Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Kölcsönjátékosok

#1081 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

tiszi írta:Van Ginkel kapitányként bajnoki aranyhoz vezette a PSV-t. Hosszú idő után, egy egészséges szezont tudhat maga mögött és még mindig csak 25 éves.

Kérdés, hogy ez-e az ő szintje és a képességei alapján, a nekivaló csapatnál van-e jelenleg, vagy van még rajtam kívül olyan ember a fórumon, aki jövőre Chelsea mezben is megnézné, hogy mennyire képes, magasabb szinten is a holland vezéregyéniség lenni?
én megnézném, mert annyit biztos hozzá tudna tenni mint Fabregas mostanában és amúgy is kíváncsi lennék rá nagyon nekem azon a pár meccsen amin láttam tetszett a játéka, kérdés, hogy a PL-beis ugyanilyen jó lenne-e egy biztos a felkészülési meccseken kapnia kell lehetőséget.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#1082 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Van Ginkel kapitányként bajnoki aranyhoz vezette a PSV-t. Hosszú idő után, egy egészséges szezont tudhat maga mögött és még mindig csak 25 éves.

Kérdés, hogy ez-e az ő szintje és a képességei alapján, a nekivaló csapatnál van-e jelenleg, vagy van még rajtam kívül olyan ember a fórumon, aki jövőre Chelsea mezben is megnézné, hogy mennyire képes, magasabb szinten is a holland vezéregyéniség lenni?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#1083 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Mount a hétvégi két gólpassza után ma egy gólt és egy előkészitést jegyzett.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#1084 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Batshu dortmundos kalandjának vége, most twittelte ki, de a VB-n lehet hogy ott lesz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#1085 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gallion írta:És eközben Kenedy a Hónap játékosa Newcastle-nél.
Ezaaaz :D. Hozza a kötelezőt, már csak egy lőtt gól kell nekünk. Amugy pár napja lehozta cikkeket róla, sok nagy csapat figyeli, PSG-t is írták.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1086 Hozzászólás Szerző: Gallion »

És eközben Kenedy a Hónap játékosa Newcastle-nél.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1087 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Batshuayi valószínűleg bokatörést szenvedett a Schalke elleni utolsó percekben :?

https://www.clippituser.tv/c/kmdldz" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1088 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:Southgate szerint "he's an unassuming, quiet, polite kid". Nyilván nem fogja mocskolni nyilatkozatban, de azért csak nem mondaná az ellenkezőjét.

Nemtudom, én valahogy még mindig inkább úgy látom sokszor,mintha fogalma nem lenne,hogy éppen mit kellene csinálnia,hol kellene helyezkednie. Mondjuk az se sokkal jobb,az igaz :D
Az összes nyilatkozata nagyon értelmes és ahogy Southgate is mondja, látszik hogy illemtudó. Inkább arra gondoltam amit te is írtál, nem tudja hogy mi van, csak néha annyira egyértelmű dolgokat nem csinál meg (kp-ként elfelejt visszazárni, csak sétálgat) hogy én már inkább arra gondolnék hogy büdös neki, mert játszott ő csatárt is. Pedig a kvalitásai nagyon faszák, nem csak az erejére gondolok, hanem az ütemérzékére is, nem egyszer lopta le támadó lábáról a labdát, vagy volt jó interception-je. Csak néha elfelejti, hogy kéne ilyet is.

Viszont ha 22 évesen nem érti a focit, akkor elég nagy gondban van.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#1089 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:Tutira megy és mindig sérült, így nem kell dátumokkal foglalkoznia :D
Amúgy ha ki is vinné/vitte volna, nem hinném hogy bármit mutathatna, sok ember van előtte, nincs is nagyon posztja felnőtt fociban (persze biztos tudja hol szeretne játszani, meg minden edzőjének van elképzelése, de nem hinném hogy szélső, vagy támadó kp lenne a legideálisabb), inkább csak jól körülnézhetne, de biztos jó tapasztalat lenne neki, meg erős lökés hogy komolyabb szerepe lehessen. Nekem még mindig fegyelmezetlennek tűnik, olyan (mintha) nagy lenne a mellény.
Southgate szerint "he's an unassuming, quiet, polite kid". Nyilván nem fogja mocskolni nyilatkozatban, de azért csak nem mondaná az ellenkezőjét.

Nemtudom, én valahogy még mindig inkább úgy látom sokszor,mintha fogalma nem lenne,hogy éppen mit kellene csinálnia,hol kellene helyezkednie. Mondjuk az se sokkal jobb,az igaz :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1090 Hozzászólás Szerző: Dante »

Tutira megy és mindig sérült, így nem kell dátumokkal foglalkoznia :D
Amúgy ha ki is vinné/vitte volna, nem hinném hogy bármit mutathatna, sok ember van előtte, nincs is nagyon posztja felnőtt fociban (persze biztos tudja hol szeretne játszani, meg minden edzőjének van elképzelése, de nem hinném hogy szélső, vagy támadó kp lenne a legideálisabb), inkább csak jól körülnézhetne, de biztos jó tapasztalat lenne neki, meg erős lökés hogy komolyabb szerepe lehessen. Nekem még mindig fegyelmezetlennek tűnik, olyan (mintha) nagy lenne a mellény.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#1091 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:Ráadásul egész sokat volt sérült, tehát nem teljes szezon alatt szerezte az 5 gólt.

Ruben pedig végigjátszotta a B'mouth elleni meccset, szerencsére rögtön visszakerült, ahogy felépült. Remélhetőleg nem szednek össze semmilyen sérülést, hátha viszik valamelyiküket a VB-re. (sokáig jó esélye volt erre RLC-nek)
RLC-nek tehetsége van hozzá,hogy rosszkor sérüljön meg :D
Ha egész szezonban egészséges tudott volna maradni, akkor talán játszott volna még néhány meccsen a válogatottban, akkor lenne reális esélye,hogy kivigyék. Így sajnos nagyon elenyésző szerintem, bár Southgate szereti a fiatalokat. Remélem kijut, és megmutatja ott is,hogy mit tud.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1092 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sajnos inkább az Ayew testvéreket favorizálta az utóbbi időben a Swansea edzője, de mivel most Jordan eltiltott volt közülük, megnyílt az esély Tammy előtt, amit ki is használt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1093 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ráadásul egész sokat volt sérült, tehát nem teljes szezon alatt szerezte az 5 gólt.

Ruben pedig végigjátszotta a B'mouth elleni meccset, szerencsére rögtön visszakerült, ahogy felépült. Remélhetőleg nem szednek össze semmilyen sérülést, hátha viszik valamelyiküket a VB-re. (sokáig jó esélye volt erre RLC-nek)

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1094 Hozzászólás Szerző: Gallion »

kazomester írta:Tammy gól :)
Első PL szezonjában, egy hullagyenge Swansea-ben azért csak összekapart 5 gólt, ha még verne vagy 2-t szezon végéig, szerintem nem egy rossz kezdés.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1095 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tammy gól :)

