Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#721 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:Mason Mount mesterhármas a Champo-ban a Bolton ellen :) 4-0-ra nyertek, Ash és Tomori végig pályán voltak a védelemben. Ezzel két pontra vannak a playofftól.

Abraham is betalált, 24 gólos a bajnokságban.

https://www.youtube.com/watch?v=Da20oG52pxY" onclick="window.open(this.href);return false;
Morata is mar megint :roll:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#722 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Mason Mount mesterhármas a Champo-ban a Bolton ellen :) 4-0-ra nyertek, Ash és Tomori végig pályán voltak a védelemben. Ezzel két pontra vannak a playofftól.

Abraham is betalált, 24 gólos a bajnokságban.

https://www.youtube.com/watch?v=Da20oG52pxY" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#723 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:
emsanya írta:
Gaba írta:A Crystal Palace-nak nincs vásárlási opciója Michy Batsuhayi-ra.A Belga támadó mindenképp visszatér nyáron a Chelsea csapatához.(HLN)
Akkor utána jöhet a következő hakni állomás.
A turné folytatódhat Kenedy számára is, akire a hírek szerint nem tart igényt a pincér. (chroniclelive.co.uk)
30 millió fontért tudnák opcióval megvenni, de érthető módon ennyiért nem kell nekik egy kispadon ülő ember. Egyrészt az egész idényben mutatott gyenge formája, másrészt állítólag pályán kívüli dolgai miatt, gondolom nem lehet egyszerű eset, bulizgathat össze-vissza.

Bakayoko-t viszont pont ellenkezőleg azon nyomban vinné a Milán a 35 millió fontos opcióval, viszont náluk meg az FFP újbóli megszegésének híre röppent fel és ez szólhat még közbe.
Remélem Bakayokot megtartjuk, benne sokkal több van, mint amit itt mutatott...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#724 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
Gaba írta:A Crystal Palace-nak nincs vásárlási opciója Michy Batsuhayi-ra.A Belga támadó mindenképp visszatér nyáron a Chelsea csapatához.(HLN)
Akkor utána jöhet a következő hakni állomás.
A turné folytatódhat Kenedy számára is, akire a hírek szerint nem tart igényt a pincér. (chroniclelive.co.uk)
30 millió fontért tudnák opcióval megvenni, de érthető módon ennyiért nem kell nekik egy kispadon ülő ember. Egyrészt az egész idényben mutatott gyenge formája, másrészt állítólag pályán kívüli dolgai miatt, gondolom nem lehet egyszerű eset, bulizgathat össze-vissza.

Bakayoko-t viszont pont ellenkezőleg azon nyomban vinné a Milán a 35 millió fontos opcióval, viszont náluk meg az FFP újbóli megszegésének híre röppent fel és ez szólhat még közbe.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#725 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:A Crystal Palace-nak nincs vásárlási opciója Michy Batsuhayi-ra.A Belga támadó mindenképp visszatér nyáron a Chelsea csapatához.(HLN)
Akkor utána jöhet a következő hakni állomás.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#726 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Crystal Palace-nak nincs vásárlási opciója Michy Batsuhayi-ra.A Belga támadó mindenképp visszatér nyáron a Chelsea csapatához.(HLN)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Kölcsönjátékosok

#727 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Crap írta:Zoumat egyébként végig néztem az Arsenal ellen és bitang jó volt szerintem. Főleg az utolsó 10-15 percben volt rohadt nagy király. Arsenal rúgta előre a labdákat, de mellette egy támadó se tudta levenni azokat. Mindet olyan könnyedén kifejelte bárki mellett, mintha az a világ legtermészetesebb dolga lenne + még volt egy király szerelése is a szöglet zászlónál. El tudnám ezt nézni jövőre nálunk is. Nincs bajom a mostani védőinkkel, de a kifejeléseknél, most nincs olyan játékosunk, aki ekkora dominanciára lenne képes, meg alapból kevesen vagyunk a két belső védő posztra, aki minőséget is képvisel és ez a fő gondunk ott. (Rüdi , Luiz és ennyi)
Zouma-nak itt a helye a jelenlegi védőink közül ő és Luiz (jobb napjain) akik többek mint egy átlagos CB.
bízzunk benne, hogy idén bizonyította, hogy van jövője a Chelsea-ben, de gondolom, ha Sarri marad akkor ő nem fog rá igényt tartani.

