondatban + értékeljék őket egy 10-es skálán.
Ahogy ők is írták, senki nem követi mindegyik játékosunkat meccsről meccsre, így talán ez a legközelebbi értékelés amit róluk kaphatunk.

https://twitter.com/ChelseaLoanArmy/sta ... oCcIw&s=19

Crap
Hozzászólások: 979
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#371 Hozzászólás Szerző: Crap »

Köszönjük szépen az összefoglalót mindenki nevében !!

Jól látszik, hogy kétes dolog ez a kölcsönadogatás. Gallagher esetén nagyon jól sült el.

Míg Gilmour eszméletlenül megszívta. Szegény gyerek, egy amolyan Jorginho , Pirlo szerű játékos lenne, de Norwichnál idén nem létezett a középpálya + igazából nem is volt semmilyen játéka a csapatnak. Annyiból állt egész évben a csapat, hogy ívelgették előre a labdát, amint megszerezték a saját 16-ról. Így Gilmouron, csak nagyon kevés támadás ment keresztül, védekezésben meg már csak a testalkata miatt se tudott kiemelkedni. Szabadrúgásokat, szögleteket pedig mind a helyi "sztárjuk" Normann végezte el, akit amilyen szinten felszopkodtak, egy büdös nagy 0 volt, még így is.

Broja még az szerintem, aki könnyedén nálunk maradhat. Bár ő vissza esett a szezon második felére, de ez nem a teljesítménye miatt volt, hanem sajnos a sérülései miatt. Az elején még valamilyen helyi rekordot is beállított, olyan szépen termelt. A szezon második felére viszont nem is emlékszem, hogy 2x 90 percet egymás után letudott volna játszani. Az viszont biztos, hogy szezon elején közel se ő volt az első számú csatár, míg a végére, amint felépület a sérüléséből vagy már csak félig meddig harc képes állapotban volt, azonnal a kezdőben volt a helye, ami sokat elmond szerintem. Összességében, a sok sérülés, félig lejátszott meccsek és meccskihagyások miatt viszont még sok kérdőjel maradt vele szemben.
Amennyiben Lukaku megy a csapattól, könnyen nálunk maradhat és azt a teljesítményt, amit idén a Belga hozott jó eséllyel képes ő is hozni. (bár azért remélem ennél többet is)

cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#372 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta: 2022. május 30., hétfő 17:24 Az opciót nem von kétségbe, csak azt az állítást, hogy a Lyon el vele. Ahogy az utolsó linked is mutatja, az idei, fél évnél frissebb hírek mind arról számolnak be, hogy visszatér.
Meglátjuk majd mi lesz a sorsa, nagyon remélem, hogy nem itt kezdi meg a következő szezont és azért a Juventus, Lazio érdeklődése nem hangzanak rosszul.
Nem is mondtam, hogy tuti igazam van, de én valahogy 90%-osra érzem h valahogy megoldja a Lyon :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#373 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az opciót nem von kétségbe, csak azt az állítást, hogy a Lyon el vele. Ahogy az utolsó linked is mutatja, az idei, fél évnél frissebb hírek mind arról számolnak be, hogy visszatér.
Meglátjuk majd mi lesz a sorsa, nagyon remélem, hogy nem itt kezdi meg a következő szezont és azért a Juventus, Lazio érdeklődése nem hangzanak rosszul.

cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#374 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta: 2022. május 30., hétfő 17:04 Nem találtam részletes leírást arról, hogy a Lyon-nak milyen jogai vannak ezügyben, viszont hónapok óta vannak nyilatkozatok, hogy vissza fog térni, Emerson-tól hogy amúgy maradna. Elég rakeresni Emerson-ra, egész évben cikkeztek róla, hogy olasz csapatok vinnék. A lyon-i maradasról semmi infó.
Emerson Palmieri will leave OL at the end of current season and will return to Chelsea - he’s definitely not gonna stay at OL next year. 🔵 #OL

Many clubs are interested in signing him, including Juventus - but there’s still nothing advanced due to Chelsea situation. #CFC
Tudsz valami forrást linkelni ami alátámasztja amit írsz?
https://www.transfermarkt.com/emerson/p ... er/181778 https://www.chelsea-news.co/2021/08/opt ... ing-lyon/ https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... e-possible

