Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#861 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Aina elég tetszetősen tolja Torinoban bal védőként.... Reszkess Alonso..

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Kölcsönjátékosok

#862 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Николаевич írta:
Gaba írta:A hírek szerint Batsuhayi és Baba Rahman is visszatér a csapathoz Januárban. Az előbbi játékos nem győzte meg a Valencia vezetőségét,az utóbbit pedig a csapat hívná vissza a kevés játéklehetőség miatt.
Batyut megnézném itt, lehet bevàlna. Nem nagyon villog a Valenciában, de az az egész csapat röhejes, 16 meccsen 19 rúgott gól, 3 győzelem, 3 vereség, 10 döntetlen :D Valami nagyon nem klappol ott rendszer szinten.

Baba Rahman meg döbbenet.. Emlékszem amikor az Augsburgban játszott, dominálta a Bundesligát a gyorsaságával és atletikusságával. Azt gondoltam hogy egy afrikai hajtós szélsőhátvéd aki a Buliban bizonyított nem lehet rossz vásár, erre a Schalkénak se kell már.. Mondjuk Emerson szintjét talán hoznà ő is.
Baba Rahman több, mint 16 hónapot volt sérült (2017. január - 2018. május) térdszalagszakadás miatt, és nyilván meg is kellett műteni. Ugyan nem vagyok orvos, de egy ilyen műtét után sajnos 99%-os bizonyossággal ki merem jelenteni, hogy nem fogja visszanyerni a korábbi robbanékonyságát, és valószínűleg a becsúszásokat is 2x meggondolja majd (lásd Essien). Szerintem őt nem fogjuk már Chelsea mezben látni többet, pedig ígéretesen indult.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#863 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gaba írta:A hírek szerint Batsuhayi és Baba Rahman is visszatér a csapathoz Januárban. Az előbbi játékos nem győzte meg a Valencia vezetőségét,az utóbbit pedig a csapat hívná vissza a kevés játéklehetőség miatt.
Batyut megnézném itt, lehet bevàlna. Nem nagyon villog a Valenciában, de az az egész csapat röhejes, 16 meccsen 19 rúgott gól, 3 győzelem, 3 vereség, 10 döntetlen :D Valami nagyon nem klappol ott rendszer szinten.

Baba Rahman meg döbbenet.. Emlékszem amikor az Augsburgban játszott, dominálta a Bundesligát a gyorsaságával és atletikusságával. Azt gondoltam hogy egy afrikai hajtós szélsőhátvéd aki a Buliban bizonyított nem lehet rossz vásár, erre a Schalkénak se kell már.. Mondjuk Emerson szintjét talán hoznà ő is.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#864 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A hírek szerint Batsuhayi és Baba Rahman is visszatér a csapathoz Januárban. Az előbbi játékos nem győzte meg a Valencia vezetőségét,az utóbbit pedig a csapat hívná vissza a kevés játéklehetőség miatt.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#865 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bakayoko tegnap három percen belül összeszedett két sárgával szállt ki a Bologna elleni bajnokin. Nagy harc lehetett közte és Nagy Ádi között.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#866 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:Tommy tegnap is lőtt gólt, ezzel a góllövőlista élmezőnybe kerülve.
A mai meccsen nagy hasznát vehetnénk ebben a nagy gyömöszölésben.

Más: Reece James megint a hónap játékosa lett a Wigannél.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#867 Hozzászólás Szerző: Dante »

Tommy tegnap is lőtt gólt, ezzel a góllövőlista élmezőnybe kerülve.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#868 Hozzászólás Szerző: béla »

Én ezt ennél is drasztikusabbra venném. Clarke-Salter és Baker jó Campo,esetleg korrekt PL-játékosok lehetnek,de szerintem a Chelsea szintjét reálisan nézve nem fogják elérni. Szerintem Sterling is hasonló kategóriába kerülhet 1-2 éven belül.
Pasalic korrekt topligás játékos, de már 3 éve az, és nem tudott azóta túl sokat előrelépni.