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#1096 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Zsolti írta:
edeskeves írta:
Dízel írta:Ahogy ismerem a klubot felírhatjuk Michy nevét azon távozók listájára, akiből nagy játékos lehet, persze nem nálunk. Ellenben sok pénzt kapunk érte és ez a lényeg, ez a foci szíve lelke. <3
A dortmundos Michy ok, a Chelseas? Eg es fold, a bundesligaban konyebben megel, mint a PL-ben. Majd az ido eldonti mi lesz vele, a kolcson utan gondolom majd kapni fog lehetoseget megint, de nalunk o sem valtotta meg a vilagot. Megneznem jovorekolcsonben egy PL csapatban is, hogy ebben a bajnoksagban mit alkotna, ha huzamosabb ideig jatszana.
Ugyan ez el lett mondva Salahra meg De Bruynere is látjuk mit alkotnak.
Amikor elment a Fiorentinaba meg utana Romaba akkor gondoltad, hogy valaha is hoz egy ilyen szezont Salah? Szerintem meg a poolnal is kb a felet ha vartak a goljainak. Nem sok jele volt, hogy hoz egy ilyen szezont szerintem.
Kevinen latszott, hogy nagyon ugyes es sokra viheti, szerintem a legnagyobb ludas ott nem is Mourinho volt, hanem a vezetoseg, hogy ugy adtak el, hogy opcio nelkul. Josenal elvileg lusta volt meg nem csiptek egymast, de nalunk jonnek-mennek az edzok, szoval ha valakik epp nem csipik egymast 1-2 szezon es jon egy masik edzo akivel lehet jobban kijonnek es jobban illik az elkepzeleseibe.
Szoval szerintem a vezetoseg a legnagyobb ludas, hogy opcio nelkul passzoltak el.

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1097 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Zsolti írta:
edeskeves írta:
Dízel írta:Ahogy ismerem a klubot felírhatjuk Michy nevét azon távozók listájára, akiből nagy játékos lehet, persze nem nálunk. Ellenben sok pénzt kapunk érte és ez a lényeg, ez a foci szíve lelke. <3
A dortmundos Michy ok, a Chelseas? Eg es fold, a bundesligaban konyebben megel, mint a PL-ben. Majd az ido eldonti mi lesz vele, a kolcson utan gondolom majd kapni fog lehetoseget megint, de nalunk o sem valtotta meg a vilagot. Megneznem jovorekolcsonben egy PL csapatban is, hogy ebben a bajnoksagban mit alkotna, ha huzamosabb ideig jatszana.
Ugyan ez el lett mondva Salahra meg De Bruynere is látjuk mit alkotnak.
De Bruyne kapcsán szerintem ez pont nem hangzott el soha. Salah esetében valóban, de ott szerintem nem arról van szó, hogy Pl vagy nem Pl, ez a Pool az ő játékstílusára van kitalálva, míg mi sose játszottunk így, és nem is fogunk vélhetően.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#1098 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

edeskeves írta:
Dízel írta:Ahogy ismerem a klubot felírhatjuk Michy nevét azon távozók listájára, akiből nagy játékos lehet, persze nem nálunk. Ellenben sok pénzt kapunk érte és ez a lényeg, ez a foci szíve lelke. <3
A dortmundos Michy ok, a Chelseas? Eg es fold, a bundesligaban konyebben megel, mint a PL-ben. Majd az ido eldonti mi lesz vele, a kolcson utan gondolom majd kapni fog lehetoseget megint, de nalunk o sem valtotta meg a vilagot. Megneznem jovorekolcsonben egy PL csapatban is, hogy ebben a bajnoksagban mit alkotna, ha huzamosabb ideig jatszana.
Ugyan ez el lett mondva Salahra meg De Bruynere is látjuk mit alkotnak.

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#1099 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:Ahogy ismerem a klubot felírhatjuk Michy nevét azon távozók listájára, akiből nagy játékos lehet, persze nem nálunk. Ellenben sok pénzt kapunk érte és ez a lényeg, ez a foci szíve lelke. <3
A dortmundos Michy ok, a Chelseas? Eg es fold, a bundesligaban konyebben megel, mint a PL-ben. Majd az ido eldonti mi lesz vele, a kolcson utan gondolom majd kapni fog lehetoseget megint, de nalunk o sem valtotta meg a vilagot. Megneznem jovorekolcsonben egy PL csapatban is, hogy ebben a bajnoksagban mit alkotna, ha huzamosabb ideig jatszana.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#1100 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ahogy ismerem a klubot felírhatjuk Michy nevét azon távozók listájára, akiből nagy játékos lehet, persze nem nálunk. Ellenben sok pénzt kapunk érte és ez a lényeg, ez a foci szíve lelke. <3

Válasz küldése