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#728 Hozzászólás Szerző: Crap »

Zoumat egyébként végig néztem az Arsenal ellen és bitang jó volt szerintem. Főleg az utolsó 10-15 percben volt rohadt nagy király. Arsenal rúgta előre a labdákat, de mellette egy támadó se tudta levenni azokat. Mindet olyan könnyedén kifejelte bárki mellett, mintha az a világ legtermészetesebb dolga lenne + még volt egy király szerelése is a szöglet zászlónál. El tudnám ezt nézni jövőre nálunk is. Nincs bajom a mostani védőinkkel, de a kifejeléseknél, most nincs olyan játékosunk, aki ekkora dominanciára lenne képes, meg alapból kevesen vagyunk a két belső védő posztra, aki minőséget is képvisel és ez a fő gondunk ott. (Rüdi , Luiz és ennyi)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#729 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:
kazomester írta: Én most vmiert optimista vagyok velük kapcsolatban és elhiszem, hogy lehet keresnivalójuk jövőre a csapatban. Ha nem így lesz, akkor természetesen minden alkalmat meg fogok ragadni, hogy a legmélyebb ellenszenvemnek és megvetésemnek hangot adjak ami a boardot illeti :)
Na várj, akkor ez az elmúlt 1-2 év egy temperált kifakadás volt? :mrgreen:
A "továbbra is" lemaradt :mrgreen:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#730 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta: Én most vmiert optimista vagyok velük kapcsolatban és elhiszem, hogy lehet keresnivalójuk jövőre a csapatban. Ha nem így lesz, akkor természetesen minden alkalmat meg fogok ragadni, hogy a legmélyebb ellenszenvemnek és megvetésemnek hangot adjak ami a boardot illeti :)
Na várj, akkor ez az elmúlt 1-2 év egy temperált kifakadás volt? :mrgreen:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#731 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:
kazomester írta:https://twitter.com/erlendL95/status/11 ... 94021?s=09

Miből van ez a gyerek? :shock:
Tammy is gólt lőtt.
Növekszik szépen az áruk, lesz zseton belőlük nyáron :)
Én most vmiert optimista vagyok velük kapcsolatban és elhiszem, hogy lehet keresnivalójuk jövőre a csapatban. Ha nem így lesz, akkor természetesen minden alkalmat meg fogok ragadni, hogy a legmélyebb ellenszenvemnek és megvetésemnek hangot adjak ami a boardot illeti :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#732 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:https://twitter.com/erlendL95/status/11 ... 94021?s=09

Miből van ez a gyerek? :shock:
Tammy is gólt lőtt.
Növekszik szépen az áruk, lesz zseton belőlük nyáron :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#733 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://twitter.com/erlendL95/status/11 ... 94021?s=09

Miből van ez a gyerek? :shock:
Tammy is gólt lőtt.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#734 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Reece James,Mason Mount és Tammy Abraham is a Chelseanél kezdhetik meg a következő szezont! Bár Tammyt ismételten kölcsönvenné az Aston Villa.
Charly Musonda valószínüleg már nem fog pályára lépni a Vitesse csapatában,mivel a Chelsea visszarendeli magához. (Goal)

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#735 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Николаевич írta:
kecske01 írta:Ja, hoppa. :lol: Szerintem mobilrol veletlenul az oldal szamra nyomtam mikor a topicra akartam es azt hittem ez most aktualis tema volt. :D

Cr is megmondta, hogy o nagyon felnez Rq-ra, mert olyan dolgokat tudott/tud a labdaval, amit o nem. Egyik legjobb barátja egyebkent.
Hirtelen én se értettem hogy 10+ éves sérelmek hogy jöttek a felszínre :D

Pizza jó kis csatár volt, de Drogba, Shevchenko és Anelka mellett nem volt sok értelme itt tartani. Azért respekt hogy még mindig a Bundesligában játszik így 40 fölött :)

Quaresma meg elhasalt a Barca-ban, az Inter-ben és nálunk is, egyedül a törököknél meg otthon tudott megragadni. Nem véletlenül, a Dél-Európai/balkán mentalitást, munkamorált sokkal inkább magáénak mondhatja mint a nyugati profit.