Nem említettél egy nevet, akit szerintem érdemes: Reece James

A srác későn erő típus, sokáig csak másodvonalas volt az akadémián,de idén a Champoba került kölcsönbe, és szeptemberben és októberben is a hónap játékosa lett a Wigannél. Stílusra kb Azpi, hátul stabil, elöl nem egy Marcelo, de a beadásai nagyon jók, tavaly valami 7-8 gólpassza volt beadásból. Sterling talán tehetségesebb, de Reece sokkal jobban kész van a felnőtt focira,sokkal éretteb. Nem véletlen,hogy egy osztállyal magasabb szintű csapat vitte el,mint Sterlinget.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#869 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Került egy kis időm, és végigfutottam a loan army-nkon. Szerencsére nem annyira vészes a helyzet, mint elsőre tűnik, még ha a béla által is leírt valószínű kiskapukat mellőzzük is.

A jelenlegi kölcsönjátékosaink közül, akiket SZERINTEM érdemben figyelembe vehetünk(tehetség valamint kezdőbe kerülési esély alapján) a következőek:
Védők: Clarke-Salter, Zouma, Trevoh Chalobah, Dujon Sterling, Aina, Tomori
Kp: Baker, Kenedy, Pasalic, Mount, Bakayoko, Musonda
Csatár: Batshuayi, Abraham

Ez 14 ember, amelyből Bakayokot, Batsut és Kenedyt valószínűleg már nem látjuk kékben ->11.
Cahill, Luiz, Fabre, DW és a Willian/Pedro duó egyike valószínűleg már nem lesz itt másfél év múlva(legalábbis nagyon remélem) és Kovacic sem biztos, főleg Ruben/Barkley formáját tekintve. Ezekre a posztokra reálisan még játékosvásárlás mellett is bekerülhet Zouma és Mount -> 9
Jelenlegi csatáraink biztosra veszem, hogy nem lesznek itt 18 hónap múlva, úgyhogy ide Tammy beférhet ->8.

Nyilván addig még sokat fog változni ez az állomány, csak azt próbáltam demonstrálni, hogy akár a jelenlegi körülmények közt is képesek lennénk nagyobb érvágás nélkül eleget tenni ennek a szabályozásnak.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#870 Hozzászólás Szerző: béla »

AwayRoller írta:CHO téma kapcsán akartam írni, de lehet inkább ide tartozik. A fifa beütni készül az utolsó szöget Emenalo klub modelljébe, a 20-21-es szezontól 6-8 főre csökkentenék a max. kölcsönadott játékosok számát.

Ha szó szerint értelmezik nálunk, akkor 18 hónap alatt közel 30 játékost kell elpasszoljunk. Bár én elvárok annyi dörzsöltséget a vezetőktől, hogy ezt egy véglegesnek tűnő szerződéssel kijátsszák.
Valószínűleg ez nem fog így átmenni, lesznek benne kiskapuk, mint például,hogy 21 éven aluliakra nem vonatkozik, club-trained playerekre nem vonatkozik. Magyarul nem a saját nevelésektől akarják elvenni a lehetőséget, csak a klubokat akarják megakadályozni a Piazonok, Miazgák, Nathanok megvételében. Valljuk be, ez még előnyünkre is lenne, ha azt nézzük,hogy hányan váltak be...
Bubi írta: CHOnak pedig a legjobb egy Monaco vagy Dortmund lenne.
Alapvetően egyetértenék, de ez a mostani Monaco annyira mélyen van, hogy ott könnyű lenne megbuknia, a Dortmundnál meg van már egy bejáratott Sancho, Larsen, Pulisic...
De vannak azért Bundesliga csapatok, ahol bőven megkapná az esélyt. Mostmár példa is van előtte, Sancho és Nelson is ontják a gólokat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9342
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#871 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lehet, hogy elfogult vagyok, de ha ez a gyerek full meccshiányosan, rutin nélkül így teljesít, akkor 1-2 hónap állandó játék után húzóember lehetne. Őszintén remélem, hogy eligazol és növeli azoknak a neveknek a listáját akik a mi hozzáértő boardunk szerint nem voltak elég jók majd végül világsztárok lettek. Megérdemelnénk, talán idővel észhez térnének, CHOnak pedig a legjobb egy Monaco vagy Dortmund lenne.

Persze érthető. Kurvára nagy rizikó egy Pedro vagy egy Willian helyett bedobni egy Hudson-odoit, főleg, hogy padon van a nagy Moses... Nem ér meg ekkora kockázatot a dolog....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#872 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Egy résztől örülök neki, mert nekünk, mint szurkolóknak semmi pluszt nem adnak, csak csalódást, mármint a fiatalok. Ezáltal megtartunk 8-9 olyan játékos akikben tényleg van potenciál és nem csak azért vannak itt hogy melegedjenek Cobhamben. A fiatalok talán jobban is fognak hajtani, ha látják nincs habzsi dőzsi mint régen, hogy éveket szórakozhatnak a klubnal aztan majd lesz valami...
Egyébként tényleg ez lenne a kölcsönadott játékosok értelme, hogy akik tényleg jók, de még nem férnek be a felnőtt keretbe, azok még 1-2 évig pallérozódjanak egy másik klubban.
Másrészről ha tényleg ez a mi üzleti modellünk, hogy kvázi emberkereskedést folytatunk fiatalokkal (haha) akkor nagy szarban leszünk, és vége az önfenntartó klubnak. Ha ebből finanszírozunk sok dolgot akkor kicsit sem fog jobbra fordulni a klub sorsa.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#873 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

CHO téma kapcsán akartam írni, de lehet inkább ide tartozik. A fifa beütni készül az utolsó szöget Emenalo klub modelljébe, a 20-21-es szezontól 6-8 főre csökkentenék a max. kölcsönadott játékosok számát.

Ha szó szerint értelmezik nálunk, akkor 18 hónap alatt közel 30 játékost kell elpasszoljunk. Bár én elvárok annyi dörzsöltséget a vezetőktől, hogy ezt egy véglegesnek tűnő szerződéssel kijátsszák.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#874 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:Én drukkolok Tammynek,mert tehetséges.Remélem hogy tud fejlődni,és nem áll meg egy szinten. Bamford is gólkirály volt a másodosztàlyban,utána kipróbálta magát a PL-ben és el is tűnt. Reméljük hogy nála másképp lesz :)
Az első próbálkozása sajnos neki sem sült el jól a Swansea-nál :? Hátha jövőre.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#875 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Én drukkolok Tammynek,mert tehetséges.Remélem hogy tud fejlődni,és nem áll meg egy szinten. Bamford is gólkirály volt a másodosztàlyban,utána kipróbálta magát a PL-ben és el is tűnt. Reméljük hogy nála másképp lesz :)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#876 Hozzászólás Szerző: béla »

Ott a negyedik is. Azért azt tegyük hozzá, hogy ebből kettő büntető.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#877 Hozzászólás Szerző: Dante »

Tammy Abraham kezd belelendülni, egy félidő alatt mesterhármast szerzett az egyik legjobb formában lévő Champo csapat ellen. (Nottingham).
9 gólos a bajnokságban.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#878 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:Na most miért vagytok ilyen negatívak? :| Simán el tudom képzelni Bakát, ahogy tiki-takázik a középpályán a Sarriball-ban. De megnézném Sarri mester fejét is miközben megkapja a feladatot, hogy Bakayokonak magyarázza el a Sarriball lényegét.:lol:
Elsőre kapkodtam a gyógyszerem a posztodra, aztan leesett az irónia. :D De jó vicc lenne tényleg. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#879 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na most miért vagytok ilyen negatívak? :| Simán el tudom képzelni Bakát, ahogy tiki-takázik a középpályán a Sarriball-ban. De megnézném Sarri mester fejét is miközben megkapja a feladatot, hogy Bakayokonak magyarázza el a Sarriball lényegét.:lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#880 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bakayoko-t megmenthetné a hazai közeg, a Monaco hatványozottan. Viszont amíg a mi kötelékünkbe tartozik, addig kétséges, hogy ki tud evickélni az állandósult rossz formából.

Válasz küldése