Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#461 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2021. február 13., szombat 0:06 RLC-t koveti valaki? Milyen teljesitmenyt nyujt a Fulhamben? Nekem o volt az egyik kedvenc jatekosom, hatalmas tehetsegnek tartottam, de az a franya serulesre lehet ra ment a karrierje.
A fulham kb az ő szintje már de ott se csinál semmi extrát. Remélem kell nekik vagy túl adunk rajta, az mindenkinek győztes helyzet.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#462 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta: 2021. február 13., szombat 0:06 RLC-t koveti valaki? Milyen teljesitmenyt nyujt a Fulhamben? Nekem o volt az egyik kedvenc jatekosom, hatalmas tehetsegnek tartottam, de az a franya serulesre lehet ra ment a karrierje.
a szar Fulhamben is teljesen szürke, középszerű.

Én nem okolnám annyira a sérülést. Ifiben megoldotta a fizikumából, de a felnőttek közt az látszik, hogy nagyjából nincs neki való szerepkör a mai fociban.

Potenciál volt benne, de az sosem jött ki teljesen.
Szélsőnek nem elég gyors és jól cselező.
Irányítónak nem elég jó a szeme és a passzai.
csatárnak nem való
kp-n nem elég jó a védekezése.

mindenben jó egy kicsit, de semmiben nem eléggé, h klasszis legyen..

mondom ezt úgy, hogy csípem

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#463 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: 2021. február 13., szombat 0:06 RLC-t koveti valaki? Milyen teljesitmenyt nyujt a Fulhamben? Nekem o volt az egyik kedvenc jatekosom, hatalmas tehetsegnek tartottam, de az a franya serulesre lehet ra ment a karrierje.
Amióta Parker átállt a 3 védős rendszerre elég korrekt eredményeket hoznak magukhoz képest. RLC rendszeresen kezdő a dupla 10-es posztok egyikén, de úgy igazán nagy durranást nem láttam tőle(csak összefoglalókat láttam). Talán 1 gólja ha van, 25 éves és elég zsúfoltan vagyunk a posztján :| ...

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Kölcsönjátékosok

#464 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

RLC-t koveti valaki? Milyen teljesitmenyt nyujt a Fulhamben? Nekem o volt az egyik kedvenc jatekosom, hatalmas tehetsegnek tartottam, de az a franya serulesre lehet ra ment a karrierje.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#465 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2021. január 22., péntek 20:20
kazomester írta: 2021. január 22., péntek 17:02 https://twitter.com/i/status/1352625002705772549 Tomori már Milánóban van.
A szezon végéig kölcsönben, majd a Milan a nyár folyamán 25 millió £-ért viheti!
Mi meg megvesszuk Upamecanot 42m-ert aki hasonlo Cb. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#466 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta: 2021. január 22., péntek 17:02 https://twitter.com/i/status/1352625002705772549 Tomori már Milánóban van.
A szezon végéig kölcsönben, majd a Milan a nyár folyamán 25 millió £-ért viheti!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#467 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#468 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nyilván eladnánk. Jota nemrég 40 millióért igazolt a Poolba. Barellát 28 millióért vette az Inter. Van de Beek 39 millió,Ferran Torres 23 millió, Sané 45 millió (itt nem tudom a bónuszokat). Ezek az összegek euróban értendők.

Nagyon visszaestek az árak, szerintem perpillanat a 30 millió, mindegy hogy font vagy euró, teljesen irreális érte.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#469 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta: 2021. január 15., péntek 18:23 Romano kiemelte hogy nem "obligation", hanem "option". Elsősorban rajtunk és Tomori-n múlik a váltás, ha akarja a Milan.

Nem örülök neki, számomra Rudiger az, mint aki Szabinak Zouma. Nyáron nagyon úgy nézett ki, hogy megszabadulunk a némettől, kár hogy nem így lett, mellette Jorginho, Emerson és Alonso is maradt b.lfaszkodni.

Szerintem tavaly egyáltalán nem emelkedett ki Tomori a Christensen-Zouma-Rüdiger sorból. Ami mellette szól, hogy nagyon fiatal, a keret egyik leggyorsabb embere, (posztján valószínűleg kevesen gyorsabbak nála) és saját nevelés, ezek miatt őt adnám el utoljára a meglévő öt ember közül.
Ácsi... kétféle opciót szoktak a szerződésekbe foglalni.
1: opciós vásárlási jog: itt a kölcsönvevő csapat eldöntheti, hogy megvenné-e az adott játékost a szerződésben foglalt összegért. Ha úgy döntenek, hogy igen, nekünk azt kötelező elfogadni, és csak a játékossal kell megegyezniük.

ebben az esetben a Milanon és Tomorin múlna a váltás.

2: kötelező vásárlás: a kölcsön lejártával a Milannak kötelező lenne az adott összegért megvenni a játékost. ez általában azzal jár, hogy a játékossal is megegyeznek már most, nagyon ritkán viszont csak később. utóbbi esetben a milannak kötelező ajánlatot tenni, nekünk kötelező elfogadni, így csak Tomorin múlna...


ha nekünk az ajánlatot nem kötelező elfogadni, ergo rajtunk is múlna a klubváltás, az onnantól nem opciós jog.

Ergo ha a kölcsönszerződésbe kerül opciós jog, onnantól rajtunk nem múlik, hogy a játékos távozik-e.

ha semmiképp nem adnánk el, nem kerülhet opció a szerződésbe.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#470 Hozzászólás Szerző: Dante »

Romano kiemelte hogy nem "obligation", hanem "option". Elsősorban rajtunk és Tomori-n múlik a váltás, ha akarja a Milan.

Nem örülök neki, számomra Rudiger az, mint aki Szabinak Zouma. Nyáron nagyon úgy nézett ki, hogy megszabadulunk a némettől, kár hogy nem így lett, mellette Jorginho, Emerson és Alonso is maradt b.lfaszkodni.

Szerintem tavaly egyáltalán nem emelkedett ki Tomori a Christensen-Zouma-Rüdiger sorból. Ami mellette szól, hogy nagyon fiatal, a keret egyik leggyorsabb embere, (posztján valószínűleg kevesen gyorsabbak nála) és saját nevelés, ezek miatt őt adnám el utoljára a meglévő öt ember közül.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#471 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Drinkwater megérkezett Isztambulba, a Kasimpasa veszi kölcsön az idény végéig.

Edzésen majd alárugdoshat Varga Kevinnek ez az alkoholista nyomorék.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#472 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2021. január 15., péntek 14:05
Bubi írta: 2021. január 15., péntek 13:54 És azt hol olvastátok, hogy Lampard aggatott rá opciós jogot a Milannak? Én Franktől azt olvastam, hogy nagyra tartja Tomorit, úgy gondolja, hogy a klubnál a jövője és ha el is megy kölcsönbe, az csak a fejlődése érdekében lesz.

Perpillanat egyébként a béka segge alatt vannak az árak. Komoly támadókat lehet igazolni 30-40 milliókért. Egy tehetséges védőért a 30 millió még a korona előtti időszakban is egy igen komoly összeg lett volna, szóval ha a Milan megveszi 30 milláért az nem egy rossz üzlet, még ha sajnáljuk is mert egy tehetséges saját nevelésű játékosrol beszélünk, akit én magam is kedvelek.
Ha annyira nagyra tartaná, akkor megtisztelte volna őt azzal, hogy egy negyedosztályú csapat ellen beteszi a kezdőbe, a nála egyáltalán nem tehetségesebb Zouma helyett. Tavaly ő volt az egyedüli, aki amikor játszott konstans stabil volt. Azt meg, hogy eladni a legnagyobb hiányposztunk tehetségét egy jó üzlet, nem teljesen értem. Ha megveszi a Milan 30 milláért, akkor valószínűleg azért fogja, mert valóban nagyon jó a srác, akkor meg eladtunk 30 milláért egy bika középhátvédet, ami alapból a legnehezebb poszt az átigazolási piacon. Nekünk meg hosszú távra jelenleg marad a 3 kutyaütő. Ez nekem egy kib*szott rossz üzletnek tűnik.
Mindenkinek meg van az ára. Nincs olyan játékosunk, akit ne adnánk el a megfelelő összegért, ennyi az egész. Én sem értem miért nem volt kezdő az FA kupában, talán azért mert szerette volna ha lehoz a védelem egy kapott gól nélküli meccset, hogy visszarázódjanak a szezon eleji formájukba.

Egyébként Tomori nem játszott hibátlanul tavaly, ugyan olyan necces volt a játéka mint a másik három jómadárnak. Nem tudhatjuk mi áll a háttérben, lehet, hogy már most télen védőt fogunk igazolni, így annyi ember lenne előtte, hogy nem érdemes itt tartani.

30 millió egy nagyon jó összeg érte, nála jobb védőket lehet igazolni ebből a pénzből, sajnos ez az igazság.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#473 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Romano irta hogy opcios joggal tavozik.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Kölcsönjátékosok

#474 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2021. január 15., péntek 13:54 És azt hol olvastátok, hogy Lampard aggatott rá opciós jogot a Milannak? Én Franktől azt olvastam, hogy nagyra tartja Tomorit, úgy gondolja, hogy a klubnál a jövője és ha el is megy kölcsönbe, az csak a fejlődése érdekében lesz.

Perpillanat egyébként a béka segge alatt vannak az árak. Komoly támadókat lehet igazolni 30-40 milliókért. Egy tehetséges védőért a 30 millió még a korona előtti időszakban is egy igen komoly összeg lett volna, szóval ha a Milan megveszi 30 milláért az nem egy rossz üzlet, még ha sajnáljuk is mert egy tehetséges saját nevelésű játékosrol beszélünk, akit én magam is kedvelek.
Ha annyira nagyra tartaná, akkor megtisztelte volna őt azzal, hogy egy negyedosztályú csapat ellen beteszi a kezdőbe, a nála egyáltalán nem tehetségesebb Zouma helyett. Tavaly ő volt az egyedüli, aki amikor játszott konstans stabil volt. Azt meg, hogy eladni a legnagyobb hiányposztunk tehetségét egy jó üzlet, nem teljesen értem. Ha megveszi a Milan 30 milláért, akkor valószínűleg azért fogja, mert valóban nagyon jó a srác, akkor meg eladtunk 30 milláért egy bika középhátvédet, ami alapból a legnehezebb poszt az átigazolási piacon. Nekünk meg hosszú távra jelenleg marad a 3 kutyaütő. Ez nekem egy kib*szott rossz üzletnek tűnik.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#475 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta: 2021. január 15., péntek 13:54 És azt hol olvastátok, hogy Lampard aggatott rá opciós jogot a Milannak? Én Franktől azt olvastam, hogy nagyra tartja Tomorit, úgy gondolja, hogy a klubnál a jövője és ha el is megy kölcsönbe, az csak a fejlődése érdekében lesz.

Perpillanat egyébként a béka segge alatt vannak az árak. Komoly támadókat lehet igazolni 30-40 milliókért. Egy tehetséges védőért a 30 millió még a korona előtti időszakban is egy igen komoly összeg lett volna, szóval ha a Milan megveszi 30 milláért az nem egy rossz üzlet, még ha sajnáljuk is mert egy tehetséges saját nevelésű játékosrol beszélünk, akit én magam is kedvelek.
Igen, én is ezért kérdezem a forrást, ugyanígy tudtam.
Bár megmondom őszintén, sokszor úgy érzem, hogy Lamps felvette azt a jó szokást, miszerint azt nyilatkozza, amit éppen kell :D Bízom benne, hogy tényleg úgy gondolja, ahogy állítja.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#476 Hozzászólás Szerző: Bubi »

És azt hol olvastátok, hogy Lampard aggatott rá opciós jogot a Milannak? Én Franktől azt olvastam, hogy nagyra tartja Tomorit, úgy gondolja, hogy a klubnál a jövője és ha el is megy kölcsönbe, az csak a fejlődése érdekében lesz.

Perpillanat egyébként a béka segge alatt vannak az árak. Komoly támadókat lehet igazolni 30-40 milliókért. Egy tehetséges védőért a 30 millió még a korona előtti időszakban is egy igen komoly összeg lett volna, szóval ha a Milan megveszi 30 milláért az nem egy rossz üzlet, még ha sajnáljuk is mert egy tehetséges saját nevelésű játékosrol beszélünk, akit én magam is kedvelek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#477 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. január 15., péntek 12:19
kazomester írta: 2021. január 15., péntek 11:48 Na úgy látom Tomoritol elbucsuzhatunk, a Milanba mehet kölcsönbe opcióval 30 ért. Mondjuk nem értem mi a fasz baja lett vele Lampardnak, hogy teljesen parkolopalyara tette, de grat hozzá.
Majd megvesszuk 40m-ert Upamecanot nyugi :D
Rohadt jo védő az Upamecano de ha megvesszük akkor ugyis elfelejt játszani vagy balszélső lesz és leépül. Nagyon lutri nekünk mindenki, én is inkább Tomoriban bíztam volna, amikor játszott jó volt

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#478 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ezt hol olvastátok? A Milan nekem is megvolt, de eddig csak opció nélküli kölcsönől olvastam...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Kölcsönjátékosok

#479 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

broduer írta: 2021. január 15., péntek 13:01
kazomester írta: 2021. január 15., péntek 11:48 Na úgy látom Tomoritol elbucsuzhatunk, a Milanba mehet kölcsönbe opcióval 30 ért. Mondjuk nem értem mi a fasz baja lett vele Lampardnak, hogy teljesen parkolopalyara tette, de grat hozzá.
Elképesztően dühös vagyok emiatt Lampardra. Van 4 belső védőnk, abból az egyik lassan nagypapa, a másik három meg más-más okokból, de nem ez a szint. Tomori amikor játszott szinte hiba nélkül volt, óriási tehetség szerintem. Erre nézhetjük a nem olyan rossz Zoumát, az idegbajos Rüdigert, meg a nyápic Christensent. Vicc komolyan mondom így elpocsékolni őt, amikor a középhátvéd poszt még mindig az egyik legnagyobb lyuk.
Lampard kitartó támogatójaként is azt mondom, hogy amennyiben opciós vásárlási joggal adjuk kölcsön, arra nincs épeszű magyarázat. A jelenlegi védősorunk kvalitását tökéletesen leírtad, többet vártam volna attól, aki egész játékospályafutása során a korszak (egyik) legjobb védőivel játszott együtt.

Ellenben ha nincs opciós jog, akkor ez még jól is sülhet el, dacára annak, hogy én már most is többet játszatnám, Silva-n kívül akármelyik védőnk kárára. Reménykedjünk az utóbbi forgatókönyvben.
211! NEW RECORD!

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Kölcsönjátékosok

#480 Hozzászólás Szerző: broduer »

kazomester írta: 2021. január 15., péntek 11:48 Na úgy látom Tomoritol elbucsuzhatunk, a Milanba mehet kölcsönbe opcióval 30 ért. Mondjuk nem értem mi a fasz baja lett vele Lampardnak, hogy teljesen parkolopalyara tette, de grat hozzá.
Elképesztően dühös vagyok emiatt Lampardra. Van 4 belső védőnk, abból az egyik lassan nagypapa, a másik három meg más-más okokból, de nem ez a szint. Tomori amikor játszott szinte hiba nélkül volt, óriási tehetség szerintem. Erre nézhetjük a nem olyan rossz Zoumát, az idegbajos Rüdigert, meg a nyápic Christensent. Vicc komolyan mondom így elpocsékolni őt, amikor a középhátvéd poszt még mindig az egyik legnagyobb lyuk.

Válasz küldése