Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#761 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea are not willing to lower the £35 million buyout clause for on loan AC Milan player Tiemoue Bakayoko, and are interested in keeping the midfielder (Sport Mediaset)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#762 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
Szabi írta:Giroud helyett remélem jövőre már Tammy-t nézhetjük, a jelenlegi keretből kevesek egyike, akinek tényleg az az álma, hogy nálunk játszhasson.

‘That’s the aim going into next season. As a young kid, I’ve always believed I will play for Chelsea. I always believe that. I think I have the ability to. I just have to, when I get the opportunity, grab it with two hands’
Pipita szerződése is csak fél évre szól - plusz a kétféle opció - szóval nyáron az is lehet hogy mindkettő dobbant. Én mondjuk az egy éves opcióját aktiválnám Higuain-nak mindenképp. Látjuk azért hogy nem mozog rosszul, pötyögteti a gólokat, ha a csapat kicsit jobban játszana lehet hogy neki is jobban menne. Másfél évre cakk-pakk 18 millió euró lenne, szerintem ezt hülyék lennénk nem kihasználni. 36-ért megvenni és 32 évesen X éves szerződést ajánlani neki az már nem annyira nagy ötlet.
Giroud egyébként a napokban lenyilatkozta, hogy ő még többet érez magában és nem elégszik meg a csere szerepkörrel, szóval ha a tiltás ellenére érvényesíteni tudjuk valamelyik opciót az argentinra (remélhetőleg csak a kölcsönt, mert a hátam közepére se kívánom továbbra sem), akkor sanszos, hogy dobbant a francia. Én megnézném mindenképp Tammy-t, a Swansea-ban nem alakultak jól a dolgai, de az viszont egyértelmű, hogy a Champo-t bőven kinőtte. Nem lenne rossz, ha néhanapján összeállna jövőre az RLC, CHO, Abraham hármas. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#763 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:Giroud helyett remélem jövőre már Tammy-t nézhetjük, a jelenlegi keretből kevesek egyike, akinek tényleg az az álma, hogy nálunk játszhasson.

‘That’s the aim going into next season. As a young kid, I’ve always believed I will play for Chelsea. I always believe that. I think I have the ability to. I just have to, when I get the opportunity, grab it with two hands’
Pipita szerződése is csak fél évre szól - plusz a kétféle opció - szóval nyáron az is lehet hogy mindkettő dobbant. Én mondjuk az egy éves opcióját aktiválnám Higuain-nak mindenképp. Látjuk azért hogy nem mozog rosszul, pötyögteti a gólokat, ha a csapat kicsit jobban játszana lehet hogy neki is jobban menne. Másfél évre cakk-pakk 18 millió euró lenne, szerintem ezt hülyék lennénk nem kihasználni. 36-ért megvenni és 32 évesen X éves szerződést ajánlani neki az már nem annyira nagy ötlet.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#764 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Giroud helyett remélem jövőre már Tammy-t nézhetjük, a jelenlegi keretből kevesek egyike, akinek tényleg az az álma, hogy nálunk játszhasson.

‘That’s the aim going into next season. As a young kid, I’ve always believed I will play for Chelsea. I always believe that. I think I have the ability to. I just have to, when I get the opportunity, grab it with two hands’
Még 2 év kell, hogy elérje a legjobb formáját :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#765 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Giroud helyett remélem jövőre már Tammy-t nézhetjük, a jelenlegi keretből kevesek egyike, akinek tényleg az az álma, hogy nálunk játszhasson.

‘That’s the aim going into next season. As a young kid, I’ve always believed I will play for Chelsea. I always believe that. I think I have the ability to. I just have to, when I get the opportunity, grab it with two hands’
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#766 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:
Traxver írta:Bakayoko fejes gól az Inter ellen :lol:
Belenéztem tegnap a milánói derbybe és meglepődve láttam, hogy Bakayoko nagyon jól tolta. Egyértelműen kezdi visszanyerni a Monacoi formáját. Ilyen formában bármikor betenném Jorginho vagy a Barkley/Kovacic duó helyett.
Az első pár hónapot leszámítva az egész szezonban kiemelkedőt nyújt, a monacói formáját már rég visszanyerte, imádják a szurkolók, nem véletlen, sokban járult hozzá, hogy a Milan így felkúszott a tabellán.

