Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1301 Hozzászólás Szerző: Gereb »

cech19960320 írta:Építő jellegű javaslat: egy kis szöveges összefoglalót is szívesen vennénk mindig az utolsó pár meccsről ha van hozzá kedved, időkereted, meg akár részletesebb statokat :) Fasza lesz, Köszönjük :)
Oké, én is hasonlóra gondoltam, lejátszott meccsenként lebontva. Több statisztika is lesz, mivel meccsenkénti lebontásban könnyebb hozzájutni ezekhez, viszont most nem láttam értelmét a mostani összegzőbe berakni, hogy ki milyen passzpontossággal játszik, és túl nagy munka is lett volna visszakeresni meccsenként aztán összegezni, és az ehhez hasonlókat, de majd rakok be többet is. ;)

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1302 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Építő jellegű javaslat: egy kis szöveges összefoglalót is szívesen vennénk mindig az utolsó pár meccsről ha van hozzá kedved, időkereted, meg akár részletesebb statokat :) Fasza lesz, Köszönjük :)

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1303 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Sziasztok.
Itt az a 9 játékos akiket érdekesnek találtam, ha valaki szeretne másvalakiről is olvasni akkor szóljon bátran és beteszem a következőbe.
Ezután minden hónapban lesz egy kis összefoglaló, az azidő alatt lejátszott meccseikről.

Kép

Kép

Kép

Szerk:Itt a PDF változat:http://docdro.id/a1G9yzF

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1304 Hozzászólás Szerző: kazomester »

béla írta:RLC kihagyja a hétvégét, megint sérült. Kár érte, nagyon kellene neki az állandó játék, mert nagyon sok van benne. A Palack egyik legjobbja volt,amikor pályán tudott lenni.
Pont ma gondolkoztam rajta, hogy ez ebben a 3-5-2ben (vagy 3-4-1-1, vagy hívjuk aminek akarjuk), bőven lesz létjogosultsága jövőre. Szerencsére hosszú a szezon, ha egészséges lesz fixen játszani fog ebben a hulladék Palace-ban.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#1305 Hozzászólás Szerző: béla »

RLC kihagyja a hétvégét, megint sérült. Kár érte, nagyon kellene neki az állandó játék, mert nagyon sok van benne. A Palack egyik legjobbja volt,amikor pályán tudott lenni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#1306 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Mivel én nem nagyon követem a fiataljaink pályáját, így ha tényleg szívesen csinálod és itt megosztod velünk, én örülnék neki! Pacsi a kezdeményezésért! :wink:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#1307 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Gereb írta:Arra gondoltam(ha van igény rá) készítenék 2 hetente egy kis összefoglalót a kölcsönjátékosainkról, nem mindegyikről hanem az ígéretesebb játékosainkról.
Én örömmel veszem, és biztos vagyok benne, hogy sokan mások is. Tudom, hogy szívesen csinálod, de, hacsak nem érsz rá nagyon és semmi más dolgod nincs (kac-kac), akkor lehet elég lenne havonta csinálni egy ilyen kimutatást, vagy 4 fordulónként, mindegy igazából. Ezt kizárólag a Rád való tekintettel írtam, hisz így is Te teszel gesztust felénk. Szerintem ne dolgoztassunk meg 2 hetente, de ahogy jónak látod. :)

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1308 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Sziasztok.
Arra gondoltam(ha van igény rá) készítenék 2 hetente egy kis összefoglalót a kölcsönjátékosainkról, nem mindegyikről hanem az ígéretesebb játékosainkról. Egyelőre csináltam egy kis mintát 4 játékossal, szeretném még kibővíteni több adattal a későbbiekben.
Sokat segítene ha jeleznétek hogy van avagy nincs rá igény, előre is köszi. :)
Szerk: Itt egy link a PDF formátumú verzióhoz is. Ez élesebb egy kicsit. http://docdro.id/DJDHKgS

Kép

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1309 Hozzászólás Szerző: Bubi »

jkopfner írta:
Bubi írta:Kicsit belenéztem a City - Palace meccsbe, jól elgyepálták a Palaszt, de a lényeg, hogy csóri Rubennek már lenne 3-4 gólpassza minimum, ha nem ez a nyomorult Benteke játszik elöl.
Annak a nyomorultnak a PL-ben van 160 meccse amin 66 gólt lőtt. És még csak 26 éves.
Na abból nem fog már megélni ezen a szinten. Nézegetheti a vitrinben.

Olyan forintos labdákat osztogat neki Ruben, hogy Torres nevetve gólkirály lenne idén (kis túlzással), konkrétan átvenni nem tudja a passzokat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1310 Hozzászólás Szerző: Dante »

jkopfner írta:
Bubi írta:Kicsit belenéztem a City - Palace meccsbe, jól elgyepálták a Palaszt, de a lényeg, hogy csóri Rubennek már lenne 3-4 gólpassza minimum, ha nem ez a nyomorult Benteke játszik elöl.
Annak a nyomorultnak a PL-ben van 160 meccse amin 66 gólt lőtt. És még csak 26 éves.
Ahogy a többiek is írják, kritikán aluli az idei teljesítménye. Nem egyszer volt már hogy az ötös környékéről, vagy azon belülről sikerült mellé/fölé lőnie.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1311 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

ennek ellenére olyan kutyaütő formában van hogy az nem igaz... valóban, ha nem ő lenne elől, akkor már 4-5 gólpassza lenne RLC-nek... de benteke ezeket mind elszúrta most

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#1312 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Bubi írta:Kicsit belenéztem a City - Palace meccsbe, jól elgyepálták a Palaszt, de a lényeg, hogy csóri Rubennek már lenne 3-4 gólpassza minimum, ha nem ez a nyomorult Benteke játszik elöl.
Annak a nyomorultnak a PL-ben van 160 meccse amin 66 gólt lőtt. És még csak 26 éves.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1313 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kicsit belenéztem a City - Palace meccsbe, jól elgyepálták a Palaszt, de a lényeg, hogy csóri Rubennek már lenne 3-4 gólpassza minimum, ha nem ez a nyomorult Benteke játszik elöl.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1314 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Abraham gól, de kikaptak

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1315 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pasalic megszerezte idénybeli második bajnoki gólját is a Szpartakban.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1316 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem nem csak a méretéhez képest gyors. Kb egy tank, a labdát is jól vezeti, egész alacsonyan van a súlypontja, ezért nagy tempóval tudja vinni és mindig a lába közelében van. Passzolni és szerelni is tud, de nagyon lusta, inkább vezeti a labdát és röviden akarja megoldani. (5 meccs alatt már két tuti gólpasszt gurított vissza Bentekének, az alapvonalig cselezve magát, majd középre passzolva, csak a belga nem igazán érzi idén)
Remélem idővel javul a work rate-je, mert ilyen fizikummal egy vadállat lehetne az allrounder poszton. (Lamps féle középpályás-csatár)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1317 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta:
Gamling írta:
kazomester írta:Nem nézem a meccset, de az előzetes szerint RLC egyből a támadósorban (vagy árnyékékként) találta magát az új edzővel :roll: Persze a lényeg, hogy játszik.
Amennyire tudom, eddig is ott játszott, szóval Woy egyelőre csak átvette ezt az elődjétől.
Amikor anno par éve első alkalmakkor pályára lépett nalunk RLC akkor a középpálya közepén jatszott, de semmiképp sem tamadó szekcióban. Szerintem az nagyon ment neki, sosem hittem volna, hogy tök elöl fog jatszani, se nem gyors se nem kreativ, minden mas megvan benne szvsz, ezért is furcsállom a jelenlegi pozicióját mar évek óta. Nem látom a meccseit, sokat fejlődött mostanság?
Nem gyors? Testalkatához képest kimondottan gyors, fürge és abszolút nem mondanám ötlettelennek a srácot. Nincs olyan szeme mint Fabregasnak, de elég jól osztogat, vannak parádés meglátásai. Ő 10es poszt, ez egyértelmű, aki ilyen hatékonysággal túrja magát előre az nem maradhat hátul. A gólokat hiányolom tőle, mert egyébként ha beérik ő sokat fog lőni, többet mint ahány assistot ad, de ez valszeg azért van mert szar a palace.

Szerintem jó helyen van. Stabil kezdő a PLben és tőle várják a csodát. Kap elég labdát, elég időt és a megfelelő terhelést mentálisan és fizikailag ahhoz, hogy jövőre számolhassunk vele. Benne van minden hitem. Nagyon sok nagyon tehetséges srác fordul meg az utánpótlásunkban és az akadémiánkon, közülük a jobbakból elnyomó többségben élvonalbeli focista válik, de egyikben sem éreztem olyan átütő erőt mint RLCben most. Utoljára De Bruyne volt olyan fiatal nálunk, aki ilyen tehetséget mutatott hasonló korban és poszton. Lampard és Terry után ő lehet a következő nagy angol név nálunk aki a mi "végtermékünk". Nem szabad elkótyavetyélni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1318 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Fujjolt is a közönség mikor lecserélték, benne volt leginkább a gól. Iszonyat szar a Palace, kövi 3 nagy csapat (két manchester és mi jövünk nekik) ellen kikapnak és valószinü már meglesz az első kieső.

Lemina viszont nagyon jol mozgott a Sotonban, meccs legjobbja volt, ő biztos fog felfelé igazolni.
Twitter-en se nagyon értették RLC lecserélését :) Elvileg Puncheon az. aki miatt fel van tolva és ő az érinthetetlen.

" What the actual fuck!? Seriously, Puncheon is untouchable. Hope he gets sent off so he can't play " Hányszor kívántam ezt Matic esetében... Régi szép idők :cry:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#1319 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Fujjolt is a közönség mikor lecserélték, benne volt leginkább a gól. Iszonyat szar a Palace, kövi 3 nagy csapat (két manchester és mi jövünk nekik) ellen kikapnak és valószinü már meglesz az első kieső.

Lemina viszont nagyon jol mozgott a Sotonban, meccs legjobbja volt, ő biztos fog felfelé igazolni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#1320 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gamling írta:
kazomester írta:Nem nézem a meccset, de az előzetes szerint RLC egyből a támadósorban (vagy árnyékékként) találta magát az új edzővel :roll: Persze a lényeg, hogy játszik.
Amennyire tudom, eddig is ott játszott, szóval Woy egyelőre csak átvette ezt az elődjétől.
Amikor anno par éve első alkalmakkor pályára lépett nalunk RLC akkor a középpálya közepén jatszott, de semmiképp sem tamadó szekcióban. Szerintem az nagyon ment neki, sosem hittem volna, hogy tök elöl fog jatszani, se nem gyors se nem kreativ, minden mas megvan benne szvsz, ezért is furcsállom a jelenlegi pozicióját mar évek óta. Nem látom a meccseit, sokat fejlődött mostanság?

Válasz küldése