Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#701 Hozzászólás Szerző: Dante »

[quote="koni0725"]Sracok felejtsuk mar el Christensent, biztos jo gyerek, meg minden, de lehetsz barmilyen jo kepessegu vedo, ha minden egyes meccs elott osszesz@rod magad./quote]
Nem biztos, hogy ez nem valami gyomor/emésztőrendszeri betegség ami a stressz hatására jön elő.

Abban az esetben, ha ő szeretné megpróbálni itt folytatni én mindenképpen adnék neki még egy esélyt, ahogy Szabi is írja.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Kölcsönjátékosok

#702 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

AwayRoller írta:Chris szerintem úgy képes jól teljesíteni, ha van biztosítéka/nem akkora rajta a nyomás.
Az altalad emlitett tulajdonsagok pedig mind egy klasszis kozephatved elengedhetetlen tulajdonsagai. :)

Sracok felejtsuk mar el Christensent, biztos jo gyerek, meg minden, de lehetsz barmilyen jo kepessegu vedo, ha minden egyes meccs elott osszesz@rod magad. Ennek a vedelemnek stabil pontokra van szuksege, Chris pedig soha nem lesz az. Barmennyire is sajnaltam az elejen, most mar csak idegesit, egy Chelsea kaliberu csapatnal nincs ido arra, hogy patyolgassanak.
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#703 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Chris szerintem úgy képes jól teljesíteni, ha van biztosítéka/nem akkora rajta a nyomás. Conte alatt es a gladbachnál is csak 3 védős rendszerben volt hátvéd, 4 védő esetén a bundásban is úgy rémlik többnyire vkp volt(simán tévedhetek, ne vegyétek készpénznek). Egy pivotban Kanté párjaként, cseréjeként megtartanám, másképp itt neki szerintem is lefőtt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#704 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:
Szabi írta: Én egy ilyen védősort tudnék elképzelni jövőre annak fényében, hogy igazolni is lehet, a selejtet vagy a karrierje zenitjén túlit pedig kidobjuk:
Azpi, James/Aina
Rüdiger, Christensen, új igazolás(ok), esetleg Zouma
Emerson/Alonso párosból egy marad cserének és érkezik egy kezdő balbekk, plusz opcióként szóba jöhet ide is Aina
Christensent is felejtsük el inkább szerintem :D
Valóban gyenge mostanság, meg mióta visszatért a németektől összességében nem váltja meg a világot, és tudjuk ezt az idegeskedős sztorit is vele kapcsolatban amit ki tudja maga mögött tud-e hagyni valaha, de mégiscsak a mi kutyánk kölyke, ilyen hamar én nem mondanék le róla. Conte alatt az első fél szezonjában jó volt, azóta keresi azt a formáját. Nem segíti a helyzetét, hogy csak az EL-ben és kupákban játszott idén Rüdiger sérüléséig, így nehéz felvenni a ritmust. Egy szezont és még egy edzőt várnék vele, ha ott se nyújt kiemelkedőt, felőlem is mehet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#705 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: új igazolás(ok)
Lehet ezt is elfelejthetjük :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#706 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: Én egy ilyen védősort tudnék elképzelni jövőre annak fényében, hogy igazolni is lehet, a selejtet vagy a karrierje zenitjén túlit pedig kidobjuk:
Azpi, James/Aina
Rüdiger, Christensen, új igazolás(ok), esetleg Zouma
Emerson/Alonso párosból egy marad cserének és érkezik egy kezdő balbekk, plusz opcióként szóba jöhet ide is Aina
Christensent is felejtsük el inkább szerintem :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#707 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:
kazomester írta:Tomori lett az év játékosa a Derby-nél.
Nagyon jól játszik idén ő is...Komolyan mondom hogy Rüdigeren kívül senkit sem tartanék a csapatnál a hátvédek közül...Vicc a védelmünk..Hiába hogy fiatalok,de szerintem nem lennénk rosszabbak egy Reece James,Rüdiger/Tomori,Zouma,Jay Dasilva hátvédsorral
Azért a Wigan meg a Bristol nem éppen PL-szint... A jelenlegi védelmünk jelentős része valóban egy vicc, de egyszerre ezeket a srácokat nem lehet beépíteni, maximum egyet közülük, már az is nagy szó lenne. Nézd meg a Fulham-et, boldog boldogtalant odavittek a védelmükbe is, csak az nem rúgott nekik 2-3 gólt meccsenként, aki nem akart. Meggyőződésem, ha maradnak a tavalyi csapatuknál, amellyel följutottak, a sokmilliós költekezés ellenére nem esnek ki ilyen simán.

Én egy ilyen védősort tudnék elképzelni jövőre annak fényében, hogy igazolni is lehet, a selejtet vagy a karrierje zenitjén túlit pedig kidobjuk:
Azpi, James/Aina
Rüdiger, Christensen, új igazolás(ok), esetleg Zouma
Emerson/Alonso párosból egy marad cserének és érkezik egy kezdő balbekk, plusz opcióként szóba jöhet ide is Aina
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#708 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:Tomori lett az év játékosa a Derby-nél.
Nagyon jól játszik idén ő is...Komolyan mondom hogy Rüdigeren kívül senkit sem tartanék a csapatnál a hátvédek közül...Vicc a védelmünk..Hiába hogy fiatalok,de szerintem nem lennénk rosszabbak egy Reece James,Rüdiger/Tomori,Zouma,Jay Dasilva hátvédsorral

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#709 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tomori lett az év játékosa a Derby-nél.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#710 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Gondolom a Tammys téma ide szólt eredetileg.
Lamps miatt írtam a hozzászólást, de gondoltam megjegyzem az Aston Villa-t is, Tammy-n kívül Terry is hozzájárult az eddigiekhez. :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#711 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gondolom a Tammys téma ide szólt eredetileg.

Tammy Abraham
25 Goals
3 Assists

Conor Hourihane
8 Goals
10 Assists

Jonathan Kodjia
8 Goals
2 Assists

Az Aston Villa góllövőlistája.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#712 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Pulisic újra edzésben!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#713 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A Champo-ban egy teljes fordulót lezavartak ma, elég jól teljesítettek a mieink:

- a legnagyobb wtf, Todd Kane duplázott. :D Ennek ellenére kikaptak a WBA vendégeként.

- a Wigan szinte végig 10 emberrel játszva 2-1-re nyert a Bielsáék otthonában. Twitteren olvasgattam a két csapat szurolóinak és egyéb Champo-nézők kommentjeit, megint nagyon komoly meccset hozott.

- Tammy gólt lőtt és gólpasszt adott a Villa 2-0-ás sikerénél, 25 gólos, ezzel ott vannak a playoff helyen.

- a Derby 2-2-őt játszott Mount-tal és Tomori-val a fedélzeten, egy meccs lemaradással 3 pontra vannak a playofftól. Ashley Cole gólpasszt adott :)

- Bristol-Readin 1-1, Dasilva és Miazga is végigjátszották, Palmer padozott. A BC egy pontra a PO-tól, izgalmas lesz a vége a loan army tagjainak.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#714 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A gólt leszámítva is nagyon jó volt ma James, ő lett a meccs embere, a Wigan szurkolók ömlengenek róla twitteren.

3 shots
3 chances created
66 touches
6 crosses
8 duels won
10 ball recoveries
3 key passes
2 tackles completed(100%)

Only @LaticsOfficial player to feature in al 42 Championship games this season.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#715 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:
kazomester írta:James megint betalált, igaz most csak 11esből. Tammy 36 meccsen 24 gólos.

Részemről végleg eldöntetett, hogy jövőre vissza kell hozni ezeket a srácokat. James, Mount, Tammy, CHO, Ruben, Chris, Ampadu, ez 6+1 saját nevelésű játékos (Ampadunak még kell tán 1-1.5). Tomori és Aina is esélyes lehetne még, de Aina ugye lehet már bukó. Ez potenciálisan 7-9 saját nevelésű játékos a 25 fős keretből. Ami azt jelenti, hogy a fennmaradó 16-18 helyre BŐVEN lehetne minőségi külföldieket hozni. Így az a pár ember is elégedett maradna akik szerint U21et akarunk csinálni a felnőtt keretből és a klub is kapna végre egyfajta identitást.
Kibontakozóban egy szép jövőkép, végre. De ehhez az kell, hogy elkezdjük őket használni, egyébként el fognak igazolni.

Ha megadjuk nekik a lehetőséget, azzal lefektetjük az alapját egy olyan utánpótlás bázisnak mint a Barcelonáé, vagy az Ajaxé, Sp*rs-é, ahol a játékosok előtt folyamatosan korban közeli példák szemléltetik, hogy milyen jövő vár rájuk a klubjukban. Ezek után hinni fognak benne, hogy van nálunk jövőjük, ahogy a külföldi tehetségek szemében is sokkal szimpatikusabbá válhatunk.
Sztem válaszúthoz érkeztünk, ez ilyen most vagy soha helyzet. Ha meglépjük amit vizionálok, akkor megtörténhet az amit te mondassz. Ha nem, akkor az láncreakciót fog elindítani a faitalok körében és egyre többen fognak majd elvágyódni innen. Elérik a 18at és már lépnek is, mert tudni fogják, hogy csak magukkal basznak ki, ha itt maradnak. A folyamat már elkezdődött, de még meg lehet állítani.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#716 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:James megint betalált, igaz most csak 11esből. Tammy 36 meccsen 24 gólos.

Részemről végleg eldöntetett, hogy jövőre vissza kell hozni ezeket a srácokat. James, Mount, Tammy, CHO, Ruben, Chris, Ampadu, ez 6+1 saját nevelésű játékos (Ampadunak még kell tán 1-1.5). Tomori és Aina is esélyes lehetne még, de Aina ugye lehet már bukó. Ez potenciálisan 7-9 saját nevelésű játékos a 25 fős keretből. Ami azt jelenti, hogy a fennmaradó 16-18 helyre BŐVEN lehetne minőségi külföldieket hozni. Így az a pár ember is elégedett maradna akik szerint U21et akarunk csinálni a felnőtt keretből és a klub is kapna végre egyfajta identitást.
Kibontakozóban egy szép jövőkép, végre. De ehhez az kell, hogy elkezdjük őket használni, egyébként el fognak igazolni.

Ha megadjuk nekik a lehetőséget, azzal lefektetjük az alapját egy olyan utánpótlás bázisnak mint a Barcelonáé, vagy az Ajaxé, Sp*rs-é, ahol a játékosok előtt folyamatosan korban közeli példák szemléltetik, hogy milyen jövő vár rájuk a klubjukban. Ezek után hinni fognak benne, hogy van nálunk jövőjük, ahogy a külföldi tehetségek szemében is sokkal szimpatikusabbá válhatunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#717 Hozzászólás Szerző: kazomester »

James megint betalált, igaz most csak 11esből. Tammy 36 meccsen 24 gólos.

Részemről végleg eldöntetett, hogy jövőre vissza kell hozni ezeket a srácokat. James, Mount, Tammy, CHO, Ruben, Chris, Ampadu, ez 6+1 saját nevelésű játékos (Ampadunak még kell tán 1-1.5). Tomori és Aina is esélyes lehetne még, de Aina ugye lehet már bukó. Ez potenciálisan 7-9 saját nevelésű játékos a 25 fős keretből. Ami azt jelenti, hogy a fennmaradó 16-18 helyre BŐVEN lehetne minőségi külföldieket hozni. Így az a pár ember is elégedett maradna akik szerint U21et akarunk csinálni a felnőtt keretből és a klub is kapna végre egyfajta identitást.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#718 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mount második hullámban való helyezkedesét élmény volt nézni a videóban, Lamps-nak is biztos tetszett. Egy meccsel kevesebbet játszott a Darby, mint az előttük lévők, minden esélyük megvan a playoffba jutásra.

Morata-ból pár percet láttam amióta nincs itt, nem lehet olyan egyszerűen fellökni, sokkal jobban igyekszik. Remélem soha többet nem látjuk itt, egy évig úgy játszott kezdőként, hogy szart bele.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#719 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:
edeskeves írta:
Николаевич írta:Mason Mount mesterhármas a Champo-ban a Bolton ellen :) 4-0-ra nyertek, Ash és Tomori végig pályán voltak a védelemben. Ezzel két pontra vannak a playofftól.

Abraham is betalált, 24 gólos a bajnokságban.

https://www.youtube.com/watch?v=Da20oG52pxY" onclick="window.open(this.href);return false;
Morata is mar megint :roll:
Nagyon szuper, jó pénzt lehet majd érte kérni :wink:
Erdekes ott ki tudja cselezni a kapust...
hihetetlen mi atok ul rajtunk csatarok teren :roll:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#720 Hozzászólás Szerző: kazomester »

edeskeves írta:
Николаевич írta:Mason Mount mesterhármas a Champo-ban a Bolton ellen :) 4-0-ra nyertek, Ash és Tomori végig pályán voltak a védelemben. Ezzel két pontra vannak a playofftól.

Abraham is betalált, 24 gólos a bajnokságban.

https://www.youtube.com/watch?v=Da20oG52pxY" onclick="window.open(this.href);return false;
Morata is mar megint :roll:
Nagyon szuper, jó pénzt lehet majd érte kérni :wink:

Válasz küldése