Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#881 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:
emsanya írta:Valencia are looking to end Batshuayi's Loan Deal in January. Batshuayi was dropped from Valencia's squad a few days ago for technical reasons and now it's reported that Valencia are ready to end his loan deal in January [Forrás: Marca]
Na végül még Bakayoko és Michy is idő előtt visszatér, bővebb lesz a keret :D
Isten ments! :D Michy-t még lehetne próbálgatni, de bakat ha elkezdi próbálgatni sarri elsírom magam. :D Mondjuk kevés rá az esély, nem hiába lett elküldve, így is nagyon megvagyunk a középpályára, innentől upgrade max modric, kroos stb lehetne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#882 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Valencia are looking to end Batshuayi's Loan Deal in January. Batshuayi was dropped from Valencia's squad a few days ago for technical reasons and now it's reported that Valencia are ready to end his loan deal in January [Forrás: Marca]
Na végül még Bakayoko és Michy is idő előtt visszatér, bővebb lesz a keret :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#883 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Valencia are looking to end Batshuayi's Loan Deal in January. Batshuayi was dropped from Valencia's squad a few days ago for technical reasons and now it's reported that Valencia are ready to end his loan deal in January [Forrás: Marca]

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#884 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://www.fourfourtwo.hu/oromfoci/a-n ... het-75157/" onclick="window.open(this.href);return false;

Egy jó kis Kenedy interjú :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#885 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta:Zouma latom kezdegetni szokott az Evertonban. Hogy megy neki a jatek? Tudtok rola valamit?
Igen, alap kezdő Silva-nál, ami a 30 milliós Yerri Mina érkezésének függvényében elég nagy szó.
Az Everton szurkolók és a szakemberek is egyöntetűen meg vannak elégedve a teljesítményével, a válogatottba is kapott meghívót.

Az én véleményem az, hogy a sérülése után sokáig látszódott a mozgásban az hogy bármikor rásérülhet, még a stoke-os meccsein is a hideg rázott egy egy felugrásnál, de ez idénre éltünk, szerintem abszolút nem látszik semmi nyoma. A sebessége, ha meg is kopott, csak nagyon minimálisan, a fizikuma ugyanolyan, ha nem jobb, mint volt. Az egyik legjobb tulajdonságát nem érintette az Acl szakadás, ő mindenhol központi alak, aki megmondja a csapattársainak, hogy mi a dolguk, irányítja a védelmet.

Én úgy gondolom, hogyha Rüdiger jól épült fel az ugyanilyen jellegű sérüléséből, akkor Zoumaról is elmondható ugyanez, szerencsére okosan csinálták a rehabot és meg is lett az eredménye.
Ami ellene szól, hogy bár nagyon jó egy az egyben, szeret hosszú labdákat osztogatni, de nem változott az, hogy kirugdossa a labdát a meleg helyzetekben.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#886 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Zouma latom kezdegetni szokott az Evertonban. Hogy megy neki a jatek? Tudtok rola valamit?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#887 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Ebben én nem látok túl sok kivetnivalót. Csapattársak voltak a korosztályos válogatottakban, egy évig a Monaco-ban, plusz néhanapján a francia A-válogatottban is, gondolom jó barátságot ápolnak és örül a honfitársa sikerének. :)
Azon túl hogy egy jelentéktelen nb1 szintű focista - szóval nem érdekel különösebben - nem túl szerencsés egy ilyen parázs meccs után lajkolgatni a csapata ellen 2 gólt szerző játékost. A szurkolok nem szokták dijazni :) ez csak egy apróság amire odafigyelhetett volna, tekintve hogy szét van csúszva a karrierje és a szurkolok kikezdhetik emiatt is. Twitter - én már kígyót békát kiabálnak rá :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#888 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ebben én nem látok túl sok kivetnivalót. Csapattársak voltak a korosztályos válogatottakban, egy évig a Monaco-ban, plusz néhanapján a francia A-válogatottban is, gondolom jó barátságot ápolnak és örül a honfitársa sikerének. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#889 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem vmi bölcs lépés :)

Kép

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#890 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem úgy nézett/néz ki mint aki ne bírná a közmédia nyomását, de azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy amikor volt egy két nyengebb meccse, nem bírta megemészteni a kritikákat.
Tehetséges és kifejezetten labdaügyes rombolónak tartom, több meccsét is láttam a Monaco-ban, erőssége volt a labdaszerzés és annak a felhozatala 25-30 méterig a kaputól. Lőni nem tudott, de minden másban okés vagy kifejezetten jó volt. Fizikuma is jó, rohadt hosszú lábai vannak és mindig oda tudott piszkálni a labdás ellenfélnek.

Sajnos nem látok mást én sem, mint túladni rajta, remélhetőleg Kondogbia szerűen megtalálja a formáját egy kevésbé zajos klubnál.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#891 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nekem róla és az itteni kezdéséről mindig csak ez jut eszembe... :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=EFefT3Mnaaw" onclick="window.open(this.href);return false;

Kár érte hogy ennyire megzuhant. Viszont nem tudom megérteni őt, meg azt se hogy miért, mindene megvan amit csak szeretne, szóval valszeg egy lusta dög, vagy ennyi volt benne, mindenesetre nem igazán tudom sajnálni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#892 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gallion írta:
kazomester írta:BBC Sport @BBCSport

Tiemoue Bakayoko could be on his way back to Chelsea according to the papers.

AC Milan threatened to cancel his loan deal.

Én már nem is tudom mit mondjak erre.... :?
Én kicsit sajnálom is csórót. Volt pár jónak nevezhető teljesítménye, viszonylag megfelelő igazolásnak tűnt, de látszik rajta, hogy valami eltört nála és elfelejtett focizni, konkrétan egy tragédia amit művel a pályán, azt se tudja hol van, labdával és anélkül is totál el van veszve és nem találja a helyét. Mihamarabb túl kell adni rajta elfelejtve hogy mekkora mínuszba jövünk ki, mert a klubnak is és neki is csak ez a járható út. Talán a Ligue1-ban valami középcsapatnál újra magára találna.
Lehet hihetetlen, de én is sajnálom. Mi a franctól zuhan meg így egy játékos? Környezetváltozás? Sokat Twitter-ezett? Nem bánnám, ha nem vennénk már több ideggyenge játékos horror áron.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#893 Hozzászólás Szerző: Gallion »

kazomester írta:BBC Sport @BBCSport

Tiemoue Bakayoko could be on his way back to Chelsea according to the papers.

AC Milan threatened to cancel his loan deal.

Én már nem is tudom mit mondjak erre.... :?
Én kicsit sajnálom is csórót. Volt pár jónak nevezhető teljesítménye, viszonylag megfelelő igazolásnak tűnt, de látszik rajta, hogy valami eltört nála és elfelejtett focizni, konkrétan egy tragédia amit művel a pályán, azt se tudja hol van, labdával és anélkül is totál el van veszve és nem találja a helyét. Mihamarabb túl kell adni rajta elfelejtve hogy mekkora mínuszba jövünk ki, mert a klubnak is és neki is csak ez a járható út. Talán a Ligue1-ban valami középcsapatnál újra magára találna.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#894 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BBC Sport @BBCSport

Tiemoue Bakayoko could be on his way back to Chelsea according to the papers.

AC Milan threatened to cancel his loan deal.

Én már nem is tudom mit mondjak erre.... :?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#895 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gattuso on Bakayoko: "He needs help, as he is struggling. We need to do more work with him in training. He has been here for two months and we haven’t yet been able to get him to understand the movements."

Ez egyszerre vicces és nagyon szomorú... :|

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#896 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta:
béla írta:
Bubi írta: Sancho gyereket is érdemes figyelni, idén már 1 gólja és 6 gólpassza van. Eddig azt hittem hogy lufi, de igen csak jól szerepel.
Mindezt 124 perc alatt hozta össze.
Te követed is? Nem néztem a meccseit csak videókat róla.
Nem láttam idén meccsét, tavaly egy párat, meg az angol korosztályos válogatottak meccseit. A válogatottban a srác lenyomta CHO-t...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#897 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta:
Bubi írta: Sancho gyereket is érdemes figyelni, idén már 1 gólja és 6 gólpassza van. Eddig azt hittem hogy lufi, de igen csak jól szerepel.
Mindezt 124 perc alatt hozta össze.
Te követed is? Nem néztem a meccseit csak videókat róla.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#898 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta: Sancho gyereket is érdemes figyelni, idén már 1 gólja és 6 gólpassza van. Eddig azt hittem hogy lufi, de igen csak jól szerepel.
Mindezt 124 perc alatt hozta össze.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#899 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:Mount behívót kapott a felnőtt válogatottba :!:
Zouma pedig a franciába. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#900 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:
béla írta:
kazomester írta:Mount behívót kapott a felnőtt válogatottba :!:
Azért ez kemény, még akkor is ha ez csak a potenciáljának szól.
Érdekes neveket hívott be Délikapu: Sancho, Barkley, Maddison, Winks, Chalobah.. A kapuban, a védelemben és a támadók között a szokásos nevek szerepelnek, de a középpályán rengeteg a meglepetés, úgy tűnik új irányba akar elmozdulni a coach.
Sancho gyereket is érdemes figyelni, idén már 1 gólja és 6 gólpassza van. Eddig azt hittem hogy lufi, de igen csak jól szerepel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése