Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#3521 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Közben a kis Hazard megint gólpasszt adott...

Ahogy elnézem a játékát, sztem fogjuk mi még látni Chelsea mezben a bátyjával együtt a Stamford Bridgen játszani... :o

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#3522 Hozzászólás Szerző: Chester »

zzzzz írta:Tegnap Courtois is a rövidre kapta a gólt.
Csak Cech minden évben kap vagy 10 olyan gólt a rövidre amit simán védenie kéne...

Én már idén a kezdőbe raktam volna a belgát, de ezzel a kölcsönnel + Schwarzi idehozatalával valamelyest kompenzálva lett a kapusposzt. Ugyan erős riválist nem kapott Cech, de legalább nem kell aggódnunk hogyha Big Pete kidőlne hetekre, hónapokra. Viszont Kürtővel meglenne az a versenyhelyzet amire szükségünk lenne az egész csapaton belül, és amit a tegnapi meccsen is hiányoltam.

Cech még mindig elképesztő kapus, de ha a kövi szezonban már nem a belgára építünk a kapuba akkor rendkívül csalódott leszek, hát még Courtois...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#3523 Hozzászólás Szerző: marknagy »

zzzzz írta:
marknagy írta:A tegnapi Szuperkupa meccset látva elgondolkodtam, hogy Courtois-nak jövőre már itt a helye a kezdőben... Nagyon magabiztos volt tegnap (is), volt pár bravúrja és Cech-kel ellentétben egy évben max. 1 potya van benne. Nem túlzok, ha azt mondom az egyik, ha nem a legjobb kapussá nőtte ki magát, az elmúlt szezonban legalább TOP3-as kapus volt. 21 éves és már túl van a 100. meccsén az AtMa színeiben.

Félreértés ne essék nem Cech ellen vagyok, sose fogom elfelejteni mikor a BL-menetelésben végig ihletett formában védett, de rá igaz az, hogy igazán csak a nagy meccseken véd a legjobban, arra nagyon felszívja magát, kis csapatok ellen sokszor benne van a hiba (pl. tegnap, nem fogja a rövidet). Ez most azért írtam, mert kár lenne egy akkora tehetséget, mint Courtois elpazarolni, mert hogy kinőtte a kölcsönjátékos szerepet az fix, de örülök neki, hogy idén a BL-ben védhet. :)
Tegnap Courtois is a rövidre kapta a gólt.
Az igaz, de nem nagyon tehetett róla, mivel nem számított rá, hogy ilyen furán fejeli meg Neymar. Még a kommentátor is mondta, hogy nem egy szokványos fejes volt, ezt általában magasabbra fejelik, ő meg alig ért bele, és ráadásul lefele fejelte, ami védhetetlen.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kölcsönjátékosok

#3524 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

marknagy írta:A tegnapi Szuperkupa meccset látva elgondolkodtam, hogy Courtois-nak jövőre már itt a helye a kezdőben... Nagyon magabiztos volt tegnap (is), volt pár bravúrja és Cech-kel ellentétben egy évben max. 1 potya van benne. Nem túlzok, ha azt mondom az egyik, ha nem a legjobb kapussá nőtte ki magát, az elmúlt szezonban legalább TOP3-as kapus volt. 21 éves és már túl van a 100. meccsén az AtMa színeiben.

Félreértés ne essék nem Cech ellen vagyok, sose fogom elfelejteni mikor a BL-menetelésben végig ihletett formában védett, de rá igaz az, hogy igazán csak a nagy meccseken véd a legjobban, arra nagyon felszívja magát, kis csapatok ellen sokszor benne van a hiba (pl. tegnap, nem fogja a rövidet). Ez most azért írtam, mert kár lenne egy akkora tehetséget, mint Courtois elpazarolni, mert hogy kinőtte a kölcsönjátékos szerepet az fix, de örülök neki, hogy idén a BL-ben védhet. :)
Tegnap Courtois is a rövidre kapta a gólt.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#3525 Hozzászólás Szerző: marknagy »

A tegnapi Szuperkupa meccset látva elgondolkodtam, hogy Courtois-nak jövőre már itt a helye a kezdőben... Nagyon magabiztos volt tegnap (is), volt pár bravúrja és Cech-kel ellentétben egy évben max. 1 potya van benne. Nem túlzok, ha azt mondom az egyik, ha nem a legjobb kapussá nőtte ki magát, az elmúlt szezonban legalább TOP3-as kapus volt. 21 éves és már túl van a 100. meccsén az AtMa színeiben.

Félreértés ne essék nem Cech ellen vagyok, sose fogom elfelejteni mikor a BL-menetelésben végig ihletett formában védett, de rá igaz az, hogy igazán csak a nagy meccseken véd a legjobban, arra nagyon felszívja magát, kis csapatok ellen sokszor benne van a hiba (pl. tegnap, nem fogja a rövidet). Ez most azért írtam, mert kár lenne egy akkora tehetséget, mint Courtois elpazarolni, mert hogy kinőtte a kölcsönjátékos szerepet az fix, de örülök neki, hogy idén a BL-ben védhet. :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Kölcsönjátékosok

#3526 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Talmaszabi írta:
marknagy írta:Marko Marin viszont kezdő volt az Atlético ellen és gólpasszt adott! Néztem egy összefoglalót, és főleg a 2. félidőben nagyon élt, nagyon jól játszott, a gól csak azért nem jött össze neki mert Courtois volt a kapuban :) Jó kis chelsea-s belpárharc volt :D

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... sZ8#at=324" onclick="window.open(this.href);return false;
Rohadt jól tolta, rá sem ismertem a tavalyi bénázása után, nagyon lendületesen játszott. :D
Látszik, hogy végre van önbizalma, reméljük nem sérül meg.
A Sevilla pedig 30 millió fontos pluszban van ebben az átigazolási időszakban, és még így is jól erősítettek. Gameiro, Bacca és Rusescu sem rossz név előre, lesz kiket helyzetbe hozni.
ráadásul ha még Trochowski is felépül, erős lesz az a középpálya. Remélem végre láthatunk egy erős Sevilla-t.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#3527 Hozzászólás Szerző: Szabi »

marknagy írta:Marko Marin viszont kezdő volt az Atlético ellen és gólpasszt adott! Néztem egy összefoglalót, és főleg a 2. félidőben nagyon élt, nagyon jól játszott, a gól csak azért nem jött össze neki mert Courtois volt a kapuban :) Jó kis chelsea-s belpárharc volt :D

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... sZ8#at=324" onclick="window.open(this.href);return false;
Rohadt jól tolta, rá sem ismertem a tavalyi bénázása után, nagyon lendületesen játszott. :D
Látszik, hogy végre van önbizalma, reméljük nem sérül meg.
A Sevilla pedig 30 millió fontos pluszban van ebben az átigazolási időszakban, és még így is jól erősítettek. Gameiro, Bacca és Rusescu sem rossz név előre, lesz kiket helyzetbe hozni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#3528 Hozzászólás Szerző: adee93 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ot-2272407" onclick="window.open(this.href);return false;
Blue is the Colour

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#3529 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Marko Marin viszont kezdő volt az Atlético ellen és gólpasszt adott! Néztem egy összefoglalót, és főleg a 2. félidőben nagyon élt, nagyon jól játszott, a gól csak azért nem jött össze neki mert Courtois volt a kapuban :) Jó kis chelsea-s belpárharc volt :D

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... sZ8#at=324" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3530 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

chaoskid18 írta:Romeu játszott tegnap?

Padon ücsörgött :(

Piazon és van Aanholt kezdtek viszont, Cuevas és Kakuta nem voltak kerettagok(utóbbi sérült, előbbit nem tudom). Bamford is 90 percet kapott, Clifford pedig szintén sérült.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#3531 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Romeu játszott tegnap?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kölcsönjátékosok

#3532 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Thorgan Hazard duplájával nyert otthon a Waregem a Mons ellen. Jó úton halad. :)
Farewell Didier!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#3533 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Wallace már edzésbe állt az Internél :)

Kép
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#3534 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dante írta:Remelem jatszik majd eleget, 3 vedos rendszerben fasza lenne neki a right-wingback poszt. Bar egy kicsit Piazon kolcsonadasara hajaz, nehogy o is beszopja hogy nagynevu a csapata aztan egy ev kuka.
Ettől nem tartok, Wallace-nak sokkal kisebb nevű játékosok jelentik a konkurenciát, már ha egyáltalán van neki. Piazon egy kész Malagaba próbált bekerülni, ahol Iscok játszottak a posztján, míg ez a sinter csak most épül, így az esélye is nagyobb a kezdő szerepért. Csak jól kell játszania.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#3535 Hozzászólás Szerző: Dante »

Remelem jatszik majd eleget, 3 vedos rendszerben fasza lenne neki a right-wingback poszt. Bar egy kicsit Piazon kolcsonadasara hajaz, nehogy o is beszopja hogy nagynevu a csapata aztan egy ev kuka.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Kölcsönjátékosok

#3536 Hozzászólás Szerző: almos »

Jó húzás volt, szerintem ott kapni fog elég meccset, annyi gáz, hogy nem szerepelnek európai kupában idén.
LAMPARD#8

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#3537 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Hivatalos: Wallace egy évre kölcsönben az Interé.
http://www.chelseafc.com/news-article/a ... d-to-inter" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#3538 Hozzászólás Szerző: easy »

Wallace -> Inter
http://www1.skysports.com/football/news ... as-wallace" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#3539 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Egybehangzó olasz sajtóinformációk szerint Wallace holnap aláír az Interhez, 1 évre kölcsönbe:
http://www.azzurri.co.hu/index.php/item ... n%C3%B3ban" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Kölcsönjátékosok

#3540 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Kép

Válasz küldése