Nem csodálom, hogy vissza sem akar jönni, kókler Sarri rá sem hederített, egy 23 éves játékosra. Végtelen professzionizmusra utal.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#767 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
Traxver írta:Bakayoko fejes gól az Inter ellen :lol:
Belenéztem tegnap a milánói derbybe és meglepődve láttam, hogy Bakayoko nagyon jól tolta. Egyértelműen kezdi visszanyerni a Monacoi formáját. Ilyen formában bármikor betenném Jorginho vagy a Barkley/Kovacic duó helyett.
Sarrinál esélytelen, nem tud passzolni. Amugy én is néztem, kivételesen nagy iram volt és Baka nagyon ment, küzdött.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#768 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:
Traxver írta:Bakayoko fejes gól az Inter ellen :lol:
Belenéztem tegnap a milánói derbybe és meglepődve láttam, hogy Bakayoko nagyon jól tolta. Egyértelműen kezdi visszanyerni a Monacoi formáját. Ilyen formában bármikor betenném Jorginho vagy a Barkley/Kovacic duó helyett.
Akkor nálunk hatalmas problémák lehetnek az edzéseken vagy valamiben mashol. Monacoba ment neki, nálunk nem, Milanoba megy neki, kiváncsi lennék ha most visszajönnek mennyire menne neki nalunk, de van egy tippem... Szomorú kimondani, de mi tényleg egy nagy játékostemető vagyunk. Van pár kivétel, pl kanté hazard, de kanté bárhol tudná ezt nyújtani, hazardnak meg amit mostanába tol ennél csak jobb lehet mashol.
Higany is besült, morata is, a többiről ne is beszeljünk, torres és társai. Ennyire azért nem kemény a PL, hogy 2 egyeneset ne lehessen rúgni abba a labdába.
Nem tudom mi megy ennél a klubnál, de botrány.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2019. március 18., hétfő 11:53-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#769 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Traxver írta:Bakayoko fejes gól az Inter ellen :lol:
Belenéztem tegnap a milánói derbybe és meglepődve láttam, hogy Bakayoko nagyon jól tolta. Egyértelműen kezdi visszanyerni a Monacoi formáját. Ilyen formában bármikor betenném Jorginho vagy a Barkley/Kovacic duó helyett.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Kölcsönjátékosok

#770 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Bakayoko fejes gól az Inter ellen :lol:

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#771 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Николаевич írta:
Zsolti írta:CHO-nak még mindig jobb mutatói vannak kevesebb játékperccel. Én is nagy lutrinak tartom Pulisicet kíváncsi leszek mennyire fogja felvenni a PL ritmusát meg mennyire fogja bírni a védők keménységét. Viszont ha őt egyből kezdőbe rakjuk Hudsont meg továbbra is padoztatjuk akkor elmehet Sarri a picsába.


Ez a "jobb mutató" szöveg annyira hangyag.. Más liga, más csapat, más taktika, más poszt, más szerepkör, más karrier státusz.. Azért attól hogy Callum rúgott két gólt a Dinamo Kijev-nek meg egyet a BATE Boriszov-nak még ne tegyük Messi polcára. Száguld a hypevonat rendesen.

A jelenlegi szélsőállományunk:
Hazard - 28 éves, esélyes hogy nyáron habfehér lesz
Pedro - 32 idén, jövőre lejár a szerződése
Willian - 31 idén, jövőre lejár a szerződése
CHO - 18, BALSZÉLSŐ

Ha Callum távozik vagy nem fut be itt az nem Cris miatt lesz..
Senki nem írta hogy Messi szintjén van és senki nem is hypolja. Csak még mindig nem érzem azt, hogy Pulisic mentené meg a csapatot ilyen játékost simán hozhatnánk fel az akadémiáról de sajnos nálunk nincs meg a bizalom a fiatalok iránt. Fizikálisan elég gyenge nem tudom mit fog kezdeni a favágók ellen. De ne legyen igazam váljon be csak nehogy Torres szindróma legyen megint, hogy erőltetni kell mert sok pénzt fizettünk érte.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#772 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Zsolti írta:CHO-nak még mindig jobb mutatói vannak kevesebb játékperccel. Én is nagy lutrinak tartom Pulisicet kíváncsi leszek mennyire fogja felvenni a PL ritmusát meg mennyire fogja bírni a védők keménységét. Viszont ha őt egyből kezdőbe rakjuk Hudsont meg továbbra is padoztatjuk akkor elmehet Sarri a picsába.


Ez a "jobb mutató" szöveg annyira hangyag.. Más liga, más csapat, más taktika, más poszt, más szerepkör, más karrier státusz.. Azért attól hogy Callum rúgott két gólt a Dinamo Kijev-nek meg egyet a BATE Boriszov-nak még ne tegyük Messi polcára. Száguld a hypevonat rendesen.

A jelenlegi szélsőállományunk:
Hazard - 28 éves, esélyes hogy nyáron habfehér lesz
Pedro - 32 idén, jövőre lejár a szerződése
Willian - 31 idén, jövőre lejár a szerződése
CHO - 18, BALSZÉLSŐ

Ha Callum távozik vagy nem fut be itt az nem Cris miatt lesz..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#773 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Zsolti írta:CHO-nak még mindig jobb mutatói vannak kevesebb játékperccel. Én is nagy lutrinak tartom Pulisicet kíváncsi leszek mennyire fogja felvenni a PL ritmusát meg mennyire fogja bírni a védők keménységét. Viszont ha őt egyből kezdőbe rakjuk Hudsont meg továbbra is padoztatjuk akkor elmehet Sarri a picsába.
Hadd magyarázzam el:

Pulisic 60m
CHO 0m

:)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#774 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zsolti írta:CHO-nak még mindig jobb mutatói vannak kevesebb játékperccel. Én is nagy lutrinak tartom Pulisicet kíváncsi leszek mennyire fogja felvenni a PL ritmusát meg mennyire fogja bírni a védők keménységét. Viszont ha őt egyből kezdőbe rakjuk Hudsont meg továbbra is padoztatjuk akkor elmehet Sarri a picsába.
Hát pedig ő elöbb kezdő lesz mert fizetünk érte, nem is keveset. Odoi akademista, szépen várjon pár évet, hátha akkor lesz üresedés.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#775 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

CHO-nak még mindig jobb mutatói vannak kevesebb játékperccel. Én is nagy lutrinak tartom Pulisicet kíváncsi leszek mennyire fogja felvenni a PL ritmusát meg mennyire fogja bírni a védők keménységét. Viszont ha őt egyből kezdőbe rakjuk Hudsont meg továbbra is padoztatjuk akkor elmehet Sarri a picsába.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Kölcsönjátékosok

#776 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Azt azért tegyük hozzá, hogy nem nagyon illik ebbe a dortmundi felállásban egész szezont a padon töltötte sőt volt neki egy kisebb sérülés is egy hónapja kb a 2. vagy a 3. meccse volt. Amúgy sokszor helyzetbe került ami a mi szélsőinkeől nem lehet elmondani, végig küzdötte amúgy a meccset. A 2. gól előtti szögletet is ő harcolta. Ha ilyen hozzá állást mutat itt is mint tegnap akkor sztem nem lesz gond vele.
Én várom már a bemutatkozást csak sajnos lehet, hogy a kerethez később fog csatlakozni mert nyáron aranykupa lesz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#777 Hozzászólás Szerző: emsanya »

0 logic...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#778 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:
kazomester írta:
kecske01 írta:De akkor mi, mi a tokomnek igazoltuk le, ha ennyire szar? :D Fekirt megvehettuk volna ezert az osszegert.
A potenciált vettük meg 8) Lesz ideje belejönni.
Ha csak valaki a tegnapi meccset nézte látta hogy van benne egy kis Willian és Morata potenciál is :D. 3 méter, üres kapu, mellé és elesik a lövés közben...

Az a baj tényleg ha megnézi az enber őt vagy Sanchot bármelyik meccsen látja miért engedik el. De az is igaz Sanchot 100 millio fontra árcédulázzák már, a MU hajtja nagyon meg más sztárcsapatok, nem mi vagyunk az a kategoria aki megveheti.
De van nekunk is penzunk, szoval vagyunk azok a kategoria. Csupan rohadt nagy zsidok vagyunk, ha ilyen osszegeket kene lerakni. :D de 60 gurigat lerakni egy nulla jatekosra persze nem vagyunk spurok...Logic? :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#779 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
kecske01 írta:De akkor mi, mi a tokomnek igazoltuk le, ha ennyire szar? :D Fekirt megvehettuk volna ezert az osszegert.
A potenciált vettük meg 8) Lesz ideje belejönni.
Ha csak valaki a tegnapi meccset nézte látta hogy van benne egy kis Willian és Morata potenciál is :D. 3 méter, üres kapu, mellé és elesik a lövés közben...

Az a baj tényleg ha megnézi az enber őt vagy Sanchot bármelyik meccsen látja miért engedik el. De az is igaz Sanchot 100 millio fontra árcédulázzák már, a MU hajtja nagyon meg más sztárcsapatok, nem mi vagyunk az a kategoria aki megveheti.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#780 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:De akkor mi, mi a tokomnek igazoltuk le, ha ennyire szar? :D Fekirt megvehettuk volna ezert az osszegert.
A potenciált vettük meg 8) Lesz ideje belejönni.

Válasz küldése