Kb az összes hír szerint opció van rá.
Azért írják, hogy nem fog maradni, mert a Lyon nem úszkál a pénzben, most, hogy lemaradtak a nemzetközi kupáról, de sztem ki fogják gazdálkodni és megtartják.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#375 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem találtam részletes leírást arról, hogy a Lyon-nak milyen jogai vannak ezügyben, viszont hónapok óta vannak nyilatkozatok, hogy vissza fog térni, Emerson-tól hogy amúgy maradna. Elég rakeresni Emerson-ra, egész évben cikkeztek róla, hogy olasz csapatok vinnék. A lyon-i maradasról semmi infó.
Emerson Palmieri will leave OL at the end of current season and will return to Chelsea - he’s definitely not gonna stay at OL next year. 🔵 #OL

Many clubs are interested in signing him, including Juventus - but there’s still nothing advanced due to Chelsea situation. #CFC
Tudsz valami forrást linkelni ami alátámasztja amit írsz?

cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#376 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta: 2022. május 30., hétfő 15:20
cech19960320 írta: 2022. május 29., vasárnap 22:10Emerson (Lyon):
Kulcsember volt a Lyonban az idei szezonban, 36 meccsen 2852 perc jutott neki. A termése 1 gól és 2 gólpassz, de a Lyoni támadások nagy részében részt vett, azokat rendszeresen segítette, de a védőmunkájára sem lehet panasz. A nemzetközi kupaszereplésről ugyan lemaradtak, de a vásárlási opciójával valószínűleg élni fog a Lyon, és úgy néz ki, ez a szint Emerson szintje.
Én úgy tudom, hogy nem engedjük, hogy megtartsa a Lyon, pedig Emerson is többször nyilatkozna, hogy ott szeretne maradni. Januárban szerettük volna visszahívni, amibe nem mentek bele a franciák, egész biztos vagyok benne, hogy ezért megharagudtak az illetékesek - szerencsétlen Kenedy lett visszarángatva, hogy 2 meccset játsszon.
Mivel jó szezonja volt, gondolom úgy van vele a klub, hogyha nincs új ember oda Chilwell mögé, akkor marad, de ha sikerül igazolni valakit, akkor talán még a Lyon opciójánál is több pénzért lehet eladni.

Illetve Sterling-hez fűznék annyit, hogy sok pozitívumot olvastam vele kapcsolatban, a Blackpool szurkolók között vannak, akik elégedettek vele. Nyilván nem Chelsea szint, de egy Champo eladáson nem lepődnék meg.
Emersonra opciójuk van, így tökmindegy mi mit akarunk, ha azt az összeget kifizetik, övék.
Sterlinggel meg persze hogy elégedettek, mivel tavaly egy nála jóval szarabb teljessítményt kellett azon a poszton nézniük.. De ettől még egy Blackpoolban is inkább a csapat alsó felébe tartozott, ideje eladni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#377 Hozzászólás Szerző: Dante »

cech19960320 írta: 2022. május 29., vasárnap 22:10Emerson (Lyon):
Kulcsember volt a Lyonban az idei szezonban, 36 meccsen 2852 perc jutott neki. A termése 1 gól és 2 gólpassz, de a Lyoni támadások nagy részében részt vett, azokat rendszeresen segítette, de a védőmunkájára sem lehet panasz. A nemzetközi kupaszereplésről ugyan lemaradtak, de a vásárlási opciójával valószínűleg élni fog a Lyon, és úgy néz ki, ez a szint Emerson szintje.
Én úgy tudom, hogy nem engedjük, hogy megtartsa a Lyon, pedig Emerson is többször nyilatkozna, hogy ott szeretne maradni. Januárban szerettük volna visszahívni, amibe nem mentek bele a franciák, egész biztos vagyok benne, hogy ezért megharagudtak az illetékesek - szerencsétlen Kenedy lett visszarángatva, hogy 2 meccset játsszon.
Mivel jó szezonja volt, gondolom úgy van vele a klub, hogyha nincs új ember oda Chilwell mögé, akkor marad, de ha sikerül igazolni valakit, akkor talán még a Lyon opciójánál is több pénzért lehet eladni.

Illetve Sterling-hez fűznék annyit, hogy sok pozitívumot olvastam vele kapcsolatban, a Blackpool szurkolók között vannak, akik elégedettek vele. Nyilván nem Chelsea szint, de egy Champo eladáson nem lepődnék meg.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Kölcsönjátékosok

#378 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Amilyen gyorsan szoktunk igazolni, mire Rice-t megkeresnenk addigra a city mar reg leigazolta.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#379 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Köszi szépen az infót
Akkor Gallagher az akit várhatunk a csapatba jövőre ha a pre seasonben jól nyomja, mellé még mondjuk Rice leigazolasa igen csak emelné a kp erősségét

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2263
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#380 Hozzászólás Szerző: Anti »

Köszi szépen az összefoglalót 😉
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Válasz küldése