Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Kölcsönjátékosok

#841 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dízel írta:
Николаевич írta:
Dízel írta: Kovacic nem kell, de parades meg kell a vezetőségnek? akkor mi lesz Mountal? Szerintem ez csak mese habbal, túl drága lenne Kovacic és szarik ennyi pénzt kifizetni a klub.

Téged meggyőzött arról Kovacic hogy bankot kéne robbantani érte?
Bankot robbantani semmiképp. Én csak nem értettem ki az aki megy, mert kell a hely Mountnak és ki az aki marad/jön mert megérdmeli.
Mi lesz Barkley és Drinkwaterel? az utóbbit nem értem mit fagyasszuk itt, nem játszik egy percet se, telnek múlnak a hónapok/évek, neki nem hiányzik valami az életéből? mondjuk a futball? :D
Kanté és Jorginho kirobbanthatatlan, melléjük kéne valaki top 1 játékos, ő lesz Mount? :roll:
Igen, ezt próbáltam pedzegetni. Jorgi, Kanté pozíciója adott, legalábbis addig, amíg Sarri az edző. A harmadik poszt betöltése kérdéses. Kováért bankot nem robbantanék, de ha viszonylag kis pénzért véglegesíthetjük, akkor én itt tartanám. Drinkwater kuka, Barkley nem rossz sípler, de nem illik ide, szvsz egy hagyományosabb angol stílusban játszó, kisebb csapatba való. RLC is elvileg ezen a pozícióban jöhetne számításba, Mount a legnagyobb reménységem, úgyhogy van alternatíva bőven. Ha komolyan gondoljuk az egyik saját nevelés (Mount, RLC) csapatba építését, akkor a Barkley-Kova kettős egyikétől mindenképp búcsúznunk kell, én a horvátot tartanám meg, de én lennék a legboldogabb, ha RLC/Mount őt is kiszorítaná a csapatból. Ami pedig Paredes-t illeti, ő jöhetne. A padra jönne és Jorgi posztjára lenne csak veszélyes az olasz-brazilnak pedig finoman szólva jól jönne a konkurencia. Bár úgy néz ki, a PSG beelőz minket, úgyhogy sztem várnak még ránk meglepetések a középpályás piacon...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#842 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Николаевич írta:
Dízel írta: Kovacic nem kell, de parades meg kell a vezetőségnek? akkor mi lesz Mountal? Szerintem ez csak mese habbal, túl drága lenne Kovacic és szarik ennyi pénzt kifizetni a klub.

Téged meggyőzött arról Kovacic hogy bankot kéne robbantani érte?
Bankot robbantani semmiképp. Én csak nem értettem ki az aki megy, mert kell a hely Mountnak és ki az aki marad/jön mert megérdmeli.
Mi lesz Barkley és Drinkwaterel? az utóbbit nem értem mit fagyasszuk itt, nem játszik egy percet se, telnek múlnak a hónapok/évek, neki nem hiányzik valami az életéből? mondjuk a futball? :D
Kanté és Jorginho kirobbanthatatlan, melléjük kéne valaki top 1 játékos, ő lesz Mount? :roll:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#843 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dízel írta: Kovacic nem kell, de parades meg kell a vezetőségnek? akkor mi lesz Mountal? Szerintem ez csak mese habbal, túl drága lenne Kovacic és szarik ennyi pénzt kifizetni a klub.

Téged meggyőzött arról Kovacic hogy bankot kéne robbantani érte?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#844 Hozzászólás Szerző: Dante »

Barella és Parades nem azonos poszt és szerepkör. Parades ugyanolyan regista, mint Jorginho, Barella pedig egy box-to-box, megállás nélkül rohan, passzol, szerel, lő.

Az argentín Mount jövőjére nem igazán lenne veszéllyel.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#845 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dízel írta:
Pityee írta:
Botond9797 írta:A napokban olvastam egy érdekes felvetést, miszerint a klub nem szándékozik véglegesíteni Kova kölcsönszerződését a nyáron, mert, tanulva a CHO-esetből, a jövő szezonban Mason Mount-ot mindenképpen be akarják építeni. Én személy szerint, Mount-ban még CHO-nál is jobban bízok, úgyhogy lehet, hogy lenne benne ráció, de én, ha rajtam múlna, Kovát mindenképpen megpróbálnám a csapatnál tartani, Barkley-t engedném el, és a jövő szezonban a Kova-Mount-RLC trió között cserélgetném azt a pozízciót. Barella érkezését ezért sem látnám logikusnak, mert Jorgi, Kanté nyilván a kezdőben maradnak, hosszú távon Barella se a padra jönne, így ez végleg lezárná pl. Mount előtt az utat. Ettől függetlenül érkezhetne középpályás, de kizárólag olyan, aki Jorgi posztjára jön és tűri a padot.
Barella helyett valszeg Paredes jön. De ne kérdezd ki az a Paredes, életembe nem láttam játszani :D
Kovacic nem kell, de parades meg kell a vezetőségnek? akkor mi lesz Mountal? Szerintem ez csak mese habbal, túl drága lenne Kovacic és szarik ennyi pénzt kifizetni a klub. Ami nem is lenne baj, ha nem tudnám előre, hogy ugyan az lesz Mount sorsa mint a többi jómadár fiatalé.
Majd visszajön, játszik pár ligakupa meccsen, aztán közlik vele h. még 3-4 évig padoznia kell mert nem elég jó. Minek játszuk el újra és újra ezt a játékot? Be kéne már ismerni, hogy a fiatalok nagy ívben le vannak szarva ennél a klubnál. Meg most jönnek csak rá hogy hibát követtek el? Még úgy tudom a miénk CHO.. tenni kéne érte talán hogy maradjon..
Mondjuk paredes fabregast pótolná, a pletyka szerint mount meg Kova helyét foglalhatná el

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#846 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:
Botond9797 írta:A napokban olvastam egy érdekes felvetést, miszerint a klub nem szándékozik véglegesíteni Kova kölcsönszerződését a nyáron, mert, tanulva a CHO-esetből, a jövő szezonban Mason Mount-ot mindenképpen be akarják építeni. Én személy szerint, Mount-ban még CHO-nál is jobban bízok, úgyhogy lehet, hogy lenne benne ráció, de én, ha rajtam múlna, Kovát mindenképpen megpróbálnám a csapatnál tartani, Barkley-t engedném el, és a jövő szezonban a Kova-Mount-RLC trió között cserélgetném azt a pozízciót. Barella érkezését ezért sem látnám logikusnak, mert Jorgi, Kanté nyilván a kezdőben maradnak, hosszú távon Barella se a padra jönne, így ez végleg lezárná pl. Mount előtt az utat. Ettől függetlenül érkezhetne középpályás, de kizárólag olyan, aki Jorgi posztjára jön és tűri a padot.
Barella helyett valszeg Paredes jön. De ne kérdezd ki az a Paredes, életembe nem láttam játszani :D
Kovacic nem kell, de parades meg kell a vezetőségnek? akkor mi lesz Mountal? Szerintem ez csak mese habbal, túl drága lenne Kovacic és szarik ennyi pénzt kifizetni a klub. Ami nem is lenne baj, ha nem tudnám előre, hogy ugyan az lesz Mount sorsa mint a többi jómadár fiatalé.
Majd visszajön, játszik pár ligakupa meccsen, aztán közlik vele h. még 3-4 évig padoznia kell mert nem elég jó. Minek játszuk el újra és újra ezt a játékot? Be kéne már ismerni, hogy a fiatalok nagy ívben le vannak szarva ennél a klubnál. Meg most jönnek csak rá hogy hibát követtek el? Még úgy tudom a miénk CHO.. tenni kéne érte talán hogy maradjon..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#847 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta:A napokban olvastam egy érdekes felvetést, miszerint a klub nem szándékozik véglegesíteni Kova kölcsönszerződését a nyáron, mert, tanulva a CHO-esetből, a jövő szezonban Mason Mount-ot mindenképpen be akarják építeni. Én személy szerint, Mount-ban még CHO-nál is jobban bízok, úgyhogy lehet, hogy lenne benne ráció, de én, ha rajtam múlna, Kovát mindenképpen megpróbálnám a csapatnál tartani, Barkley-t engedném el, és a jövő szezonban a Kova-Mount-RLC trió között cserélgetném azt a pozízciót. Barella érkezését ezért sem látnám logikusnak, mert Jorgi, Kanté nyilván a kezdőben maradnak, hosszú távon Barella se a padra jönne, így ez végleg lezárná pl. Mount előtt az utat. Ettől függetlenül érkezhetne középpályás, de kizárólag olyan, aki Jorgi posztjára jön és tűri a padot.
Barella helyett valszeg Paredes jön. De ne kérdezd ki az a Paredes, életembe nem láttam játszani :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Kölcsönjátékosok

#848 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

A napokban olvastam egy érdekes felvetést, miszerint a klub nem szándékozik véglegesíteni Kova kölcsönszerződését a nyáron, mert, tanulva a CHO-esetből, a jövő szezonban Mason Mount-ot mindenképpen be akarják építeni. Én személy szerint, Mount-ban még CHO-nál is jobban bízok, úgyhogy lehet, hogy lenne benne ráció, de én, ha rajtam múlna, Kovát mindenképpen megpróbálnám a csapatnál tartani, Barkley-t engedném el, és a jövő szezonban a Kova-Mount-RLC trió között cserélgetném azt a pozízciót. Barella érkezését ezért sem látnám logikusnak, mert Jorgi, Kanté nyilván a kezdőben maradnak, hosszú távon Barella se a padra jönne, így ez végleg lezárná pl. Mount előtt az utat. Ettől függetlenül érkezhetne középpályás, de kizárólag olyan, aki Jorgi posztjára jön és tűri a padot.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#849 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:Reece James tegnap :shock:

https://twitter.com/wafcnathan/status/1 ... 28896?s=21" onclick="window.open(this.href);return false;

Baromi jókat írnak róla a Wigan szurkolók, állítólag nagyon jól megy neki, már 1-2 Premier League csapat be is jelentkezett érte. Jó lenne ha ( a remélhetőleg nyáron távozó) Zappacosta helyére a James-Aina-Sterling trióból néznénk ki valakit.
Osztom, de ha igazolni akarunk akkor Wan-Bissaka jöhet a palacetól. Technikás, gyors, magas és erős jobbhátvéd aki marhajól védekezik. A másik Sessegnon akit még mindig szívesen látnék nálunk, jól teljesít idén is a Fulhamben ( 2 gól 5 assist).

https://www.youtube.com/watch?v=oAIEFwLBdCY" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#850 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Reece James tegnap :shock:

https://twitter.com/wafcnathan/status/1 ... 28896?s=21" onclick="window.open(this.href);return false;

Baromi jókat írnak róla a Wigan szurkolók, állítólag nagyon jól megy neki, már 1-2 Premier League csapat be is jelentkezett érte. Jó lenne ha ( a remélhetőleg nyáron távozó) Zappacosta helyére a James-Aina-Sterling trióból néznénk ki valakit.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#851 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:Wolves are close to agreeing deal to sign Tammy Abraham on loan from Chelsea. (Source: Sky Sports)
Ha csak kölcsönbe viszik, az kifejezetten jól is elsülhet... de ha nem tudja bejátszani magát, akkor valszeg nálunk bevégzi a karrierjét.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#852 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Wolves are close to agreeing deal to sign Tammy Abraham on loan from Chelsea. (Source: Sky Sports)

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#853 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:Tammy ma is duplázott, 19 bajnokin 15 gólos. A hírek szerint ez volt a búcsúmeccse, 4 pl-csapat vinné kölcsön. Kár hogy nálunk akkora a merítési lehetőség a posztján hogy nem jön szóba.
Mondjuk én most pont nem törném meg a fejlődését azzal hogy visszahozzuk padozni... Tavaly még kevés volt a srác nagyon, mert bár érezte a kaput, csapatjátékban 0 volt, labdatartás fedezés, passzok nem mentek.

Most sem lett passzkirály, de már sokkal jobban nyit területeket és vesz részt összjátékban, játszon csak folyamatosan...

(Bár am nem tartom kizártnak h morata helyére hoznák vissza, tekintve hogy Giroud is szar.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#854 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Николаевич írta:Tammy ma is duplázott, 19 bajnokin 15 gólos. A hírek szerint ez volt a búcsúmeccse, 4 pl-csapat vinné kölcsön. Kár hogy nálunk akkora a merítési lehetőség a posztján hogy nem jön szóba.
Majd jön higany, lefutja a sörhasával a premier lige-t. :lol:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#855 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tammy ma is duplázott, 19 bajnokin 15 gólos. A hírek szerint ez volt a búcsúmeccse, 4 pl-csapat vinné kölcsön. Kár hogy nálunk akkora a merítési lehetőség a posztján hogy nem jön szóba.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#856 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Chelsea Januárban visszarendeli Baba Rahmant a Schalke csapatától(Sky Deutschland)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Kölcsönjátékosok

#857 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Gaba írta:Az AS információi szerint a Chelsea közölte a Valenciaval, hogy nem akarja visszahívni Batshuayit, így ha nem számolnak vele, nekik kell új csapatot találni a belga számára. :D
Ez csakis abban az esetben nem vicc kategoria, ha Bats azert marad kolcsonben, hogy fejlodjon, Moratat meg telen eladjuk...
211! NEW RECORD!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#858 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

cech19960320 írta:Aina elég tetszetősen tolja Torinoban bal védőként.... Reszkess Alonso..

Jó lenne ha jövőre számolnánk vele. A két olasz 50 millió euróért az EL-ben és a Ligakupában is küszködik, se támadásban se védekezésben nem jók. Ola nem volt rossz tavaly a Hull-ban és idén is egyre jobb a Toro-ban, ráadásul mindkét oldalon bevethető, keretben csak elférne, főleg hogy HG, jöhetne plusz külföldi Emerson vagy Zappa helyett.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#859 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Az AS információi szerint a Chelsea közölte a Valenciaval, hogy nem akarja visszahívni Batshuayit, így ha nem számolnak vele, nekik kell új csapatot találni a belga számára. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#860 Hozzászólás Szerző: Szabi »

cech19960320 írta:Aina elég tetszetősen tolja Torinoban bal védőként.... Reszkess Alonso..
Néhányszor én is láttam, szerintem is jól tolja, bár azt hozzá kell tenni, hogy a Torino három védővel játszik, így Aina inkább wb, mintsem szélsőhátvéd. Remélhetőleg Sarri is figyeli, mert a konkurencia (Emerson, Zappa, de Alonso mostani formája alapján őt is írhatnám) nem annyira veretes, hogy ne lehetne számításba venni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése