Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#1621 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta:No para. Ha lesz olyan tehetségünk aki kiérdemli a teljesítményével a játékot, ha úgy teljesít, hogy muszáj legyen játszatni mert szükség van rá, akkor az a gyerek játszani is fog. Jelenleg senki nem érdemli meg azt, hogy rendszeresen pályánlegyen.

Nekem ez a Piazon gyerek egy nagy kérdőjel. Lassú, beleszarik az egészbe, lerí a pofájáról, hogy kúrvára unja ezt a foci dolgot. Nincs kiemelkedő képessége. Se nem gyors, se nem fürge, nincs különösebb rugótechnikája se látása vagy passzjátéka, és nem lövi a gólokat.

Azt tudom, hogy jóképű és Brazílban az ő poszterére masztiznak a tinilányok, biztos nagy farka is van, ez oké, de ennyi?
Ez mindig igaz volt Piazonra, az U18-ban mutatott szép dolgokat,de ennyi. Semmi extra srác, nem is értettem a 8 milliót. Aztán a Vitesse-ben volt egy jó féléve, de azóta megint semmi.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kölcsönjátékosok

#1622 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Kapsz egy lehetőséget vagy élsz vele vagy nem, tök mindegy mi a posztod kihozod belőle a maximumot.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#1623 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta:Ezeket a kolcsonoket a board bassza el, ki kellene kötni hogy x meccsen x percet kell játszani, mert ha nincs opcios joga egy csapatnak akkor szarnak a loanee fejere, olcson van egy cserejuk.
Ki venne úgy kölcsön valakit úgy hogy tudja, hogy játszatni kell akkor is ha nincs jó formában, mert benne van a szerződésben? Szerintem nem sokan, nem is létezik ilyen a fociban, szóval nem hiszem hogy ezért is a vezetőséget kell okolni...
Bubi írta:No para. Ha lesz olyan tehetségünk aki kiérdemli a teljesítményével a játékot, ha úgy teljesít, hogy muszáj legyen játszatni mert szükség van rá, akkor az a gyerek játszani is fog. Jelenleg senki nem érdemli meg azt, hogy rendszeresen pályánlegyen.
Évek óta nyerjük az ifi BL-eket és kupákat, ha nálunk nincs olyan, aki megérdemelné hogy lehetőséget kapjon, akkor sehol... RLC-t az egyik legnagyobb angol tehetségnek mondták 1-2 éve, de 21 lesz lassan és alig játszott felnőtt szinten, ha meg lehetőséget kapott, akkor nem a saját posztján...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1624 Hozzászólás Szerző: Bubi »

No para. Ha lesz olyan tehetségünk aki kiérdemli a teljesítményével a játékot, ha úgy teljesít, hogy muszáj legyen játszatni mert szükség van rá, akkor az a gyerek játszani is fog. Jelenleg senki nem érdemli meg azt, hogy rendszeresen pályánlegyen.

Nekem ez a Piazon gyerek egy nagy kérdőjel. Lassú, beleszarik az egészbe, lerí a pofájáról, hogy kúrvára unja ezt a foci dolgot. Nincs kiemelkedő képessége. Se nem gyors, se nem fürge, nincs különösebb rugótechnikája se látása vagy passzjátéka, és nem lövi a gólokat.

Azt tudom, hogy jóképű és Brazílban az ő poszterére masztiznak a tinilányok, biztos nagy farka is van, ez oké, de ennyi?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#1625 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta:Ki vesz kölcsön 3 evre egy 28 evest?
Aki nem akarja megvenni :wink:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1626 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ezeket a kolcsonoket a board bassza el, ki kellene kötni hogy x meccsen x percet kell játszani, mert ha nincs opcios joga egy csapatnak akkor szarnak a loanee fejere, olcson van egy cserejuk.
Traore a Vitesseben is csatár volt es szarta a golokat, nem itt került középre. Szerintem ot meg ne temessük, jol nyomja az Ajaxban pedig van nekik most egy fiatal csatárjuk aki kezdhetne helyette a "saját jatekos előrébb van a sorban" alapon.

Cuadrado meg a tavalyi juve kezdő játékosa volt, de amúgy sem érdemes vele foglalkozni, permanentnek lehet venni a dealt. Ki vesz kölcsön 3 evre egy 28 evest?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#1627 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta:kenedyből se lesz senki, mint ahogy Josh mceachranbol se, és nagy tétben fogadnék hogy traore és RLC is valami 2. ligas csapatba fog tingli tanglizni. Sok van bennük, de szarnak az egészre.
Valahogy én is így látom, pedig Kenedy-nek feküdne a watford 3-5-2-je, de esélye sincs, Amrabat meg bárki előbb kap lehetőséget mint ő. Traoré-t én nem is érzem akkora tehetségnek, a posztja sem igazából a középcsatár, csak nálunk lett az és talált 1-2 gólt abban a hulladék időszakban. Most az ajaxban is középcsatárként eddig 1 darab gólra volt képes. Pedig aki egy ajaxban vagy psv-ben középcsatár és rúg 20-30 gólt, még az se garancia arra hogy a PL-ben helytáll...

Cuadrado is eddig összesen 1 darab meccsen játszott a juvéban. Ő nálunk nyílván nem lesz soha senki, de így a juve se volt sok értelme neki.

Mindig lesznek ilyen trendi felkapott saját akadémiás tehetségek nálunk, de úgyis elkallódnak a faszba...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#1628 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szabi írta:Mondjuk én van Ginkelben pont soha nem láttam azt a pluszt, amitől több lenne egy (középmezőnybeli) Stoke szintű labdarúgónál... Óriási reménységként érkezett ide, éppen ezért az első felkészülési meccsektől árgus szemekkel figyeltem a játékát, de egyáltalán nem fogott meg. Nem rossz játékos, biztosan fejlődőképes lehet(ett volna), de ilyeneket tucatszámra lehet hozni. RLC-ben százszor több fantázia van, persze ha nem csatárként nyomatnánk, hanem végre a saját posztján.
Ez a projekt egyébként nálam Conte főbűne eddig, az egyetlen dolog, amiért tényleg pofán tudnám baszni a csávót, igaz, csak akkor, ha nem üthetne vissza. RLC minden pozitívuma, minden erénye, minden kiemelkedőbb képessége a középpályára rakásért üvölt, és láthatóan frusztrálja, hogy csatárt kell játszania. Egyetlen oka lehetne annak, hogy nem kerül középpályára, hogy lusta melózni, ami ugye az Élő Istennél is probléma volt, de nem hiszem el, hogy annál a tohonya, két gólyalábon botladozó futballparódiánál haszontalanabb lehetne, ő legalább nem beszari.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1629 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mondjuk én van Ginkelben pont soha nem láttam azt a pluszt, amitől több lenne egy (középmezőnybeli) Stoke szintű labdarúgónál... Óriási reménységként érkezett ide, éppen ezért az első felkészülési meccsektől árgus szemekkel figyeltem a játékát, de egyáltalán nem fogott meg. Nem rossz játékos, biztosan fejlődőképes lehet(ett volna), de ilyeneket tucatszámra lehet hozni. RLC-ben százszor több fantázia van, persze ha nem csatárként nyomatnánk, hanem végre a saját posztján.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#1630 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Dízel írta:kenedyből se lesz senki, mint ahogy Josh mceachranbol se, és nagy tétben fogadnék hogy traore és RLC is valami 2. ligas csapatba fog tingli tanglizni. Sok van bennük, de szarnak az egészre.
Az, hogy Josh McEachranből nem lett igazán jó játékos az tényleg tragédia. Állandóan figyeltem a teljesítményét, de sehol nem tudott kiemelkedni a csapatból. Utóbbi 4 szezonba jó ha 40 meccsen egyáltalán pályára lépett. Még a Vitesse-ben sem tudott kiemelkedni, Peter Bosz az edző azt mondta róla, hogy remek játékos, de még sokat kell fejlődnie védekezésben.

Az is tragédia, hogy vele pont egyidős van Ginkelben minden meg van, hogy top játékos legyen kivéve a szerencse. Ahogy bemutatkozik nálunk egyből lesérül 7 hónapra. A Milanban éppen, hogy bekerül a kezdőcsapatba meg játszani kezd, lerúgja a csapattársa Muntari úgy, hogy két hónapra lesérül. A Stoke-ban jól kezd aztán Afellay kiszorítja a kezdőből. A PSV-ben újra szárnyal aztán jön a térdsérülés. Kár érte. Tényleg lehetett volna egy Lampard utód.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#1631 Hozzászólás Szerző: béla »

Amikor Zouma hozzánk került,már volt 60 topligás meccse. Pont ez hiányzik a mi fiataljainknak is,csak sajnos ezt nálunk nem kapják meg. Majd talán Christensen.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1632 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ugyanezek az aggályaim vannak nekem is (hangoztatom is sztem eleget)... :( Terry óta nincs olyan akadémistánk aki karriert futott volna be nálunk. Ez sztem mindent elmond a klub hozzáállásáról a fiataljaink felé. Amúgy a tavalyi FM-re támaszkodva, Zouma saját nevelés :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#1633 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:
Dízel írta:kenedyből se lesz senki, mint ahogy Josh mceachranbol se, és nagy tétben fogadnék hogy traore és RLC is valami 2. ligas csapatba fog tingli tanglizni. Sok van bennük, de szarnak az egészre.
Traoré-val kapcsolatban nem értek egyet, játszik az Ajax-ban, gólt is lőtt már, ő rajta eddig mindig látszott az akarás. RLC-nek volt egy rossz meccse legutóbb, ha netán elkezdene rendszeresen játszani jobban meg tudánk ítélni a munkáját. Kenedy meg bármikor szerephez jutott, kihajtotta a belét is.
Én igazabol total nem bízok a fiataljainkban, ugyse építunk be soha senkit, pedig anyagilag milyen jól járnánk saját nevelésekkel, meg a klub hírneve is emelkedve ezzel egyetemben. De nalunk ilyen nincs, a BL döntőt játszó és megnyerő Bertrandunkat eladjuk? :D most meg ivanoviccsal szopunk évek óta. könyörgöm....
Bele sem élem magam ha van 1-1 tehetség nalunk mert nalunk most rögtön azonnal kellenek az eredmények, nincs helye itt a fejlődési, beilleszkedési időszaknak. Csoda, hogy Zouma hova fejlődött nálunk. Szerintem ti se dédelgessetek álmokat, hogy nálunk itt bármelyik fiatal be fog válni, csalódni fogtok. Zouma az egyedüli reménység, de hát se nem angol se nem saját nevelés ha jól tudom, csak fiatal, de javítsatok ki, ha nincs igazam. Ennek ellenére én örülnék a legjobban ha sok angol és saját nevelés játszana hétről hétre, de ez egy fantazmagória.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1634 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:kenedyből se lesz senki, mint ahogy Josh mceachranbol se, és nagy tétben fogadnék hogy traore és RLC is valami 2. ligas csapatba fog tingli tanglizni. Sok van bennük, de szarnak az egészre.
Traoré-val kapcsolatban nem értek egyet, játszik az Ajax-ban, gólt is lőtt már, ő rajta eddig mindig látszott az akarás. RLC-nek volt egy rossz meccse legutóbb, ha netán elkezdene rendszeresen játszani jobban meg tudánk ítélni a munkáját. Kenedy meg bármikor szerephez jutott, kihajtotta a belét is.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1635 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:Kár érte, nagy tehetség pedig. Pedroval ellentétben, ő tud is cselezni.
Pedroval ellentétben ő hasznára van a csapatnak. Pedroval ellentétben ő fiatal és nagy benne a potenciál. Pedroval ellentétben ő nem játszott a barcaban és nincs neve ezért nem lehet nálunk. Még a végén nyerni akarna a szemétláda.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#1636 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kenedyből se lesz senki, mint ahogy Josh mceachranbol se, és nagy tétben fogadnék hogy traore és RLC is valami 2. ligas csapatba fog tingli tanglizni. Sok van bennük, de szarnak az egészre.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1637 Hozzászólás Szerző: Pityee »

béla írta:
kecske01 írta:Az letezik, hogy Kenedy eddig csak 16 percet jatszott?? Megerte oda kolcsonadni.
Igen,padozik folyamat
Kár érte, nagy tehetség pedig. Pedroval ellentétben, ő tud is cselezni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#1638 Hozzászólás Szerző: béla »

kecske01 írta:Az letezik, hogy Kenedy eddig csak 16 percet jatszott?? Megerte oda kolcsonadni.
Igen,padozik folyamat

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Kölcsönjátékosok

#1639 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kecske01 írta:Az letezik, hogy Kenedy eddig csak 16 percet jatszott?? Megerte oda kolcsonadni.
télen el kell adni akkor Pedro-t és Kenedy-t meg visszahozni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#1640 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Az letezik, hogy Kenedy eddig csak 16 percet jatszott?? Megerte oda kolcsonadni.

Válasz küldése