Ez a gólja viszont nagyon beragadt nekem, ahogy az egész meccs is, pedig több mint 12 éve volt:

https://www.youtube.com/watch?v=ftDJPgzSloI" onclick="window.open(this.href);return false;
2018-as világbajnokságon hasonló gólt lőtt Irán ellen :)
Blue is the Colour

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#736 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:Ja, hoppa. :lol: Szerintem mobilrol veletlenul az oldal szamra nyomtam mikor a topicra akartam es azt hittem ez most aktualis tema volt. :D

Cr is megmondta, hogy o nagyon felnez Rq-ra, mert olyan dolgokat tudott/tud a labdaval, amit o nem. Egyik legjobb barátja egyebkent.
Hirtelen én se értettem hogy 10+ éves sérelmek hogy jöttek a felszínre :D

Pizza jó kis csatár volt, de Drogba, Shevchenko és Anelka mellett nem volt sok értelme itt tartani. Azért respekt hogy még mindig a Bundesligában játszik így 40 fölött :)

Quaresma meg elhasalt a Barca-ban, az Inter-ben és nálunk is, egyedül a törököknél meg otthon tudott megragadni. Nem véletlenül, a Dél-Európai/balkán mentalitást, munkamorált sokkal inkább magáénak mondhatja mint a nyugati profit.

Ez a gólja viszont nagyon beragadt nekem, ahogy az egész meccs is, pedig több mint 12 éve volt:

https://www.youtube.com/watch?v=ftDJPgzSloI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#737 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:Ja, hoppa. :lol: Szerintem mobilrol veletlenul az oldal szamra nyomtam mikor a topicra akartam es azt hittem ez most aktualis tema volt. :D

Cr is megmondta, hogy o nagyon felnez Rq-ra, mert olyan dolgokat tudott/tud a labdaval, amit o nem. Egyik legjobb barátja egyebkent.
Egyébként Pizarro is kibaszott szar volt nálunk :D. Brémában még mindig játszik, ahol meg legenda.

És Quaresma is aktív.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6930
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#738 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ja, hoppa. :lol: Szerintem mobilrol veletlenul az oldal szamra nyomtam mikor a topicra akartam es azt hittem ez most aktualis tema volt. :D

Cr is megmondta, hogy o nagyon felnez Rq-ra, mert olyan dolgokat tudott/tud a labdaval, amit o nem. Egyik legjobb barátja egyebkent.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#739 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:
emsanya írta:
misakd írta: Pizzaro azért sokkal gyengébb ligaban kelett teljesitenie
Quaresma meg csak magat akarja sztarolni nem csapatjatekos
Pizzaro meg kapta a lehetőséget, nem nagyon feküdt neki a premier league.
Quaresma-nak annyi ideje se volt, hogy magát sztárolja, 1 meccsen volt kezdő. Miután a FA kupában adott egy gólpasszt, kikerült a csapatból...
Quaresma-t sajnaltam, egyik kedvenc jatekosom a mai napig. Saját maga linksegenek koszonheti azt, hogy nem futott be Cr-hez hasonlo karriert.
Jo kis retro hsz. Én is nagyon szerettem, örök rejtély miért nem kapott több lehetőséget. Akkor Malouda volt a Wili-Pedro duo :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#740 Hozzászólás Szerző: béla »

mikel12 írta:https://youtu.be/dcZwuUHaF2E

Erdemes megnezni ezt a 10 perces videot Reece-rol. Kovetkezo szezonban mindenkepp itt kell tartani, ahogy Tammyt is. Annyi tehetsegunk van, kar lenne oket rivalisnal latni, oriasi potencial van bennuk, nem hiaba ezek a sracok nyertek ifjusagi BL-t zsinorban ketszer.
Reece és Aina is kaphatna egy helyet a padon,ahogy Tammy is.

Válasz küldése